New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Wino mennyire király eddig?
steelwolf
1,5 sackkel köszönt be!
Az edzőtábora eddig inkább pozitívnak mondható, amikor meg volt említve!
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ps meccs meg minden persze,de azert Meyers ott folytatta ,ahol TC-ben abbahagyta... Btw hovy jatszhat egy csapatban ket jatekos ugyanazzal a szammal?
kolok1972
Az előszezonban a 90 fős keretek miatt engedik ugyanazt a számot, ha az egyik játékos az offense-ben, a másik pedig a defense-ben játszik. Ugyanilyen az elkapóknál 1 és 9 közötti mezszám.
cspeti98
Koszi,nem tudtam.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ps meccs meg minden persze,de azert Meyers ott folytatta ,ahol TC-ben abbahagyta... Btw hovy jatszhat egy csapatban ket jatekos ugyanazzal a szammal?
kolok1972
Az előszezonban a 90 fős keretek miatt engedik ugyanazt a számot, ha az egyik játékos az offense-ben, a másik pedig a defense-ben játszik. Ugyanilyen az elkapóknál 1 és 9 közötti mezszám.

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ps meccs meg minden persze,de azert Meyers ott folytatta ,ahol TC-ben abbahagyta... Btw hovy jatszhat egy csapatban ket jatekos ugyanazzal a szammal?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Előszezon meccsen villogunk? Most van baj 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wino mennyire király eddig?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Bár sok gondolatot nem ébresztett, de itt a 2.rész 😊

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Vitaindítónak így a preseason meccsek elé (1.rész): (bekerült egy 1perces videó, amit csak utólag vettem észre hogy korlátozza a youtube-on kívüli megtekintést,de én már nem vágom újra)



Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Aztán meg belendültem..😊

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
kicsit ráhangolódtam a szezonra és vagdostam közben 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
...
Az ugye megvan, hogy Kraft papa ahhoz a valláshoz tartozik, akinek nem kell a szomszédba menni egy kis dörzsöltségért?😊
NB2
Ezt meg külön is kikérem magamnak!
Kollega
Mert valóban a szomszédba jár, hogy időnként megdörzsölgessék? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Az ugye megvan, hogy Kraft papa ahhoz a valláshoz tartozik, akinek nem kell a szomszédba menni egy kis dörzsöltségért?😊
NB2
Ezt meg külön is kikérem magamnak!

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tulajok felenek kb. van, ha nem tobbnek. Es itt most nem arrol van szo, hogy XY csal, hanem arrol, hogy XY kiskaput talalt a rendszerben, amivel az NFL-nek nincsen problemaja, es Z miert nem cselekszik hasonloan, ha egyszer ott van mindenki szeme elott a pelda, hogy az a bizonyos kiskapu nagyon is hasznalhato, es baromi nagy pluszt jelent, esetunkben a cap space-nel. Mert mindenki mutogat itt a hos Bradyre, aki olcson jatszik, mikozben semmivel sem jatszik olcsobban a tobbieknel, csak mashogy kapja meg a penzet es van annyi esze, hogy ne verje az asztalt a csapatanal, hogy o hivatalosan is a legjobban fizetett akar lenni, a'la Rodgers, Wilson. O tudja, hogy ez csak egy „titulus”, amivel a segget kitorolheti, ha nincsen mellette csapat.
Stez
Ezt úgy mondod, mintha a többi QB rendszeresen verné az asztalt. Brees-en és Wilsonon kívül melyik franchise QB-t hallottad valaha is pénz témában egyáltalán nyilvánosan megszólalni? A Cousins féle secondary eseteket vegyük ki, a valódi franchise irányítókról van szó. Még az egyébként lepcsesszájú, mindenről kotyogó Roethlisberger sem teszi ki a hosszabbításait és a mikéntjeit az asztalra.

A többi csapat pedig azért nem csinálja, mert ez a "Brady keveset keres" dolog nem a pénzről szól. Annyira ne legyél már naív, hogy ha tényleg arról szólna a dolog, hogy vigyük le a cap hitet, és toljuk a többit asztal alatt, akkor azt ne tudná a többi csapat is megcsinálni. A legpurnyább NFL tulaj is kilométerekkel efölött a szint fölött bizniszel, ne vicceljünk már... itt olyan emberekről beszélünk, akik elintézik, hogy egy városra adót vessenek ki, hogy a csapatuknak stadion épüljön. Nehogymár azt feltételezzük, hogy nem tudnak annyit megoldani, hogy nyom nélkül bárkinek odatoljanak pár milliót. Ezek százmilliókat tologatnak nyom nélkül....

Megjegyzem, értelme sincs mindössze pár milliócskát asztal alatt tologatni. Számtalan módja van annak, hogy egy 200 millás capen évi 3-5 millát "könnyítsenek", ha akarnak. Ehhez nem kell a QB-val sz*rakodni.

Bradynek ez egy image, ami megér évi néhány milliót. Valamikor réges régen volt valós alapja is, mint 6. körös játékos. Aztán brand lett belőle, amit megéri fenntartani. És mindig úgy lövik be, hogy a számok jól legyenek az image, brand számára, de azért ne lépjék túl az liga és az NFLPA érzékenységét sem. Mindkettő fontos, a liga (a tulajok) is elnézik, mert ennyi nem oszt, nem szoroz a cap managementben, és az NFLPA is, mert nem befolyásolja a piacot (ahonnan a játékosok 95%-a, no meg az ügynökeik 100%-a él. Azt nem nézné el az NFLPA, hogy piaci árakat is befolyásoló discount tendesdi induljon. Biztos vagyok benne, hogy Brady ill. az ügynöke ezt szép csendben le is egyezteti az NFLPA-val, hogy mennyi fér bele, és addig mennek el. Vagy le se kell egyeztetnie, mert tudja.)

u.i.: Egyébként a Colts/Irsay is tol - mindig is tolt - pénzt Manning kórházába. Pontosan ugyanúgy, ahogy a Pats tol a Brady terápia centerbe. Teljesen nyíltan. Mert egyik se arról szól, hogy így tolnak egy kis pluszt a játékosnak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rokaur 864
Én ha jól olvastam, akkor igazából Kraft, Brady, Guerrero és egy ügyvéd a tulajdonosa a cégnek. Arra van szerződésük a csapattal, hogy 200$/h kezeljenek sportolókat, itt nehezményezik sokan, hogy a legtöbb csapatnál ugye ezek az intézmények fizetnek a csapatnak ezért.
Az én személyes véleményem az, hogy azért az amerikai vállalatokat ismerve akik ott optimalizálnak ahol tudnak nem osztogatnak csak úgy külön pénzeket, azért van jó pár jól menő ügynök akik abból élnek, hogy amit csak tudnak kisajtoljanak a csapatokból. Nem mondom, hogy nincs mutyi a háttérben annyira naiv nem vagyok, viszont valahol Brady érdeke is, hogy ebben a csapatban maradjon neki már a "legacy"-ról szól ez, nem hiszem a Jetsben is ezeket produkálná márpedig a TB12 addig adja el a termékeket amíg nyersz, senki se kíváncsi a vesztes edzés-módszereire.
Amúgy volt itt régen egy kalkuláció, hogy eléggé téves az, hogy Brady milyen olcsón játszik.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
De térjünk egy pillanatra vissza, az eredeti, szakértő hozzászóláshoz: Bradynek nincs szüksége pénzre, mert gazdag a neje. De hát nem is kell nagy számokat írni a contractra, mert Bradyt kifizetik okosba.

A többi tulaj meg nem tudná hová könyvelni, mert úgy szerezték a franchise-ukat, hogy élére rakták az 10 centeseket, hogy összespórolják az árát.

Bármi lehetséges, csak az nem, hogy a Patriots szabályosan múlja felül az ellenfeleit.
Kollega
Ne legyünk már ennyire érzékenyek😊
1. Én is így gondolom, hogy baromira sokat számít, hogy a te fizud nem arra kell, hogy a 10 fős családod és a +30 fős nigga hood-ot tartsd el (most nyilván aki ilyen hülye az meg is érdemli).
2. Azért ha nem pats-es vagy te is gondolkodóba esel, hogy TB vállalkozásának juttatnak zsét, és igen igaza van Steznek, hogy ezt a többiek miért nem oldják meg? Nem szakmai tanácsadásról kell számlát benyújtani, te tuti lenne rá mód.
Az ugye megvan, hogy Kraft papa ahhoz a valláshoz tartozik, akinek nem kell a szomszédba menni egy kis dörzsöltségért?😊
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
De térjünk egy pillanatra vissza, az eredeti, szakértő hozzászóláshoz: Bradynek nincs szüksége pénzre, mert gazdag a neje. De hát nem is kell nagy számokat írni a contractra, mert Bradyt kifizetik okosba.

A többi tulaj meg nem tudná hová könyvelni, mert úgy szerezték a franchise-ukat, hogy élére rakták az 10 centeseket, hogy összespórolják az árát.

Bármi lehetséges, csak az nem, hogy a Patriots szabályosan múlja felül az ellenfeleit.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Baráti lett a szerződése is 😎
ThundersNFL
Baratian lett lekonyvelve, de a Fox szerint egyebkent 70 millios szerzodes ez, csak hat megint okos volt a Pats, aztan kulonfele bonuszokba pakolgatta bele a sulyosabb milliokat.

Szamomra tovabbra is erthetetlen, hogy Kraftek hogyan tudjak megoldani az ilyeneket, mikozben mas csapatoknal pedig sosem osztogatnak hasonlo szerzodeseket, sosem hasonlo rendszerben „usznak meg” csomo capet. Nem azt nem ertem, hogy a Pats hogyan tudja, inkabb azt, hogy a tobbi csapat miert nem.
Stez
nem minden tulajnak van cégbirodalma. Mark Davis hova könyvelgessen?
Amadeus
GigaLoL. Komolyan megkönnyeztem ezt a pár sort. Nagyon remélem hogy a többi tulajnak azért még marad pénze kenyérre meg vajra. Imádkozom értük nehogy hajléktalanok legyenek, miközben túlhypolt játékosoknak adnak giga pénzeket. 😀.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Baráti lett a szerződése is 😎
ThundersNFL
Baratian lett lekonyvelve, de a Fox szerint egyebkent 70 millios szerzodes ez, csak hat megint okos volt a Pats, aztan kulonfele bonuszokba pakolgatta bele a sulyosabb milliokat.

Szamomra tovabbra is erthetetlen, hogy Kraftek hogyan tudjak megoldani az ilyeneket, mikozben mas csapatoknal pedig sosem osztogatnak hasonlo szerzodeseket, sosem hasonlo rendszerben „usznak meg” csomo capet. Nem azt nem ertem, hogy a Pats hogyan tudja, inkabb azt, hogy a tobbi csapat miert nem.
Stez
Az hogy van, hogy minden kosaras tudja, hogy kell büntetőt dobni, mi a mozdulatsor, a koncentráció, mire figyeljen oda, közben senki se zavarja, tiszta no conntact helyzet van, tetszőleges mennyiségű idő a gyakorlásra, de mégis, van olyan sztár, aki 80% fölött átlagol, van aki meg 50% alatt?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baráti lett a szerződése is 😎
ThundersNFL
Baratian lett lekonyvelve, de a Fox szerint egyebkent 70 millios szerzodes ez, csak hat megint okos volt a Pats, aztan kulonfele bonuszokba pakolgatta bele a sulyosabb milliokat.

Szamomra tovabbra is erthetetlen, hogy Kraftek hogyan tudjak megoldani az ilyeneket, mikozben mas csapatoknal pedig sosem osztogatnak hasonlo szerzodeseket, sosem hasonlo rendszerben „usznak meg” csomo capet. Nem azt nem ertem, hogy a Pats hogyan tudja, inkabb azt, hogy a tobbi csapat miert nem.
Stez
nem minden tulajnak van cégbirodalma. Mark Davis hova könyvelgessen?
Amadeus
A tulajok felenek kb. van, ha nem tobbnek. Es itt most nem arrol van szo, hogy XY csal, hanem arrol, hogy XY kiskaput talalt a rendszerben, amivel az NFL-nek nincsen problemaja, es Z miert nem cselekszik hasonloan, ha egyszer ott van mindenki szeme elott a pelda, hogy az a bizonyos kiskapu nagyon is hasznalhato, es baromi nagy pluszt jelent, esetunkben a cap space-nel. Mert mindenki mutogat itt a hos Bradyre, aki olcson jatszik, mikozben semmivel sem jatszik olcsobban a tobbieknel, csak mashogy kapja meg a penzet es van annyi esze, hogy ne verje az asztalt a csapatanal, hogy o hivatalosan is a legjobban fizetett akar lenni, a'la Rodgers, Wilson. O tudja, hogy ez csak egy „titulus”, amivel a segget kitorolheti, ha nincsen mellette csapat.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 011
Baráti lett a szerződése is 😎
ThundersNFL
Baratian lett lekonyvelve, de a Fox szerint egyebkent 70 millios szerzodes ez, csak hat megint okos volt a Pats, aztan kulonfele bonuszokba pakolgatta bele a sulyosabb milliokat.

Szamomra tovabbra is erthetetlen, hogy Kraftek hogyan tudjak megoldani az ilyeneket, mikozben mas csapatoknal pedig sosem osztogatnak hasonlo szerzodeseket, sosem hasonlo rendszerben „usznak meg” csomo capet. Nem azt nem ertem, hogy a Pats hogyan tudja, inkabb azt, hogy a tobbi csapat miert nem.
Stez
nem minden tulajnak van cégbirodalma. Mark Davis hova könyvelgessen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Bradynek sikerult, akkor ugyanugy sikerulnie kellene masoknak is. Vagy ha Kraftnak, akkor Blanknek (stb..). Nem a szemely a lenyeg, hanem a modszer.

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem erre gondoltam. Arra, hogy tök felesleges iderángatni Brady feleségét. Ő már akkor is nyitott volt a fizetését érintő átstruktúrálásra, amikor még nem is ismerték egymást. Jelzem a TB12 cég sem létezett még akkoriban.

Amúgy meg az USA adóhatósága nem a NAV. Ha Brady cége nem nyújtana értékarányos ellenszolgáltatást a befolyó bevételéért, azt nem néznék jó szemmel. Másfelől minden játékosnak van ügynöke és valószínűleg adótanácsadója is. Ha így legálisan meg lehetne kerülni a CBA-t, nyilván mindenki tudna csinálni egy céget.

De az ott nem Magyarisztán.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brady has said making top dollar has never been a priority, in part because he wants better players around him.

Szerintem ez példa lehetne nagyon sok játékosnak (holdout)!
Béczkó
Lehetne ha minden getró szökevény nigának multimilliárdos felesége volna, illetve ha mindnek lenne vmi fasza kis vállalkozása amin keresztül a csapat szépen odacsorgatja azt a fizut ami a capbe nincsen lekönyvelve.
peach
Én a szakértő hozzászólások miatt olvasom ezt a fórumot. Jó ide betérni.
Kollega
Semmi kivetnivalót nem találok peach hozzászólásában.
A mondandójának 2. része lehet kétséges, de ha jól emlékszem ez egyszer már volt itt téma.
NB2
Mert igy is van, csak hat szamomra tovabbra is az erthetetlen, hogy ha a Pats meg tudja csinalni ezeket a szerzodeseket, akkor a tobbi csapat miert nem? Pontosan ugyanugy tolhatnanak penzt mondjuk a franchise kube ilyen-olyan szervezetenek. Nem hiszem el, hogy csak a New England tudja es talalta meg a kiskaput, ami nem serti meg a CBA szabalyait, a tobbiek pedig egyszeruen ne tudnak megoldani ugy, hogy hivatalosan szabalyos maradjon a dolog.

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nyílt dolog, hogy a Patriots sokat fizet a TB12 Sports Therapy Centernek, hogy a játékosok használhassák.

"The league provided the Globe with the following statement: “We are aware of the arrangement and have not determined that there is any violation of the CBA.’’ The NFLPA also told the Globe that the arrangement between the Patriots and TB12 has no salary cap implications."

Szerintem sincs ezzel probléma.