New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
 youtu.be/rbctVgbvykY
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
A kategóriában nekem egy másik cenya rémlik



 ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model
Wyatt
Faneca nyert ± 100 fonntal
 globalsportmatters.com/wp-content/uploads/2018/08/Alan-Faneca-copy.jpg
sutianap
Ez azért szerintem már inkább too much
Wyatt
maratont akart futni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kategóriában nekem egy másik cenya rémlik



 ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model
Wyatt
Faneca nyert ± 100 fonntal
 globalsportmatters.com/wp-content/uploads/2018/08/Alan-Faneca-copy.jpg
sutianap
Ez azért szerintem már inkább too much

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
A kategóriában nekem egy másik cenya rémlik



 ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model
Wyatt
Faneca nyert ± 100 fonntal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kategóriában nekem egy másik cenya rémlik



 ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elsőre ijesztő picit, de egy 6."8 magas égimeszelő gyerekről van szó. De ha a természet vékony alap-alkattal áldotta meg, akkor egy ilyen magas srác így néz ki egészségesen. Ha ez igaz, akkor el lehet képzelni, hogy mit állhatott ki a "vázrendszere", a csontok, izületek, hogy ránézésre legalább 50 fonttal több izmot, verseny körülmények között terheljen, meghajtson önmagán. Mindegy, hogy hogyan rakta fel magára az extrát, koksszal, vagy iszonyat melóval, maga a súlytöbblet rengeteg. Nem csoda, hogy fájt már mindene neki. Azért ilyenekből látszik, hogy a foci a csúcson, bizonyos játékosoknak micsoda eszetlen - szervezetet érintő - terheléssel járhat.

Jeff Saturday-re emlékszem (volt Colts center), aki, miután abbahagyta, fél év alatt úgy ledobta magát 300+ fontról ránézésre 220-230 köré, mint a pinty. Nála is le volt mindenki döbbenve, és ő konkrétan elmondta, hogy neki ez utóbbi a természetes tömege, és 10 évvel fiatalabbnak érzi magát, mint 300+ fontosan érezte.

Az egyetlen negatívuma a dolognak - szigurúan Pats mint csapat szempontból -, hogy ezek után aligha fog ő visszatérni a pályára, mondván, hogy kipihente magát. Ennyire megváltozott alkattal akár csak az idény végi, néhány meccses beszállás is kizárt. De ha az egészségének ez kell, szerintem nincs az a Pats fan aki ne azt mondaná, hogy ezen az áron akkor ne is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ilyenkor elgondolkozol rajta erosen, hogy a koxoktol volt-e akkora. Vagy normalis, hogy 5 honap alatt ekkora tomeget veszits?

 www.instagram.com/p/BzQ45teJvVv/?utm_source=ig_embed

 twitter.com/ProFootballDoc/status/1145149036778811392

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
gedam 5 700
Elfogyott Brady karereje :/
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001034785/article/61-mph-patriots-tom-brady-posts-his-pass-velocity
Wyatt
már ilyen posztokkal bizonygatja, hogy ő még nem öregszik, tehát öregszik.
idén már kiég, de még 3 évet ráhúz és buttfumblikat csinál meg kiejti a labdát, 4 év alatt ledönti a saját szobrát, a hof-ba se választják be:
“belátom, karrierem tévedés, lassú vagyok én ehhez, lassú is voltam mindig. a gyűrűimet neki adom annak, aki vitathatatlanul a legjobb qb, aki valaha is megszületett: lamar jackson, ezek a gyűrűk téged illetnek.” természetesen lemarnak addigra már lesz 4 gyűrűje és visszautasítja brédit:
“kívánom neki, hogy öregkorára találja meg azt, amiben jó lehet!”
kommentálja valterpéjtondíjashoz méltóan a fekete villám.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elfogyott Brady karereje :/
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001034785/article/61-mph-patriots-tom-brady-posts-his-pass-velocity
Wyatt
velocity gate.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elfogyott Brady karereje :/
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/us0hx4irsfko7mdwqpqh
61 mph? Patriots' Tom Brady posts his pass velocity
Tom Brady posted a photo on Instagram Thursday of a radar gun reading 61 mph, presumably which tracked one of his throws. The 41-year-old QB wants to let the world know his arm is just fine.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza minden Sony térdével nem kell a rinya 😉
ParadSEC
Én nem is értettem, miről beszélnek itt a népek, felnéztem a hivatalos honlapra, ott épp azt írták, hogy minden rendben. Aztán tegnap este vettem észre valami fake newst ezen az oldalon, de mi ilyenekre nem adunk
Wyatt

Volt egy-két cikk, hogy Michelnek olyan térdszerkezete van, hogy nincs tovább, one&done. Reméltem, hogy csak az uborkaszezonban unatkozó valamelyik sportújságíró találta ki, a többi meg átvette, azért kérdeztem, hogy tudtok-e esetleg valamit erről, esetleges tényleg van-e alapja a hírnek?

Remélem én is ,hogy nincs, nagyon jó elképzelés ez az erős RB corps és az így tehermentesített Brady.
Burkus
Ez csak sivalkodás, nem is szabad vele foglalkozni

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most megváltozik az életetek! 😮
 twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985

Ettől meg nem tudtok majd aludni
 twitter.com/Sam_Sham12/status/1143914864294842369?s=19&fbclid=IwAR0Ob1vPrqHDQbnylnBzPShxksmHYyCo60p9fJDjtpE_oIZiGMRAMtEgE98
Wyatt
A mixelt képük miért hasonlít Elishára? 😀
Solymi
Jól megöregedtek mindketten 😊
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Fasza minden Sony térdével nem kell a rinya 😉
ParadSEC
Én nem is értettem, miről beszélnek itt a népek, felnéztem a hivatalos honlapra, ott épp azt írták, hogy minden rendben. Aztán tegnap este vettem észre valami fake newst ezen az oldalon, de mi ilyenekre nem adunk
Wyatt

Volt egy-két cikk, hogy Michelnek olyan térdszerkezete van, hogy nincs tovább, one&done. Reméltem, hogy csak az uborkaszezonban unatkozó valamelyik sportújságíró találta ki, a többi meg átvette, azért kérdeztem, hogy tudtok-e esetleg valamit erről, esetleges tényleg van-e alapja a hírnek?

Remélem én is ,hogy nincs, nagyon jó elképzelés ez az erős RB corps és az így tehermentesített Brady.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A mixelt képük miért hasonlít Elishára? 😀
Solymi
A kabszi rossz!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 427
Most megváltozik az életetek! 😮
 twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985

Ettől meg nem tudtok majd aludni
 twitter.com/Sam_Sham12/status/1143914864294842369?s=19&fbclid=IwAR0Ob1vPrqHDQbnylnBzPShxksmHYyCo60p9fJDjtpE_oIZiGMRAMtEgE98
Wyatt
A mixelt képük miért hasonlít Elishára? 😀

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sokkal több az esélye, hogy két NFL QB gyűlölje egymást, ha egy csapatban játszanak, mintha riválisnál 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most megváltozik az életetek! 😮
 twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985

Ettől meg nem tudtok majd aludni
 twitter.com/Sam_Sham12/status/1143914864294842369?s=19&fbclid=IwAR0Ob1vPrqHDQbnylnBzPShxksmHYyCo60p9fJDjtpE_oIZiGMRAMtEgE98

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza minden Sony térdével nem kell a rinya 😉
ParadSEC
Én nem is értettem, miről beszélnek itt a népek, felnéztem a hivatalos honlapra, ott épp azt írták, hogy minden rendben. Aztán tegnap este vettem észre valami fake newst ezen az oldalon, de mi ilyenekre nem adunk

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Fasza minden Sony térdével nem kell a rinya 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@nfltrade_rumors: Patriots RB Sony Michel Making Quick Progress Following Knee Scope  bit.ly/2X0ZJn0  twitter.com/nfltrade_rumors/status/1142801650006056960/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok boldog ezektől a Sony Michelhez kapcsolódó pletykáktól. Valaki hallott valami közelebbit/megbízhatóbbat?
Burkus
Komoly forrásból olvastad ezt valahol?

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Nem vagyok boldog ezektől a Sony Michelhez kapcsolódó pletykáktól. Valaki hallott valami közelebbit/megbízhatóbbat?
Burkus
TDinIsrael
A többi nem számít.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem vagyok boldog ezektől a Sony Michelhez kapcsolódó pletykáktól. Valaki hallott valami közelebbit/megbízhatóbbat?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mi komoly 😊

An interesting note illustrating Tom Brady's incredible longevity: When the Patriots play the Steelers in Week 1, Brady will face rookie linebacker Devin Bush Jr. -- 18 years after Brady faced Bush's father, Devin Bush Sr., when the elder Bush played for the Cleveland Browns.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem még az előzőekből is van lemaradásom 😕

Addig is egy kis olvasnivaló
 www.profootballfocus.com/news/pro-can-damien-harris-steal-the-show-in-new-englands-backfield