New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)
Kollega
Azért hogy Gronkot simán pótolja, azt nem. (Ha nem értjük ide, hogy szisztémát váltanak.)
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem azt mondom, hogy Julio nem jobb nála, őt már egyetem óta imádom, mert egy állat. Én azt mondom, hogy ha clutch elkapót keresünk, akkor nincs nála jobb példa, elég csak a három Super Bowlt meglesni

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 429
Az, hogy nem Edelman neve szerepel a clutch mellett (na jó max Amendola :d) bármelyik évben, nonszensszé tesz bármilyen listát. De van ilyen

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team
Wyatt
Mert a WR posztot egészében véve nézve és akármennyire is szeretjük akár Dolát akár a kismókust, Julio Jones mint tiszta WR#1, jobb, sőt, Edelman nem WR#1.
Ha jobban lebontanák a listát, akkor Edelman mint Slot WR simán első.
De amúgy ja, amit az SB-n leművelt az valami fenomenális. Kvázi az egyetlen épkézláb elkapó volt, akiről tudta a Rams is, hogy neki megy a labda és még így is megverte a védőjét.

Igaz, kell hozzá a Pats rendszere is, de ettől még clutch, ugyanúgy ahogy Dola, mert akkor hozzák a fontos elkapásokat amikor nagy a nyomás.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az, hogy nem Edelman neve szerepel a clutch mellett (na jó max Amendola :d) bármelyik évben, nonszensszé tesz bármilyen listát. De van ilyen

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.
Stez
De neked ez sem kellett hozzá 😀
Wyatt
Touche. 8(

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.
Stez
De neked ez sem kellett hozzá 😀

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.
Stez
Csak nem azt akarod mondani, hogy nem jókedvében iszik!? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
Csak csinálják Rudolphnak a helyet.
Burkus
Ámen

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
Csak csinálják Rudolphnak a helyet.
Burkus
Gronk visszagyün 😎😎😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
Csak csinálják Rudolphnak a helyet.
több mint 4 éve
gedam 5 700
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
vegyétek meg a giants-től daniel jonest
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
😀 😀 😀
 fuzovelkifele.com/2019/06/humphries-epp-brady-miatt-nem-a-patriotsot-valasztotta/
Wyatt
🤔🤔🤔

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀
 fuzovelkifele.com/2019/06/humphries-epp-brady-miatt-nem-a-patriotsot-valasztotta/

több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
Várós! 😊

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/61631671_344356636263985_2157275624284208659_n.jpg?stp=c269.0.810.809a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_iGvSfIYe6YQ7kNvgHbmsXC&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB6H-15efjs6bGCrZEvKwZkKoSmh9YdbGWbiFNpXqs01g&oe=663FEC36
Julian Edelman on Instagram: "I’m excited to finally announce my new feature documentary, 100%: Julian Edelman on @Showtime. Keeping this project under wraps has been tough, a lot of highs, a lot of lows, a lot of surreal moments. Just glad we had a camera rolling so we could make this thing our way. #100PercentFilm #💯🎬"
94K likes, 1,414 comments - edelman11 on June 3, 2019: "I’m excited to finally announce my new feature documentary, 100%: Julian Edelman on @Showtime. Keeping this project under wraps has bee...".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat szerintem neki ezzel a ket csapattal ket ev alatt lehuzzak a karrierjet sajna, na de ez itt off

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
(mondjuk Rosen megérdemelne már egy normális falat, de hát ez már csak ilyen világ)
Wyatt
Hát nem Miamiban fogja megkapni és nem idén.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De lényegesebb téma Winovich és használata a Patriots védelmében. Jó móka lehet^^




 www.profootballfocus.com/news/pro-rookie-pass-rusher-chase-winovich-is-primed-for-stunt-success-in-new-england
Wyatt
Ehhez a témához kapcsolódva

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-unsung-hero-of-the-new-england-patriots-super-bowl-run-the-defensive-stunt

És fordítva is pöpec a helyzet.


 www.profootballfocus.com/news/pro-no-offensive-line-was-better-against-stunts-than-the-new-england-patriots-in-2018

Ha feltételezzük, hogy Winovich beépülésével ezt a szintet meg tudjuk közelíteni, és hogy az új támadófalemberek érkezésével sem lesz ez a helyzet lényegesen jobb Miamiban, érdekes lehet majd az egymás elleni párharc ezen a téren (mondjuk Rosen megérdemelne már egy normális falat, de hát ez már csak ilyen világ)

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem semmi, csak szimplán viccesnek véltem. Mondjuk én is bullsos voltam (kb ki nem?), de aztán az NBA-ről lemorzsolódtam, 2009-ben azért szurkoltam a Celticsnek a döntőben, de kb ennyi. Ha nyer a Red Sox vagy a Bruins, az is jó, de ott pl a Penguins volt nálam úgymond kedvenc (ilyen igazából nem volt, bár Kariyát karmoltam, bárhova ment)
Wyatt
Nektek "hivatalból" nem kell követni mind a 4 major sportágat? Vagy specializálódhattok?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De lényegesebb téma Winovich és használata a Patriots védelmében. Jó móka lehet^^




 www.profootballfocus.com/news/pro-rookie-pass-rusher-chase-winovich-is-primed-for-stunt-success-in-new-england

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem semmi, csak szimplán viccesnek véltem. Mondjuk én is bullsos voltam (kb ki nem?), de aztán az NBA-ről lemorzsolódtam, 2009-ben azért szurkoltam a Celticsnek a döntőben, de kb ennyi. Ha nyer a Red Sox vagy a Bruins, az is jó, de ott pl a Penguins volt nálam úgymond kedvenc (ilyen igazából nem volt, bár Kariyát karmoltam, bárhova ment)

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálatok ez a városhoz kötődés hogy alakult ki? Aki esetleg ott lakik azt persze értem, de innen, fél glóbusszal arrébb, mi az oka?

Én Colts fan vagyok jó régóta, de a Pacers sose izgatott. A Bulls volt sokáig a kosár csapatom, mostanság meg Bulls híján Warriors vagy Celtics, mikor melyik játszik éppen nekem szimpibb kosárlabdát. Hokiban Oilers és Blues, más nem nagyon érdekel, legfeljebb a jó meccs, semlegesként. Baseball-t nem nézek, ott nincs senkim. 😊
peterk2005
Mert ratyi vagy. 8D

A Pacers a kiraly, en siman a varos miatt kezdtem el kotodni a csapathoz.
De NHL-ben peldaul en is Blues-fan voltam vilag eletemben, mondjuk azert is, mert nincs Indianapolishoz kotheto franchise.

De mondjuk Bostonban azert egyszerubb megszeretni a major csapatokat, mert egyreszt mindegyik sportagban van franchise, masreszt NHL-ben, NBA-ben es MLB-ben is azert sikeresnek mondhatoak.

Szerkesztette: Stez