New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor Ryan és Butler még a 4-5. számú opciók voltak 😊
Nagyon mókás volt látni, hogy Rodgers valami 10+ másodpercig tartja a labdát, de még így sem volt akkor épp szabad célpontja

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
mert anno a Revis-Browner fémjelezte sec nem volt top? ők nem adtak elég időt a frontnak?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Nem csoda, a Yankees-nek egyedül több címe lehet, mint az összes többi város összes major sportjában összesen. 😊

(Cserébe a Knicks-et meg sose tudták működésre bírni. 😊 Na, majd most talán KD meg Kyrie, ha tényleg ott kötnek ki.)
peterk2005
Nem sokon múlik, de Boston és Chicago azért veri. Ami durvább, hogy Montreal ilyen jól áll

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_North_American_cities_by_number_of_major_sports_championships
Wyatt
Persze mert az NHLt megnyertük 24x, csak az a baj, hogy a legutóbbi majd 30 éve volt. S mivel Price is lassan nyugdíjba megy s nem nagyon látni a kapus utódot, Bergevint (GM) Molsonék(tulaj) nem bírják a franba elküldeni, tartok tőle, nem a közeljövőben változik ez meg.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Collins szerződése elég baráti lett.
ervinator
Enyhén szólva. 5 millió a maximum és akkor már All-Pro és Pro-bowler.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Nem csoda, a Yankees-nek egyedül több címe lehet, mint az összes többi város összes major sportjában összesen. 😊

(Cserébe a Knicks-et meg sose tudták működésre bírni. 😊 Na, majd most talán KD meg Kyrie, ha tényleg ott kötnek ki.)
peterk2005
Nem sokon múlik, de Boston és Chicago azért veri. Ami durvább, hogy Montreal ilyen jól áll

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_North_American_cities_by_number_of_major_sports_championships

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
NB2
Sajnos a Bucks útját állta a Celticsnek. Milyen lett volna, ha mind a négy major sport címe Bostonba kerül 😊 (Amúgy is Bostont szokták Amerika sportfővárosának emlegetni, a legtöbb major siker itteni csapaté.)
Burkus
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Jogos 😊 De az ezüstérem is szépen csillog. 😊
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Collins szerződése elég baráti lett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Nem csoda, a Yankees-nek egyedül több címe lehet, mint az összes többi város összes major sportjában összesen. 😊

(Cserébe a Knicks-et meg sose tudták működésre bírni. 😊 Na, majd most talán KD meg Kyrie, ha tényleg ott kötnek ki.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
NB2
Sajnos a Bucks útját állta a Celticsnek. Milyen lett volna, ha mind a négy major sport címe Bostonba kerül 😊 (Amúgy is Bostont szokták Amerika sportfővárosának emlegetni, a legtöbb major siker itteni csapaté.)
Burkus
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
NB2
Sajnos a Bucks útját állta a Celticsnek. Milyen lett volna, ha mind a négy major sport címe Bostonba kerül 😊 (Amúgy is Bostont szokták Amerika sportfővárosának emlegetni, a legtöbb major siker itteni csapaté.)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
Arra én is úgy emlékszem, hogy Collins elcserélését konkrétan az váltotta ki, hogy nem csinálta meg a playt a playbook szerint és a fegyelmezetlensége miatt egy hosszú RB playt játszott meg az ellenfél és ez a fegyelmezetlenség általános probléma volt nála. De az ipari mennyiség barokkos túlzás és fő ok inkább az volt, hogy a távozott Spikes helyett nem volt runstopper LB. (Collins mindig coverben volt jó.)

A comp pick szempontban valszeg igazad van, arra nem gondoltam.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Az első bekezdésben teljesen igazad van,azonban szvsz az is egyértelmű ,hogy Collins atletikussága még így is valószínű köröket ver a HT-Roberts-Bentley trióéra

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.
kolok1972
Így van, nélküle is megvagyunk én sem érzek semmi rizikót, ő Patricia -val veszett össze, sok helyen olvasom, hogy ezért lett elküldve, azt sehol sem említik, hogy nem fogadta el a szerződést amit elé tettünk innentől pedig mindenki tudta, hogy menni fog...
gordon
Collins az utóbbi évtized sztem legjobb cover LB-e volt nálunk, ha jól játszik, sokat tehet a védekezéshez. Nyilván nem lehet a múltból megélni, de 2016-ban a 7. volt a LB-ek rangsorában. (2017-ben a Brownsnál már csak 86.)

Arra tudtok részleteket, hogy miért vágták ki a Brownstól?
Burkus
túl sokat keresett a játékához mérten. Meg hát úgy gondolták, hogy takitaki jobb lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.
kolok1972
Így van, nélküle is megvagyunk én sem érzek semmi rizikót, ő Patricia -val veszett össze, sok helyen olvasom, hogy ezért lett elküldve, azt sehol sem említik, hogy nem fogadta el a szerződést amit elé tettünk innentől pedig mindenki tudta, hogy menni fog...
gordon
Collins az utóbbi évtized sztem legjobb cover LB-e volt nálunk, ha jól játszik, sokat tehet a védekezéshez. Nyilván nem lehet a múltból megélni, de 2016-ban a 7. volt a LB-ek rangsorában. (2017-ben a Brownsnál már csak 86.)

Arra tudtok részleteket, hogy miért vágták ki a Brownstól? Mert 2017-ben még megaszerződést kötöttek vele. és két gyengébb év után tavaly igazán jó számokat produkált, a 104 tackle és 7 QB hit a 2014-16-os idők statisztikájához hasonlít. Elvileg nem lett volna rá ok, hacsak nem magatartásbeli problémák? (9,25 millió a cap save a kivágásával, de ennyit egy jó LB bőven megér.)

Én is azt gondolom, hogy miután kivágták és senki nem szerződött vele, talán tanul az esetből. Ismeri az organizációt, ismeri a drillt, az elvárt fegyelmet, tudja, hogy milyen magasak az elvárások, ezzel nem lesz probléma. Ha pedig ezek a kérdések rendeződnek nála fejben, akkor a LB sor komolyat erősödik, régen volt ilyen mélységünk ebben a csapatrészben. Szerintem az sem véletlen, hogy azután szerződtették,hogy bejelentették, hogy Belichick idén a DC is, szerintem ő számol Collins játékával. A szerződés részleteiről nem tudom, tud-e valaki valamit, én nem láttam, de meglepődnék, ha nem lehetne kivágni különösebb kockázat és dead money nélkül.

Ami még eszembe jutott, hogy ez nem jelenti-e azt , hogy HT feljebb megy és DE-t fog játszani? HT mindenesetre már ünnepelte az eseményt egy tweetben.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.
kolok1972
Így van, nélküle is megvagyunk én sem érzek semmi rizikót, ő Patricia -val veszett össze, sok helyen olvasom, hogy ezért lett elküldve, azt sehol sem említik, hogy nem fogadta el a szerződést amit elé tettünk innentől pedig mindenki tudta, hogy menni fog...
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elvileg már TÉNY! 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001030904/article/lb-jamie-collins-heading-back-to-play-for-patriots

Közben lehet Collins jön vissza.
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1128716631511838720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128716631511838720&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FRapSheet%2Fstatus%2F1128716631511838720
rokaur
bogec7
Remelem minimális garantálttal jön vissza.
Aztán meglátjuk, hogy Chung 2.0 vagy szemptemberi cut lesz belőle.

Másban is vannak kérdőjelek...
 www.clnsmedia.com/lazar-jamie-collins-needs-new-approach-reunion-patriots/
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Elvileg már TÉNY! 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001030904/article/lb-jamie-collins-heading-back-to-play-for-patriots

Közben lehet Collins jön vissza.
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1128716631511838720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128716631511838720&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FRapSheet%2Fstatus%2F1128716631511838720
rokaur
bogec7
Remelem minimális garantálttal jön vissza.
Aztán meglátjuk, hogy Chung 2.0 vagy szemptemberi cut lesz belőle.

Másban is vannak kérdőjelek...
 www.clnsmedia.com/lazar-jamie-collins-needs-new-approach-reunion-patriots/

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 190
Elvileg már TÉNY! 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f3h7xjauqpgd5pnqdxav
LB Jamie Collins heading back to play for Patriots
NFL Network Insider Ian Rapoport reported Wednesday that the New England Patriots are in talks with free agent linebacker Jamie Collins to bring him back to Foxborough.


Közben lehet Collins jön vissza.
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1128716631511838720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128716631511838720&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FRapSheet%2Fstatus%2F1128716631511838720
rokaur

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
rokaur 864
Közben lehet Collins jön vissza.
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1128716631511838720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128716631511838720&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FRapSheet%2Fstatus%2F1128716631511838720

Szerkesztette: rokaur
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Rudiért adunk egy 7-dik kört oszt jó napot
ThundersNFL
Pár hete temaztunk róla.
Cap-be simán be lehetne szuszakolni, a rosteren is elférne, Benji ide vagy oda.
Én 5-6. kort is adnék érte, főleg hogy jövőre megint lesz 4 extra pick-unk.
És egy 5-6. kor meg vissza is jöhetne érte a 2021-es drafton.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Rudiért adunk egy 7-dik kört oszt jó napot

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok tényleg nálunk köt e majd ki.

 fuzovelkifele.com/2019/05/megszakadtak-a-targyalasok-rudolph-fal-a-vikings-elcserelheti-tight-endjet/
ervinator
Nem. A Watson-igazolas utan semmi eselyet nem latom, szerintem hely sincs ra, meg a megfelelo picket sem adna oda erte BB – tippem szerint 3-4. kort ker a Vikings.
Stez
1 év van hátra a szerződéséből nem nyel be halott pénzt a Vikings és 30 éves Rudolph. Nem hiszem, hogy 3. kört kérne/adnának, szerintem inkább 4-5. kör.
ervinator
Nem azt irtam, mit adnak, hanem hogy szerintem mit ker a Vikings. 8) Nem ugyanaz. Igy, hogy nem hosszabbit es lejar a szerzodese, tenyleg nem er tobbet, de Rudolph nagyon fasza jatekos, nem is brutal a fizetese, a Minnesota nyilvan nem adja oda minden szarert, foleg mondjuk a liga elso szamu eselyesenek.

De en birnam ot a Patsben, nalam van GM-ben (XD), viszont sok eselyet nem latom ennek, mar csak azert sem, mert Watson erkezett a posztra par napja. Igy szerintem mar helye sem nagyon lehet a csapatnak ra.