New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat szerintem neki ezzel a ket csapattal ket ev alatt lehuzzak a karrierjet sajna, na de ez itt off

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
(mondjuk Rosen megérdemelne már egy normális falat, de hát ez már csak ilyen világ)
Wyatt
Hát nem Miamiban fogja megkapni és nem idén.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De lényegesebb téma Winovich és használata a Patriots védelmében. Jó móka lehet^^




 www.profootballfocus.com/news/pro-rookie-pass-rusher-chase-winovich-is-primed-for-stunt-success-in-new-england
Wyatt
Ehhez a témához kapcsolódva

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-unsung-hero-of-the-new-england-patriots-super-bowl-run-the-defensive-stunt

És fordítva is pöpec a helyzet.


 www.profootballfocus.com/news/pro-no-offensive-line-was-better-against-stunts-than-the-new-england-patriots-in-2018

Ha feltételezzük, hogy Winovich beépülésével ezt a szintet meg tudjuk közelíteni, és hogy az új támadófalemberek érkezésével sem lesz ez a helyzet lényegesen jobb Miamiban, érdekes lehet majd az egymás elleni párharc ezen a téren (mondjuk Rosen megérdemelne már egy normális falat, de hát ez már csak ilyen világ)

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem semmi, csak szimplán viccesnek véltem. Mondjuk én is bullsos voltam (kb ki nem?), de aztán az NBA-ről lemorzsolódtam, 2009-ben azért szurkoltam a Celticsnek a döntőben, de kb ennyi. Ha nyer a Red Sox vagy a Bruins, az is jó, de ott pl a Penguins volt nálam úgymond kedvenc (ilyen igazából nem volt, bár Kariyát karmoltam, bárhova ment)
Wyatt
Nektek "hivatalból" nem kell követni mind a 4 major sportágat? Vagy specializálódhattok?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De lényegesebb téma Winovich és használata a Patriots védelmében. Jó móka lehet^^




 www.profootballfocus.com/news/pro-rookie-pass-rusher-chase-winovich-is-primed-for-stunt-success-in-new-england

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem semmi, csak szimplán viccesnek véltem. Mondjuk én is bullsos voltam (kb ki nem?), de aztán az NBA-ről lemorzsolódtam, 2009-ben azért szurkoltam a Celticsnek a döntőben, de kb ennyi. Ha nyer a Red Sox vagy a Bruins, az is jó, de ott pl a Penguins volt nálam úgymond kedvenc (ilyen igazából nem volt, bár Kariyát karmoltam, bárhova ment)

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálatok ez a városhoz kötődés hogy alakult ki? Aki esetleg ott lakik azt persze értem, de innen, fél glóbusszal arrébb, mi az oka?

Én Colts fan vagyok jó régóta, de a Pacers sose izgatott. A Bulls volt sokáig a kosár csapatom, mostanság meg Bulls híján Warriors vagy Celtics, mikor melyik játszik éppen nekem szimpibb kosárlabdát. Hokiban Oilers és Blues, más nem nagyon érdekel, legfeljebb a jó meccs, semlegesként. Baseball-t nem nézek, ott nincs senkim. 😊
peterk2005
Mert ratyi vagy. 8D

A Pacers a kiraly, en siman a varos miatt kezdtem el kotodni a csapathoz.
De NHL-ben peldaul en is Blues-fan voltam vilag eletemben, mondjuk azert is, mert nincs Indianapolishoz kotheto franchise.

De mondjuk Bostonban azert egyszerubb megszeretni a major csapatokat, mert egyreszt mindegyik sportagban van franchise, masreszt NHL-ben, NBA-ben es MLB-ben is azert sikeresnek mondhatoak.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nálatok ez a városhoz kötődés hogy alakult ki? Aki esetleg ott lakik azt persze értem, de innen, fél glóbusszal arrébb, mi az oka?

Én Colts fan vagyok jó régóta, de a Pacers sose izgatott. A Bulls volt sokáig a kosár csapatom, mostanság meg Bulls híján Warriors vagy Celtics, mikor melyik játszik éppen nekem szimpibb kosárlabdát. Hokiban Oilers és Blues, más nem nagyon érdekel, legfeljebb a jó meccs, semlegesként. Baseball-t nem nézek, ott nincs senkim. 😊
peterk2005
Én nem a Patssel kezdtem, hanem a Celtics volt a rajongás tárgya - kosárlabdáztam nagyon sokáig és a Larry Bird-féle Celtics (Parrish, McHale stb.) volt az etalon. (És már akkor sem bírtam a Lakerst, Abdul-Jabbar ide vagy oda.) A Red Sox a Yankees rivalry miatt lett szimpatikus, de abban már benne volt a Pats/Celtics. (Baseballt akkor kezdtem el nézni, amikor az NFL miatt az ESPN-re előfizettem és ott nyomják nagyon, az megy állandóan, ha nincs éppen NFL és NHL szezon. De ha kimész a Fenway Parkba akár holtszezonban, csak egy körbevezetésre, az fenomenális élmény. Egy barátom azóta nézi a baseballt és Red Sox rajongó, amióta eljött velem egy ilyen vezetésre.) A piros zoknis logó pedig bejön. 😊 )

A Bruins eredményeit figyelem, de nem nézek hokit, az nekem túl gyors. Az már csak a többi három okán jött, ez igaz.

Amúgy amikor Pats-szurkoló lettem, fogalmam sem volt, hogy az Bostont jelent, nem azonosítottam New Englanddel. Az szerintem csak akkor esett le, amikor már a SportTv adta a meccseket.

Boston pedig egy nagyon szimpatikus, élhető város, NE a legeurópaibb hangulatú rész az USA-ban, kifejezetten jó ott lenni, nem nehéz az ottani csapatnak szurkolni. De a Jordan-féle Bullst én is imádtam (annál kevésbé az Utah-t).
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálatok ez a városhoz kötődés hogy alakult ki? Aki esetleg ott lakik azt persze értem, de innen, fél glóbusszal arrébb, mi az oka?

Én Colts fan vagyok jó régóta, de a Pacers sose izgatott. A Bulls volt sokáig a kosár csapatom, mostanság meg Bulls híján Warriors vagy Celtics, mikor melyik játszik éppen nekem szimpibb kosárlabdát. Hokiban Oilers és Blues, más nem nagyon érdekel, legfeljebb a jó meccs, semlegesként. Baseball-t nem nézek, ott nincs senkim. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan


😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
No, előnyben a Bruins (remélem, senkinek nem spoiler), nagyon kéne már Boston városának egy majorsport győzelem, mert már február óta nem volt (előtte meg október óta :d )
Wyatt
Amikor a Celtics az első meccsen megverte a Milwaukee-t, akkor elkezdtem nagyon titkon remélni azt a csodát, hogy mind a négy major cím egyszerre Bostonban lesz. De aztán gyorsan érvényesült a papírforma sajnos. 😕

Hogy három legyen, az is csak egyszer volt, 1935-ben Detroitban.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Watson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8D

NFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.
Stez
Ez eleg nagy ongol volt most

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001032023/article/patriots-te-ben-watson-discloses-failed-drug-test
Wyatt
Tiltsak el BB-t! O utasitotta biztosan! 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, előnyben a Bruins (remélem, senkinek nem spoiler), nagyon kéne már Boston városának egy majorsport győzelem, mert már február óta nem volt (előtte meg október óta :d )

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Mi az a #NÉNS ?
Wyatt
Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Matthew99
Édes kenyér
Wyatt
Vagy inkabb draga kalacs? 😊

Jol emlekszem h amig Edelman eltiltas alatt volt, akkor nem szamitott bele a keretbe?
Igy kvazi Watson helyen probalgathatnak mas jatekost es az "oreg" is rapihen a szezon tobbi reszere.
Meg jol is jon ki a leosztas,mert kihagy 4 meccset, lejatszik 5-ot, jon a Bye Week, aztan meg a maradek 7.
Solymi
Az a 7 jó lesz 10-nek is.
Sinisa
Jó, hát az alapszakaszra értettem, mert utána megint lesz egy Bye Week 😊

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Mi az a #NÉNS ?
Wyatt
Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Matthew99
Édes kenyér
Wyatt
Vagy inkabb draga kalacs? 😊

Jol emlekszem h amig Edelman eltiltas alatt volt, akkor nem szamitott bele a keretbe?
Igy kvazi Watson helyen probalgathatnak mas jatekost es az "oreg" is rapihen a szezon tobbi reszere.
Meg jol is jon ki a leosztas,mert kihagy 4 meccset, lejatszik 5-ot, jon a Bye Week, aztan meg a maradek 7.
Solymi
Az a 7 jó lesz 10-nek is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Na, akkor mondok én is egy ilyet:

Ben Watson lesz a Super Bowl MVP-je 😀
Wyatt
és a Senior Bowlé is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi az a #NÉNS ?
Wyatt
Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Matthew99
Édes kenyér
Wyatt
Vagy inkabb draga kalacs? 😊

Jol emlekszem h amig Edelman eltiltas alatt volt, akkor nem szamitott bele a keretbe?
Igy kvazi Watson helyen probalgathatnak mas jatekost es az "oreg" is rapihen a szezon tobbi reszere.
Meg jol is jon ki a leosztas,mert kihagy 4 meccset, lejatszik 5-ot, jon a Bye Week, aztan meg a maradek 7.
Solymi
És ugye Brady és Edelman is így lett SB MVP 😛

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Mi az a #NÉNS ?
Wyatt
Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Matthew99
Édes kenyér
Wyatt
Vagy inkabb draga kalacs? 😊

Jol emlekszem h amig Edelman eltiltas alatt volt, akkor nem szamitott bele a keretbe?
Igy kvazi Watson helyen probalgathatnak mas jatekost es az "oreg" is rapihen a szezon tobbi reszere.
Meg jol is jon ki a leosztas,mert kihagy 4 meccset, lejatszik 5-ot, jon a Bye Week, aztan meg a maradek 7.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor mondok én is egy ilyet:

Ben Watson lesz a Super Bowl MVP-je 😀

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi az a #NÉNS ?
Wyatt
Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Matthew99
Édes kenyér

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mi az a #NÉNS ?
Wyatt
Napi Érdektelen NFL Statisztikák


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi az a #NÉNS ?

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Old Logan Brady! 😁

 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2408733035856732/?type=3&source=48
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Watson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8D

NFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.
Stez
Ez eleg nagy ongol volt most

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001032023/article/patriots-te-ben-watson-discloses-failed-drug-test
Wyatt
Kapcsold be az ironiadetektort. 8D

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8D

NFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.
Stez
Ez eleg nagy ongol volt most

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001032023/article/patriots-te-ben-watson-discloses-failed-drug-test