New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Kíváncsi vagyok tényleg nálunk köt e majd ki.

 fuzovelkifele.com/2019/05/megszakadtak-a-targyalasok-rudolph-fal-a-vikings-elcserelheti-tight-endjet/
ervinator
Nem. A Watson-igazolas utan semmi eselyet nem latom, szerintem hely sincs ra, meg a megfelelo picket sem adna oda erte BB – tippem szerint 3-4. kort ker a Vikings.
Stez
1 év van hátra a szerződéséből nem nyel be halott pénzt a Vikings és 30 éves Rudolph. Nem hiszem, hogy 3. kört kérne/adnának, szerintem inkább 4-5. kör.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok tényleg nálunk köt e majd ki.

 fuzovelkifele.com/2019/05/megszakadtak-a-targyalasok-rudolph-fal-a-vikings-elcserelheti-tight-endjet/
ervinator
Nem. A Watson-igazolas utan semmi eselyet nem latom, szerintem hely sincs ra, meg a megfelelo picket sem adna oda erte BB – tippem szerint 3-4. kort ker a Vikings.

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Kíváncsi vagyok tényleg nálunk köt e majd ki.

 fuzovelkifele.com/2019/05/megszakadtak-a-targyalasok-rudolph-fal-a-vikings-elcserelheti-tight-endjet/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/realDockery/status/1126682484446453760?s=19

Seems about right

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TheFBCentral/status/1126509285272244226

ha Watson nem birna, akkor ez a rendor sztem siman jo lehet TE-nek. a Walmartos eladokbol slot WR-t, a rendorokbol TE-t faraghatnak BB-ek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
All time kedvenc playem.
A mai napig nem tudom, hogy hogy ért oda átlóban, tight endként.
Kb. 5-6 yarddal még többet is futott.


több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
1 évre teljesen jó megoldás 😊

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na akkor lesz rutin a TE-k között! Watson alohaa

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Gronk válasza arra, hogy tényleg visszavonult e: You never know... I might convince myself [to return].
ervinator
Azért ez idegesítő: døntsék el mit akarnak. Elhiszem, hogy nehéz visszavonulni, de ez a csiki csuki ami mostanában divatba jött.... Long, Sproles is lógatja a levegőben a dolgot, Lynch se tudja mit akar... Lassan ezt is szabályozni kell, ki mennyiszer vinulhat vissza 😊
dande
Illés együttest kihagytad. 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen jó igazolás, most olyan mélység van az OL-ben, ami brutális

LT: Wynn, Cajuste
LG: Thuney (Wynn), Karras, Croston
C: Andrews, Schwenke (Karras)
RG: Mason, Froholdt
RT: Cannon, Veldheer

Még akár a cseresor is kezdő szintre lehetne képes, Scarral meg bőven ott az esély, hogy a tehetség ki is jöjjön. Brady és a futójáték miatt is rendkívül jó ezt látni 😊

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jött Veldheer egy évre,én örülök neki. T mélységből sosem lehet elég,pláne Cannon sérülékenységét tekintve.
kolok1972
1 éves szerződés - SB győzelem - mega szerződés - Trent Brown recept? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gronk válasza arra, hogy tényleg visszavonult e: You never know... I might convince myself [to return].
ervinator
Azért ez idegesítő: døntsék el mit akarnak. Elhiszem, hogy nehéz visszavonulni, de ez a csiki csuki ami mostanában divatba jött.... Long, Sproles is lógatja a levegőben a dolgot, Lynch se tudja mit akar... Lassan ezt is szabályozni kell, ki mennyiszer vinulhat vissza 😊
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jött Veldheer egy évre,én örülök neki. T mélységből sosem lehet elég,pláne Cannon sérülékenységét tekintve.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.instagram.com/tomfckinbrady/p/BxJHL6wlZ84/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=og729ke8m05g

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Gronk válasza arra, hogy tényleg visszavonult e: You never know... I might convince myself [to return].

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wynn ezek szerint mégsem LT lesz? Nem csak a sérülése, de amiatt is gyanús a dolog, hogy tavaly is érkezett Brown. Most meg egy rakat, elsősorban tackle.
peterk2005
Az már tavaly is kérdéses volt, hogy mi lesz a szerepe, akkor azt mondták, kipróbálják LT-ben is.

Annyira mondjuk nem feküdt neki, simán lehet, hogy Thuney utódja lesz végül LG-ben, de az is benne van, hogy Veldheer szimplán Cannon mögé jött, mert nála évi egy-két meccs kiesése azért bőven benne van. Szerencsére most nem csak minőséginek, hanem nagyon mélynek is tűnik az OL, nyilván az egyetlen kérdőjel a legfontosabb poszton van, de ez tavaly is így volt, és az addig közepes RT-vel is sikerült Scarnak igencsak jó munkát végeznie, szóval miatta okkal bízhatok benne, hogy jó lesz idén is az OL.

Aztán, hogy ki hol lesz Andrews és Mason mellett az idény során, az legyen egy kellemes gond 😊

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wynn ezek szerint mégsem LT lesz? Nem csak a sérülése, de amiatt is gyanús a dolog, hogy tavaly is érkezett Brown. Most meg egy rakat, elsősorban tackle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alaposan feltakolunk OL-bol 😊

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Jared Veldheer (OT) értekezett vizitre.
6-8; 320
Ideális méretek, van LT és RT tapasztalata
Ha nem sérült még jó is lehetne.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy jó a DT-példád, nekem nem nagyon volt értelmes LB-m, cserébe Lawrence Guy, Taven Bryan, Christian Covington és Roy Robertson-Harris is a csapatban volt,Wyatt

--> Tehát értelmes DT is egy darab volt. 😊
somoskovig
Majd visszatérhetünk erre az idény végén 😊

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Amúgy jó a DT-példád, nekem nem nagyon volt értelmes LB-m, cserébe Lawrence Guy, Taven Bryan, Christian Covington és Roy Robertson-Harris is a csapatban volt,Wyatt

--> Tehát értelmes DT is egy darab volt. 😊

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy jó a DT-példád, nekem nem nagyon volt értelmes LB-m, cserébe Lawrence Guy, Taven Bryan, Christian Covington és Roy Robertson-Harris is a csapatban volt, mégis elhoztam top 10-ben inkább Ed Olivert Bush helyett, mert Olivert Donald szintű tehetségnek tartok, és hosszú távon szerintem marha jó lesz. Sőt, az 5. kör végén Tryston Hillt is (őt a Dallas vitte a 2. körben), pedig aztán már tényleg egy DT sem kellett, LB sokkal inkább, de ő még Olivernél is robbanékonyabb, és szintén óriási tehetség. Úgyhogy én de, pont elviszek a telített DT-posztra két kiugró tehetséget, minthogy kihagyjam őket csak azért, hogy needet tömködjek be 😊
Wyatt
Ezt én is így csináltam idén (én is éppen 2 DT-vel), de azért tegyük hozzá, hogy mi max. pontokat/ratingeket vadászunk, a pályára nem kell olyan valós csapatot felküldenünk, amelyik védekezni is tudna valós ellenfél ellen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyit sajna nem, de 8 meccs+playoff tutinak tűnik, úgyhogy nem kell sok streamet keresgélned 😊


A draft másnapján való értékelésnek nem is az a lényege, hogy kiből mi lesz mert ezt senki nem tudja most megmondani még BB sem, hanem az adott lehetőségeinkhez mérten, a rendelkezésre álló needek mellett, hogyan sikerült választania a csapatnak.
ZERO_L
Ez tökéletsen igaz, így:
A draft másnapján való értékelésnek nem is az a lényege, hogy kiből mi lesz mert ezt senki nem tudja most megmondani még BB sem, hanem az adott lehetőségeinkhez mérten, hogyan sikerült választania a csapatnak.

De ha egy csapat draftpolitikája nem need-alapú, hanem érték-, vagy projectalapú, akkor a fenti kijelentés a "a rendelkezésre álló needek mellett" kitétel miatt lehet teljes tévedés.
Sobri Jóska
Pont azért írtam bele a "needet", mert egyszerűen nem teheted meg, hogy figyelmen kívül hagyod és mindig BPA vagy potenciál alapon húzod az embereket. Ez egy hibás stratégia, ahogy az is ha mindig csak azt nézed hol van lyuk a rosteren és ezért (papíron) gyengébb játékosért reachelsz.

Mint minden, ez is akkor jó ha harmóniában van egymással, hol az egyik hol a másik stratégia szerint cselekedsz, körülményektől függően. És igen, eltérhetnek a vélemények, hogy adott esetben melyik volt a célravezetőbb, de az már nagyon hosszúra vezet.
ZERO_L
De, megteheted, meg is kell tenned. Ott a szabadügynökpiac, a trade-ek, amelyekkel a draftig meg kell lennie az alap magnak, egy Super Bowlra hajtó csapatnál legalábbis. A draftról nem a lyukakat tömködöd be, hanem a legjobb játékosokat szerzed meg. Most gyengének tűnik a tight end-részleg, nekem is, meglepő, hogy UDFA-t sem hoztunk, de lehet, hogy a csapat meg van elégedve a jelenlegi állománnyal, vagy jön majd trade/kukázás révén még valaki.

Csak azért, mert nem tetszetős a TE-poszt, idén hiba lett volna bárhol azt húzni, csak azért, mert az need. Ez egy jó draft volt, nem volt végre ordas nagy reachünk, minden játékos érkezése mellett lehet érvelni, jó játékosok jöttek, pöpec volt, na 😊

És Meyersben igen nagy potenciál lehet 😊
Wyatt
Én ezt most általánosságban mondtam, nem a mi draftunkkal kapcsolatban.

Én is tudok hülye példákat hozni... Mikor megvan fr.QB-d akkor kénytelen vagy bent hagyni egy ígéretes később top10 QB potenciállal rendelkező "legjobb játékost a drafton" és inkább needre húzol. Vagy ha minden választásodnál DT poszton lévő játékos van a Big Boardod első helyen, akkor folyamatosan odahúzol?
Ha mindenki csak BPA-zna akkor komoly bajban lennének a csapatok szeptemberre.


Baromira kevés olyan alkalmat tudsz mondani (akár a mi szezonjainkból is), mikor kvázi need nélkül mentünk neki a draftnak. FA piacról, tradekkel nagyon nagyon ritkán tudod úgy összetákolni a keretedet, hogy drafton csak BPAzhas. Még SB contenderek is komoly needdel indulnak neki a draftnak, elég megnézni idén KC-t, Ramst, Saintst bárkit, de lehetne mondani korábbi évekről a hawkst a támadófalával, a packerst a védelmével stb
ZERO_L
Jó ez picit most azért megint átugrás a túloldalra.

Nyilván nem kell top 10-es irányító, bár ha top 10-ben húzol, akkor azért ha nem újonc volt az irányítód, megéri elgondolkodni, illetve, idősödő játékos esetén (Brady) mellé is simán megérheti, de nem akarok ebbe az irányba elmenni.

Szóval, egy dolog, hogy mondjuk egy DT-t értékelek legjobbra adott pillanatban, de nincs needem ezért nem viszem el, hanem mondjuk az ott 2-3. helyre rakott, nem olyan poszton lévőt viszem el, és más az, hogy kell egy LB, és akkor akkor is azt viszek, ha nincs értelmes ember, vagy 30-40 hellyel később is simán elérhető lenne, miközben kihagyok egy nagy tehetséget. De érted te ezt 😊

Amúgy jó a DT-példád, nekem nem nagyon volt értelmes LB-m, cserébe Lawrence Guy, Taven Bryan, Christian Covington és Roy Robertson-Harris is a csapatban volt, mégis elhoztam top 10-ben inkább Ed Olivert Bush helyett, mert Olivert Donald szintű tehetségnek tartok, és hosszú távon szerintem marha jó lesz. Sőt, az 5. kör végén Tryston Hillt is (őt a Dallas vitte a 2. körben), pedig aztán már tényleg egy DT sem kellett, LB sokkal inkább, de ő még Olivernél is robbanékonyabb, és szintén óriási tehetség. Úgyhogy én de, pont elviszek a telített DT-posztra két kiugró tehetséget, minthogy kihagyjam őket csak azért, hogy needet tömködjek be 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy a Pats osszepakolt meg par napja Williamsrol egy videot, azert szerintem tobb o, mint Browner 2.0. Amellett, hogy tud verekedni, az osztonei sokkal jobbak, futas ellen meg amit muvel, az kemeny. Nagy Joejuan-homer lesz belolem, meg a vegen lesz egy paranyi jo is abban, hogy a Sport Tv nyilvan 299999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 Pats-meccset ad majd a szezonban.

Illetve Williams elvileg a 4.6-os Combine 40 yardjat javitott 4.55-re a pro dayen, utobbi azert mar nem veszes ido, az edzeseken meg allitolag stabilan futkoraszta a 4.52 koruli idoket is.

 www.youtube.com/watch?v=krOJGQSyRps

Altalaban a masodik koros wtf DB-pickjeitek szarra vannak rotalva es nem jatszanak olyan sokat eleinte, de engem nem lepne meg, ha Williams azert mar hamar szepen lenne hasznalva. Szerintem ez a gyerek a stilusat tekintve legalabb annyira hasonlit Shermanre, mint Brownerre, mar csak az a kerdes, hogy mennyire sikerul kicsiszolni ot, meg mennyire magas a jatekintelligenciaja, mert ha nem nagyon, akkor valoban egy Browner lehet belole, ha viszont magas, akkor Sherman.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fura neveket tudnak adni a gyereknek az amcsi szülők. Anyu valószínűleg nem tudta eldönteni, hogy a gyerek vajon Joe-tól a férjtől van-e, vagy a bahamai nyaraláson a trainer Juan beköpött a levesbe. És biztosra ment.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)