New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Watson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8D

NFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az NFL-nél valahogy múltkor nem fértünk be a top 10 támadósorba, úgyhogy ez egy tök jó stat lesz hozzá
 twitter.com/gregauman/status/1131636014085226497

A védelem ezzel szemben igen gyenge
 twitter.com/gregauman/status/1131628680084623361

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
Hunreeth
Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.

De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.

A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Jesus Fuck!

Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...

Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).

Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.
ZERO_L
Amikor en itt vagyok, akkor nem mindenki az. ;D
De igen, ti elvakult parasztok vagytok, ez abszolut stimmel. 8)
Stez
😀😀😀DDDD Totálisan nem érted, hogy mi nem az embert degradáljuk.

Ha pedig a Colts fórumban is ilyen gyönyörűen tudsz beszélni, akkor semmi keresnivalód itt:

"Meglepett a masik ket pick, foleg Banogu, az papiron reach, de szerintem alapbol gyokerseg ez a kifejezes, mert most az, hogy egy szaros insider listajan hol van, nem jelenti lofaszt sem"

Tipli van.
Hunreeth
Jajj, ne legy mar ilyen mufurc, hadd beszeljek csunyan, legyszi, Mami! Illetve szeretnek maradni, nagyon-nagyon, igerem, soha tobbe nem leszek rossz, ne vagj ki! 8'(

több mint 4 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
Hunreeth
Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.

De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.

A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Jesus Fuck!

Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...

Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).

Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.
ZERO_L
Amikor en itt vagyok, akkor nem mindenki az. ;D
De igen, ti elvakult parasztok vagytok, ez abszolut stimmel. 8)
Stez
😀😀😀DDDD Totálisan nem érted, hogy mi nem az embert degradáljuk.

Ha pedig a Colts fórumban is ilyen gyönyörűen tudsz beszélni, akkor semmi keresnivalód itt:

"Meglepett a masik ket pick, foleg Banogu, az papiron reach, de szerintem alapbol gyokerseg ez a kifejezes, mert most az, hogy egy szaros insider listajan hol van, nem jelenti lofaszt sem"

Tipli van.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
Hunreeth
tudta jól, hogy a csúcson kell abbahagyni a bajnokcsapatnál 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
Hunreeth
Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.

De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.

A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Jesus Fuck!

Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...

Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).

Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.
ZERO_L
Amikor en itt vagyok, akkor nem mindenki az. ;D
De igen, ti elvakult parasztok vagytok, ez abszolut stimmel. 8)

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
Hunreeth
Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.

De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.

A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Jesus Fuck!

Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...

Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).

Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
OFF:
Costa is the author of The Transition Playbook for ATHLETES: How Elite Athletes WIN After Sports.

After the NFL, Costa worked in medical device sales and actively participated in more than 500 heart surgeries. In 2018, he graduated from Columbia Business School with an MBA. He's traveled to more than 30 countries, including South Africa, Brazil, and Japan. Phil currently lives in Madrid, Spain, where he's enrolled in Spanish language school.
empty taxi
Na, ez fasza. Jo latni, amikor egy olyan ember, aki nem kereste magat halalra, meg nem a nevesebb jatekosok kozul valo, feltalalja magat es ervenyesulni tud az elet egy masik szegleteben.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
OFF:
Costa is the author of The Transition Playbook for ATHLETES: How Elite Athletes WIN After Sports.

After the NFL, Costa worked in medical device sales and actively participated in more than 500 heart surgeries. In 2018, he graduated from Columbia Business School with an MBA. He's traveled to more than 30 countries, including South Africa, Brazil, and Japan. Phil currently lives in Madrid, Spain, where he's enrolled in Spanish language school.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
Hunreeth
Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.

De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.

A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
A lényeg se maradjon ki

 twitter.com/sportsemmys/status/1130644969260277760



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀
ZERO_L
Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bebaszna Rudolph, de en tovabbra sem latom eselyet.

több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 193
Kíváncsian várom, mi lesz belőle... [mondjuk hivatalosabb forrást nem igen találtam, illetve semmi konkrét nem hangzik el.]
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/59893603_861905754173721_6468497208163286356_n.jpg?stp=c158.0.476.475a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=LqP07tUlAxEQ7kNvgE_1UdM&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCMFJpNwbjEQz0SHzeuTLuGZybP2MKUmPYouyv_uknCsg&oe=664FF8A1
Catch The Blitz (CTB) on Instagram: "Albert Breer of @themmqb reports that the #Vikings and the #Patriots have discussed the possibility of a Kyle Rudolph trade."
2,933 likes, 54 comments - catchtheblitz on May 21, 2019: "Albert Breer of @themmqb reports that the #Vikings and the #Patriots have discussed the possibility of a Kyle Rudolph trade.".


Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pofátlanul olcsó volt nálunk a karrierje annak fényében, hogy nála gyengébbek a posztján kb évente kapnak ennyit. Már a vezetői képességei (még 3–28-nál is hogy magyarázta mindenkinek, hogy meglesz, Gronknak is most a döntő alatt végig, egyszerűen imádnivaló a pali) is megérnek ennyit a pályán, a PO-ban nyújtott teljesítményéről nem is szólva

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na Edelman is megkapja ami őt megilleti, így van ez jól. 18 misi ebből 12 garantált. Ennyi idősen pont jól jön a nyugdíjhoz 😀

Szerkesztette: ParadSEC

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Na kezd a D egyre pofásabb lenni. Dline pipa ,lb pipa, cb, pipa safty pipa. Már csak az O-t kéne még cukibbra pofozni
ParadSEC
Jön meg Rudolph és McCoy 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"A Patriots megerősítette a támadófalát, visszaigazolta Danny Sheltont. A szerződés részletei egyelőre nem ismertek."
Amadeus
Jó kis tackle lesz belőle...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"A Patriots megerősítette a támadófalát, visszaigazolta Danny Sheltont. A szerződés részletei egyelőre nem ismertek."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na kezd a D egyre pofásabb lenni. Dline pipa ,lb pipa, cb, pipa safty pipa. Már csak az O-t kéne még cukibbra pofozni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen laza csávó volt az öreg. Picit a nyolcvanas években maradt a hosszú hajával, de azt az idő megoldotta. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/ftbeard_17/status/1130512386627055616
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
mert anno a Revis-Browner fémjelezte sec nem volt top? ők nem adtak elég időt a frontnak?
ZERO_L
3 LB volt a pályán a snap ek nagy részében, ma már 5-6 db van és két LB
gordon
ez max az első évükben volt igaz, mikor még itt volt Spikes meg Mayo, második évben már Collins-HT páros dominálta a snapeket (Mayo le is sérült ügye)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
mert anno a Revis-Browner fémjelezte sec nem volt top? ők nem adtak elég időt a frontnak?
ZERO_L
3 LB volt a pályán a snap ek nagy részében, ma már 5-6 db van és két LB