New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Speed bameg .DDDDDDDDDDDDDDD
Stez
Rossz topic 😊

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Na, akkor Allen napjai is meg vannak számlálva, és nagyjából letudtuk a draftot idénre. Még azért lett volna olyan, akit elviseltem volna, de nem para ez
Wyatt
na de jobb lábas ahogy nézem mi lesz így velünk 😀 😀

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Allennek akkor kampec?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor Allen napjai is meg vannak számlálva, és nagyjából letudtuk a draftot idénre. Még azért lett volna olyan, akit elviseltem volna, de nem para ez

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha futás elleni DT lesz, talán nem vészes
De Mack egy pickkel később lényegesen jobb :/

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
 twitter.com/danorlovsky7/status/1115980038078439426



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát az elmúlt évek draftjai közül az idei ami igazán tetszetős számomra, jók a pickek, az eddigi választások között nem volt eddig egy olyan sem amire az ember nagyon fogta volna a fejét hogy hajaj 😀
manuszka86
Egyetértek, mindegyiknek van logikája, senki sem 2-3-4 körös reach (az előzetes vélekedés szerint, bár a db-pickjeinknél valahogy csak igaznak bizonyultak ezek elég gyakran), nagyon pöpec eddig

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hát az elmúlt évek draftjai közül az idei ami igazán tetszetős számomra, jók a pickek, az eddigi választások között nem volt eddig egy olyan sem amire az ember nagyon fogta volna a fejét hogy hajaj 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Borbinho94/status/1109428522609725440?fbclid=IwAR2b8sdejJ5YCmiwXrSszTZJwMWL0nlHFiqTHEiUwhfsnpKSnxef-pYNGuo

Borbinhót megelőzve!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, jött QB is végül

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Qb pick és az új szerelemmel egy hatra csere

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az én bevásárló listám:
OG
Blokkoló TE
DT
WR
Sinisa
Egy viking OG
Első pipa 😊
Sinisa
És az, akit írtam draft előtt 😊
Wyatt
Nagy király vagy!
Komolyan
Már a második?
Sinisa
😀
Értem én az oltást 😀
De Harrynek is örülési van, Winónak is, Cajuste-nek is, meg neki is 😊
Wyatt
Nem volt irónia!
Respect

Én nem vagyok hajlandó ennyi időt és energiát beleolni, mert BB nagy troll. 😊

Harry, Wino, Cajusta, Viking => 4
Plussz meg ugye jön majd Parham

Szóval több találatod van mint a kinti profiknak.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PFF 250-es listáján az 55. volt, gondoltam, hogy valaki belebuzul majd 😀

Nagy egy Caleb a 4/31-re?

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
 twitter.com/MikeReiss/status/1122183418123563010

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én bevásárló listám:
OG
Blokkoló TE
DT
WR
Sinisa
Egy viking OG
Első pipa 😊
Sinisa
És az, akit írtam draft előtt 😊
Wyatt
Nagy király vagy!
Komolyan
Már a második?
Sinisa
😀
Értem én az oltást 😀
De Harrynek is örülési van, Winónak is, Cajuste-nek is, meg neki is 😊

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
TE-ek jobb ha elássák magukat...

év közben várok ide a tradet, mert ez a részleg mocskosul gyenge



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az én bevásárló listám:
OG
Blokkoló TE
DT
WR
Sinisa
Egy viking OG
Első pipa 😊
Sinisa
És az, akit írtam draft előtt 😊
Wyatt
Nagy király vagy!
Komolyan
Már a második?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én bevásárló listám:
OG
Blokkoló TE
DT
WR
Sinisa
Egy viking OG
Első pipa 😊
Sinisa
És az, akit írtam draft előtt 😊

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az én bevásárló listám:
OG
Blokkoló TE
DT
WR
Sinisa
Egy viking OG
Első pipa 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az én bevásárló listám:
OG
Blokkoló TE
DT
WR

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Williams utolsó szezonjában tényleg mindenhol feltűnt

 twitter.com/ezlazar/status/1121944258762747905



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Egyébként BB pont a draft előtt fejtegette, hogy egyre nagyobbak az elkapók és hát valakinek őket is kell fogni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Mert Joejuan kibaszott jo alapanyag, azert. Olyan, akit bepakolhatsz cornernek, safetynek, de egyebkent bekurhatod elkaponak is, ha nagyon meg akarod lepni az ellenfelet, mivel Joejuan elkapo volt, abbol lett atkepezve cornernek. A technikaja nyilvan ehhez merten nem is kiraly, sok melo lesz vele, de kibaszott jok az osztonei, aztan mivel elkapo volt, rengeteg olyan lefulelt labdaja volt, ahol megerezte, mit es hogy fut az elkapo, o meg lecsapott erre. Magas a plafonja, kiemelkedo fizikailag, ot nem lesz egyszeru lebunyozni. Safetykent meg coverben fasza lesz, ha oda nyomjak, a ligaban meg viragkorat elo tight end jatekra is nagy fegyver lehet, mert a magassaga miatt nehez missmacthet kialakitani ellene.Stez
Én ebből kb. semmit se láttam, nekem kb. 20 corner is jobban tetszett mint ő. De az érdekes gondolat, hogy esetleg safetynek szánhatja. DMC is konvertált safety ha jól emlékszem, lehet, hogy az utódját is így keresi/találja meg? Benne van a pakliban, és mindjárt több értelmet is kapna a pick.
peterk2005
Twitteren fejtegették, hogy ezzel a választással mintha összeállna a Revis - Browner páros

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Most olvastam, hogy elment Hulk(Gronk) de megkaptuk Thort(Wino)
😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert Joejuan kibaszott jo alapanyag, azert. Olyan, akit bepakolhatsz cornernek, safetynek, de egyebkent bekurhatod elkaponak is, ha nagyon meg akarod lepni az ellenfelet, mivel Joejuan elkapo volt, abbol lett atkepezve cornernek. A technikaja nyilvan ehhez merten nem is kiraly, sok melo lesz vele, de kibaszott jok az osztonei, aztan mivel elkapo volt, rengeteg olyan lefulelt labdaja volt, ahol megerezte, mit es hogy fut az elkapo, o meg lecsapott erre. Magas a plafonja, kiemelkedo fizikailag, ot nem lesz egyszeru lebunyozni. Safetykent meg coverben fasza lesz, ha oda nyomjak, a ligaban meg viragkorat elo tight end jatekra is nagy fegyver lehet, mert a magassaga miatt nehez missmacthet kialakitani ellene.Stez
Én ebből kb. semmit se láttam, nekem kb. 20 corner is jobban tetszett mint ő. De az érdekes gondolat, hogy esetleg safetynek szánhatja. DMC is konvertált safety ha jól emlékszem, lehet, hogy az utódját is így keresi/találja meg? Benne van a pakliban, és mindjárt több értelmet is kapna a pick.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)