New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1 32 N'Keal Harry WR Arizona State
2 45 Joejuan Williams CB Vanderbilt
3 77 Chase Winovich DE Michigan
3 87 Damien Harris RB Alabama
3 101 Yodny Cajuste OT
Nem mindenhol értettem elsőre, de ettől függetlenül tetszetős, és nincsen benne azért olyan, amitől hányingerem lenne \o/
Wyatt
Szerintem Winovich baromi jó pick! Ide Bostonba ideális, kemény melós, és hallottam olyan véleményeket, hogy a michigani stáb a két edge közül őt tartotta a jobbnak, nem is Gary-t. És persze Cajuste is be fog válni, mert itt minden kib*szott OL beválik, jöjjön bárhonnan, bárhova. 😊 A Harry pick is tetszik, mint pick. Ide ilyen elkapó kell. Persze itt meg kell várni hogy milyen lesz a násztánc, mert Brady ízlásét nehéz kiismerni, sose tudni előre kivel fekszik könnyedén össze és kivel szól krízis kezelésről a kapcsolat. 😊

Viszont a Williams picket totál nem értem, nem is tetszik a gyerek, és minek is. Ráadásul feltrade-ért. Belichicknek kár ezeket erőltetnie. Csak hátra kéne dőlnie és húzni aki éppen jön, az sokkal jobban néz ki. 😊 (A Harris picket nem is minősítem, mert tökmindegy. Nincs olyan draft vagy FA, hogy BB ne hozzon RB-t. Legalább nem első körös, letudtátok egy 3. körrel. 😊 )

Jól indult. Van három gyakorlatilag lock a rosterre, amit ha felszorzok a pick számmal, ki is jön kb. az a maximum amennyi helyetek lesz a rookiekra. Szóval a többit ki is lehet húzni akár és csak azokat nézni akik úgyis rosteren lesznek. Úgy kifejezetten tetszik eddig. Winocich meg egy steal a legnagyobb needre!
peterk2005
Mert Joejuan kibaszott jo alapanyag, azert. Olyan, akit bepakolhatsz cornernek, safetynek, de egyebkent bekurhatod elkaponak is, ha nagyon meg akarod lepni az ellenfelet, mivel Joejuan elkapo volt, abbol lett atkepezve cornernek. A technikaja nyilvan ehhez merten nem is kiraly, sok melo lesz vele, de kibaszott jok az osztonei, aztan mivel elkapo volt, rengeteg olyan lefulelt labdaja volt, ahol megerezte, mit es hogy fut az elkapo, o meg lecsapott erre. Magas a plafonja, kiemelkedo fizikailag, ot nem lesz egyszeru lebunyozni. Safetykent meg coverben fasza lesz, ha oda nyomjak, a ligaban meg viragkorat elo tight end jatekra is nagy fegyver lehet, mert a magassaga miatt nehez missmacthet kialakitani ellene.

BB nagyon szereti az ilyen univerzalis palikat, Williams meg jo karakter, hatar a csillagos eg nala.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wino húzásnál Steelers drukkerek egyensen agyvérzést kaptak...
ThundersNFL
Nem csak a Wino húzásnál kaptak agyvérzést
astroid

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Joejuan jo kis cb lesz sajnos.

több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Wino húzásnál Steelers drukkerek egyensen agyvérzést kaptak...
ThundersNFL
Nem a Wino húzásnál kaptak agyvérzést
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wino húzásnál Steelers drukkerek egyensen agyvérzést kaptak...
ThundersNFL
Pedig megkapták. Az első fordulóban 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Wino húzásnál Steelers drukkerek egyensen agyvérzést kaptak...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem mit mockoltam... Annyit ért mint széllel szemben húgyozni 😁😁😁
ThundersNFL
Ez a jó ebben, nekem Harry A+, CB-t valahova ide vártam, nem őt, de hátha jó lesz valaki végre a tight endek ellen is, futót ennyire magasan nem vittem volna, de legyen Cajuste és Wino pedig hatalmas fogás lehet, bár utóbbinál nem gondoltam, hogy 4–3 lesz a megoldás. Eddig nálam mondjuk egy 9/10 a draftunk

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Most nézem mit mockoltam... Annyit ért mint széllel szemben húgyozni 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BB szeret szembemenni az arral, amikor meg mindenki 4-3-azott, akkor a 3-4-es jatekosok konnyebben voltak elerhetok, aztan amikor az lett a modi, visszamentunk 4-3-ra. Most nagyon pass happy a liga, ugyhogy a rajatszasban szetfutottunk mindenkit, mikozben ellenunk senki nem tudott futni.

Nem hulyeseg ez, ha jo utemben tudsz valtani, mindig lehet elonyod a rivalisokkal szemben. Es a tul konnyu vedelmek ellen lehet buntetni. Persze ehhez az sem art, hogy van egy Brady, akinek az egyeni szamok es csillogas kevesbe fontos, es hogy ha tulzottan a futasra all be egy vedelem, akkor o azert 40 pluszosan is tud buntetni

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
tökéletes kiegészítése lesz Sony-nak, reméljük neki is jót fog tenni, hogy nem kell 20+szor cipelnie a labdát
(csak ügye jön a kérdés, 2019-ben egy iszonyat pass happy ligában, miért a RB sorunkat tökélesítgetjük top pickekkel, de hát ügye ez meg már classic BB)
ZERO_L
Erről talán a patspulpiton vagy máshol már volt cikk.
Gyakorlatilag az ellenfél DEF-je a pass-heavy miatt sokkal gyorsabb, mozgékonyabb lett, ezáltal nem annyira erős, nehéz. Egy ilyen opciót nehezebb nekik levédekezni, főleg ha a futó elkapni is tud.

Másrészt meg a folyamatos futásokkal kontrollálod az órát és fárasztod az ellenfelet.
Meg lehet nézni a Dallast vagy a Giantset mennyit ér egy jó futó ha ráépítenek.
Illetve ott volt a KC elleni meccsünk is.

Ráadásul ha mi nem is futunk, akkor a rövid passzos játékokkal gyilkoljuk az ellent.
Solymi
Igen, pont semmit... 😀

Egyébként nem rossz terv, elképzelés, hogy az öregedő Brady mellé és majd a leendő örököst megtámogassunk egy biztos, hatékony futójátékkal és (remélhetőleg) egy bika védelemmel. Meg látjuk mi sül ki belőle, de ehhez mondjuk egy Allen szintű (ahhoz közelítő) blokkoló TE-det legalább kéne hozni ma, mert ügye ilyenünk sincs.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
1 32 N'Keal Harry WR Arizona State
2 45 Joejuan Williams CB Vanderbilt
3 77 Chase Winovich DE Michigan
3 87 Damien Harris RB Alabama
3 101 Yodny Cajuste OT
Nem mindenhol értettem elsőre, de ettől függetlenül tetszetős, és nincsen benne azért olyan, amitől hányingerem lenne \o/
Wyatt
Szerintem Winovich baromi jó pick! Ide Bostonba ideális, kemény melós, és hallottam olyan véleményeket, hogy a michigani stáb a két edge közül őt tartotta a jobbnak, nem is Gary-t. És persze Cajuste is be fog válni, mert itt minden kib*szott OL beválik, jöjjön bárhonnan, bárhova. 😊 A Harry pick is tetszik, mint pick. Ide ilyen elkapó kell. Persze itt meg kell várni hogy milyen lesz a násztánc, mert Brady ízlásét nehéz kiismerni, sose tudni előre kivel fekszik könnyedén össze és kivel szól krízis kezelésről a kapcsolat. 😊

Viszont a Williams picket totál nem értem, nem is tetszik a gyerek, és minek is. Ráadásul feltrade-ért. Belichicknek kár ezeket erőltetnie. Csak hátra kéne dőlnie és húzni aki éppen jön, az sokkal jobban néz ki. 😊 (A Harris picket nem is minősítem, mert tökmindegy. Nincs olyan draft vagy FA, hogy BB ne hozzon RB-t. Legalább nem első körös, letudtátok egy 3. körrel. 😊 )

Jól indult. Van három gyakorlatilag lock a rosterre, amit ha felszorzok a pick számmal, ki is jön kb. az a maximum amennyi helyetek lesz a rookiekra. Szóval a többit ki is lehet húzni akár és csak azokat nézni akik úgyis rosteren lesznek. Úgy kifejezetten tetszik eddig. Winocich meg egy steal a legnagyobb needre!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
tökéletes kiegészítése lesz Sony-nak, reméljük neki is jót fog tenni, hogy nem kell 20+szor cipelnie a labdát
(csak ügye jön a kérdés, 2019-ben egy iszonyat pass happy ligában, miért a RB sorunkat tökélesítgetjük top pickekkel, de hát ügye ez meg már classic BB)
ZERO_L
Erről talán a patspulpiton vagy máshol már volt cikk.
Gyakorlatilag az ellenfél DEF-je a pass-heavy miatt sokkal gyorsabb, mozgékonyabb lett, ezáltal nem annyira erős, nehéz. Egy ilyen opciót nehezebb nekik levédekezni, főleg ha a futó elkapni is tud.

Másrészt meg a folyamatos futásokkal kontrollálod az órát és fárasztod az ellenfelet.
Meg lehet nézni a Dallast vagy a Giantset mennyit ér egy jó futó ha ráépítenek.
Illetve ott volt a KC elleni meccsünk is.

Ráadásul ha mi nem is futunk, akkor a rövid passzos játékokkal gyilkoljuk az ellent.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Harris: 5-10; 216
Michel: 5-11; 215
Igazi 1/A és 1/B lesz?
Elsőre nem látom miért lenne Harris az “erőfutó”.

White: 5-10; 205
Burkehead: 5-10; 215
Hill: 6-1; 230

Nem inkább egy 15-20 fonttal nagyobb futó kellett volna a rövid yardos szitukra?
Sinisa
Nem tudom, mennyire hivatalos adatok ezek, de tape-ről nagyon is látszik, hogy Harris sokkal "sűrűbb" játékos.

Egyébként nem minden a felépítés, a játékstílus és a skillset is befolyásolja egy adott játékost mire lehet használni. Ha nézed Harris játékát abszolút ráillik az erőfutó kategória még ha szerencsére nem is az a "hülye futó", aki csak lehajtott fejjel megy előre és mindent erőből próbál megoldani.

scout report róla:

But the round value is the question. Harris can handle the bulk of the carries, but must be spelled with a more dynamic threat who can win with the quickness and creativity that Harris lacks; he could have been a true bellcow in a different age of ball, but today is more a 1A option.

tökéletes kiegészítése lesz Sony-nak, reméljük neki is jót fog tenni, hogy nem kell 20+szor cipelnie a labdát
(csak ügye jön a kérdés, 2019-ben egy iszonyat pass happy ligában, miért a RB sorunkat tökélesítgetjük top pickekkel, de hát ügye ez meg már classic BB)



Aztán a következő szint a két futónak az lenne, hogy passzjátékban is bevethetőek legyenek, mert most jelenleg elég nagy százalékkal meg lehet mondani mire fogjuk őket használni a pályán.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 178
Szimpatikus a srác, jó lesz 😊


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Harris: 5-10; 216
Michel: 5-11; 215
Igazi 1/A és 1/B lesz?
Elsőre nem látom miért lenne Harris az “erőfutó”.

White: 5-10; 205
Burkehead: 5-10; 215
Hill: 6-1; 230

Nem inkább egy 15-20 fonttal nagyobb futó kellett volna a rövid yardos szitukra?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Vinovich félelmetesen jó pick ide.
iktriad
Így, hogy egy bírót igazoltunk már nyugodtan nézek a szezon elé 😊
több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Vinovich félelmetesen jó pick ide.
iktriad
Ámmen
több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
1. Williamst sztem nettó Kelce ellen hoztuk, plusz talán Dawson nem elég jó vagy akár JJonest eltrade-eljük.
2. Tuti, hogy van az öregnek terve TE kérdésben.
3. Sztem Burkhead lapát, és ennek örülök.
4. Az egész draft arra mutat, hogy TB12 még marad min 3 évet.
5. Wynovichot többen szerették volna hozzánk.
6. Szinte az összes draftoltunknál: football iq, coachable, good character stb.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vinovich félelmetesen jó pick ide.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont Hockenson és Fant kihúzása után nem volt olyan tight end, akiért sírnék, max Oliver, de hát ő is csak elkapó
Wyatt
Sternbergerben láttam volna még fantáziát Oliver mellett, na mind1 ezek szerint annyira nem voltak elájulva a felhozataltól 😊
manuszka86
Blokkolásban ő sem volt azért túl erős, cserébe nem volt jó a fizikai felmérője sem, Caleb egy körrel később is képes lehet erre 😀

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Viszont Hockenson és Fant kihúzása után nem volt olyan tight end, akiért sírnék, max Oliver, de hát ő is csak elkapó
Wyatt
Sternbergerben láttam volna még fantáziát Oliver mellett, na mind1 ezek szerint annyira nem voltak elájulva a felhozataltól 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 32 N'Keal Harry WR Arizona State ez nagyon tetszett már tegnap is, szerintem marha jó lesz nálunk
2 45 Joejuan Williams CB Vanderbilt picit reach szagú, de mindenhol bevethető, hátha egy CB bejön most már, nagyszerű felépítésű és jó combine-t tolt
3 77 Chase Winovich DE Michigan nekem picit kicsi és nem annyira robbanékony, hogy edge legyen, de ettől még karmolom és parádés a munkamorálja (ezerszer inkább ő, mint Polite)
3 87 Damien Harris RB Alabama hasznos kiegészítő lehet Michel mellé, szétfutunk mindekit
3 101 Yodny Cajuste OT West Virginia LT is lehet, ha Wynn ott nem válik be, mehet beljebb és Thuney kiesése sem lesz durva

Nem mindenhol értettem elsőre, de ettől függetlenül tetszetős, és nincsen benne azért olyan, amitől hányingerem lenne \o/
Wyatt
engem egyedül az a CB pick zavar picit, de ha BBnek kellett ám legyen meglássuk mi lesz belőle...mondjuk az érdekes hogy eddig az összes TE-t hagytuk a csudába, ennyire elégedettek vagyunk a rosteren lévőkkel hááááát... 😕
manuszka86
Hát arra azért lehetett számítani 😊

Viszont tight end egyszerűen nincs, ez a szomorú helyzet
4 118 from Washington via Green Bay and Seattle
4 133 from Los Angeles
4 134
6 205 Compensatory pick
7 239 from Philadelphia
7 243 from Kansas City via San Francisco and Cleveland
7 246
7 252 Compensatory pick
Ez viszont rengeteg pick, Caleb Wilson simán jöhet a 4. körben valahol és máris jobban festene a helyzet. Viszont Hockenson és Fant kihúzása után nem volt olyan tight end, akiért sírnék, max Oliver, de hát ő is csak elkapó

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
1 32 N'Keal Harry WR Arizona State ez nagyon tetszett már tegnap is, szerintem marha jó lesz nálunk
2 45 Joejuan Williams CB Vanderbilt picit reach szagú, de mindenhol bevethető, hátha egy CB bejön most már, nagyszerű felépítésű és jó combine-t tolt
3 77 Chase Winovich DE Michigan nekem picit kicsi és nem annyira robbanékony, hogy edge legyen, de ettől még karmolom és parádés a munkamorálja (ezerszer inkább ő, mint Polite)
3 87 Damien Harris RB Alabama hasznos kiegészítő lehet Michel mellé, szétfutunk mindekit
3 101 Yodny Cajuste OT West Virginia LT is lehet, ha Wynn ott nem válik be, mehet beljebb és Thuney kiesése sem lesz durva

Nem mindenhol értettem elsőre, de ettől függetlenül tetszetős, és nincsen benne azért olyan, amitől hányingerem lenne \o/
Wyatt
engem egyedül az a CB pick zavar picit, de ha BBnek kellett ám legyen meglássuk mi lesz belőle...mondjuk az érdekes hogy eddig az összes TE-t hagytuk a csudába, ennyire elégedettek vagyunk a rosteren lévőkkel hááááát... 😕

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
1 32 N'Keal Harry WR Arizona State ez nagyon tetszett már tegnap is, szerintem marha jó lesz nálunk
2 45 Joejuan Williams CB Vanderbilt picit reach szagú, de mindenhol bevethető, hátha egy CB bejön most már, nagyszerű felépítésű és jó combine-t tolt
3 77 Chase Winovich DE Michigan nekem picit kicsi és nem annyira robbanékony, hogy edge legyen, de ettől még karmolom és parádés a munkamorálja (ezerszer inkább ő, mint Polite)
3 87 Damien Harris RB Alabama hasznos kiegészítő lehet Michel mellé, szétfutunk mindekit
3 101 Yodny Cajuste OT West Virginia LT is lehet, ha Wynn ott nem válik be, mehet beljebb és Thuney kiesése sem lesz durva

Nem mindenhol értettem elsőre, de ettől függetlenül tetszetős, és nincsen benne azért olyan, amitől hányingerem lenne \o/
Wyatt
Ugyan pár napja azt írtam, hogy RB-CB nem kell, de nekem is inkább tetszik mint nem.
A WR-DE-OT hármas főleg.

Egy újabb JJ pedig mindig jól jön.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Jó meglátás volt Wyatt.

Vajon Grier-t nem akartuk, vagy BB elszámolta magát pont egyel?
Soha nem fogjuk megtudni...
Sinisa
nincs olyan, hogy valakit akarsz, de hátra tradelsz...

ez nem csak fr. QB-kra igaz az első körben, ez mindenkire, ha tényleg kell behúzod akár reachelsz egy nagyot



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/