New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez viszont igaz, úgysem fér el ennyi ember, és ha ő volt a mi kedvencünk..

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide
Wyatt
van 1-2 éve beletanulni

a kérdés inkább fel kellett-e tradelni érte és miért nem a DE-TE poszton erősítünk???
ZERO_L
Kivel? Kb Zach Allen maradt, ő nem annyira rusher alkat. Tight endtől itt fázok. Nem rossz ez, DB mindig kell
Wyatt
és annyira, hogy elnyomjunk rá két top101-es picket?

csak nekem furcsa, hogy vannak hatalmas lyukak a csapatban és akkor feltradelünk egy project CB-re
persze kell a DB de mocskosul tele vagyunk ezen a poszton

nyilván ők tudják, aztán meglátjuk kik maradnak bent a köv 3pickre
ZERO_L
Van egy halom pickünk, én egyáltalán nem bánom, hogy felmentünk érte, amekkora CB run van.

Ideális méretei vannak és az bizony nem árt a mi secondarynkbe.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide
Wyatt
van 1-2 éve beletanulni

a kérdés inkább fel kellett-e tradelni érte és miért nem a DE-TE poszton erősítünk???
ZERO_L
Kivel? Kb Zach Allen maradt, ő nem annyira rusher alkat. Tight endtől itt fázok. Nem rossz ez, DB mindig kell
Wyatt
és annyira, hogy elnyomjunk rá két top101-es picket?

csak nekem furcsa, hogy vannak hatalmas lyukak a csapatban és akkor feltradelünk egy project CB-re
persze kell a DB de mocskosul tele vagyunk ezen a poszton

nyilván ők tudják, aztán meglátjuk kik maradnak bent a köv 3pickre
ZERO_L
De ha nincs tight end normális, akkor mit csináljunk? Amúgy ez az egyetlen lyuk, DE-n nincs Bennett érkezésével. Én szerintem az 56. is korai lett volna rá, főleg mert masszívan projekt, de hátha egy CB beválik a 2. körben egyszer

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide
Wyatt
van 1-2 éve beletanulni

a kérdés inkább fel kellett-e tradelni érte és miért nem a DE-TE poszton erősítünk???
ZERO_L
Kivel? Kb Zach Allen maradt, ő nem annyira rusher alkat. Tight endtől itt fázok. Nem rossz ez, DB mindig kell
Wyatt
és annyira, hogy elnyomjunk rá két top101-es picket?

csak nekem furcsa, hogy vannak hatalmas lyukak a csapatban és akkor feltradelünk egy project CB-re
persze kell a DB de mocskosul tele vagyunk ezen a poszton

nyilván ők tudják, aztán meglátjuk kik maradnak bent a köv 3pickre



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
lehet vittem volna még egy elkapót itt ezen a ponton, mert még van bőven kikből válogatni és simán belefért volna a duplázás erre a posztra, Gordonra ki tudja lehet e számítani vagy sem, DT meg második achilles szakadásából lábadozik.

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide
Wyatt
van 1-2 éve beletanulni

a kérdés inkább fel kellett-e tradelni érte és miért nem a DE-TE poszton erősítünk???
ZERO_L
Kivel? Kb Zach Allen maradt, ő nem annyira rusher alkat. Tight endtől itt fázok. Nem rossz ez, DB mindig kell
Wyatt
persze mindig kell db csak az a gond hogy itt jó eséllyel az udfa dbk válnak be a 2.-3. körösök meg repülnek 2-3 év után

lehet hogy nem kimondottan rusher alkat de szerintem Allen nagyon jó kis játékos plusz Boston College, én imádnám ha kihúznánk
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
de legalább a két Williamsből nem Greedyt vittük
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide
Wyatt
van 1-2 éve beletanulni

a kérdés inkább fel kellett-e tradelni érte és miért nem a DE-TE poszton erősítünk???
ZERO_L
Kivel? Kb Zach Allen maradt, ő nem annyira rusher alkat. Tight endtől itt fázok. Nem rossz ez, DB mindig kell

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide
Wyatt
van 1-2 éve beletanulni

a kérdés inkább fel kellett-e tradelni érte és miért nem a DE-TE poszton erősítünk???



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lóbaszó (6'4", 211), pressben állat, 13 PD, 4 intije volt, fasza combine, kiemelkedő SPARQ-értékkel, de projekt még, kis reach. Volt már szarabb. Nagyon mondták őt ide

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
jól van megvan a szokásos DB pick, tuti BUST 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL-es mock, eskü nem én írtam 😀

2/56: Dawson Knox - TE
2/64: Jaylon Ferguson - Edge 😀
3/73: Will Grier - QB 😀
3/97: Andy Isabella - WR 😀
3/101: Mike Edwards - S

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bgjzfprynw3effksml1n
2019 NFL Draft, Day 2 mock: Broncos snag QB in second round
The first round of the 2019 NFL Draft is in the rearview, so ... where do we go from here? Lance Zierlein projects every pick in Rounds 2 and 3, with three quarterbacks coming off the board.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert nala errol lemaradtam, en inkabb az elso koros rushereket lesegettem, ertekre neztem, ott ki lehet meg bent, es egyetemen nem volt rossz 😊

több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
Borzalmas, 5 másodperc feletti shuttle, 8 másodperc feletti 3cone, 350 fontos csókák szarrá verik 😐
Wyatt
Nem is nagyon értettem miért várod ennyire hozzánk..PFF boardon140 felett van.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jesszumpepi, most belefutottam Jaylon Ferguson pro dayébe, azonnal kihúztam magamtól a picsába 😀
Wyatt
Annyira jó vagy 💩 volt?
ThundersNFL
Borzalmas, 5 másodperc feletti shuttle, 8 másodperc feletti 3cone, 350 fontos csókák szarrá verik 😐

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Jesszumpepi, most belefutottam Jaylon Ferguson pro dayébe, azonnal kihúztam magamtól a picsába 😀
Wyatt
Annyira jó vagy 💩 volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jesszumpepi, most belefutottam Jaylon Ferguson pro dayébe, azonnal kihúztam magamtól a picsába 😀

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hánykor kezdődik a 2. Etap?
ParadSEC
1.00 (kb 5.50-ig megint), kis alvás és 18.00 a kövi (nagyjából 1.15-ig)
Wyatt
Köszi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell is, Gronkkal együtt elment évi 10 totál wtf zászló ellenünk :d

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A mi rendszerünkben ez a srác kb. évi 15-20 sárga zászlóra számíthat 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A topikokat olvasva látom sok GM-HC irogat erre az oldalra...

"később is bent lett volna" 😊
gordon
Ez mindig így van, én is mindig írtam, szóval ez nem lep meg, a 10 millió NFL GM országa is vagyunk 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A topikokat olvasva látom sok GM-HC irogat erre az oldalra...

"később is bent lett volna" 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hánykor kezdődik a 2. Etap?
ParadSEC
1.00 (kb 5.50-ig megint), kis alvás és 18.00 a kövi (nagyjából 1.15-ig)

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hánykor kezdődik a 2. Etap?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai nap lesz érdekes számunkra, rengeteg jó prospect van még bent.. de én egy Solomon Thomas cserének is örülnék egy 5 ért..
Videokat meg linkelhettek, majd megnézzük szeptemberben, hogy mit tud.. 😊
gordon
Hú, Solomont nagyon adom 😊

A videót meg azért raktam be, hogy valami vizuális tartalom is legyen róla, szerintem elfér 😊

Amúgy mindenkinek ajánlom Matt Walden elemzéseit 😊