New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon tetszik ez a WR pick és ha beválik akkor HUHAAAAA

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A mai nap lesz érdekes számunkra, rengeteg jó prospect van még bent.. de én egy Solomon Thomas cserének is örülnék egy 5 ért..
Videokat meg linkelhettek, majd megnézzük szeptemberben, hogy mit tud.. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ezt akartam még este, csak már kiment a fejemből. Kicsit nekem sok néha a hero play és a pályán keresztbe szaladgálás, de aki ilyen szinten képes nyerni az 50-50-eket, ilyen egykezeseket tud bemutatni, annak nem is kell állandóan 5 méterrel megvernie az emberét. Cserébe a sebessége sem olyan para, és ő nagyon lassulni sem fog, tehát akár 10 évig is ezen a szinten tolhatja

 www.youtube.com/watch?v=O5VzjTBiGpY&
Wyatt
5-10-ig olyan darabos, mintha Gronk lenne a pályán 😊 Rápakolnak 15-20kg izmot és van fasza TE.
Az 1-4. persze erre rácáfolt 😀
vpi
Igen, ez a durva, hogy néha mintha két másik játékos lenne 😀
De a kezei jók, a sebessége sem vészes, 50-50-ben is kiemelkedő, nagyon erős, szóval én nagyon örülök neki. Mint írtam, én Arcega-Whiteside még jobban örültem volna, de ő is benne volt a top 3-amban, WR-t is eltaláltam, úgyhogy rég alakult ilyen jól a nap 😀

A másik oldalon: kihúzta a kövi Donaldot a Bills, és igazából a Jets is. És még a Dolphins is rájött, hogy a belső nyomás lehet para Bradynek. Hozzáteszem, most elég jónak fest az OL-ünk, különösen a közepe, szal így kevésbé sírok, de azért Oliver miatt kicsit igen 😊

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Na ezt akartam még este, csak már kiment a fejemből. Kicsit nekem sok néha a hero play és a pályán keresztbe szaladgálás, de aki ilyen szinten képes nyerni az 50-50-eket, ilyen egykezeseket tud bemutatni, annak nem is kell állandóan 5 méterrel megvernie az emberét. Cserébe a sebessége sem olyan para, és ő nagyon lassulni sem fog, tehát akár 10 évig is ezen a szinten tolhatja

 www.youtube.com/watch?v=O5VzjTBiGpY&
Wyatt
5-10-ig olyan darabos, mintha Gronk lenne a pályán 😊 Rápakolnak 15-20kg izmot és van fasza TE.
Az 1-4. persze erre rácáfolt 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ezt akartam még este, csak már kiment a fejemből. Kicsit nekem sok néha a hero play és a pályán keresztbe szaladgálás, de aki ilyen szinten képes nyerni az 50-50-eket, ilyen egykezeseket tud bemutatni, annak nem is kell állandóan 5 méterrel megvernie az emberét. Cserébe a sebessége sem olyan para, és ő nagyon lassulni sem fog, tehát akár 10 évig is ezen a szinten tolhatja

 www.youtube.com/watch?v=O5VzjTBiGpY&

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
plusz Metcalf a méretei miatt nagyon fel van szopva, de ha az elkapó képességet nézzük akkor nagyon limitált, nekünk nem ilyen elkapó kell

Ridley tesót még el tudnám képzelni vagy Isabella-t második kör végén, harmadik kör elején.

köv pickre szerintem Zach Allen lehet a befutó és utána már nagyon kéne egy TE
ZERO_L
Ridleytől mentsem meg az ég, Isabellából van kettő a rosteren (Edelman, Berrios). Metcalf nemcsak a méretei miatt van felszopva, játéka miatt is bőven megért volna egy top 25-ös picket, de úgy, hogy van már két tök ilyen elkapónk, érthető, hogy nem vittük.
Wyatt
mi nem tetszik Ridleyben?
Berrios-ból pont semmit nem láttunk, mégis csak egy hatodik körösről beszélünk egy nulla játékperces IR-es szezonnal, Edelman meg most már kérdés nélkül a legfontosabb célpont (már tavaly is az volt), ő sem lesz fiatalabb, sokkal inkább "két Edelman" kellene ebbe az offensebe mint egy DT
Amúgy is Isabella azért több mint csak rövid yardos WR


Kevésbé tud elszakadni az emberétől, viszont nagyon jó kezei vannak, az 50-50-es labdáknál csak Arcega-Whiteside volt nála jobb, nagyon sok elképesztő elkapást mutatott be. A sebessége volt para, de erre futott egy 4.53-at, szóval szerintem ez sem lesz gond. Nagyon robbanékony és erős (27 fekve nyomás!), blokkolásban is jó, egyetemen is jó számokat hozott.
Wyatt
mondjuk egy kicsit azért attól fázok amit írtál is, hogy kevésbé tud elszakadni a védőtől, mennyire lehet azért ez problémás NFL szinten?
manuszka86
Ez megint olyan, hogy nem kell elszakadnod ha le tudod szedni az 50/50es labdákat, na már most ebből ő elit volt. Ezt úgy is fel lehet fogni, hogy ő már magabiztosan hozzá van szokva, hogy a nyakán lógjanak és úgy kapjon el nehéz labdákat, aki meg könnyen elszakad egyetemen az meg azért horpad be a profik között, mert nem tudja olyan hatékonyan behülyíteni a védőket és neki meg azt kell feldolgozni, hogy mit csináljon ha rajta vannak a védők. Ez megint embertípustól függ ki hogyan reagál erre, fejlődnie kell ez nem kérdés.

Nem kész játékos, nem kell tőle OROY számokat várni, de az NFL szint hatalmas lépcsőfokának meglépése mellé Bradyvel is össze kell szoknia, ami már együtt messze nem olyan egyszerű. Legrosszabb esetben én egy Dorsett (csak nem külső elkapóként)-féle szituációs elkapó lehet.

When targeted between 10-19 yards this season, Harry posted 5.68 yards per route run and a 112.3 passer rating which led to 17 receiving conversions (first downs plus touchdowns).

Ez meg azért elég fontos játékeleme a mi támadásainknak, lehet ő fogja tehermentesíteni Jules-t és ha lesz köv WR pick az inkább külső elkapó típust fogja megcélozni.

Nem tudom, hogy mi lehetett a döntő faktor, de szerintem AJ Brown sokoldalúbb elkapó, neki jobban örültem volna, aztán majd kiderül jól döntöttünk-e.
ZERO_L
Semmi, sem az egyetemi produktuma, sem a fizikai képességei, valahogy nagyon fázom tőle

Harryvel kapcsolatban egyetértek. Boldin sem volt egy szélvész, mégis megszerzett kb minden labdát, tök jó második számú elkapó lehet egy jó rendszerben

Én továbbra is Boykint húznám mondjuk, de ilyen kérdés nem volt 😀

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Én a két Smithnek tudnék örülni TE poszton..meg Warringnak a zavarosban.
topin
Lehet válogatni gazdagon, a nagy DL rush miatt, Cody Ford, Taylor (OT); ha nem Irv Smith, akkor TE valszeg 3. körben.
DT szerintem 2-3. körben nem fog jönni.
WR duplazas is benne van.

Amitől nem tartok, mert biztos vagyok benne az egy DB pick a 2. körben... 😊

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
plusz Metcalf a méretei miatt nagyon fel van szopva, de ha az elkapó képességet nézzük akkor nagyon limitált, nekünk nem ilyen elkapó kell

Ridley tesót még el tudnám képzelni vagy Isabella-t második kör végén, harmadik kör elején.

köv pickre szerintem Zach Allen lehet a befutó és utána már nagyon kéne egy TE
ZERO_L
Ridleytől mentsem meg az ég, Isabellából van kettő a rosteren (Edelman, Berrios). Metcalf nemcsak a méretei miatt van felszopva, játéka miatt is bőven megért volna egy top 25-ös picket, de úgy, hogy van már két tök ilyen elkapónk, érthető, hogy nem vittük.
Wyatt
mi nem tetszik Ridleyben?
Berrios-ból pont semmit nem láttunk, mégis csak egy hatodik körösről beszélünk egy nulla játékperces IR-es szezonnal, Edelman meg most már kérdés nélkül a legfontosabb célpont (már tavaly is az volt), ő sem lesz fiatalabb, sokkal inkább "két Edelman" kellene ebbe az offensebe mint egy DT
Amúgy is Isabella azért több mint csak rövid yardos WR


Kevésbé tud elszakadni az emberétől, viszont nagyon jó kezei vannak, az 50-50-es labdáknál csak Arcega-Whiteside volt nála jobb, nagyon sok elképesztő elkapást mutatott be. A sebessége volt para, de erre futott egy 4.53-at, szóval szerintem ez sem lesz gond. Nagyon robbanékony és erős (27 fekve nyomás!), blokkolásban is jó, egyetemen is jó számokat hozott.
Wyatt
mondjuk egy kicsit azért attól fázok amit írtál is, hogy kevésbé tud elszakadni a védőtől, mennyire lehet azért ez problémás NFL szinten?
manuszka86
Ez megint olyan, hogy nem kell elszakadnod ha le tudod szedni az 50/50es labdákat, na már most ebből ő elit volt. Ezt úgy is fel lehet fogni, hogy ő már magabiztosan hozzá van szokva, hogy a nyakán lógjanak és úgy kapjon el nehéz labdákat, aki meg könnyen elszakad egyetemen az meg azért horpad be a profik között, mert nem tudja olyan hatékonyan behülyíteni a védőket és neki meg azt kell feldolgozni, hogy mit csináljon ha rajta vannak a védők. Ez megint embertípustól függ ki hogyan reagál erre, fejlődnie kell ez nem kérdés.

Nem kész játékos, nem kell tőle OROY számokat várni, de az NFL szint hatalmas lépcsőfokának meglépése mellé Bradyvel is össze kell szoknia, ami már együtt messze nem olyan egyszerű. Legrosszabb esetben én egy Dorsett (csak nem külső elkapóként)-féle szituációs elkapó lehet.

When targeted between 10-19 yards this season, Harry posted 5.68 yards per route run and a 112.3 passer rating which led to 17 receiving conversions (first downs plus touchdowns).

Ez meg azért elég fontos játékeleme a mi támadásainknak, lehet ő fogja tehermentesíteni Jules-t és ha lesz köv WR pick az inkább külső elkapó típust fogja megcélozni.



Nem tudom, hogy mi lehetett a döntő faktor, de szerintem AJ Brown sokoldalúbb elkapó, neki jobban örültem volna, aztán majd kiderül jól döntöttünk-e.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
Én a két Smithnek tudnék örülni TE poszton..meg Warringnak a zavarosban.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
köv pickre szerintem Zach Allen lehet a befutó és utána már nagyon kéne egy TE
ZERO_L
Allent csipáznám nagyon 😊
szerinted TE-k közül kire eshet a választás? Sternberger/Josh Olvier?

több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
mondjuk egy kicsit azért attól fázok amit írtál is, hogy kevésbé tud elszakadni a védőtől, mennyire lehet azért ez problémás NFL szinten?
manuszka86
Nem lesz vele gond. Fasza pick! 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
plusz Metcalf a méretei miatt nagyon fel van szopva, de ha az elkapó képességet nézzük akkor nagyon limitált, nekünk nem ilyen elkapó kell

Ridley tesót még el tudnám képzelni vagy Isabella-t második kör végén, harmadik kör elején.

köv pickre szerintem Zach Allen lehet a befutó és utána már nagyon kéne egy TE
ZERO_L
Ridleytől mentsem meg az ég, Isabellából van kettő a rosteren (Edelman, Berrios). Metcalf nemcsak a méretei miatt van felszopva, játéka miatt is bőven megért volna egy top 25-ös picket, de úgy, hogy van már két tök ilyen elkapónk, érthető, hogy nem vittük.

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Kevésbé tud elszakadni az emberétől, viszont nagyon jó kezei vannak, az 50-50-es labdáknál csak Arcega-Whiteside volt nála jobb, nagyon sok elképesztő elkapást mutatott be. A sebessége volt para, de erre futott egy 4.53-at, szóval szerintem ez sem lesz gond. Nagyon robbanékony és erős (27 fekve nyomás!), blokkolásban is jó, egyetemen is jó számokat hozott.
Wyatt
mondjuk egy kicsit azért attól fázok amit írtál is, hogy kevésbé tud elszakadni a védőtől, mennyire lehet azért ez problémás NFL szinten?

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
plusz Metcalf a méretei miatt nagyon fel van szopva, de ha az elkapó képességet nézzük akkor nagyon limitált, nekünk nem ilyen elkapó kell

Ridley tesót még el tudnám képzelni vagy Isabella-t második kör végén, harmadik kör elején.

köv pickre szerintem Zach Allen lehet a befutó és utána már nagyon kéne egy TE



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva jó kezdés!
Wyatt
Róla mit lehet tudni? Miért nem Metcalf?
Burkus
Kevésbé tud elszakadni az emberétől, viszont nagyon jó kezei vannak, az 50-50-es labdáknál csak Arcega-Whiteside volt nála jobb, nagyon sok elképesztő elkapást mutatott be. A sebessége volt para, de erre futott egy 4.53-at, szóval szerintem ez sem lesz gond. Nagyon robbanékony és erős (27 fekve nyomás!), blokkolásban is jó, egyetemen is jó számokat hozott.

Metcalf pont olyan, mint DT és Gordon, nem kell egy harmadik ilyen típusú elkapó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kurva jó kezdés!
Wyatt
Róla mit lehet tudni? Miért nem Metcalf?
Burkus
Mert jobb. 😊
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
elkapók közül őt el tudtam volna draft előtt is képzelni nálunk, nem rossz ez így. Már csak Brady papával kell hogy megtalálják a közös hangot 😀

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kurva jó kezdés!
Wyatt
Róla mit lehet tudni? Miért nem Metcalf?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva jó kezdés!

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
korrekt húzás, meglepett Bill 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de mikor évente min egyszer nézned kell Tyreek Hillt ahogy rommá szedi a védelmedet, az ember kicsit irigy lesz rá.
ZERO_L
Hú, pajtás, ez most a létező legrosszabb időzítés, nézz meg gyorsan pár hírt 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, jöhet Rosen!

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Lassan indul a banzáj, én is leírnám a véleményemet draftügyileg, kicsit vitatkozva az előbb elhangzottakkal

Akár még posztra is baromira nehéz megtippelni, mit kéne vagy mit fog (főleg BB) a csapat választani, de ha nincs valami hatalmas csúszás akkor én a DL-TE-WR-re lőném el az első két körös pickünket.

TE-det nem kell magyarázni, vélhetően a két Iowai rookie magasan van a boardunkon, ha az egyikük csúszik akkor érdemes lehetne feltradelni, viszont ha kimennek top20-ban akkor az első körben nem látom értelmét TE-det húzni elsőként, Irv Smith-ben én sem látom a hatalmas potenciált, korrekt játékos lehet belőle de nem ér első kört.

WR-t is egyértelműen kell húznunk és azon se lepődnék meg ha a top101-ban dupláznánk. DT szerintem már nem a régi és nem lehet úgy számolni vele, mint aki bármilyen biztos megoldást jelentene elkapó fronton (nyilván BB-ék ezt is jobban tudják). Gordon meg a kérdőjelek kérdőjele, mikor-hogyan-meddig fog visszatérni, jolly-jokernek elmegy, de vele aztán tényleg teljesen felesleges számolni. Rajtuk kívül ott van Jules, de ennyi. Gronk nélküli támadórendszerben ez iszonyatosan kevés. Szerencsére első kör vége második kör közepén vélhetően nagyon sok jó elkapó játékos lehet majd beszerezni, kíváncsian várom kire adják le BB-ék a voksukat. Isabella-Samuel-AJ Brown stb nagyon sok opció lehet. Az én kedvencem Hollywood Brown, persze a mi rendszerünkbe nem feltétlen egy ilyen speedster játékos hiányzik (lsd Cooks), de mikor évente min egyszer nézned kell Tyreek Hillt ahogy rommá szedi a védelmedet, az ember kicsit irigy lesz rá.

DL-t sem hiszem, hogy sokat kéne magyarázni. Szerencsére ezen a poszton nagyon mély a draft, nekünk needünk, így nem szabadna kihagyni a lehetőséget egy minőségi prospectet begyűjtésére. Most, hogy belső vagy külső falembert húzunk megint részlet kérdés, itt is elférne mindkét posztra egy újonc, de ha mondani kell akkor inkább egy DE-t kéne húzni.

Ezeken kívül a többi poszt kb egy szinten mozog nálam és szinte mindegyiket meg lehet majd magyarázni. Talán a QB az egyetlen poszt amit nagyon nem akarok látni a top101-ben húzni. A szokásos második körös DB (bust) picket szerintem idén BB kihagyja 😀


Az első körben én még mindig a letradet vagy Jeffery Simmons kiválasztását látom realitásnak, nagyon nem örülnék egyiknek sem és persze sok pickünk van nem kell halmozni (bár lehet jövőévre is cetlit gyűjteni), elég sok pletyka van arról, hogy pár csapat jönne fel QB-ért és az 5. éves opcióért az első kör végére.


egy kis stat a végére:

 twitter.com/Pat_Thorman/status/1121057662257569792



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956


húzzunk ma 2 jó játékost..😊
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Oddsok a Pats 1/32-es választására:
QB: 10 odds
TE feltraddel: 5 odds
Egyéb pickek 7 odds
Kitrade az első körből 1.01 odds 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018