New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Van az NFL-ben egy rakat játékos, aki a pályán kívül egy 10 éves gyerek szellemi szintjén mozog. Ezek általában elverik a feleségüket, vagy a gyereküket. Kábítószereket fogyasztanak és lövöldözésbe keverednek. Volt pár ilyen a Pats-nél is. Szerintem Gronk ezekhez képest egyrészt egy szent, másrészt meg a baromságain is inkább lehet röhögni, mint szörnyülködni, bár némelyik vicce tényleg egy 10 éves szintjén van.

Azt a könyöklést tényleg nem kellett volna. Az sem mentség, hogy van a ligában vagy 20 olyan játékos, aki bármikor csinál még ennél is nagyobb gyökérségeket rezzenéstelen arccal.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig sem volt kérdésed.

Mondjuk eszembe jutott a billses eset mellett még egy, a Steelers elleni kétpontosa után volt egy nem túl szép „öröme”, de ennyi.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka
Wyatt
Nyilvan Pats-homerkent kurva meno volt, ahogy fereg modon nehany eve kibaszta a palyarol az egyik Colts-safetyt, de amugy ha ezt a sajat csapatodbol csinaljak valakivel, akkor baromira nem lenne poenos. Mint ahogy az sem volt eppen az, amikor leverte a billses gyereket, itt meg az is el lett intezve egy „hulye volt, emberek vagyunk, hibazunk”-al korulbelul.

Jo fej csoka Gronk, a poenos sztorijai ellenere is vannak viszont dolgai, amikert lehetne utalni, fuggetlenul attol, hogy kurva jo-e vagy sem.

Az, akit nem lehet utalni, toletek meg megis tobben teszik, az szerintem peldaul Luck. A csavo allandoan vigyorog, allandoan pozitiv, meg a vedoknek is gratulal a sackert, konyvklubot vezet, egy tizezer eves mobiltelefonja van, keruli a felhajast, kb. egy igazi szentgyerek, akinek annyi penze van, hogy furodhetne benne, megis megmaradt ugyanannak a szereny csokanak, aki mindig is volt. Mindezt ugy, hogy alapbol penzes csaladba szuletett bele, aztan megsem hordta fenn az orrat sosem. A faszinak szerintem eleteben nem volt egy negativ odaszolasa, megmozdulasa vagy megjegyzese sem senki fele.
Stez
Te miről beszélsz?

A szerencsétlen kis Sergio Brownról, aki folyamatosan szájalt, aztán amikor egyszer megblokkolták, akkor a kamerákig repült? Ja, hát kérem, akkor talán kevesebbet kellett volna beszólogatni a volt csapattársadnak 😛

Pályafutása egyetlen ellenszenves sztorija a White elleni könyökös volt. Azért el is tiltották, meg is érdemelte. 9 év alatt egy rossz mozdulat miatt azért csak nem kezdeném ki

Az meg, hogy Luck hogyan jött ide, totál rejtély számomra
Wyatt
Ja, ertem. Akkor viszont nincs tobb kerdesem.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka
Wyatt
A 69-es komment a noi riporternek, a felnottfilmes szinesznokkel valo kalandjai, vagy amikor 10 ezer dollart akart adni egy parnak akik a hajojan buliztak, hogy mindenki elott kozosuljenek akkor es ott stbstb.

Ha ezeket nem a kedvenc csapat sportolojakent csinalna, sokakban kivaltana az ellenszenvet, mint egy spoiled br@t. Bennem kivaltja, ugyanakkor, ahogyan irtam, bizonyos helyezetekben megis tud neki drukkolni az ember, mert nem jon le rosszandekukent.
undisputedly
A 69-es röhögésein annyira látszik, hogy mekkora gyerek, hogy nem hiszem el, hogy lehet nem kedvelni 😀

Egy 2 méteres hülyegyerek 😀

Az, hogy milyen nőkkel vannak kalandjai, hát azért legyen már egy határ, hadd dugjon már meg azt, akit ő akar 😀

A hajós sztori már kellemetlenebb ja, de most vagy nem csinálták meg és nincs semmi, vagy kerestek egy valag pénzt és még jól is érezték magukat :d

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka
Wyatt
A 69-es komment a noi riporternek, a felnottfilmes szinesznokkel valo kalandjai, vagy amikor 10 ezer dollart akart adni egy parnak akik a hajojan buliztak, hogy mindenki elott kozosuljenek akkor es ott stbstb.

Ha ezeket nem a kedvenc csapat sportolojakent csinalna, sokakban kivaltana az ellenszenvet, mint egy spoiled br@t. Bennem kivaltja, ugyanakkor, ahogyan irtam, bizonyos helyezetekben megis tud neki drukkolni az ember, mert nem jon le rosszandekukent.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka
Wyatt
Nyilvan Pats-homerkent kurva meno volt, ahogy fereg modon nehany eve kibaszta a palyarol az egyik Colts-safetyt, de amugy ha ezt a sajat csapatodbol csinaljak valakivel, akkor baromira nem lenne poenos. Mint ahogy az sem volt eppen az, amikor leverte a billses gyereket, itt meg az is el lett intezve egy „hulye volt, emberek vagyunk, hibazunk”-al korulbelul.

Jo fej csoka Gronk, a poenos sztorijai ellenere is vannak viszont dolgai, amikert lehetne utalni, fuggetlenul attol, hogy kurva jo-e vagy sem.

Az, akit nem lehet utalni, toletek meg megis tobben teszik, az szerintem peldaul Luck. A csavo allandoan vigyorog, allandoan pozitiv, meg a vedoknek is gratulal a sackert, konyvklubot vezet, egy tizezer eves mobiltelefonja van, keruli a felhajast, kb. egy igazi szentgyerek, akinek annyi penze van, hogy furodhetne benne, megis megmaradt ugyanannak a szereny csokanak, aki mindig is volt. Mindezt ugy, hogy alapbol penzes csaladba szuletett bele, aztan megsem hordta fenn az orrat sosem. A faszinak szerintem eleteben nem volt egy negativ odaszolasa, megmozdulasa vagy megjegyzese sem senki fele.
Stez
Te miről beszélsz?

A szerencsétlen kis Sergio Brownról, aki folyamatosan szájalt, aztán amikor egyszer megblokkolták, akkor a kamerákig repült? Ja, hát kérem, akkor talán kevesebbet kellett volna beszólogatni a volt csapattársadnak 😛

Pályafutása egyetlen ellenszenves sztorija a White elleni könyökös volt. Azért el is tiltották, meg is érdemelte. 9 év alatt egy rossz mozdulat miatt azért csak nem kezdeném ki

Az meg, hogy Luck hogyan jött ide, totál rejtély számomra

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka
Wyatt
Nyilvan Pats-homerkent kurva meno volt, ahogy fereg modon nehany eve kibaszta a palyarol az egyik Colts-safetyt, de amugy ha ezt a sajat csapatodbol csinaljak valakivel, akkor baromira nem lenne poenos. Mint ahogy az sem volt eppen az, amikor leverte a billses gyereket, itt meg az is el lett intezve egy „hulye volt, emberek vagyunk, hibazunk”-al korulbelul.

Jo fej csoka Gronk, a poenos sztorijai ellenere is vannak viszont dolgai, amikert lehetne utalni, fuggetlenul attol, hogy kurva jo-e vagy sem.

Az, akit nem lehet utalni, toletek meg megis tobben teszik, az szerintem peldaul Luck. A csavo allandoan vigyorog, allandoan pozitiv, meg a vedoknek is gratulal a sackert, konyvklubot vezet, egy tizezer eves mobiltelefonja van, keruli a felhajast, kb. egy igazi szentgyerek, akinek annyi penze van, hogy furodhetne benne, megis megmaradt ugyanannak a szereny csokanak, aki mindig is volt. Mindezt ugy, hogy alapbol penzes csaladba szuletett bele, aztan megsem hordta fenn az orrat sosem. A faszinak szerintem eleteben nem volt egy negativ odaszolasa, megmozdulasa vagy megjegyzese sem senki fele.
Stez
Nekem speciel semmi bajom vele, de ha valamiért ellenszenvet válthat ki másokból, az inkább a Suck for Luck miatt lehet és ez rajta csapódik.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka
Wyatt
Nyilvan Pats-homerkent kurva meno volt, ahogy fereg modon nehany eve kibaszta a palyarol az egyik Colts-safetyt, de amugy ha ezt a sajat csapatodbol csinaljak valakivel, akkor baromira nem lenne poenos. Mint ahogy az sem volt eppen az, amikor leverte a billses gyereket, itt meg az is el lett intezve egy „hulye volt, emberek vagyunk, hibazunk”-al korulbelul.

Jo fej csoka Gronk, a poenos sztorijai ellenere is vannak viszont dolgai, amikert lehetne utalni, fuggetlenul attol, hogy kurva jo-e vagy sem.

Az, akit nem lehet utalni, toletek meg megis tobben teszik, az szerintem peldaul Luck. A csavo allandoan vigyorog, allandoan pozitiv, meg a vedoknek is gratulal a sackert, konyvklubot vezet, egy tizezer eves mobiltelefonja van, keruli a felhajast, kb. egy igazi szentgyerek, akinek annyi penze van, hogy furodhetne benne, megis megmaradt ugyanannak a szereny csokanak, aki mindig is volt. Mindezt ugy, hogy alapbol penzes csaladba szuletett bele, aztan megsem hordta fenn az orrat sosem. A faszinak szerintem eleteben nem volt egy negativ odaszolasa, megmozdulasa vagy megjegyzese sem senki fele.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen ellenszenves sztorijai vannak Gronknak? Szerintem egyáltalán nem mégis kedvelhető, hanem csak szerethető csóka

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
LOL - Gronk "behorpasztotta" a Lombardyt. Az official twitter fiok pedig egy szojatekkal valaszolt 😀

 twitter.com/Patriots/status/1118623021865025536
undisputedly
Sose nő fel 😊
ThundersNFL
Akkor most én leszek a grumpy old man:

Szándékosan megrongálni egy bajnoki trófeát...
Most ez mégis mire volt jó? Ez komolyan vicces? Még gyerekesnek sem tudom mondani, egyszerű ostobaság.
ZERO_L
Amugy en az esetek 99%-aban egyetertenek a szemleleteddel, a maradek 1%-ban is csak a korulmenyek miatt nem. Nalam ez az 1%-ba tartozik most mert, vegre van egy emberi vonas, egy HIBA, egy nem kelloen atgondolt pillanat a Pats "tokeletes", gepiesnek tuno bajnoki gepezeteben ahol BB-t lehetetlen legyozni... itt van ez a rengeteg hibaval es ellenszenves sztorival korulvett srac, aki ugyanakkor megis kedvelheto "hos" aki kolcsonoz nemi emberi tulajdonsagot a csapatnak es trofeainak, pont azzal, hogy ilyen bajt okozott 😊
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
LOL - Gronk "behorpasztotta" a Lombardyt. Az official twitter fiok pedig egy szojatekkal valaszolt 😀

 twitter.com/Patriots/status/1118623021865025536
undisputedly
Sose nő fel 😊
ThundersNFL
Akkor most én leszek a grumpy old man:

Szándékosan megrongálni egy bajnoki trófeát...
Most ez mégis mire volt jó? Ez komolyan vicces? Még gyerekesnek sem tudom mondani, egyszerű ostobaság.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Na de bővebben majd a draft után 😊 | (meg majd előtte kicsit még jövök a jövő héten egy kis szubjektívvel) |
Wyatt
👍👍👍👍👍👍👍

Kiváncsi vagyok a draft need-jeidre.
Addig nem írom meg, hogy én mit gondolok. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az idei szezon - Patriots reporter Mike Reiss is predicting an 11-5 finish:

Sept. 8: vs. Pittsburgh, Win
Sept. 15: at Miami, Win
Sept. 22: vs. N.Y. Jets, Win
Sept. 29: at Buffalo, Loss
Oct. 6: at Washington, Win
Oct. 10: vs. N.Y. Giants, Win
Oct. 21: at N.Y. Jets, Loss
Oct. 27: vs. Cleveland, Win
Nov. 3: at Baltimore, Loss
Nov. 17: at Philadelphia, Loss
Nov. 24: vs. Dallas, Win
Dec. 1: at Houston, Win
Dec. 8: vs. Kansas City, Loss
Dec. 15: at Cincinnati, Win
Dec. 21/22: vs. Buffalo, Win
Dec. 29: vs. Miami, Win

Mit gondoltok? Én a Baltimore meccsel nem értek egyet, a Jets/Buffalo zakó benne lehet, a Kansast szerintem otthon meg lehet verni.

Ez azért draft előtt bátor prediction. 😊 A Browns meccset jó lenne megnézni.
Burkus
Miamiban úgyis zacsi lesz, csak majd februárban nyerjünk :d
Buffalóban viszont nem látom, miért kapnánk ki, és bár New Yorkban általában szenvedünk, de a Jets ellen sem. Na de bővebben majd a draft után 😊 | (meg majd előtte kicsit még jövök a jövő héten egy kis szubjektívvel) |

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dolphins, Jets, Bills, Redskins, Giants, Jets. Aaaz igen. Igazi csempiönship futam. 😀

Nem emlékszem, hogy egy épp regnáló bajnoknál valaha is láttam ilyen rész-schedule-t. De tényleg. Az NFL forgószínpada csak nem tud úgy megállni, hogy ne hátszélben lehessen pössenteni. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az idei szezon - Patriots reporter Mike Reiss is predicting an 11-5 finish:

Sept. 8: vs. Pittsburgh, Win
Sept. 15: at Miami, Win
Sept. 22: vs. N.Y. Jets, Win
Sept. 29: at Buffalo, Loss
Oct. 6: at Washington, Win
Oct. 10: vs. N.Y. Giants, Win
Oct. 21: at N.Y. Jets, Loss
Oct. 27: vs. Cleveland, Win
Nov. 3: at Baltimore, Loss
Nov. 17: at Philadelphia, Loss
Nov. 24: vs. Dallas, Win
Dec. 1: at Houston, Win
Dec. 8: vs. Kansas City, Loss
Dec. 15: at Cincinnati, Win
Dec. 21/22: vs. Buffalo, Win
Dec. 29: vs. Miami, Win

Mit gondoltok? Én a Baltimore meccsel nem értek egyet, a Jets/Buffalo zakó benne lehet, a Kansast szerintem otthon meg lehet verni.

Ez azért draft előtt bátor prediction. 😊 A Browns meccset jó lenne megnézni.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
LOL - Gronk "behorpasztotta" a Lombardyt. Az official twitter fiok pedig egy szojatekkal valaszolt 😀

 twitter.com/Patriots/status/1118623021865025536
undisputedly
Sose nő fel 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Na ez így eléggé pöpec igen, ha meglesz az 1200 yard, akkor teljesen megéri, ha nagyon kutya, akkor 3 misit sem keres, szép munka 😊
Wyatt
Biztos meghallgatták az ima mormolásodat 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
LOL - Gronk "behorpasztotta" a Lombardyt. Az official twitter fiok pedig egy szojatekkal valaszolt 😀

 twitter.com/Patriots/status/1118623021865025536

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez így eléggé pöpec igen, ha meglesz az 1200 yard, akkor teljesen megéri, ha nagyon kutya, akkor 3 misit sem keres, szép munka 😊

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Topkomment 😀
Christopher Baylon Congratulations to DT on winning his second career SB

A 6 misi nekem kicsit meglepő, nem tudom, mennyit kell ehhez teljesítenie, ha az SB-győzelemnél jönne, akkor legyen (remélem jó sok teljesítményfüggő cumó van benne, akkor jó üzlet)
Wyatt
 mobile.twitter.com/AlbertBreer/status/1118509400560492544?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1118509400560492544&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.patspulpit.com%2F2019%2F4%2F17%2F18411968%2Fdetails-released-on-wr-demaryius-thomass-contract-with-the-patriots

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TomBrady/status/1118242409962442753

francnak kellett regelnie twitterre, meg a vegen kovetni fogom, meg igy egyre nehezebb utalni 😀 kurva nagy arc

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondanám, hogy mindegy, csak Miamiban nyerjünk végül, de hát az nem szokott túl könnyen menni 😀

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1118550507574964224
Klaci79
Toooooo eas(t)y😂

Elsőre kinéz kb 6 nehezebb meccs, s ebbe már a falábú Steelerst Ravenst is beleszámoltam.

A Jets a sötét ló, de ebben a szezonban még nem állnak össze, túl sok minden változott.

13-3 a minimum sztem, idegenben kaptok ki max
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor a Browns elleni mégsem lesz esti meccs. Cserébe megint lesz öt éjszakázás :/
Viszont akkor öt tv-s meccs megint fix 😊
A Chiefs elleni szintén, de szerintem az Eagles és a Cowboys ellenit is vehetjük erre, az már nyolc Sport Tv-s meccsike szerintem alaphangon, megint nem kell sokat streammel bajlódni 😊
És akkor sem lepődnék meg, ha lenne még egy Browns elleni akár

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1118550507574964224