New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk elkeserít ez a trade, mert így akkor most már biztos, hogy nem sikerül megegyezni Flowersszel 😕

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Kezdhetünk érzékeny búcsút venni Flowerstől 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nah, akkor meccsenként egy offside pipa

Gronknak meg lett egy jó kis játszópajtija


több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Bennett érkezik tőlünk!
dande
Az de gyönyörű, remélem kinevelik belőle a büntimágnest.
Most már csak a tesónak kellene visszatérni.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
#Eagles are likely to receive a 2020 5th round draft pick from the Patriots for Michael Bennett and a 2020 7th rounder, NFL sources said.

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
1 évre pont optimális

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bennett érkezik tőlünk!
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Azért 1 éves felhozós ösztönzős szerződéssel megkínálnám olyan 5 misi-ig bezárólag. Annyit simán megér. Aztán Sheltont is visszacsábítanám.Tate se lenne rossz opció aztán jöhet a draft. ( Flot esélyünk sincs visszaszerezni)
ParadSEC
Egyetértek
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
gordon
Azért ezen meglepődnék, Belichick nem arról híres, hogy fegyelmezetlen játékosokat visszahoz. Ha jól emlékszem, azért tradelte el, mert önfejűen játszott a pályán, nem tartotta be a playbookot.
Burkus
mekkora arc ez az ember. "Szarsz a playbookra? 3 év letöltendő Clevelandben."
Amadeus
Egy bizonyos Patrick Chungnál bevállt a "bünti".
Kollega
Emlékeim szerint Chungnak lejárt a négy éves szerződés és free agentként nem kötöttünk újat vele, leszerződött a Phillyhez, ahonnan cutolták 2014-ben, míg meg kötöttünk vele egy prove-it szerződést először. Vele nem magatartásbeli vagy játékfegyelmi problémák voltak, hanem hogy "üvegtestű" volt, ahogy Dola is. (Most sem tudom eldönteni hogy 2008-13 között a sok sérülés mennyire volt a medical staff hibája). Collins viszont nem tartotta be az utasításokat, ha jól emlékszem, azzal telt be a pohár, amikor úgy elkolbászolt a pályán, hogy a helyén TD-t kaptunk, de azon a meccsen több ilyen momentuma is volt. A szélsőséges drilljéről ismert - hírhedt - Pats szisztémával ez aligha fér össze. Nekem amúgy az egyik kedvenc cover LB-em volt, örülnék, ha visszakerülne, különösen ha benőtt a feje lágya.

Kíváncsi vagyok, Dola visszahozatala felmerül-e komolyan.
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
gordon
Azért ezen meglepődnék, Belichick nem arról híres, hogy fegyelmezetlen játékosokat visszahoz. Ha jól emlékszem, azért tradelte el, mert önfejűen játszott a pályán, nem tartotta be a playbookot.
Burkus
mekkora arc ez az ember. "Szarsz a playbookra? 3 év letöltendő Clevelandben."
Amadeus
Egy bizonyos Patrick Chungnál bevállt a "bünti".

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért 1 éves felhozós ösztönzős szerződéssel megkínálnám olyan 5 misi-ig bezárólag. Annyit simán megér. Aztán Sheltont is visszacsábítanám.Tate se lenne rossz opció aztán jöhet a draft. ( Flot esélyünk sincs visszaszerezni)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
gordon
Ez azert a Brownsnak es Collinsnak sem volt egy sikertörténet...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
gordon
Azért ezen meglepődnék, Belichick nem arról híres, hogy fegyelmezetlen játékosokat visszahoz. Ha jól emlékszem, azért tradelte el, mert önfejűen játszott a pályán, nem tartotta be a playbookot.
Burkus
mekkora arc ez az ember. "Szarsz a playbookra? 3 év letöltendő Clevelandben."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
3 SB, 2 gyűrű ami mínusz neki, bár HT-val együtt nem fért volna bele a Capbe... HT mellette nyugdíjas mozgású volt, így vissza tekintve megmosolyogtató, hogy mi lett belőlük! Gyere Jamie vissza, én nem haragszom! 😊
 sportige.com/funny-memes-surprise-trade-new-england-patriots-cleveland-browns-jamie-collins-bill-belichick-103536/von-miller-money/
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
gordon
Azért ezen meglepődnék, Belichick nem arról híres, hogy fegyelmezetlen játékosokat visszahoz. Ha jól emlékszem, azért tradelte el, mert önfejűen játszott a pályán, nem tartotta be a playbookot.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
gordon
azta....
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
Burkus
Most vágta ki a browns, azt nem írtam sorry.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
gordon
Jamie Collinst? A LB-t? Azután, hogy gyak. kivágtuk? Nem hiszem, hogy 12,5 millás fizetését állnánk, ráadásul szerződése van 2021-ig, azt hiszem.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Collinst vissza akartuk hozni tavaly, kíváncsi vagyok, hogy ajánlatot teszünk-e neki.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi erővel akkor jöjjön vissza Dola apróért, ha van még kedve egy kicsit taposni a malomban
ZERO_L
Uhh ez viszont nem rossz ötlet, ő legalább minden fontos elkapást megcsinál 😊

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ennyi erővel akkor jöjjön vissza Dola apróért, ha van még kedve egy kicsit taposni a malomban
ZERO_L
Ha nekünk Dola nem ért évi 6-ot, tehát gondolom nekünk évi 4-5 körül érte volna meg maximum, akkor ennél Hogan egyértelműen kevesebb. Hoganról kiderült az első meccseken, hogy nem alkalmas 1-2 WR-nek, míg Dola fel tudott lépni, ő nem.
Szóval én egy évi 2-3-ban maximálnám a fizuját.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ennyi erővel akkor jöjjön vissza Dola apróért, ha van még kedve egy kicsit taposni a malomban



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én eléggé beálltam a Hogan ellenesek táborába, de azt is elég könnyen el tudom képzelni, hogy volt valami jó ok arra, hogy miért volt gyengébb éve. Esetleg az edzői tudhatják, hogy érdemes marasztalni. Volt már ilyen, Gostkowski például elég szépen meghálálta a bizalmat egy gyengébb év után.

Azzal mindenképp egyetértek, hogy 4-5. elkapóként tud hasznos lenni.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogan akkor jó, ha legfeljebb a negyedik opció a támadásban (Edelman, Gronk, talán Gordon), úgyhogy ilyen összegért maradhatna nálam.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenni
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Brown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
Sinisa
Azért azt 3. köröst, ami Flowersért jönne, nagyon szívesen skipelném
Wyatt
Flowers jó lenne ha maradna, de valahogy nem tudom elhinni hogy megfizetnénk
a hétvégén valahol azt olvastam hogy Hogan maradna nálunk, tudom az idei éve után majd mindenki elkergetné Bostonból, de én örülnék ha egy olcsó szerződéssel maradna, láttam tőle jó évet /'16/ is rossz évet /'18/ is, ha kevés pénzzel beéri szerintem még egy esély megérdemel
Cuchulain82
Hogannal semmi baj nem lenne ha lenne meg egy jo elkaponk aki ill. meg egy TE. Bar utobbi nem is feltetlenul, de nem lenne rossz.

Azert egy JE11, egy potens elkapo, mondjuk Flash vagy Tate es Gronk levedekezese mar komoly problemat jelent, mellettuk Hogan/Dorsett kepes lenne ficankolni.

Ha meg Allen helyett lenne egy blokkolni es elkapni is tudo TE (hello Izzo), akkor az durva lenne.