New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenni
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Brown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
Sinisa
Azért azt 3. köröst, ami Flowersért jönne, nagyon szívesen skipelném
Wyatt
Flowers jó lenne ha maradna, de valahogy nem tudom elhinni hogy megfizetnénk
a hétvégén valahol azt olvastam hogy Hogan maradna nálunk, tudom az idei éve után majd mindenki elkergetné Bostonból, de én örülnék ha egy olcsó szerződéssel maradna, láttam tőle jó évet /'16/ is rossz évet /'18/ is, ha kevés pénzzel beéri szerintem még egy esély megérdemel
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenni
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Brown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula
Sinisa
Azért azt 3. köröst, ami Flowersért jönne, nagyon szívesen skipelném

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenni
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)
ZERO_L
Brown, Flowers, Hogan, Dorsett, 2 DT => lesz bőven jövőre is extra draft cédula

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a mocknak nem is az a lényege, hogy megjósolja azt, hogy mi lesz a drafton, hanem hogy kicsit bemutassa az újoncokat és a csapatok hiányposztjait

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem is tippelek BB draftjára... Hamarabb lesz 5-söm a lottón 😂
ThundersNFL
Egyetértek. Évek óta mock draftot max. szórakozás céljából olvasok, úgyis mindegyik fényévekben mérhető távolságban lesz attól, ami történik.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nem is tippelek BB draftjára... Hamarabb lesz 5-söm a lottón 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
két Iowa TE nem lesz bent 1/32-re, feltradelni nem tudom mennyire akar BB, jó rég volt már rá példa
más TE meg nem ér első kört
ZERO_L
az igaz hogy a két Iowa TE, már amikor mi jönnénk nem lenne bent (feltradeben nem hiszek valamiért). Mondjuk a Bamáról Irv Smith jr. első kör végén az már reach lenne (legkésőbb 2. kör elején őt is elviszik tuti)?

Szerkesztette: manuszka86

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Tudom-tudom baromi messze van a draft, addig nagyon sok minden fog történni, de jelenleg két opciót látok magam előtt:

-kivisszük Jeffery Simmons-t
-ha nem lesz bent akkor letrade
ZERO_L
Én a letradet nem tartom valószínűleg, mert semmi szükség rá.

Van 2db 2. körös választásunk és 3db 3. körös
ervinator
viszont az elmúlt évek draftclassából nem sok segítséget tudtunk szerezni, az utolsó három draftról aki megüti a kezdő szintet az Michel és Thuney(ez nagyon gyatra arány) backupnak, szituációs játékosnak itt van Wise-Roberts-(Karras?)
és idén is arra várunk majd, hogy a tavalyi rookie sérültekből ki lesz használható

ez kihat a capspace-re is, szóval bőven kellenek az újoncok a keretbe és ha top100-ban növelni tudod a draft capitalt, akkor arra érdemes rámenni
(+ szerintem BB 1-2 cetlit megint át akar majd vinni a jövőévi draftra)


meg egyébként is egy letrade elfogadása nem attól függ, hogy kinek hány megmaradt draftpickje van, hanem hogy a big boardon van-e olyan kihagyhatatlan játékos aki már ezer százelék nem lesz bent a csapat következő választásánál


korai TE picket el tudok képzelni azért DT helyett, függetlenül attól hogy Gronk baby marad vagy sem, első körben az öreg úgy sem választ elkapót 😊
manuszka86
két Iowa TE nem lesz bent 1/32-re, feltradelni nem tudom mennyire akar BB, jó rég volt már rá példa

más TE meg nem ér első kört



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
korai TE picket el tudok képzelni azért DT helyett, függetlenül attól hogy Gronk baby marad vagy sem, első körben az öreg úgy sem választ elkapót 😊

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Tudom-tudom baromi messze van a draft, addig nagyon sok minden fog történni, de jelenleg két opciót látok magam előtt:

-kivisszük Jeffery Simmons-t
-ha nem lesz bent akkor letrade
ZERO_L
Én a letradet nem tartom valószínűleg, mert semmi szükség rá.

Van 2db 2. körös választásunk és 3db 3. körös

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Tudom-tudom baromi messze van a draft, addig nagyon sok minden fog történni, de jelenleg két opciót látok magam előtt:

-kivisszük Jeffery Simmons-t
-ha nem lesz bent akkor letrade



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
Állítólag hoztuk volna a 3. körösünkkel, de az Eaglesét fogadták el végül, mert az jobb lesz. Mondjuk nem tudom, hogyan akarjuk használni a törpéket, de nem is nekem kell
Wyatt
azért Tate tud szélen is játszani
gordon
Tud. Amikor Megatron hiányzott elképesztően játszott ott.
Persze az már régen volt, azóta kopott a sebessége.
De ha nála van a labda varázsol.
Egy ilyen OC kezei között kincs lehetne.
Mondjuk évi 13-14milláért jó drága kincs.
Bazzani
Veterán minimumért. 😀
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
Állítólag hoztuk volna a 3. körösünkkel, de az Eaglesét fogadták el végül, mert az jobb lesz. Mondjuk nem tudom, hogyan akarjuk használni a törpéket, de nem is nekem kell
Wyatt
azért Tate tud szélen is játszani
gordon
Tud. Amikor Megatron hiányzott elképesztően játszott ott.
Persze az már régen volt, azóta kopott a sebessége.
De ha nála van a labda varázsol.
Egy ilyen OC kezei között kincs lehetne.
Mondjuk évi 13-14milláért jó drága kincs.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk legalább van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is. Hogy mennyire válna be, az más kérdés, de hát én nyilván örülnék, ha jönne (úgysem fog, mert csak a két szaki rögtönzött agymenése volt)
Wyatt
Ezzel az erővel Foles vagy egy random rookie QB is rendszerfitt, hiszen van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is.
Sobri Jóska
Nem igen ment át a lényege annak, hogy nem a rendszerfitségre válaszoltam (Rosen tehetségre bármilyen rendszerben jó), hanem arra, hogy milyen elcseszettül szar (volt?) a helyzet Arizonában.

Amúgy itt Foles sem lenne rossz, mert neki tényleg marha nagy szüksége van egy kiemelkedően jó falra, de onnantól tud alkotni akár.

Viszont ha elmegy egy gyenge OL-lel lévő csapathoz, akkor pont úgy be fog égni, ahogyan korábban tette nem egyszer

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Na tavaly nem húztuk meg, de ha idén összejönne, nem örülnék kevésbé (pláne, hogy lényegesen olcsóbb lenne most!), bár kétlem hogy elhoznánk az 1/32-vel Rosent (combine alatt volt róla beszélgetés Eisen és Jeremiah között)

Viszont Isabellát az ég sem menti meg tőlünk innentől 😊
Wyatt
Rosen hozzánk totál rendszerfitt?
ThundersNFL
jó ötlet lenne 1/32vel elhozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nálunk legalább van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is. Hogy mennyire válna be, az más kérdés, de hát én nyilván örülnék, ha jönne (úgysem fog, mert csak a két szaki rögtönzött agymenése volt)
Wyatt
Ezzel az erővel Foles vagy egy random rookie QB is rendszerfitt, hiszen van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk legalább van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is. Hogy mennyire válna be, az más kérdés, de hát én nyilván örülnék, ha jönne (úgysem fog, mert csak a két szaki rögtönzött agymenése volt)

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Na tavaly nem húztuk meg, de ha idén összejönne, nem örülnék kevésbé (pláne, hogy lényegesen olcsóbb lenne most!), bár kétlem hogy elhoznánk az 1/32-vel Rosent (combine alatt volt róla beszélgetés Eisen és Jeremiah között)

Viszont Isabellát az ég sem menti meg tőlünk innentől 😊
Wyatt
Rosen hozzánk totál rendszerfitt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na tavaly nem húztuk meg, de ha idén összejönne, nem örülnék kevésbé (pláne, hogy lényegesen olcsóbb lenne most!), bár kétlem hogy elhoznánk az 1/32-vel Rosent (combine alatt volt róla beszélgetés Eisen és Jeremiah között)

Viszont Isabellát az ég sem menti meg tőlünk innentől 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem hiszem, hogy kapkodni fognak érte...lehet 2 milláért visszajön majd
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg azt, hogy ez egyben Gronk maradását jelenti, mert az akkor 2/2 lenne eddig, amit szerettem volna

több mint 5 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Shefter szerint Allen repült! Remélem Flowers-nek teremtjük elő a pénzt.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
Tavaly jó szezonja volt, hozta a pontokat fantasyban. 😀
Az idei éve gyengébb volt a Lionsnál de aztán nekem úgy nézett ki, hogy az Eaglesnél megint formára talált.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak
Wyatt
Nem teljesen értem mire gondolsz:
- Tavaly az elkapók összesen 322 yardot szereztek. Ebből Amendola 8 elkapás 152 yard és Hogan 6 elkapás 128 yard voltak a legjobbak. Cooks tényleg tényleg gyenge volt (ráadásul ki is üttette magát...)
- Idén Edelman 12-ből tízet elkapott, Patterson 2/2 illetve Hogan 6/0, de a Hogan felé dobott labdák minimum a fele, de lehet hogy több is elkaphatatlan passz volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül az elkapókkal volt, van baj. Tavaly tuti nem volt, max Cook bénázása, idén meg inkább a game-plan miatt kevesebb teher volt rajtuk, illetve TB sem a tavalyi pontossággal dobált.
FunHun
Nem tudom, hogy lett ennyire félreérthető, de megpróbálom még egyszer.
Amit a 2018-as idényben műveltek az úgy nevezett szélső elkapóink (Gordont leszámítva, de hát rá meg nem lehet építeni), az egy kalap szar volt, és az idei SB meg vállalhatatlan
Wyatt
Ezt lehet, hogy jobban ki kell bontani. Nem az volt a legnagyobb baj, hogy nem kapták el, ami feléjük ment, hanem az, hogy nagyon sokszor nem is lehetett őket keresni a labdával. Gordon valóban nem kiemelkedő százalékkal kapta el ami felé ment, de legalább felé lehetett dobni. Én nagyon szerettem volna, ha Hogannak legalább egyszer sikerül tisztára játszania magát a döntőn, de valahogy sohasem sikerült neki. Pedig nagyon jó lett volna, ha egy kis terhet levesz Jules és Gronk válláról. De ha már Gronkról van szó, aki ugyan nem receiver, de nem egy meccsen ő is jól el tudott tünni azért.

Meg persze volt egy pár igen szerencsétlen interception is. De itt is át lehet gondolni, hogy ha lett volna egy tisztább célpont, kellett volna vállalni ennyi neccses dobást? Sokkal inkább ez volt a gond, mint az, hogy Brady már nem képes MVP minőségben tolni.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
GoldenGate. Jöjjön.
 goldengate.hu
Sobri Jóska
"csak bújjatok rajta"

criminal lawyer or criminal lawyer?