New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Nálunk legalább van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is. Hogy mennyire válna be, az más kérdés, de hát én nyilván örülnék, ha jönne (úgysem fog, mert csak a két szaki rögtönzött agymenése volt)
Wyatt
Ezzel az erővel Foles vagy egy random rookie QB is rendszerfitt, hiszen van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk legalább van támadófal, támadó koordinátor és talán egy-két célpont is. Hogy mennyire válna be, az más kérdés, de hát én nyilván örülnék, ha jönne (úgysem fog, mert csak a két szaki rögtönzött agymenése volt)

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 891 — !SuPeR6BoWL!
Na tavaly nem húztuk meg, de ha idén összejönne, nem örülnék kevésbé (pláne, hogy lényegesen olcsóbb lenne most!), bár kétlem hogy elhoznánk az 1/32-vel Rosent (combine alatt volt róla beszélgetés Eisen és Jeremiah között)

Viszont Isabellát az ég sem menti meg tőlünk innentől 😊
Wyatt
Rosen hozzánk totál rendszerfitt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na tavaly nem húztuk meg, de ha idén összejönne, nem örülnék kevésbé (pláne, hogy lényegesen olcsóbb lenne most!), bár kétlem hogy elhoznánk az 1/32-vel Rosent (combine alatt volt róla beszélgetés Eisen és Jeremiah között)

Viszont Isabellát az ég sem menti meg tőlünk innentől 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem hiszem, hogy kapkodni fognak érte...lehet 2 milláért visszajön majd
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg azt, hogy ez egyben Gronk maradását jelenti, mert az akkor 2/2 lenne eddig, amit szerettem volna

több mint 5 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Shefter szerint Allen repült! Remélem Flowers-nek teremtjük elő a pénzt.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
Tavaly jó szezonja volt, hozta a pontokat fantasyban. 😀
Az idei éve gyengébb volt a Lionsnál de aztán nekem úgy nézett ki, hogy az Eaglesnél megint formára talált.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak
Wyatt
Nem teljesen értem mire gondolsz:
- Tavaly az elkapók összesen 322 yardot szereztek. Ebből Amendola 8 elkapás 152 yard és Hogan 6 elkapás 128 yard voltak a legjobbak. Cooks tényleg tényleg gyenge volt (ráadásul ki is üttette magát...)
- Idén Edelman 12-ből tízet elkapott, Patterson 2/2 illetve Hogan 6/0, de a Hogan felé dobott labdák minimum a fele, de lehet hogy több is elkaphatatlan passz volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül az elkapókkal volt, van baj. Tavaly tuti nem volt, max Cook bénázása, idén meg inkább a game-plan miatt kevesebb teher volt rajtuk, illetve TB sem a tavalyi pontossággal dobált.
FunHun
Nem tudom, hogy lett ennyire félreérthető, de megpróbálom még egyszer.
Amit a 2018-as idényben műveltek az úgy nevezett szélső elkapóink (Gordont leszámítva, de hát rá meg nem lehet építeni), az egy kalap szar volt, és az idei SB meg vállalhatatlan
Wyatt
Ezt lehet, hogy jobban ki kell bontani. Nem az volt a legnagyobb baj, hogy nem kapták el, ami feléjük ment, hanem az, hogy nagyon sokszor nem is lehetett őket keresni a labdával. Gordon valóban nem kiemelkedő százalékkal kapta el ami felé ment, de legalább felé lehetett dobni. Én nagyon szerettem volna, ha Hogannak legalább egyszer sikerül tisztára játszania magát a döntőn, de valahogy sohasem sikerült neki. Pedig nagyon jó lett volna, ha egy kis terhet levesz Jules és Gronk válláról. De ha már Gronkról van szó, aki ugyan nem receiver, de nem egy meccsen ő is jól el tudott tünni azért.

Meg persze volt egy pár igen szerencsétlen interception is. De itt is át lehet gondolni, hogy ha lett volna egy tisztább célpont, kellett volna vállalni ennyi neccses dobást? Sokkal inkább ez volt a gond, mint az, hogy Brady már nem képes MVP minőségben tolni.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
GoldenGate. Jöjjön.
 goldengate.hu
Sobri Jóska
"csak bújjatok rajta"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak
Wyatt
Nem teljesen értem mire gondolsz:
- Tavaly az elkapók összesen 322 yardot szereztek. Ebből Amendola 8 elkapás 152 yard és Hogan 6 elkapás 128 yard voltak a legjobbak. Cooks tényleg tényleg gyenge volt (ráadásul ki is üttette magát...)
- Idén Edelman 12-ből tízet elkapott, Patterson 2/2 illetve Hogan 6/0, de a Hogan felé dobott labdák minimum a fele, de lehet hogy több is elkaphatatlan passz volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül az elkapókkal volt, van baj. Tavaly tuti nem volt, max Cook bénázása, idén meg inkább a game-plan miatt kevesebb teher volt rajtuk, illetve TB sem a tavalyi pontossággal dobált.
FunHun
Nem tudom, hogy lett ennyire félreérthető, de megpróbálom még egyszer.
Amit a 2018-as idényben műveltek az úgy nevezett szélső elkapóink (Gordont leszámítva, de hát rá meg nem lehet építeni), az egy kalap szar volt, és az idei SB meg vállalhatatlan
Wyatt
Én értettem elsőre is😊 Egyébként ha összehasonlítjuk a 3 vesztes SB-t és a mostani SB O-ját, durva, hogy milyen O brigáddal és teljesítménnyel nyertünk most és máskor meg nem.
ui: a 20.000-t valami stílusosra lődd el😊
NB2
Hiába na, a védelem nyeri 😀
Volt az 70 is, de egyelőre csak két kocsidísz jön :d

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 134 — nabege2@yahoo.com
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak
Wyatt
Nem teljesen értem mire gondolsz:
- Tavaly az elkapók összesen 322 yardot szereztek. Ebből Amendola 8 elkapás 152 yard és Hogan 6 elkapás 128 yard voltak a legjobbak. Cooks tényleg tényleg gyenge volt (ráadásul ki is üttette magát...)
- Idén Edelman 12-ből tízet elkapott, Patterson 2/2 illetve Hogan 6/0, de a Hogan felé dobott labdák minimum a fele, de lehet hogy több is elkaphatatlan passz volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül az elkapókkal volt, van baj. Tavaly tuti nem volt, max Cook bénázása, idén meg inkább a game-plan miatt kevesebb teher volt rajtuk, illetve TB sem a tavalyi pontossággal dobált.
FunHun
Nem tudom, hogy lett ennyire félreérthető, de megpróbálom még egyszer.
Amit a 2018-as idényben műveltek az úgy nevezett szélső elkapóink (Gordont leszámítva, de hát rá meg nem lehet építeni), az egy kalap szar volt, és az idei SB meg vállalhatatlan
Wyatt
Én értettem elsőre is😊 Egyébként ha összehasonlítjuk a 3 vesztes SB-t és a mostani SB O-ját, durva, hogy milyen O brigáddal és teljesítménnyel nyertünk most és máskor meg nem.
ui: a 20.000-t valami stílusosra lődd el😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak
Wyatt
Nem teljesen értem mire gondolsz:
- Tavaly az elkapók összesen 322 yardot szereztek. Ebből Amendola 8 elkapás 152 yard és Hogan 6 elkapás 128 yard voltak a legjobbak. Cooks tényleg tényleg gyenge volt (ráadásul ki is üttette magát...)
- Idén Edelman 12-ből tízet elkapott, Patterson 2/2 illetve Hogan 6/0, de a Hogan felé dobott labdák minimum a fele, de lehet hogy több is elkaphatatlan passz volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül az elkapókkal volt, van baj. Tavaly tuti nem volt, max Cook bénázása, idén meg inkább a game-plan miatt kevesebb teher volt rajtuk, illetve TB sem a tavalyi pontossággal dobált.
FunHun
Nem tudom, hogy lett ennyire félreérthető, de megpróbálom még egyszer.
Amit a 2018-as idényben műveltek az úgy nevezett szélső elkapóink (Gordont leszámítva, de hát rá meg nem lehet építeni), az egy kalap szar volt, és az idei SB meg vállalhatatlan

több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak
Wyatt
Nem teljesen értem mire gondolsz:
- Tavaly az elkapók összesen 322 yardot szereztek. Ebből Amendola 8 elkapás 152 yard és Hogan 6 elkapás 128 yard voltak a legjobbak. Cooks tényleg tényleg gyenge volt (ráadásul ki is üttette magát...)
- Idén Edelman 12-ből tízet elkapott, Patterson 2/2 illetve Hogan 6/0, de a Hogan felé dobott labdák minimum a fele, de lehet hogy több is elkaphatatlan passz volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül az elkapókkal volt, van baj. Tavaly tuti nem volt, max Cook bénázása, idén meg inkább a game-plan miatt kevesebb teher volt rajtuk, illetve TB sem a tavalyi pontossággal dobált.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem mindegy ki, csak legyen valami, mert tavaly (és az SB-n is) vállalhatatlan volt időnként, amit az úgynevezett szélső elkapónk hoztak

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
Állítólag hoztuk volna a 3. körösünkkel, de az Eaglesét fogadták el végül, mert az jobb lesz. Mondjuk nem tudom, hogyan akarjuk használni a törpéket, de nem is nekem kell
Wyatt
azért Tate tud szélen is játszani
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
Állítólag hoztuk volna a 3. körösünkkel, de az Eaglesét fogadták el végül, mert az jobb lesz. Mondjuk nem tudom, hogyan akarjuk használni a törpéket, de nem is nekem kell

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
Kókusz8
GoldenGate. Jöjjön.
 goldengate.hu

több mint 5 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Leült a topic.
A teljes franchiseból senki nem baszott meg senkit hétvégén?! Még ingyen se?
Sobri Jóska
Le mert jön a kombájn, de majd draft előtt lesz itt minden...
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 629 — Patriot
Leült a topic.
A teljes franchiseból senki nem baszott meg senkit hétvégén?! Még ingyen se?
Sobri Jóska
Ja leült. Én meg nem érzem magamba a vitavágyat, amikor láthatóan:

több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Golden Tate-hez mit szólnátok? Szívesen jönne...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Leült a topic.
A teljes franchiseból senki nem baszott meg senkit hétvégén?! Még ingyen se?

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Anyám borogass,de offseason van srácok....
kolok1972
Azért nem túl gyakori egy ilyen ügy az NFL-ben, nemdebár.
A Patsnél a csapatrészekkel, játékosokkal kapcsolatos polémiák teljesen feleslegesek januárig, mindenki, aki nem BB vakon van, szintúgy esélytelen a draftlatolgatás, azt nehéz eltalálni egyáltalán hova és hány pickkel húz az öreg.
Ahogy a közismert floridai dalocska mondja:
Míg a draftot latolgatod,
Kraft kurvákat pakolgatott,
Tyuhajja.

Sobri Jóska
Ezen felnyerítettem.

Amúgy nem értem ezt a szenzációt, egy 77 éves trilliárdos csávó qrvázik, ki a faszom lepődik meg ezen... Annyi pechje volt, hogy olyan helyen csinálta, ahol nem a legkóserebbül mennek a dolgok, ezért figyelte a hatóság, ő meg lebukott. Nyilván megkapja majd az érte járó büntit (ami nehezen hiszem, hogy letöltendő lenne, bár nem ismerem az ottani jogszabályokat), rosszabb esetben Goddellnek nem fog tetszeni és el kell adni a boltot a családban/spanok közül valakinek. Az ügymeneten érdemben nem fog változtatni. Nálunk is ennyi történt, annyi különbséggel, hogy nem volt olyan közeli ember, akinek átpasszolta volna Jerry a csapatot. De végül qrva meglepő módon olyan vevő lett, aki mindenkinek megfelelt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
1. A “sok helyen”-t azért írtam, mert nekem fogalmam sincs, hogy Floridában így van-e, de ha igen, akkor nem kell csodálkozni, hogy az Öreget letartóztatták.

2. Lehet, hogy Mr. Kraft összehozta a nagy Pats dinasztiát, ettől még nem értem miért kellene őt olyan pozitív vagy ártatlan szinben feltüntetni (pl. “gratulálok, hogy 77 évesen még fickós” | (mondjuk ezért a szóhasználatért alapból bannelni kéne vkit) | , “nem értem, miért nem egy golddiggert”, “honnan tudod első blikkre, hány éves”) amikor egy nyilvánvaló törvénytelen helyzetben bukott le. Egyébként az ilyen pozícióban lévő embereknél gyakrabban előfordul, hogy a “normál” helyzetekre nem indulnak be, csak ha az áldozat ki van szolgáltatva - erre utalhat pl. a kétes higiéniás állapot a rendőrségi közleményben.

3. Sobri, pont te, a statisztikák bálványozója, a saját pályádon esel csapdába, hogy a te személyes mintavételed alapján (Yellow, BoB és youtube videók alapján) fogadjuk el, hogy 20-ból 19 lány önként és dalolva ment el prostinak. Voltál már 5x a Yellowba, 20x a BoBba, és megnéztél a haverokkal 19 youtube videót vagy hogy volt ez a mintavétel? A yellowba mindenkivel mélyinterjút végeztél vagy mert nem állt veled senki szóba, megírtad a tanulmányod? Legalább elérte a 20-at a mélyinterjúk száma vagy 19-nél azt gondoltad, hogy behúzol egyet becsületből azok közé is, akik nem önként lettek kurvák?
vpi
Az, hogy Te a tények ismerete nélkül elítéled, feltételezel ( higiéniai állapotra indul be!?, kiskorúval szexelt..sőt te már le is tartoztattad... ) mennyivel jobb azoknál akik viccelnek a sztorival, vagy rávilágítanak arra, hogy nem minden fekete vagy fehér? Mert nálam semmivel..
gordon
Szerintem egy kis #metoo-t is bele kellene keverni.... Az még nem hangzott el, hogy Gordon egy áldozathibáztató, úgyhogy semmivel sem jobb mint Kraft. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Anyám borogass,de offseason van srácok....
kolok1972
Azért nem túl gyakori egy ilyen ügy az NFL-ben, nemdebár.
A Patsnél a csapatrészekkel, játékosokkal kapcsolatos polémiák teljesen feleslegesek januárig, mindenki, aki nem BB vakon van, szintúgy esélytelen a draftlatolgatás, azt nehéz eltalálni egyáltalán hova és hány pickkel húz az öreg.
Ahogy a közismert floridai dalocska mondja:
Míg a draftot latolgatod,
Kraft kurvákat pakolgatott,
Tyuhajja.