New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
kolok1972
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀
ParadSEC
A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.
gordon
Alapvetően igen, de azért azok nem a jövő hetiek lesznek. Ezeket a mostani ordas contractokat azért olyan csapatok osztogatják, ahol van is rá cap space. Egy-két kivétel van csak (Philly, Jax esetleg). A mazsolázós kivágások majd inkább a draft után jönnek, amikor betankolt mindenki fiatalból is.
peterk2005
Az utóbbi években minden egyes alkalommal úgy mentünk a draftra, hogy elrejtettük a need-eket, vagy minőséggel vagy mennyiséggel. Draft után az udfa játékosok közül szemezgetünk.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
kolok1972
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀
ParadSEC
A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.
gordon
Alapvetően igen, de azért azok nem a jövő hetiek lesznek. Ezeket a mostani ordas contractokat azért olyan csapatok osztogatják, ahol van is rá cap space. Egy-két kivétel van csak (Philly, Jax esetleg). A mazsolázós kivágások majd inkább a draft után jönnek, amikor betankolt mindenki fiatalból is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
kolok1972
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀
ParadSEC
A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.
gordon
Igy van es ez az ami szerintem igazan fekszik az Öregnek,itt lehet ar-ertek aranyban óriásiakat húzni.
kolok1972
Minden gondolatomat leírtatok... 😊

Én egy dolgot vártam erre a hétre: szerződés átalakításokat.
Egyelőre azok a hírek sem jönnek.
Brady, DMC, HT: + x év a fizu egy részének aláírási bónusszá alakítása.
Illetve Gronk sem tudja még mit akar.

Azt gondolom az idei FA a szokásosnál is csendesebb lesz:
- IR-ről: 3-5 “53-ba esélyes” játékos jön vissza
- 6db top 101 pick
Ez 8-10 esélyes játékos a roster-re, ami ~20%

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
kolok1972
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀
ParadSEC
A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.
gordon
Igy van es ez az ami szerintem igazan fekszik az Öregnek,itt lehet ar-ertek aranyban óriásiakat húzni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
kolok1972
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀
ParadSEC
A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
kolok1972
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CP => Bears
Sinisa
Ennyit megert az a return TD

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
CP => Bears
Sinisa
Maga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
CP => Bears

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 mobile.twitter.com/DonteStallworth/status/1105502143207874560
vpi
Na ki a király? 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 629 — Patriot
 mobile.twitter.com/DonteStallworth/status/1105502143207874560
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 048 — Ajmo Vatreni
Évi 18 millió. 56 millió garantált. Ennyit az életben nem adtunk volna neki
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 048 — Ajmo Vatreni
 mobile.twitter.com/TomPelissero/status/1105525796406521856
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, akkor
Flowers 😕 de sajnos ez várható volt. A liga egyik legjobb defensive endje, és az egyik leginkább alulértékelt játékosa. Ha 16 misiért elvitte a Lions, akkor az év üzletét kötötte 😕


Wyatt
nem biztos, hogy Flowers a Patsen kívül is akkora király lesz. Majd meglátjuk, hogy alul- vagy felülértékelt játékos....
Kókusz8
Patricianal szerintem pont olyan jo lesz Detroitban is. Elkepeszto, hogy a ligan kivul mennyire nincs respektje, amikor elit szintet hoz evek ota. Csak vannak, akik a sackek szamaig jutnak...

több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
No, akkor
Flowers 😕 de sajnos ez várható volt. A liga egyik legjobb defensive endje, és az egyik leginkább alulértékelt játékosa. Ha 16 misiért elvitte a Lions, akkor az év üzletét kötötte 😕


Wyatt
nem biztos, hogy Flowers a Patsen kívül is akkora király lesz. Majd meglátjuk, hogy alul- vagy felülértékelt játékos....
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Kis aktivitás a részünkről:
Gordon és JonJon RFA tender

Maradt meg kb. 12M

A saját szerződés atalakitasonknak is kene jönnie lassan.
Vagy BB egyáltalán nem akar licitálni idén?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊

Wyatt
Erre vonatkozólag van bármi infó vagy csak találgatás egyenlőre a részedről?
Köszi
Rolni
Is-Is. Gyakorlatilag adja magát, mert Wynnt LT-nek hoztuk Solder elengedése után.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊

Wyatt
Erre vonatkozólag van bármi infó vagy csak találgatás egyenlőre a részedről?
Köszi
Rolni
Semmi, csak nekem úgy tűnne logikusnak, ha tavaly az 1. körben húztuk, OG-posztokon van két elit játékosunk, és elengedjük egymást követő két évben a két LT-nket a piacon, akkor én az 1. körös játékost próbálnám ki ott 😊

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊

Wyatt
Erre vonatkozólag van bármi infó vagy csak találgatás egyenlőre a részedről?
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Allitolag ti is uldoztetek Humphriest (nagyon meglepo), de a Titans licithaboruba kezdett, aztan nyert is.

Nyomokban fellelheto a rasszizmus. 8-(
Stez
Ha nem jön a piacon akkor majd trade útján (JJ)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, akkor
Flowers 😕 de sajnos ez várható volt. A liga egyik legjobb defensive endje, és az egyik leginkább alulértékelt játékosa. Ha 16 misiért elvitte a Lions, akkor az év üzletét kötötte 😕

Brown 😊 ennyi pénzt szerintem nem ér (nálam a 33/3-as szerződésem is foghúzós volt, de így legalább nem érzem úgy, hogy túlfizettem egy lehet, hogy csak RT-nek használandó embert 😀 )

DE!

Előbbi helyére nagyon jó áron jött Bennett, benne van annyi azért, hogy erre a két évre pöpec szinten legyen, továbbá a saját draftoltjainknak is adhatunk még esélyt. Arról nem is beszélve, hogy annyi pickünk van, mint a szemét, úgyis jön majd még DE is. Én, mint írtam is, Flowerst tartottam volna meg minden áron, de van pótlás, és maradt a satyiban hely

Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊

DRAFT
1/32
2/56 – a Bearstől
2/64
3/73 – a Lionstól
3/97 – Solder utáni kompenzációs pick
3/101 – Butler utáni kompenzációs pick
4/134
6/205 – Lewis utáni kompenzációs pick
7/239 – az Eaglestől
7/243 – a Brownstól
7/246
7/252 – Cameron Fleming utáni kompenzációs pick

2020-ra pedig
2020/1
2020/2
2020/3
2020/3 komp
2020/3 komp
2020/4
2020/6
2020/7
2020/7 (PHI)

Ezek elég pöpec opciók azért

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allitolag ti is uldoztetek Humphriest (nagyon meglepo), de a Titans licithaboruba kezdett, aztan nyert is.

Nyomokban fellelheto a rasszizmus. 8-(

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Elvileg Flowers meg nem hivatalos.
Meglátjuk.

Picit elszálltak a számok a piacon.
Bill pedig nyugodtan röhög ehhez, hogy nehány csapat mar márciusban kiszáll az SB run-ból.

OBJ-nek en őszintén nem örülnek.
Sinisa
Azért ennyire ne üljünk magas lovon.
Mi is adtunk már komoly pénzeket játékosoknak (lásd Gilmore) mégsem szálltunk ki az SB runból.

Bill pedig nyilván úgy gondolta, hogy Bennett ár-érték arányban jobban fog teljesíteni, mint Flowers, plusz ide még valószínűleg jön egy rookie is.
ervinator
Ok, elfogadom
Másképp látjuk

Ha az utolsó hiányzó puzzle darabot fizeted túl az nalam meg elfogadható. Ha a fél készlet meg hianyzik, kevésbé.
Alexander 4/54
Brown 4/66
Collins 6/84
Coleman 4/36
Nalam mind bőven az utóbbi kategória.

Flowers a pletykált évi 16-17M-es átlaggal viszont egy jobb deal egyértelműen.
Sinisa
ezek a számok mind kimaxolt szerződést jelentenek, bőven lehet, hogy a garantáltak olyan ösztönzőkhöz vannak kötve amelyeket néha esélytelen elérni, de ha elérik akkor az azt jelenti pl, hogy all pro szezont ment vagy sb be jutott a csapat, esetleg sb mvp lett stb,stb
szerintem a részletek ismerete nélkül teljesen felesleges hüledezni a végén még az is kiderülhet, hogy Coleman például 2+2 éves szerződést kötött és 1 év után minimális DM-el elküldhető..
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Elvileg Flowers meg nem hivatalos.
Meglátjuk.

Picit elszálltak a számok a piacon.
Bill pedig nyugodtan röhög ehhez, hogy nehány csapat mar márciusban kiszáll az SB run-ból.

OBJ-nek en őszintén nem örülnek.
Sinisa
Azért ennyire ne üljünk magas lovon.
Mi is adtunk már komoly pénzeket játékosoknak (lásd Gilmore) mégsem szálltunk ki az SB runból.

Bill pedig nyilván úgy gondolta, hogy Bennett ár-érték arányban jobban fog teljesíteni, mint Flowers, plusz ide még valószínűleg jön egy rookie is.
ervinator
Ok, elfogadom
Másképp látjuk

Ha az utolsó hiányzó puzzle darabot fizeted túl az nalam meg elfogadható. Ha a fél készlet meg hianyzik, kevésbé.
Alexander 4/54
Brown 4/66
Collins 6/84
Coleman 4/36
Nalam mind bőven az utóbbi kategória.

Flowers a pletykált évi 16-17M-es átlaggal viszont egy jobb deal egyértelműen.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Adam Schefter információi szerint a Detroit Lions egy 5 éves, évi több mint 16-17 milliós szerződésben állapodott meg a DE Trey Flowersszel.
ervinator
És így sem fog összejönni a Lionsnek a szezon. 😊
Burkus
Ezt már így előre lehet tudni?
Én meg reménykedtem.
Köszi, hogy szóltál.
Bazzani
Sztem Stafford eleve fejnehézzé teszi a cap managementet, másként kifejezve: ennyit nem ér. A Flowers szerződés jó, abszolút árában van - ha tényleg ennyi - de pld. hogy Justin Colemanért ezt a pénzt megadja Patricia, azt nem értem. De hajrá.