NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A két felpattanó interceptiont leszámítva nem volt rossz. Gordon elkapása Mosst idézte 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szimplán most úgy tűnik, lehet annyi fegyver, hogy ne legyünk kiszámíthatóak 😊
Nem mernék egy emberre mondani, hogy igen, ő jó lesz

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
nem látod Dorsettben és Simonban a monster gamet? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
Jules nalam van.
Viszont ma meg nem merem a kezdőben tenni.
Sinisa
en vmiert ugy erzem o lesz a foszereplo. "sajnos" nalam Gronk van (+ Ebron es Geathers), de ugy erzem h nem lesz nagy napja. igaz nem vagyunk annyira jok a TE-k ellen, az lb-k es S-ek kozotti, ileltve az LB-k es a DL kozotti reszen is csomo passzt nyeltunk be eddig. de mivel cover 2/3 van nagyreszt ez varhato is...de Gronk nem fullos, rovid heten raadasul, sztem inkabb "pihentetik", par labda fog fele menni, de inkabb csak decoy lesz.
Edelman viszont virgonckodhat, mert az 1. es 3.szamu CB-nk out, es van egy questionable Hairston + Desir + a vilagtalan Milton. Ja igen meg Maulet akit 2 hete claimeltunk miutan kirakta a Saints, akinek van eddig kb 30 snapje a ligaban...😀

meg Gordonnak is jo napja lehet. de kivancsi vagyok mi lesz, minden egy ujabb blowout fele mutat, es altalaban futassal alaztok minket, szoval James White es Sony Michel fantasy tulajdonosok dorzsolhetik a tenyeruket 😀
Borbinho
Leroviditve coltsos kollegam fejtegeteset: rakj be barkit, aki Pats, mert szopatni fog.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
Jules nalam van.
Viszont ma meg nem merem a kezdőben tenni.
Sinisa
en vmiert ugy erzem o lesz a foszereplo. "sajnos" nalam Gronk van (+ Ebron es Geathers), de ugy erzem h nem lesz nagy napja. igaz nem vagyunk annyira jok a TE-k ellen, az lb-k es S-ek kozotti, ileltve az LB-k es a DL kozotti reszen is csomo passzt nyeltunk be eddig. de mivel cover 2/3 van nagyreszt ez varhato is...de Gronk nem fullos, rovid heten raadasul, sztem inkabb "pihentetik", par labda fog fele menni, de inkabb csak decoy lesz.
Edelman viszont virgonckodhat, mert az 1. es 3.szamu CB-nk out, es van egy questionable Hairston + Desir + a vilagtalan Milton. Ja igen meg Maulet akit 2 hete claimeltunk miutan kirakta a Saints, akinek van eddig kb 30 snapje a ligaban...😀

meg Gordonnak is jo napja lehet. de kivancsi vagyok mi lesz, minden egy ujabb blowout fele mutat, es altalaban futassal alaztok minket, szoval James White es Sony Michel fantasy tulajdonosok dorzsolhetik a tenyeruket 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
Jules nalam van.
Viszont ma meg nem merem a kezdőben tenni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Ha már fantasy..Szerintetek Dorset vagy Hogen? Ha nem jönne vissza Edelman, akkor Dorset a kezd, de attól félek csökkeni fog a pályán tölött ideje. Mit gondoltok?
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
NB2
Inkább az a kérdés, hogy Gronkot érdemes-e berakni a (nemlétező) fantasy csapatomba, mert lehet, hogy nem játszik vagy csak egy félidőt.
Solymi
Minimum 150 yard és 2 TD lesz a neve mellett, szóval csapatba vele! 🤣

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
NB2
Inkább az a kérdés, hogy Gronkot érdemes-e berakni a (nemlétező) fantasy csapatomba, mert lehet, hogy nem játszik vagy csak egy félidőt.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
NB2
jatszik, tobben is lehoztak mar (Schefter, Rapoport tobbek kozott). nalam o + Ebron is bent lesz fantasyban, de felek Gronk csak ideig-oraig lesz a palyan...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Három perccel a vége előtt hosszú passz Gordon felé, védőszabálytalanság, jöhetünk a célterület torkában, 17–0-s vezetésnél a denveri konferenciadöntőben, amin kint vagyok. Hogy ezek után minek kellett felébrednem, azt még nem tudom
Wyatt
rohadj meg h delutan 1ig aludhatsz....😀 <3
Borbinho
Köszönöm a jókívánságokat 😀
Akarsz menni 17–01-re dolgozni helyettem? 😀
Wyatt
amugy esku mennek. viccen kivul sokkal efektivebben tudok dolgozni a hagyomanyos munkaidon kivul, nyugiban (akar ejszaka). foleg h szopo az utazas, reggel 7:30kor megyek el otthonrol, es este 7utan erek haza (2x 1.5ora utazas kb)...😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Három perccel a vége előtt hosszú passz Gordon felé, védőszabálytalanság, jöhetünk a célterület torkában, 17–0-s vezetésnél a denveri konferenciadöntőben, amin kint vagyok. Hogy ezek után minek kellett felébrednem, azt még nem tudom
Wyatt
rohadj meg h delutan 1ig aludhatsz....😀 <3
Borbinho
Köszönöm a jókívánságokat 😀
Akarsz menni 17–01-re dolgozni helyettem? 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Három perccel a vége előtt hosszú passz Gordon felé, védőszabálytalanság, jöhetünk a célterület torkában, 17–0-s vezetésnél a denveri konferenciadöntőben, amin kint vagyok. Hogy ezek után minek kellett felébrednem, azt még nem tudom
Wyatt
rohadj meg h delutan 1ig aludhatsz....😀 <3

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Három perccel a vége előtt hosszú passz Gordon felé, védőszabálytalanság, jöhetünk a célterület torkában, 17–0-s vezetésnél a denveri konferenciadöntőben, amin kint vagyok. Hogy ezek után minek kellett felébrednem, azt még nem tudom

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Jé, lesz videósorozat az operatív személyzetről is.
Bírom az ilyeneket, legalább jobban belelátunk az egész szervezet működésébe.
Btw, 1:12-nél látható a labdaleeresztő felszerelés is 😀

 www.patriots.com/video/do-your-job-equipment-staff

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogan gyenge számai mögött lehet nem is maga a játékos áll...

 twitter.com/ezlazar/status/1046917749035978754
ZERO_L
Ne viccelj már. Pont, hogy ő áll.

A Texans elleni 1/5-je után úgy kellett az a két TD a Jaguars ellen neki, mint egy falat kenyér, mert azt leszámítva konkrétan értékelhetetlen volt az első két fordulóban. Erre jött a Lions elleni megint katasztrófa, ahol csak a végén kozmetikázott.

Ha nem tudod magad üresre játszani/nem érsz oda, ahol lenned kell/nem kapod el a labdákat, akkor Brady nem fog téged keresni, ez mindig is ilyen egyszerű volt, erről pont, hogy Hogan tehet csak
Wyatt
ezt konkrétan a MIA meccsre értettem, de szerintem nem vagyunk abban a helyzetben, hogy csak úgy "büntiből" ne játszunk meg elkapókat, akik kivételesen(?) üresre játsszák magukat

(arról nem is beszélve, amit Solymi írt, hogy többiek is ugyan úgy megérdemelték volna a büntetést, csak akkor Brady Gordon-Gronk-White vonalon mozgott volna egész meccsen)
ZERO_L
Nem feltétlenül erről van szó. Szimplán, ha nem tudod magad üresre játszani vagy folyamatosan dropolsz, akkor mást keres inkább, ezt nem büntetésnek nevezném. De az, hogy nem alkalmas első számú elkapónak, sajnos egyértelmű. Ahogyan Dorsett sem, Patterson pedig még második számúnak sem. Gronk miatt rájuk kevésbé tudnak figyelni a csapatok, és így sem tudtak élni a WR-ek a lehetőségekkel. Ettől még 3-5. WR-eknek tökéletesek lesznek Julian és Gordon mögött, ritka hasznosak lesznek, amikor 4-7. opcióként be lehet vonni őket a játékba és csak a gyengébb passz elleni védekezésű játékosok jutnak rájuk

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Hogan gyenge számai mögött lehet nem is maga a játékos áll...

 twitter.com/ezlazar/status/1046917749035978754
ZERO_L
Ne viccelj már. Pont, hogy ő áll.

A Texans elleni 1/5-je után úgy kellett az a két TD a Jaguars ellen neki, mint egy falat kenyér, mert azt leszámítva konkrétan értékelhetetlen volt az első két fordulóban. Erre jött a Lions elleni megint katasztrófa, ahol csak a végén kozmetikázott.

Ha nem tudod magad üresre játszani/nem érsz oda, ahol lenned kell/nem kapod el a labdákat, akkor Brady nem fog téged keresni, ez mindig is ilyen egyszerű volt, erről pont, hogy Hogan tehet csak
Wyatt
ezt konkrétan a MIA meccsre értettem, de szerintem nem vagyunk abban a helyzetben, hogy csak úgy "büntiből" ne játszunk meg elkapókat, akik kivételesen(?) üresre játsszák magukat

(arról nem is beszélve, amit Solymi írt, hogy többiek is ugyan úgy megérdemelték volna a büntetést, csak akkor Brady Gordon-Gronk-White vonalon mozgott volna egész meccsen)
ZERO_L
Az elmúlt éveken számos példa volt rá, hogy ha Bradyvel nincs meg valakinek a kémia/elveszti a bizalmát, akkor játszhatja magát akármilyen tisztára, kb. 4. opcióként fogja legfeljebb keresni a labdával, ha végképpen nincs más megoldás. (És ezért tömi azokat labdával, akikben bízik, amitől azok le is amortizálódnak. ) Ezért örültem annak, hogy vasárnap Brady Hogant legalább egyszer megjátszotta, mert tavaly fontos elkapásai voltak, a meggyengült WR sorban szükség lenne rá és ha Brady bizalmát elveszti, akkor megy a levesbe.

Olvastátok Dola csapattársai nyilatkozatát Dola teljesítményéről, hozzáállásáról? (FK) És hogy Bolden is mennyire kitűnik a szorgalmával, moráljával? Nyilván a személyes kvalitások is jók - ezért is volt nálunk öt szezont - de azért lejött, hogy milyen tudást, tartást ad a Patriotsnál eltöltött idő. El vannak ájulva, hogy Danny hogy átlátja a hívásokat, milyen pontosan futja a route-okat - úgy beszélnek, mintha nem is egy másik NFL franchise lenne a Miami, hanem egy alsóbb osztályú csapat, ahova megérkezett egy sztár. (Próbálta volna nálunk nem pontosan futni a route-ot... 😊 )
Burkus
Jaja, olvastam én is.
Azért ez egyrészt jön az Erhard-Perkins rendszerből is, mivel ott mindenkinek tudnia kell, hogy mik a felállások és melyik pozícióban mit kell megfutni.
Gondolom ezért is nehéz megfelelő embereket találni és beépíteni.
Amúgy meg nem hinném, hogy a Patriots egy terrorszervezet ilyen téren, lehet, hogy kemény és sokat követelnek, de meg is látszik az eredményen.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hogan gyenge számai mögött lehet nem is maga a játékos áll...

 twitter.com/ezlazar/status/1046917749035978754
ZERO_L
Ne viccelj már. Pont, hogy ő áll.

A Texans elleni 1/5-je után úgy kellett az a két TD a Jaguars ellen neki, mint egy falat kenyér, mert azt leszámítva konkrétan értékelhetetlen volt az első két fordulóban. Erre jött a Lions elleni megint katasztrófa, ahol csak a végén kozmetikázott.

Ha nem tudod magad üresre játszani/nem érsz oda, ahol lenned kell/nem kapod el a labdákat, akkor Brady nem fog téged keresni, ez mindig is ilyen egyszerű volt, erről pont, hogy Hogan tehet csak
Wyatt
ezt konkrétan a MIA meccsre értettem, de szerintem nem vagyunk abban a helyzetben, hogy csak úgy "büntiből" ne játszunk meg elkapókat, akik kivételesen(?) üresre játsszák magukat

(arról nem is beszélve, amit Solymi írt, hogy többiek is ugyan úgy megérdemelték volna a büntetést, csak akkor Brady Gordon-Gronk-White vonalon mozgott volna egész meccsen)
ZERO_L
Az elmúlt éveken számos példa volt rá, hogy ha Bradyvel nincs meg valakinek a kémia/elveszti a bizalmát, akkor játszhatja magát akármilyen tisztára, kb. 4. opcióként fogja legfeljebb keresni a labdával, ha végképpen nincs más megoldás. (És ezért tömi azokat labdával, akikben bízik, amitől azok le is amortizálódnak. ) Ezért örültem annak, hogy vasárnap Brady Hogant legalább egyszer megjátszotta, mert tavaly fontos elkapásai voltak, a meggyengült WR sorban szükség lenne rá és ha Brady bizalmát elveszti, akkor megy a levesbe.

Olvastátok Dola csapattársai nyilatkozatát Dola teljesítményéről, hozzáállásáról? (FK) És hogy Bolden is mennyire kitűnik a szorgalmával, moráljával? Nyilván a személyes kvalitások is jók - ezért is volt nálunk öt szezont - de azért lejött, hogy milyen tudást, tartást ad a Patriotsnál eltöltött idő. El vannak ájulva, hogy Danny hogy átlátja a hívásokat, milyen pontosan futja a route-okat - úgy beszélnek, mintha nem is egy másik NFL franchise lenne a Miami, hanem egy alsóbb osztályú csapat, ahova megérkezett egy sztár. (Próbálta volna nálunk nem pontosan futni a route-ot... 😊 )
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Hogan gyenge számai mögött lehet nem is maga a játékos áll...

 twitter.com/ezlazar/status/1046917749035978754
ZERO_L
Ne viccelj már. Pont, hogy ő áll.

A Texans elleni 1/5-je után úgy kellett az a két TD a Jaguars ellen neki, mint egy falat kenyér, mert azt leszámítva konkrétan értékelhetetlen volt az első két fordulóban. Erre jött a Lions elleni megint katasztrófa, ahol csak a végén kozmetikázott.

Ha nem tudod magad üresre játszani/nem érsz oda, ahol lenned kell/nem kapod el a labdákat, akkor Brady nem fog téged keresni, ez mindig is ilyen egyszerű volt, erről pont, hogy Hogan tehet csak
Wyatt
ezt konkrétan a MIA meccsre értettem, de szerintem nem vagyunk abban a helyzetben, hogy csak úgy "büntiből" ne játszunk meg elkapókat, akik kivételesen(?) üresre játsszák magukat

(arról nem is beszélve, amit Solymi írt, hogy többiek is ugyan úgy megérdemelték volna a büntetést, csak akkor Brady Gordon-Gronk-White vonalon mozgott volna egész meccsen)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Szerintem az offensiv playbook
mascherano
Legalábbis Ochocinco szerint 😊
gordon
😁

Do your job
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem az offensiv playbook
mascherano
Legalábbis Ochocinco szerint 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalább ne idézd a spamrobotot, mert még több lesz...
Wyatt
Osztodj, te spam.

több mint 5 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Szerintem az offensiv playbook

:: HIBÁS KÉP ::