New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
A két felpattanó interceptiont leszámítva nem volt rossz. Gordon elkapása Mosst idézte 😊
Wyatt
 www.facebook.com/NFL/videos/1699587746835971
Wyatt
akkor nem csak nekem ugrott be azonnal ez a TD 😀




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Nehéz értékelni a meccset,mert a Colts a C-D csapataval volt kenytelen kiallni,igaz errol mi nem tehetunk,nekunk azt kell megprobalni megverni,aki szembejon.
Ami tetszett :
- tobbnyire megint jol mukodo run def.
-megint nagyon jol mukodo O-line mind2 szegmensben
-Michel es White megint nagyon jo volt es a jo run blocknak koszonhetoen megint volt futojatek
-JE ha kicsit rozsdasan is de visszatert es realis elvaras lehet hogy visszaterjen a 2 evvel ezelotti onmagahoz
-nagyon remelem hogy Gordont annyi pozitiv impulzus eri,hogy jo utra ter
Ami nem tetszett:
- ahhoz kepest hogy Luck joforman a szertarosnak dobalt,tobbnyire megint eleg soft volt a passz ellleni vedekezes,mas kerdes hogy egyetertek Wyatt-tel hogy nem ereztem a forditas lehetoseget a meccsben egy TD kulonbsegnel sem
Ami nagy kerdojel:
- HT sztem megint tobbnyire nagyon jatekon kivul volt,a 3. negyed 12,50-nel volt egy nagyon jellemzo jelenet,ahol megint teljesen jatekon kivul boklaszott a palyan.
Lesz nehezebb meccsunk ezt nem nehez megjosolni...
kolok1972
Luck lehetetlen helyzetekben is megdobta a passzt, de ilyen gyenge elkapógárdát mint a Coltsé, régen láttam az NFL-ben. (Hilton nyilván más kategória lett volna, ha nem sérült.) Ennek ellenére a 85-ös TE-t naggyá tettük. J.C. Jacksont hiányoltam. Jonathan Jones viszont nagyon jól játszott, pedig folyamatos nyomás alatt volt.

Én 24:17-nél melegnek kezdtem érezni a pitét, - ellentétben Veletek - már "náluk volt a momentum", szerencsére a GordonMagic és a Colt O hathatós segítsége pontot tett a meccsre. Ahogy Gordon nyúl a labdáért, azt élmény nézni, iszonyú jó keze van és ahogy kibújt a kettős emberfogásból, azt csoda volt. Az a passz Dorsettnél vagy Hogannél max. leütött passz vagy INT.

A fejlődés a két héttel ezelőtti állapotokhoz képest akkor is egyértelmű, ha nem volt konzisztens a teljesítmény. Tényleg úgy tűnik, hogy csak összerakják végre a csapatot. És ez egyértelmű pozitívum.

Hogy két futóval állunk fel és mindkettő ekkora terhelést kap, annak nem örülök, egy kellene még, legalább garbage time-ra (nem értem, hogy miért Barnettet tették ki a csapatból.)

A ST még mindig gyenge. Brown komolyan megsérült? (Láttam az oldalvonalnál, de az nem sokat jelent.) Van más sérülés?
Burkus
Én csak most néztem meg a meccset, nem tudván, hogy mennyi lett az eredmény.
Elején nem éreztem úgy, hogy itt a Colts nagyon tudna bármit is csinálni, mert hiába nem tudjuk levédekezni a TE-t és vannak nagy játékaik, haladnak előre, az O tud pontokat szerezni.
Aztán valahogy ott is elkezdtek gikszerek lenni és átkerült a momentum a Coltshoz, 24-17-nél meg érezhető volt, hogy itt most oda kell tennie magát mindenkinek, különben szoros lesz, ezt így nem lehet.
Picit leeresztettek a srácok, azt gondolván, hogy ez már megvan aztán magukra húzták az ellent.

Azt kell mondjam, hogy a Colts Reich-vel nagyon jól járt, tudta hol és hogyan kell megverni a Patset, Luck is jól osztogatta a labdákat. Ez a csapat, ha összeáll akkor jó lesz nagyon, nem az az ergya Colts mint ami eddig volt.

Ez a meccs jól mutatta, hogy mire számíthatunk a KC ellen az O terén, ott több és jobb játékosoknak lesz dobálva a labda. Lesz másfél hét felkészülni, az kemény meccs lesz, ott élesnek kell lennie mindenkinek.

Annyi megjegyzés még, hogy ennyit számít Jules, egy jó slot elkapó kellett már csak az O-ba.
Viszont futókból tényleg kevés van, de legalább Hollister is visszatért, ha jól láttam.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nehéz értékelni a meccset,mert a Colts a C-D csapataval volt kenytelen kiallni,igaz errol mi nem tehetunk,nekunk azt kell megprobalni megverni,aki szembejon.
Ami tetszett :
- tobbnyire megint jol mukodo run def.
-megint nagyon jol mukodo O-line mind2 szegmensben
-Michel es White megint nagyon jo volt es a jo run blocknak koszonhetoen megint volt futojatek
-JE ha kicsit rozsdasan is de visszatert es realis elvaras lehet hogy visszaterjen a 2 evvel ezelotti onmagahoz
-nagyon remelem hogy Gordont annyi pozitiv impulzus eri,hogy jo utra ter
Ami nem tetszett:
- ahhoz kepest hogy Luck joforman a szertarosnak dobalt,tobbnyire megint eleg soft volt a passz ellleni vedekezes,mas kerdes hogy egyetertek Wyatt-tel hogy nem ereztem a forditas lehetoseget a meccsben egy TD kulonbsegnel sem
Ami nagy kerdojel:
- HT sztem megint tobbnyire nagyon jatekon kivul volt,a 3. negyed 12,50-nel volt egy nagyon jellemzo jelenet,ahol megint teljesen jatekon kivul boklaszott a palyan.
Lesz nehezebb meccsunk ezt nem nehez megjosolni...
kolok1972
Luck lehetetlen helyzetekben is megdobta a passzt, de ilyen gyenge elkapógárdát mint a Coltsé, régen láttam az NFL-ben. (Hilton nyilván más kategória lett volna, ha nem sérült.) Ennek ellenére a 85-ös TE-t naggyá tettük. J.C. Jacksont hiányoltam. Jonathan Jones viszont nagyon jól játszott, pedig folyamatos nyomás alatt volt.

Én 24:17-nél melegnek kezdtem érezni a pitét, - ellentétben Veletek - már "náluk volt a momentum", szerencsére a GordonMagic és a Colt O hathatós segítsége pontot tett a meccsre. Ahogy Gordon nyúl a labdáért, azt élmény nézni, iszonyú jó keze van és ahogy kibújt a kettős emberfogásból, azt csoda volt. Az a passz Dorsettnél vagy Hogannél max. leütött passz vagy INT.

A fejlődés a két héttel ezelőtti állapotokhoz képest akkor is egyértelmű, ha nem volt konzisztens a teljesítmény. Tényleg úgy tűnik, hogy csak összerakják végre a csapatot. És ez egyértelmű pozitívum.

Hogy két futóval állunk fel és mindkettő ekkora terhelést kap, annak nem örülök, egy kellene még, legalább garbage time-ra (nem értem, hogy miért Barnettet tették ki a csapatból.)

A ST még mindig gyenge. Brown komolyan megsérült? (Láttam az oldalvonalnál, de az nem sokat jelent.) Van más sérülés?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
A srácok 24-3-nál már azt hitték megvan a meccs, a D ott nagyon behúzta a féket. Főleg megint az LB-k voltak megint ergyák. A 2 INT nélkül már hamarább lezárhattuk volna a meccset. Egyértelműen az O javult, de nem magunkat érzem esélyesnek a KC ellen...
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 430 — Pats fan
Nehéz értékelni a meccset,mert a Colts a C-D csapataval volt kenytelen kiallni,igaz errol mi nem tehetunk,nekunk azt kell megprobalni megverni,aki szembejon.
Ami tetszett :
- tobbnyire megint jol mukodo run def.
-megint nagyon jol mukodo O-line mind2 szegmensben
-Michel es White megint nagyon jo volt es a jo run blocknak koszonhetoen megint volt futojatek
-JE ha kicsit rozsdasan is de visszatert es realis elvaras lehet hogy visszaterjen a 2 evvel ezelotti onmagahoz
-nagyon remelem hogy Gordont annyi pozitiv impulzus eri,hogy jo utra ter
Ami nem tetszett:
- ahhoz kepest hogy Luck joforman a szertarosnak dobalt,tobbnyire megint eleg soft volt a passz ellleni vedekezes,mas kerdes hogy egyetertek Wyatt-tel hogy nem ereztem a forditas lehetoseget a meccsben egy TD kulonbsegnel sem
Ami nagy kerdojel:
- HT sztem megint tobbnyire nagyon jatekon kivul volt,a 3. negyed 12,50-nel volt egy nagyon jellemzo jelenet,ahol megint teljesen jatekon kivul boklaszott a palyan.
Lesz nehezebb meccsunk ezt nem nehez megjosolni...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A két felpattanó interceptiont leszámítva nem volt rossz. Gordon elkapása Mosst idézte 😊
Wyatt
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/42012747_1699588313502581_5039463764676575232_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ILZzlRxMe54Ab6QWnhW&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCqnLpBUVUGiOaWja0zymJI6HpVZX-R2tNfYGW9cq27Hg&oe=662A93B4
#INDvsNE: Tom Brady to Josh Gordon TD | Tom Brady's 500th career TD pass goes to Josh Gordon! #TNF #INDvsNE 📺: NFL Network/NFL on FOX 📱+💻: http://on.nfl.com/qxu72w | By NFLFacebook
Tom Brady's 500th career TD pass goes to Josh Gordon! #TNF #INDvsNE 📺: NFL Network/NFL on FOX 📱+💻: http://on.nfl.com/qxu72w

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Jules Boston Celtics trikóban ment interjút adni 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja meg sok tétje is volt...
Wyatt
mert a szoros meccseken ragyogóan védekezünk a TE-k ellen. értem
gordon
Hát figyelj, minden meccsen, amikor reálisan 21 van közte, leszarom, hogy az ellenfél tight endje néhány kibaszott nagy dropon kívül csinál elkapást is

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ja meg sok tétje is volt...
Wyatt
mert a szoros meccseken ragyogóan védekezünk a TE-k ellen. értem
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja meg sok tétje is volt...

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A két felpattanó interceptiont leszámítva nem volt rossz. Gordon elkapása Mosst idézte 😊
Wyatt
csak az utolsó másfél negyedet láttam de katasztrofális volt a TE-ek elleni védekezésünk..
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A két felpattanó interceptiont leszámítva nem volt rossz. Gordon elkapása Mosst idézte 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szimplán most úgy tűnik, lehet annyi fegyver, hogy ne legyünk kiszámíthatóak 😊
Nem mernék egy emberre mondani, hogy igen, ő jó lesz

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
nem látod Dorsettben és Simonban a monster gamet? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
Jules nalam van.
Viszont ma meg nem merem a kezdőben tenni.
Sinisa
en vmiert ugy erzem o lesz a foszereplo. "sajnos" nalam Gronk van (+ Ebron es Geathers), de ugy erzem h nem lesz nagy napja. igaz nem vagyunk annyira jok a TE-k ellen, az lb-k es S-ek kozotti, ileltve az LB-k es a DL kozotti reszen is csomo passzt nyeltunk be eddig. de mivel cover 2/3 van nagyreszt ez varhato is...de Gronk nem fullos, rovid heten raadasul, sztem inkabb "pihentetik", par labda fog fele menni, de inkabb csak decoy lesz.
Edelman viszont virgonckodhat, mert az 1. es 3.szamu CB-nk out, es van egy questionable Hairston + Desir + a vilagtalan Milton. Ja igen meg Maulet akit 2 hete claimeltunk miutan kirakta a Saints, akinek van eddig kb 30 snapje a ligaban...😀

meg Gordonnak is jo napja lehet. de kivancsi vagyok mi lesz, minden egy ujabb blowout fele mutat, es altalaban futassal alaztok minket, szoval James White es Sony Michel fantasy tulajdonosok dorzsolhetik a tenyeruket 😀
Borbinho
Leroviditve coltsos kollegam fejtegeteset: rakj be barkit, aki Pats, mert szopatni fog.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
Jules nalam van.
Viszont ma meg nem merem a kezdőben tenni.
Sinisa
en vmiert ugy erzem o lesz a foszereplo. "sajnos" nalam Gronk van (+ Ebron es Geathers), de ugy erzem h nem lesz nagy napja. igaz nem vagyunk annyira jok a TE-k ellen, az lb-k es S-ek kozotti, ileltve az LB-k es a DL kozotti reszen is csomo passzt nyeltunk be eddig. de mivel cover 2/3 van nagyreszt ez varhato is...de Gronk nem fullos, rovid heten raadasul, sztem inkabb "pihentetik", par labda fog fele menni, de inkabb csak decoy lesz.
Edelman viszont virgonckodhat, mert az 1. es 3.szamu CB-nk out, es van egy questionable Hairston + Desir + a vilagtalan Milton. Ja igen meg Maulet akit 2 hete claimeltunk miutan kirakta a Saints, akinek van eddig kb 30 snapje a ligaban...😀

meg Gordonnak is jo napja lehet. de kivancsi vagyok mi lesz, minden egy ujabb blowout fele mutat, es altalaban futassal alaztok minket, szoval James White es Sony Michel fantasy tulajdonosok dorzsolhetik a tenyeruket 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be
Wyatt
Jules nalam van.
Viszont ma meg nem merem a kezdőben tenni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem Dorsett vagy Hogan 😊
A kérdésedre válaszolva meg egyiket sem raknám be

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 631 — balazs.t85@gmail.com
Ha már fantasy..Szerintetek Dorset vagy Hogen? Ha nem jönne vissza Edelman, akkor Dorset a kezd, de attól félek csökkeni fog a pályán tölött ideje. Mit gondoltok?
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
NB2
Inkább az a kérdés, hogy Gronkot érdemes-e berakni a (nemlétező) fantasy csapatomba, mert lehet, hogy nem játszik vagy csak egy félidőt.
Solymi
Minimum 150 yard és 2 TD lesz a neve mellett, szóval csapatba vele! 🤣

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
NB2
Inkább az a kérdés, hogy Gronkot érdemes-e berakni a (nemlétező) fantasy csapatomba, mert lehet, hogy nem játszik vagy csak egy félidőt.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
NB2
jatszik, tobben is lehoztak mar (Schefter, Rapoport tobbek kozott). nalam o + Ebron is bent lesz fantasyban, de felek Gronk csak ideig-oraig lesz a palyan...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Itt kell kérdezni, hogy akkor Gronk játszik ma?😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Három perccel a vége előtt hosszú passz Gordon felé, védőszabálytalanság, jöhetünk a célterület torkában, 17–0-s vezetésnél a denveri konferenciadöntőben, amin kint vagyok. Hogy ezek után minek kellett felébrednem, azt még nem tudom
Wyatt
rohadj meg h delutan 1ig aludhatsz....😀 <3
Borbinho
Köszönöm a jókívánságokat 😀
Akarsz menni 17–01-re dolgozni helyettem? 😀
Wyatt
amugy esku mennek. viccen kivul sokkal efektivebben tudok dolgozni a hagyomanyos munkaidon kivul, nyugiban (akar ejszaka). foleg h szopo az utazas, reggel 7:30kor megyek el otthonrol, es este 7utan erek haza (2x 1.5ora utazas kb)...😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Három perccel a vége előtt hosszú passz Gordon felé, védőszabálytalanság, jöhetünk a célterület torkában, 17–0-s vezetésnél a denveri konferenciadöntőben, amin kint vagyok. Hogy ezek után minek kellett felébrednem, azt még nem tudom
Wyatt
rohadj meg h delutan 1ig aludhatsz....😀 <3
Borbinho
Köszönöm a jókívánságokat 😀
Akarsz menni 17–01-re dolgozni helyettem? 😀