Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Na akkor a JMD-ügy karmája mostanra érett be; Schiano lemondott hogy több időt töltsön a családdal és a hitével.
jamaicababa
Ahogy több helyen írták, ezer százalék, hogy csalta az asszonyt. De legalább tényleg jöhet Bielema


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.

Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Stez
A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.
Kollega
Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.

Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.

Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.

Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
Solymi
Csakhát hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el? Ez adott egy nagy bizonytalanságot a vele szemben álló védelmeknek. Ezt nem igazán tudod pótolni egy emberrel. Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.
Kollega
Kelce-re gondolsz?
Hat a KC-ben.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Akkor ki a facom lesz a Diffensh kórdinátor?
Wyatt?
ThundersNFL
Bielema
több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na akkor a JMD-ügy karmája mostanra érett be; Schiano lemondott hogy több időt töltsön a családdal és a hitével.
jamaicababa
Azt hittem kinevezte a Miami Dolphins máris.
Amadeus
Majd a Jest 😀
ParadSEC
Az meg milyen csapat 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Na akkor a JMD-ügy karmája mostanra érett be; Schiano lemondott hogy több időt töltsön a családdal és a hitével.
jamaicababa
Azt hittem kinevezte a Miami Dolphins máris.
Amadeus
Majd a Jest 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
Na akkor a JMD-ügy karmája mostanra érett be; Schiano lemondott hogy több időt töltsön a családdal és a hitével.
jamaicababa
Azt hittem kinevezte a Miami Dolphins máris.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor ki a facom lesz a Diffensh kórdinátor?
Wyatt?
ThundersNFL
Mayo. Gyors előléptetés 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor ki a facom lesz a Diffensh kórdinátor?
Wyatt?
ThundersNFL
 www.youtube.com/watch?v=AQg9u98bSnM&

több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Akkor ki a facom lesz a Diffensh kórdinátor?
Wyatt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Na akkor a JMD-ügy karmája mostanra érett be; Schiano lemondott hogy több időt töltsön a családdal és a hitével.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom már a Panthers-szurkerek is megunták, a Saints-fanokat már nem érdekli az NFL, Bucs-drukker meg három-négy lehet az országban

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
Most esik le (miután az FB-n az arcomba jött), milyen nap van ma 😊
Wyatt
Én csodálkoztam is, hogy a Falcons topicban senki sem ment oda trollkodni (nem tőlünk).

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most esik le (miután az FB-n az arcomba jött), milyen nap van ma 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Majd Harry Kane fog jönni a csapathoz rúgónak. 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem jön 😊

több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Rosen úgysem nem jön a Patriotshoz, úgyhogy ebben a formában a semmiről beszélgetünk 😊
Wyatt
Majd 2 nap múlva meg jön, hogy egy második és harmadik körért tradeltük 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rosen úgysem nem jön a Patriotshoz, úgyhogy ebben a formában a semmiről beszélgetünk 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Rosennél az a kérdés, hogy mi a valós ellenérték. Azért nem hiszem én se, hogy rámozdulnánk, mert az Öreg kártyáin biztosan fel van már írva annak a játékosnak a neve, aki olcsóbban megoldja majd a dolgot, mint amit Rosenért kellene adnunk.

Én meg azt se hiszem, hogy akkora vita lehetett a Garoppolo tradenél. A sérülése épp eléggé intő jel lehetett, hogy jobb lesz kiszálni abból a projektből, amíg lehet.
Kollega
Olcsóbban nem szerzel most QB-t, egyelőre 2. kör közepét pletykálnak,meg aztán miért kell, hogy olcsó legyen?
Nem volt vita a Garoppolo trade nél? Kő alatt éltél ? 😊 Elég csak BB hozzá szóló búcsúlevelét elolvasni..és mondjuk összehasonlítani azzal a pár sorral amit Gronk-nak írt..
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Rosennél az a kérdés, hogy mi a valós ellenérték. Azért nem hiszem én se, hogy rámozdulnánk, mert az Öreg kártyáin biztosan fel van már írva annak a játékosnak a neve, aki olcsóbban megoldja majd a dolgot, mint amit Rosenért kellene adnunk.

Én meg azt se hiszem, hogy akkora vita lehetett a Garoppolo tradenél. A sérülése épp eléggé intő jel lehetett, hogy jobb lesz kiszálni abból a projektből, amíg lehet.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
rokaur 876
Azért tavaly igencsak elfogytak Brady játszótársai, Edelman nem volt 4 meccsen, Gronk se volt már agyon használva, Hogan, Dorsett említésre se méltó amikor jött Gordon fel is élénkült a játék. Nagyon meglepett volna ha MVP évet hoz Brady amit kellett (ne veszítse el a meccset - és igazából ennél sokkal többet is) azt megtette, ezzel a támadó egységgel Mahomes se hozta volna az idei számait.
Viszont én is egyetértek, ha Rosen elérhető menni kell érte, Brady kapjon 1 - 2 év hosszabbítást annál több már a csapat szempontjából se reális, valamikor el kell engedni (ha csak nem akar visszavonulni) addig Rosen szépen el lesz mögötte nem is neki kell lehoznia a generáció váltást.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit gondoltok a Rosen pletykarol? Ha Brady meg mondjuk 2-3-4 evre tervez, akkor nem lesz megint hiszti (tudom, ez is csak pletyka volt)?
winston
Az a "hiszti" nem AB féle hiszti volt, csak csapaton belüli "minek ide utód" attitűd. De az két éve volt, szerintem a Garoppolo trade-el Belichick megkötötte azt a kompromisszumot Brady és Kraft felé is, ami után több kompromisszum nincs. Jönni fog az utód (vagy egy lehetséges utód) és kész.

Egyébként engem az is meglepne most a Gronk visszavonulás után, ha Brady kapna egy több éves hosszabbítást. Nincs rá logikus indok. A cap felszabadult, nem kell cap hitet tologatni vagy spórolgatni. És Brady tavalyi évében volt annyi kérdőjel, hogy a 2019-es szezonban arra választ kellene kapni, mielőtt további évekre Brady mellett teszi le BB a voksot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit gondoltok a Rosen pletykarol? Ha Brady meg mondjuk 2-3-4 evre tervez, akkor nem lesz megint hiszti (tudom, ez is csak pletyka volt)?
winston
Tovabbra is kizart

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Mit gondoltok a Rosen pletykarol? Ha Brady meg mondjuk 2-3-4 evre tervez, akkor nem lesz megint hiszti (tudom, ez is csak pletyka volt)?
winston
Tavaly nézegettük, sőt Mayfieldért is mentünk volna ha nem viszik ki 1/1-re.Idén Grier-t nézegetjük nagyon.
100% ig biztos vagyok benne, hogy jönni fog QB, Idén nagy átalakulás kezdődik, BB fiatalítani fogja a keretet , Sztem most min 1 átmeneti év jön.
TB tervezhet 3-4 évre, 1 év van a szerződéséből...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
Thank you, Gronk!
 www.youtube.com/watch?v=SyH1jRmccDk

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mit gondoltok a Rosen pletykarol? Ha Brady meg mondjuk 2-3-4 evre tervez, akkor nem lesz megint hiszti (tudom, ez is csak pletyka volt)?