Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.LordTamas
Hát ja, csak az a szabálytalanság 2 percen belül volt már, két percen belül pedig nem lehet challengelni,.. Adtak a sz*rnak egy pofont.
peterk2005
Elvileg nem, mert 2 percen belül ezt is kötelezően vissza kell nézniük.
batyu
Nem kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Weskho New England Patriots 46
És ha befújják azt a PI-t az INT előttő játékban, mi van?
Úgysem hívtak volna futójátékot az 1yardosunkról, hiába van náluk a legtöbb Td futó Rb. A passzt meg leszedte volna az udfa JC Jackson.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Coach Mayo! Welcome back 😊

 www.instagram.com/p/BvhIDDYj_hJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3naz23bf9yz5
bogec7
Szerintem ez nagyon jó hír!
Mayo-ban a talent is megvolt, es mellette elkepszetoen jó vezér volt.

Pár éve olvastam Vele egy interjút, amiben BB is beszélt róla, én azóta vártam / sejtettem, hogy ez a pillanat be fog következni.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 563 — Chiefs GM
Poszt cunami..., megint csaltunk?
gdavid
Nem, de fogunk 😁😁😁
ThundersNFL
Igen, de meg nem derült ki 😊

több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Poszt cunami..., megint csaltunk?
gdavid
Nem, de fogunk 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Poszt cunami..., megint csaltunk?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Coach Mayo! Welcome back 😊

 www.instagram.com/p/BvhIDDYj_hJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3naz23bf9yz5

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért erre a 2 percen belüli visszanézésre előfizetek! A nem történt semmit is vissza kell nézniük? A vitás eseteket? Dehát csak az egyik fél szerint vitás, a másik szerint jól döntött a bíró. A sárga zászlót? Oké, de itt pont az nem volt.

Szóval egy értelmezés ehhez azért jó lenne!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.LordTamas
Hát ja, csak az a szabálytalanság 2 percen belül volt már, két percen belül pedig nem lehet challengelni,.. Adtak a sz*rnak egy pofont.
peterk2005
Elvileg nem, mert 2 percen belül ezt is kötelezően vissza kell nézniük.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.LordTamas
Hát ja, csak az a szabálytalanság 2 percen belül volt már, két percen belül pedig nem lehet challengelni,.. Adtak a sz*rnak egy pofont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.

 www.youtube.com/watch?v=ryqGaDAFqqg
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
kapitnono
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”

Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
Nem is olvastam azt a cikket, amit ma hoztak le es abban emlitettek, de igen, biztos egy mai cikkben olvastam csupan masfel honapja az emlitett esetet.

Like.
Stez
Látom, mostanában nagyon nem megy, hogy mindenki értse, miről beszél a másik.

Kiindulópont:
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”

Reakció:
Sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna

Válasz:
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI

Erre (tehát nem neked) reakció:
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
engem azért lepett meg a dolog mert erre hivatkoztak a szabályváltoztatás során, korábban pedig sehol nem hallottam hogy ez egy szabálytalan játék lett volna /persze ez semmit nem számít, nem olvasok minden amerikai focis oldalt, simán lehet hogy több helyen írtak róla/
nekem ugyan az a benyomásom hogy ha ez szabálytalan akkor kb minden második passz playre simán be lehet dobni a zászlót mert ki lehet rá hozni hogy DPI volt /kb ugyanugy a bírókon fog múlni csak most nem a pályán lévőkön hanem a NY-i központban lévőkön/Cuchulain82
Ezt a játékot már az élő közvetítésben is kritizálták az elmaradt zászló miatt. DPI is volt, a védő beakasztotta az elkapó kezét. Viszont ilyenből volt kb. százhuszonnyolc a meccsen. Az lett volna a vicces, ha pont erre dobnak.

A benyomásoddal egyetértek egyébként (bár nem konkrétan ezzel a play-el kapcsolatban, ezt be kéne fújni superbowlban meg alapszakaszban is). Ebből a változásból könnyen az lehet, hogy a meccs utolsó negyedében sportot űznek majd a hátrányban levő csapatok a DPI review-kból. A spot bünti miatt bárki utazhat rá. A legsz*rabb offense is, mert felb*szni 50 yardra mindenki fel tudja a labdát, aztán lehet bízni benne, hogy az elkapó ügyesen dombitibizik.

Hogy miért olyan nehéz egy 8. zebrát felültetni a booth-ba és rábízni ezeket a dolgokat azt nem értem. A technológia bőven megvan hozzá, hogy mire visszaviszik a los-hoz a labdát addigra a videós zebra fönt újranézze a playt és leszóljon rádión ha valami nagy melléfogás történt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
kapitnono
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”

Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
Nem is olvastam azt a cikket, amit ma hoztak le es abban emlitettek, de igen, biztos egy mai cikkben olvastam csupan masfel honapja az emlitett esetet.

Like.

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
kapitnono
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”

Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
Nem is azért írtam, csak hogy ez a szabályváltozás során előkerült
kapitnono
engem azért lepett meg a dolog mert erre hivatkoztak a szabályváltoztatás során, korábban pedig sehol nem hallottam hogy ez egy szabálytalan játék lett volna /persze ez semmit nem számít, nem olvasok minden amerikai focis oldalt, simán lehet hogy több helyen írtak róla/
nekem ugyan az a benyomásom hogy ha ez szabálytalan akkor kb minden második passz playre simán be lehet dobni a zászlót mert ki lehet rá hozni hogy DPI volt /kb ugyanugy a bírókon fog múlni csak most nem a pályán lévőkön hanem a NY-i központban lévőkön/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Világos, csak kicsit elbeszéltünk egymás mellett

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
kapitnono
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”

Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
Nem is azért írtam, csak hogy ez a szabályváltozás során előkerült


több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
kapitnono
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”

Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
 fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI


több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Na, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.

A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett Cookson
Cuchulain82
Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.
Kollega
az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊

'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba
Cuchulain82
Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.

A masik megjegyzesed szimplan csak szanalmas, de szarni ra.
Stez
lehet hogy rossz oldalakat olvastam, nem szállok veled vitába
a másik dologgal kapcsolatban lehet hogy szánalmas, csak a tényeket írtam le, de mint mondtam nem tervezek vitatkozni
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.

A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett Cookson
Cuchulain82
Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.
Kollega
az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊

'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba
Cuchulain82
Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.

A masik megjegyzesed szimplan csak szanalmas, de szarni ra.
Stez
Én pont nem arra akartam kivezetni. Hanem arra, hogy tévedés mindkét oldalra történhet. Egészen biztosan volt tévedés a kárunkra is a döntőn és a javunkra is. Ez a szabályváltozás igazságosabbá teszi a játékot.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is felesleges

Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.

A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett Cookson
Cuchulain82
Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.
Kollega
az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊

'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba
Cuchulain82
Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.

A masik megjegyzesed szimplan csak szanalmas, de szarni ra.

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Na, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.

A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett Cookson
Cuchulain82
Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.
Kollega
az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊

'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba