NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Dan Quinn vezette védelmet az atlanta elleni sb-ban győzött le először bellichek. Előtte azt hiszem 3 v. 4 zakó volt ellene a mérlege. Ott sajnos másról volt szó, a történelem egyik legnagyobb hc-oc hibájáról.
peach
Nekem rémlik valami Patriots–Seahawks Super Bowl is 2015 februárjából 😊
Wyatt
Most, hogy mondod... bár megesküdnék, hogy olvastam vmi ilyesmit a sb előtt. Akkor lehet, hogy azt, hogy a 15-ös döntőben győzött előszőr. Vagy hülyeséget olvastam, vagy én hülyülök... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kyobalu
Ez így inkább wishful thinking mint elemzés a helyzetről a többiek hozzászólásának fényében, de legyen így.

Patricia-ra fogni az utóbbi zakót kicsit kettős mérce, mert ennyi erővel őt is ismerhette volna JMD, egyik oldal felé sem kellett volna húznia ennek a tényezőnek komolyabban.

"A Jaguars jó, erős csapat, de nem volt az a mindenek feletti dominancia, amit sokan írnak..Ha jobban odafigyelünk, akkor megvan az a meccs.." - hát ja, de mégsem figyeltek oda eléggé. ez után majd fognak?

valamint azt is számba kell venni, hogy persze, a rozsdás emberek majd belejönnek, meg egyesek jobban összeszoknak, jobban megtanulják a playbookot, de ez így van más csapatoknál is. így ez nem fogja azt jelenteni, hogy a mostani formához képest (jelentősen) erősödni fog a csapat a többiekhez képest.

ettől függetlenül tartom én is ahhoz magam, hogy bár szerintem is van komoly talent hiány, fel fog pörögni a csapat. ettől függetlenül érdekes, amit mások leírtak az outcoachról és a talenthiány jelenségről.
winston
Mindennek hívnám, DE ábrándozásnak, kívánságnak nem..
Tudom, hogy átültél pár éve a Jaguars bandwagonra, de nem annyira erős csapat az, aminek gondoljátok (ják) sokan.. Egy kifejezetten foghíjas, sok sebből vérző Patset sikerült otthon megverni, nem kis bírói segítséggel (pedig tudod, hogy nem szoktam bírózni..)..
Detroit meccs ott volt szar ahol lehetett..Minden szar volt..Matty P jobban igazodott hozzánk, mint JMD hozzájuk..Mondjuk Mattynek könnyebb dolga volt..Mindent és mindenkit ismert..Főleg a gyengeségeket..
Azt, hogy reménykedem, hogy jobb lesz, az meg nem csak tőlem jön, nem hiú ábránd.. Ha Brady is azt mondja hétfő hajnalban a helyi rádiónak, hogy RELAX, nem lesz itt gáz, novemberben térjünk vissza rá, hogy melyik csapat a jó és erős, addig nem aggódok..Egy Brady, Gronk, Edelman, Gordon, White, Hogan, Dorsett, Hollister fogat nem lehet szar a jövőben..Nálam nincs pánik gomb..Majd november végén meglátjuk, ki hogy muzsikál.. Peace!
kyobalu
Amikor "átültem" még kifejezetten gyengék voltak 😀 De itt is itt vagyok, figyelek, hehe. Azt értettem wishful thinking alatt (amibe én is bele szoktam esni, szóval nem rosszmájúan írtam), hogy mindenből szinte a legjobb sceraniot írtad le. Én drukkolok ennek, de ritka, hogy ez mind összejön, plusz ahogy írtam, a legtöbb csapat fejlődik szezon közben, nem csak a Pats. Ennek ellenére mindketten tudjuk, hogy ez majdnem minden évben így indul, csak én most pluszban is észrevettem egy talent hiányt szezon előtt/elején, meg amit azóta a jobban hozzáértők írtak érdekes és elgondolkodtató.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sok mindenben egyetértek kyobalu gondolataival, de ez a néhány nappal ezelőtti hosszabb kommentemből kiindulva aligha meglepő 😀

Dan Quinn vezette védelmet az atlanta elleni sb-ban győzött le először bellichek. Előtte azt hiszem 3 v. 4 zakó volt ellene a mérlege. Ott sajnos másról volt szó, a történelem egyik legnagyobb hc-oc hibájáról.
peach
Nekem rémlik valami Patriots–Seahawks Super Bowl is 2015 februárjából 😊

valamint azt is számba kell venni, hogy persze, a rozsdás emberek majd belejönnek, meg egyesek jobban összeszoknak, jobban megtanulják a playbookot, de ez így van más csapatoknál is. így ez nem fogja azt jelenteni, hogy a mostani formához képest (jelentősen) erősödni fog a csapat a többiekhez képest.
winston
Szerintem viszont jelentősen, megkockáztatom, hogy az eddigi játékok képét tekintve a Patriotsnál lesz a legjelentősebb pozitív irányú előrelépés, és nem csak azért, mert kb nekünk a legkönnyebb előrelépni jelenleg 😀

Nevezd ábrándozásnak, de én komolyan hiszem, hogy azzal, hogy nem Hogan, Dorsett, szertáros bácsi, Magdi néni, Vili bácsi, Patterson WR-„sorral” állunk fel, hanem a rozsdás Edelmant és a rendszerhez nyilván még hülye Gordont is be tudjuk dobni, már egy klasszist emelkedik majd a csapat támadósorának színvonala, a védelem meg kb ennyit tud: ne veszítse el, megnyerni úgysem fogja. De nem is hiszem, hogy kell majd

több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
kyobalu
Ez így inkább wishful thinking mint elemzés a helyzetről a többiek hozzászólásának fényében, de legyen így.

Patricia-ra fogni az utóbbi zakót kicsit kettős mérce, mert ennyi erővel őt is ismerhette volna JMD, egyik oldal felé sem kellett volna húznia ennek a tényezőnek komolyabban.

"A Jaguars jó, erős csapat, de nem volt az a mindenek feletti dominancia, amit sokan írnak..Ha jobban odafigyelünk, akkor megvan az a meccs.." - hát ja, de mégsem figyeltek oda eléggé. ez után majd fognak?

valamint azt is számba kell venni, hogy persze, a rozsdás emberek majd belejönnek, meg egyesek jobban összeszoknak, jobban megtanulják a playbookot, de ez így van más csapatoknál is. így ez nem fogja azt jelenteni, hogy a mostani formához képest (jelentősen) erősödni fog a csapat a többiekhez képest.

ettől függetlenül tartom én is ahhoz magam, hogy bár szerintem is van komoly talent hiány, fel fog pörögni a csapat. ettől függetlenül érdekes, amit mások leírtak az outcoachról és a talenthiány jelenségről.
winston
Mindennek hívnám, DE ábrándozásnak, kívánságnak nem..
Tudom, hogy átültél pár éve a Jaguars bandwagonra, de nem annyira erős csapat az, aminek gondoljátok (ják) sokan.. Egy kifejezetten foghíjas, sok sebből vérző Patset sikerült otthon megverni, nem kis bírói segítséggel (pedig tudod, hogy nem szoktam bírózni..)..
Detroit meccs ott volt szar ahol lehetett..Minden szar volt..Matty P jobban igazodott hozzánk, mint JMD hozzájuk..Mondjuk Mattynek könnyebb dolga volt..Mindent és mindenkit ismert..Főleg a gyengeségeket..
Azt, hogy reménykedem, hogy jobb lesz, az meg nem csak tőlem jön, nem hiú ábránd.. Ha Brady is azt mondja hétfő hajnalban a helyi rádiónak, hogy RELAX, nem lesz itt gáz, novemberben térjünk vissza rá, hogy melyik csapat a jó és erős, addig nem aggódok..Egy Brady, Gronk, Edelman, Gordon, White, Hogan, Dorsett, Hollister fogat nem lehet szar a jövőben..Nálam nincs pánik gomb..Majd november végén meglátjuk, ki hogy muzsikál.. Peace!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Én azért így 3 forduló után nagyon érdekesnek találom, hogy a D# visszaesése kapcsán, még 1 kommentben nem került elő Patricia neve okként. Vagy az a tény hogy BB felett, nem azt mondom hogy eljárt az idő, de jönnek ezek az új generációs edzők, és egyre többször outcoachingolják, és ezzel (talentek híján) egy ilyen "rendszer"-védelem nem tud mit kezdeni.
És ez nem a játékosok hibája. Jelenleg a rendszer döcög/haldoklik, ezt majd az idő eldönti. Itt szerintem a fő kérdés az lesz, hogy megtud-e újulni BB/tudják-e pótolni Patriciát.
akdestroyer
Ez tipikusan akkor ütközött ki ha vki előnyben játszott ellenünk. Ilyen volt a Falcons elleni SB,
kolok1972
Dan Quinn vezette védelmet az atlanta elleni sb-ban győzött le először bellichek. Előtte azt hiszem 3 v. 4 zakó volt ellene a mérlege. Ott sajnos másról volt szó, a történelem egyik legnagyobb hc-oc hibájáról.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak itt sokan ennek a két utolsó meccsnek..
A Jaguars jó, erős csapat, de nem volt az a mindenek feletti dominancia, amit sokan írnak..Ha jobban odafigyelünk, akkor megvan az a meccs..A Detroit meccsen ott volt MattyP, aki kihúzta az O# fogát,mert tudta, hogy milyen hívások lesznek..Nincs szélső, vonalakon kívüli elkapó, és a slotban Julian nagyon hiányzik..Kettőzték Gronkot, kivették a futót és LOS-on leütközték, kivették a ritmusból Hogant és Dorsettet..(Ráadásul Hogan ritka szarul játszik, nem találja a ritmust.) Ennyi..Vége is volt a gépezetnek..
Védelmi oldalon a falból kiesett a legjobb játékosunk, Flowers személyében..A középső zónából meg hiányzott Chung..
Az O# miatt annyira nem aggódok..Julian lehet, hogy nem lesz már az az éles, elképesztően dinamikus slot elkapó, de biztos, hogy levesz 1-2 embert a pályáról. Ha Gordont sikerül beépítenünk, akkor abból mindenki nyer..Gronk,Hogan, Dorsett, Hollister és a futók is..Jobban villoghat White és az újonc Sony gyerkőc.. Ő különben jó játékos lesz, Hollisterrel együtt..Szerintem kell még 3-5 hét, hogy megtalálják a ritmust, a tempót..
A D#-től olyan sokat ne várjatok..Van két reménykeltő, közepes, vagy közepesnél erősebb DE-ünk Flowers és Wise személyében, akit néha kiegészít Clayborn, valamint két, főleg futásblokkokban erősnek mondott DT-nk Brown és Shelton..(Mondjuk mindketten úgy nyilatkoztak, hogy elképesztően szégyenlik magukat az elmúlt 2 meccs miatt, mert pont az ő erősségeik alapján verték meg a csapatot, így mindenképpen bizonyítani akarnak..) Szerintem ez az ötös a Texans ellen kifejezetten pofásan játszott, agresszív volt, ütött, vágott..Ha Calyborn ellen befújnak 3-4 holdingot a 2. meccsen akkor a Jaguars csak összetehette volna a kezét..
A probléma itt inkább a LB poszt..HT lassú körülményes, már csak nem annyira mint Roberts..Aki akar az Van Noy és Bentley..Van Noy futás ellen kevés, Bentley pedig még újonc, újonchibákkal..DE benne látom az új Mayot, a tehetséges, robbanékony HT utódját..A cornereink tehetségesek, azért egy Chung, DMC, Gilmore trió még mindig elit közeli..Jojo jó slotban, harap, küzd, akar.. Ez a védelem nem arra lett összerakva, hogy mindenkit üssön vágjon, hanem limitáljon..Szerintem ezt el is fogja érni október közepére, novemberre..Az ő feladatuk, hogy az O#-t tartsa életben..DE ott meg a sok WR és RB sérülésnek köszönhetően nem megy úgy a játék, mint ahogy szeretnék..DE Julian, Gordon, Hollister játékba illesztésével, majd szépen helyre áll a rend, és jönnek a jó, látványos erőmeccsek, sok ponttal..
De az igaz, hogy most nagyon keveset mutat a csapat..Azt is lehet, mondani, hogy pocsék, szar..De Jelenleg ezt tudja..
Hogan szarul játszik, Sony gyerek tanulja a rendszert, kihagyta az egész nyarat, nincs igazi WR1 és slot elkapó.. De nyugi, majd lesz..Azért Dorsett, Hollister is mutatott szép jeleket a fejlődésre..Egy Brady, Gronk, Edelman, Gordon, Hogan, Dorsett, White, Misel, Hollister gárda csak tud alkotni valami, ha akar..Ezen múlik a siker, nem máson..7végén szerintem megverjük a Miami-t..Brady sztem szétrobban az idegtől..
Go Patriots!!!
kyobalu
Ez így inkább wishful thinking mint elemzés a helyzetről a többiek hozzászólásának fényében, de legyen így.

Patricia-ra fogni az utóbbi zakót kicsit kettős mérce, mert ennyi erővel őt is ismerhette volna JMD, egyik oldal felé sem kellett volna húznia ennek a tényezőnek komolyabban.

"A Jaguars jó, erős csapat, de nem volt az a mindenek feletti dominancia, amit sokan írnak..Ha jobban odafigyelünk, akkor megvan az a meccs.." - hát ja, de mégsem figyeltek oda eléggé. ez után majd fognak?

valamint azt is számba kell venni, hogy persze, a rozsdás emberek majd belejönnek, meg egyesek jobban összeszoknak, jobban megtanulják a playbookot, de ez így van más csapatoknál is. így ez nem fogja azt jelenteni, hogy a mostani formához képest (jelentősen) erősödni fog a csapat a többiekhez képest.

ettől függetlenül tartom én is ahhoz magam, hogy bár szerintem is van komoly talent hiány, fel fog pörögni a csapat. ettől függetlenül érdekes, amit mások leírtak az outcoachról és a talenthiány jelenségről.
több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak itt sokan ennek a két utolsó meccsnek..
A Jaguars jó, erős csapat, de nem volt az a mindenek feletti dominancia, amit sokan írnak..Ha jobban odafigyelünk, akkor megvan az a meccs..A Detroit meccsen ott volt MattyP, aki kihúzta az O# fogát,mert tudta, hogy milyen hívások lesznek..Nincs szélső, vonalakon kívüli elkapó, és a slotban Julian nagyon hiányzik..Kettőzték Gronkot, kivették a futót és LOS-on leütközték, kivették a ritmusból Hogant és Dorsettet..(Ráadásul Hogan ritka szarul játszik, nem találja a ritmust.) Ennyi..Vége is volt a gépezetnek..
Védelmi oldalon a falból kiesett a legjobb játékosunk, Flowers személyében..A középső zónából meg hiányzott Chung..
Az O# miatt annyira nem aggódok..Julian lehet, hogy nem lesz már az az éles, elképesztően dinamikus slot elkapó, de biztos, hogy levesz 1-2 embert a pályáról. Ha Gordont sikerül beépítenünk, akkor abból mindenki nyer..Gronk,Hogan, Dorsett, Hollister és a futók is..Jobban villoghat White és az újonc Sony gyerkőc.. Ő különben jó játékos lesz, Hollisterrel együtt..Szerintem kell még 3-5 hét, hogy megtalálják a ritmust, a tempót..
A D#-től olyan sokat ne várjatok..Van két reménykeltő, közepes, vagy közepesnél erősebb DE-ünk Flowers és Wise személyében, akit néha kiegészít Clayborn, valamint két, főleg futásblokkokban erősnek mondott DT-nk Brown és Shelton..(Mondjuk mindketten úgy nyilatkoztak, hogy elképesztően szégyenlik magukat az elmúlt 2 meccs miatt, mert pont az ő erősségeik alapján verték meg a csapatot, így mindenképpen bizonyítani akarnak..) Szerintem ez az ötös a Texans ellen kifejezetten pofásan játszott, agresszív volt, ütött, vágott..Ha Calyborn ellen befújnak 3-4 holdingot a 2. meccsen akkor a Jaguars csak összetehette volna a kezét..
A probléma itt inkább a LB poszt..HT lassú körülményes, már csak nem annyira mint Roberts..Aki akar az Van Noy és Bentley..Van Noy futás ellen kevés, Bentley pedig még újonc, újonchibákkal..DE benne látom az új Mayot, a tehetséges, robbanékony HT utódját..A cornereink tehetségesek, azért egy Chung, DMC, Gilmore trió még mindig elit közeli..Jojo jó slotban, harap, küzd, akar.. Ez a védelem nem arra lett összerakva, hogy mindenkit üssön vágjon, hanem limitáljon..Szerintem ezt el is fogja érni október közepére, novemberre..Az ő feladatuk, hogy az O#-t tartsa életben..DE ott meg a sok WR és RB sérülésnek köszönhetően nem megy úgy a játék, mint ahogy szeretnék..DE Julian, Gordon, Hollister játékba illesztésével, majd szépen helyre áll a rend, és jönnek a jó, látványos erőmeccsek, sok ponttal..
De az igaz, hogy most nagyon keveset mutat a csapat..Azt is lehet, mondani, hogy pocsék, szar..De Jelenleg ezt tudja..
Hogan szarul játszik, Sony gyerek tanulja a rendszert, kihagyta az egész nyarat, nincs igazi WR1 és slot elkapó.. De nyugi, majd lesz..Azért Dorsett, Hollister is mutatott szép jeleket a fejlődésre..Egy Brady, Gronk, Edelman, Gordon, Hogan, Dorsett, White, Misel, Hollister gárda csak tud alkotni valami, ha akar..Ezen múlik a siker, nem máson..7végén szerintem megverjük a Miami-t..Brady sztem szétrobban az idegtől..
Go Patriots!!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis visszatekintés. Karmálnám, ha Hogan lenne Stallworth, Edelman Welker, Gordon Moss, Gronk pedig Brady. Ebből mondjuk kettő szerintem jobb is, egy ikszes, egy meg megközelíthetné a képességei alapján.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/38973744_321030628653960_4612145717367013376_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=mmVyfipjjqUAb4-3-va&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfC1NoToln7JDZp8aTGmGomKvLwYQ3xT81WfsL4QNUyfpg&oe=6633418D
TB12 Throws 6 TDs vs. Miami | Tom Brady tossing 6 TDs... in one game?! And 5 of them were in the first half. 😳 2007. New England Patriots at Miami Dolphins. | By NFL ThrowbackFacebook
Tom Brady tossing 6 TDs... in one game?! And 5 of them were in the first half. 😳 2007. New England Patriots at Miami Dolphins.

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 433 — Pats fan
Solymi
Pattersonnak ha jól emlékszem még egy éve van a szerződéséből,tehát az biztos hogy egy évre jött 3.25 M-ért. Anno amikor igazoltuk kikerestem,hogy a top KR-ek 1misit kerestek max,igaz nagyon nehéz volt összehasonlítást találni,mert a legjobb KR-ek rookie szerződés alatt játszanak. Ez mondjuk azt is mutatja,hogy általában erre a posztra a csapatok rookie,első-, másodéveseket alkalmaznak.
Mi is ezt akartuk ,csak a Cyrus projekt totális bust lett.
Namost arra azért olyan baromi nagy esélyt nem látok,hogy ha Patterson Edelman távollétében is csak abszolút marginális szerepet kapott,akkor JE visszatérése után hirtelen varázsütésre fontos fogaskerék lesz majd.Erre amire hasznájuk,meg 3 misi totális pazarlás.Azt már csak zárójelben jegyzem meg,hogy Dola visszahordó is volt és emellett egy hangyányit nagyobb szerepet játszott wr-ként is,de ezt a lavinát nem akarom elindítani,ezerszer átbeszéltük, (szerintem) sajnos nincs itt,tovább kell lépni.
Nagyjából ez a helyzet Allennel is.Ha legalább elfogadhatóan futnánk,akkor egy jól blokkoló TE-ért a paycut utáni fizetése elfogadható lenne,de nulla futójáték mellett gyakorlatilag semmi hozzáadott értéke nincs.Itt mondjuk bízhatunk abban,hogy hátha fog majd javulni a futás.
Szerk. Most láttam csak hogy közben írtál.
Közben megnéztem Ebner cap hitje több mint 2 milla,2019-ben közel 3 (2,8M). Ne mondd már nekem hogy az Ebner,Patterson duóra kiadott több mint 5M nem baromi sok... Imádom Ebnert,de nem emlékszem pl h a tavalyi szezonban a hiányát megérezte volna a csapat hiába core ST player.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Egyrészt nem. Nem keres többet Edelman.
Másrészt meg a 7. legjobban kereső? Egy 53-as keretből. 3. legnagyobb cap hittel rendelkező kicker, de a legnagyobb átlagkeresettel. És baszhatod a jó mezőnypozíciót, ha a védelem nem állít meg semmit.

Edelman meg a 44. legtöbbet átlagoló WR. Nem a 3., nem a 10., még csak nem is a 32..
Közben meg Amendola, aki érti a rendszert, TB bízik benne, bizonyította, hogy ha kell lehet rá számítani nem ér meg nekünk 6/évet. De Dwayne Allenre (3,8), Jason Mc-re (3,3), Pattersonra (3,2) van pénz.
zinedine5
Szeretem Amendolát, de egyszer sem tudott végigjátszani egy teljes szezont, azzal meg nem tudok mit kezdeni ha BB nem akarja megfizetni.
Te is tudod, hogy ezeket a döntéseket az aktuális keret ismeretében hozza meg, akkor úgy gondolta vagy úgy nézett ki, hogy az a keret alkalmas arra amire eltervezték.
Azzal nem tudsz mit kezdeni, hogy a hozott játékosokból ennyi lesérül, persze hogy nem látjuk mi volt az elképzelés.

Allenről kiderült, hogy elkapásra nem jó, blokkolásra igen, módosították is a fizuját amennyire lehetett.
Jason MC, Patterson nem tudom mennyire válik be. Előbi sztem semennyire, bár ki tudja, utóbbi meg kiderül ha picit komplettebb lesz az elkapósor. Nem hinném, hogy 1-2. pozícióba szánták.

Mondjuk kifejezetten Spec Teambe igazolt emberünk ki van a Slater, Ebner és Kingen kívül? Nekik összesen van 5M Cap hitük.

A K,P,LS egységünk olyan 8M, ami azért nem olyan sok, hiába a harmadik így is, a csapatok többsége úgyis az 5-9M között mozog, talán a harmada jön ki ennél kevesebből.Solymi
ST- Grissom, Grigsby, Cyrus és ahogy írták Patterson is. Az már azért nem 5m, hanem 10, a három alap ST-vel az majdnem 18.
zinedine5
Szerintem ezt a többi csapat hasonló kiadásaival lenne érdemes párhuzamba állítani, hogy ez most sok-e vagy sem.

Másrészt lehet, hogy pár ST csapatos szerződése kényszer hatása alatt született, mert az időközben hozott emberek nem váltak be és jobb alkupozícióban volt a játékos mint a csapat. Solymi
Tehát az ST játékosok szerződése kényszer alatt született, mert az "időközben hozott emberek" nem váltak be. De a skill playerek azok igen, azok beváltak. Ezért van 2,5 WR-ünk a keretben. Ott nem volt "kényszer".
zinedine5
Nem írtam, hogy beváltak, csak arra utaltam, hogy valószínűleg BB előbb le akarta tudni a spec teamet, mert ha az a rész fix, akkor könnyebben kalkulál azzal, hogy mennyit költhet a többi csapategységre.

Az oké, hogy egy Mitchell sajnálatos módon nem épül fel, de az, hogy a többi hozott ember is lesérül, azért ezzel nem kalkulálhatsz.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sérülésekhez:
Tavaly a Pats 14. volt, két éve 8. Adjusted Games Lost mutatóban, tömören ez mutatja mennyi és milyen fontos sérülése volt a csapatnak
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2018/2017-adjusted-games-lost

Egyébként Belichick karrierje alatt elég jól áll ilyenben, 2002 óta bőven az átlag alatt van sérülésekben a Pats:
 www.footballoutsiders.com/index.php?q=stat-analysis/2017/nfl-head-coaches-adjusted-games-lost

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
A ligában többen(SB contenderek is!) amiatt szívnak, mert nincs értelmes rúgójuk, szerintem teljesen felesleges Gost zsebében turkálni

ezt a talent kérdést sem tudom hova tenni főleg a védelemben, ott ki volt az a hatalmas talent veszteség, ami miatt most hirtelen képtelenek a játékosok megcsinálni egy nyamvadt szerelést

kicsi minta de azért wow:
 twitter.com/DougKyed/status/1044369547783008258



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Patterson több mint 3 misiert?Azert ha mar Őt is ideveszed akkor nem olyan rozsas a helyzet! Mar pedig egyelőre Ő sem több egy gadget player KR-nel. Abbol amivel az offseason elejen sokan lehurrogtak az igazolasakor,hogy majd JMD masra hasznalja minta tobbi csapat ezert nem sok a 3 misi azert eddig nem sok valosult meg. Es igenis ahogy Borbinho es zinedine mondja az ilyen perememberekre,akiknek minimalis hozzaadott erteke van szerintem is baromi sok penzt dobunk ki.
kolok1972
Pattersont nem tudom, hogy azonnali impactra hozták el vagy van valami tervük vele, de nem hinném, hogy jövőre is így marad ha nem villant valamit.
Ugyanaz lesz mint Amendolánál vagy Allennél, igaz ez az idei évet már nem segíti.

Nem tudom, hogy melyik csapat hány csak spec teamert tart vagy mennyi összeget költ rájuk, de ugye azt tudjuk, hogy BB fetisizmusa a spec team. Valahol vagy már sok helyen olvastam ennek az okát, talán még statisztikát is láttam, hogy ez mennyiben volt pozitív vagy sem, nem tudom.

Egy jó spec team jó mezőnypozíciót jelenthet mind az OFF és DEF számára, ami nagyban befolyásolhatja a meccset.
És ha ezért ki kell fizetned 10 milliót és fel kell adnod 3-5 rosterhelyet amit amúgy is olyan emberek foglalnának be akik 3.-4. számú cserék lennének egy adott poszton, azaz kvázi gyakorlócsapatosak, ezáltal nem nagyon tudnának sokat hozzátenni a meccshez, így inkább foglalják be olyanok akik a spec teamben kiválóak. de legalábbis előnyhöz tudnak juttatni.

Másik meg ez a spec teamezés akkor vicces amikor azon volt mindenki fennakadva, hogy Edelman meg Amendola a visszahordó és miért kell nekünk a PO előtt/alatt összetöretni őket, miért nincs erre egy külön ember, stb.

Én azért így 3 forduló után nagyon érdekesnek találom, hogy a D# visszaesése kapcsán, még 1 kommentben nem került elő Patricia neve okként. Vagy az a tény hogy BB felett, nem azt mondom hogy eljárt az idő, de jönnek ezek az új generációs edzők, és egyre többször outcoachingolják, és ezzel (talentek híján) egy ilyen "rendszer"-védelem nem tud mit kezdeni.
És ez nem a játékosok hibája. Jelenleg a rendszer döcög/haldoklik, ezt majd az idő eldönti. Itt szerintem a fő kérdés az lesz, hogy megtud-e újulni BB/tudják-e pótolni Patriciát.
akdestroyer
Előrebocsátva: minden idők legjobb edzőjének tartom BB-t és ez a véleményem nem fog változni ! De ez egy nagyon érdekes kérdés amit felvetettél és valamelyik nap én is ezen filóztam pont. Azt gondolom ,hogy a korábbi években a HC-k túlnyomó többségében (talán Reid és Coughlin volt a markáns kivétel) volt egyfajta pszichés gát (az estleges tudásbéli különbségen túl is), ami azt eredményezte ,hogy képtelenek voltak megtalálni a megfelelő egyensúlyt az agresszivitás és az egészséges kockázatvállalás között. Ez tipikusan akkor ütközött ki ha vki előnyben játszott ellenünk. Ilyen volt a Falcons elleni SB,de említhetném a tavalyi AFC döntőt is amit meggyőződésem hogy ha Marrone egy kicsit tökösebb akkor behúz. De felfedezni vélek egy olyan új részét a HC-oknak (azért nem generációt mondanék mert pl Pederson 50 éves) akiknek pl a prototípusának gondolom McVay-t,akikből részben koruk miatt is hiányzik ez a pszichés gát és inkább spanolja őket ha BB-vel kell meccselniük. Az a kérdés hogy ez eredményez-e valamiféle változást a többi HC gondolkodásában,hogy igenis le lehet meccselni BB-t?
kolok1972
Azért az erős túlzás, hogy mostanában outcoachingolják, egyszerűen nincs meg a megfelelő talent a csapatban védelmi posztokon, mostmár támadó oldalon se.
Az, hogy kikaptunk egy olyan Jagstől akik mostmár a 2. félidőre is készítettek gameplant és kvázi AFC döntőt játszottak a 2. héten még nem outchoaching.
Kikapni egy Detroittól ahol a főedző évekig irányította a védelmet és ismeri a játékosokat és az edzőket, azok gondolkodás módját, lehet meglepő, de így utólag belegondolva nem annyira az. Valahol az lett volna a szégyen ha ez a csapat könnyen átveri Patriciát. Egy szoros meccs más lett volna.

Amúgy ez a vérfrissítés csak jót tesz az NFL-nek meg a csapatnak is, mert új impulzusokat, ötletek adhat, igaz, ezzel jár a zakó is. Amikor már tizeniksz éve ugyanazon edzők és sémák ellen kell játszani, álmodban is tudod, hogy mire képes adott csapat.
A fiatal edzők most ezt az állóvizet felkavarják és ne csodálkozzon senki, ha viszont lát bizonyos elemeket a Pats-ben, mert BB imádja alkalmazni az új dolgokat azon egyszerű oknál fogva, mert tudja hogy nem mindenható és nem tud mindent ezért folyamatosan tanul.
Nemhiába akkora barátok Reiddel, Kellyvel és Sabannal meg több más edzővel, ők azok akik folyamatosan próbálnak újítani és sokszor sikeresen.

Amúgy ha lenne a csapatban 2 jó LB és 1 slot CB, akkor nem lenne akkora gáz, ez a két poszt hiányos már régóta, emiatt is nyeljük a yardokat mint kacsa a nokedlit, nem hiába futtatnak annyi RPO-t meg keresztbe futást ellenünk.

Nem mostani cikk, de ebből is látszik, hogy a csapat mindent megtesz azért, hogy fejlődjön és sikeresebb legyen:
 blog.masslive.com/patriots/2018/01/sean_harrington_patriots_engin_1.html


Minket mindig szinte minden évben eszméletlen sérüléshullám ér. 1-2 év volt itt is vita arról, hogy az edzésmódszerek és a medical staff vajon elég jó-e.
Burkus
Látod, ezt én is kérdezem magamtól, hogy miért történik mindez a sok sérülés.
Tavaly arra vezették vissza pl. Edelman sérülését is, hogy új, másabb műfüvet kapott a pálya és ez okozta.
Vagy ott van az, hogy a hátsó pozíciók miatt többnyire sérüléssel bajlódó vagy már korábban sérült játékosokat draftolunk/tudunk draftolni.

De az tényleg feltűnő, hogy ebben az offseasonben rengeteg sérülést összeszedtek a játékosok.
Ja, egyébként Burkhead valami nyaksérüléssel bajlódik...lehet jövőre vagy már idén nem lesz a csapat tagja.

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
 www.youtube.com/watch?v=3sTXvJYs83w&t=6m5s

Kedvelem ezt a fószert. Azt feszegeti, hogy talán több pénzt kéne talentre költeni.

Gost többet keres mint bármelyik elkapónk vagy futónk.

Nem elvitatva BB mint GM teljesítményét, lehet nem az ST-t kellene túlfizetni.
zinedine5
Nem is igaz, mert Edelman többet keres!!! 😀
Gostnak jövőre jár le a '15-ben kötött szerződése amivel jelenleg 3. a Kickerek között.
Nem gondolnám mondjuk, hogy az átlag 5 millió olyan nagy terhet jelentene a csapatnak, másrészt a liga egyik legmegbízhatóbb rugója, igaz volt kulcsszituáció amikor hibázott, de ez sajnos benne van.
Ettől függetlenül elég jó érzés az amikor tudod, hogy elég FG távolságig eljutnod, mert 95%, hogy a rúgód jól végzi a dolgát és ezzel megnyered a meccset.
A jó ST munka meg ugye jó mezőnypozíciót is jelent ami okozhatja azt is, hogy az ellenfélnek puntolnia kell majd ahelyett, hogy haladna.

Illetve érdemes lenni látni azt is, hogy az offseason előtt/alatt lévő elkapó egységből kiesett Mitchell, Matthews, Britt, a többi nem tudott előrelépni vagy lesérült és ennyi idő alatt nem volt lehetőség jó elkapót szerezni főleg úgy, hogy be is férjen a sapka alá.

Solymi
Egyrészt nem. Nem keres többet Edelman.
Másrészt meg a 7. legjobban kereső? Egy 53-as keretből. 3. legnagyobb cap hittel rendelkező kicker, de a legnagyobb átlagkeresettel. És baszhatod a jó mezőnypozíciót, ha a védelem nem állít meg semmit.

Edelman meg a 44. legtöbbet átlagoló WR. Nem a 3., nem a 10., még csak nem is a 32..
Közben meg Amendola, aki érti a rendszert, TB bízik benne, bizonyította, hogy ha kell lehet rá számítani nem ér meg nekünk 6/évet. De Dwayne Allenre (3,8), Jason Mc-re (3,3), Pattersonra (3,2) van pénz.

Mondjuk kifejezetten Spec Teambe igazolt emberünk ki van a Slater, Ebner és Kingen kívül? Nekik összesen van 5M Cap hitük.

A K,P,LS egységünk olyan 8M, ami azért nem olyan sok, hiába a harmadik így is, a csapatok többsége úgyis az 5-9M között mozog, talán a harmada jön ki ennél kevesebből.Solymi
ST- Grissom, Grigsby, Cyrus és ahogy írták Patterson is. Az már azért nem 5m, hanem 10, a három alap ST-vel az majdnem 18.

Másrészt lehet, hogy pár ST csapatos szerződése kényszer hatása alatt született, mert az időközben hozott emberek nem váltak be és jobb alkupozícióban volt a játékos mint a csapat. Solymi
Tehát az ST játékosok szerződése kényszer alatt született, mert az "időközben hozott emberek" nem váltak be. De a skill playerek azok igen, azok beváltak. Ezért van 2,5 WR-ünk a keretben. Ott nem volt "kényszer".

Szóval én inkább azt látom, hogy eszméletlen sérüléshullám érte a csapatot, habár kérdés az is, hogy a fenébe tudott mindhárom ember így lesérülni...néha elgondolkodom az orvosi csapatunk alkalmasságán...Solymi
Szerintem nincs szignifikánsan több sérültünk, mint más csapatoknak. És Mitchellnél, - mint ahogy annak idején Easleynél is - tudni lehetett hogy sérülékeny. Lutrizott vele BB, nem jött be. Ok 4. körben belefér, de ne mondjuk, hogy váratlan volt egy év kihagyás után, hogy sérült.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.youtube.com/watch?v=3sTXvJYs83w&t=6m5s

Kedvelem ezt a fószert. Azt feszegeti, hogy talán több pénzt kéne talentre költeni.

Gost többet keres mint bármelyik elkapónk vagy futónk.

Nem elvitatva BB mint GM teljesítményét, lehet nem az ST-t kellene túlfizetni.
zinedine5
Nem is igaz, mert Edelman többet keres!!! 😀
Gostnak jövőre jár le a '15-ben kötött szerződése amivel jelenleg 3. a Kickerek között.
Nem gondolnám mondjuk, hogy az átlag 5 millió olyan nagy terhet jelentene a csapatnak, másrészt a liga egyik legmegbízhatóbb rugója, igaz volt kulcsszituáció amikor hibázott, de ez sajnos benne van.
Ettől függetlenül elég jó érzés az amikor tudod, hogy elég FG távolságig eljutnod, mert 95%, hogy a rúgód jól végzi a dolgát és ezzel megnyered a meccset.
A jó ST munka meg ugye jó mezőnypozíciót is jelent ami okozhatja azt is, hogy az ellenfélnek puntolnia kell majd ahelyett, hogy haladna.

Mondjuk kifejezetten Spec Teambe igazolt emberünk ki van a Slater, Ebner és Kingen kívül? Nekik összesen van 5M Cap hitük.

A K,P,LS egységünk olyan 8M, ami azért nem olyan sok, hiába a harmadik így is, a csapatok többsége úgyis az 5-9M között mozog, talán a harmada jön ki ennél kevesebből.

Illetve érdemes lenni látni azt is, hogy az offseason előtt/alatt lévő elkapó egységből kiesett Mitchell, Matthews, Britt, a többi nem tudott előrelépni vagy lesérült és ennyi idő alatt nem volt lehetőség jó elkapót szerezni főleg úgy, hogy be is férjen a sapka alá.

Másrészt lehet, hogy pár ST csapatos szerződése kényszer hatása alatt született, mert az időközben hozott emberek nem váltak be és jobb alkupozícióban volt a játékos mint a csapat.

Szóval én inkább azt látom, hogy eszméletlen sérüléshullám érte a csapatot, habár kérdés az is, hogy a fenébe tudott mindhárom ember így lesérülni...néha elgondolkodom az orvosi csapatunk alkalmasságán...
Solymi
Minket mindig szinte minden évben eszméletlen sérüléshullám ér. 1-2 év volt itt is vita arról, hogy az edzésmódszerek és a medical staff vajon elég jó-e.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 433 — Pats fan
Én azért így 3 forduló után nagyon érdekesnek találom, hogy a D# visszaesése kapcsán, még 1 kommentben nem került elő Patricia neve okként. Vagy az a tény hogy BB felett, nem azt mondom hogy eljárt az idő, de jönnek ezek az új generációs edzők, és egyre többször outcoachingolják, és ezzel (talentek híján) egy ilyen "rendszer"-védelem nem tud mit kezdeni.
És ez nem a játékosok hibája. Jelenleg a rendszer döcög/haldoklik, ezt majd az idő eldönti. Itt szerintem a fő kérdés az lesz, hogy megtud-e újulni BB/tudják-e pótolni Patriciát.
akdestroyer
Előrebocsátva: minden idők legjobb edzőjének tartom BB-t és ez a véleményem nem fog változni ! De ez egy nagyon érdekes kérdés amit felvetettél és valamelyik nap én is ezen filóztam pont. Azt gondolom ,hogy a korábbi években a HC-k túlnyomó többségében (talán Reid és Coughlin volt a markáns kivétel) volt egyfajta pszichés gát (az estleges tudásbéli különbségen túl is), ami azt eredményezte ,hogy képtelenek voltak megtalálni a megfelelő egyensúlyt az agresszivitás és az egészséges kockázatvállalás között. Ez tipikusan akkor ütközött ki ha vki előnyben játszott ellenünk. Ilyen volt a Falcons elleni SB,de említhetném a tavalyi AFC döntőt is amit meggyőződésem hogy ha Marrone egy kicsit tökösebb akkor behúz. De felfedezni vélek egy olyan új részét a HC-oknak (azért nem generációt mondanék mert pl Pederson 50 éves) akiknek pl a prototípusának gondolom McVay-t,akikből részben koruk miatt is hiányzik ez a pszichés gát és inkább spanolja őket ha BB-vel kell meccselniük. Az a kérdés hogy ez eredményez-e valamiféle változást a többi HC gondolkodásában,hogy igenis le lehet meccselni BB-t?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 433 — Pats fan
 www.youtube.com/watch?v=3sTXvJYs83w&t=6m5s

Kedvelem ezt a fószert. Azt feszegeti, hogy talán több pénzt kéne talentre költeni.

Gost többet keres mint bármelyik elkapónk vagy futónk.

Nem elvitatva BB mint GM teljesítményét, lehet nem az ST-t kellene túlfizetni.
zinedine5
Nem is igaz, mert Edelman többet keres!!! 😀
Gostnak jövőre jár le a '15-ben kötött szerződése amivel jelenleg 3. a Kickerek között.
Nem gondolnám mondjuk, hogy az átlag 5 millió olyan nagy terhet jelentene a csapatnak, másrészt a liga egyik legmegbízhatóbb rugója, igaz volt kulcsszituáció amikor hibázott, de ez sajnos benne van.
Ettől függetlenül elég jó érzés az amikor tudod, hogy elég FG távolságig eljutnod, mert 95%, hogy a rúgód jól végzi a dolgát és ezzel megnyered a meccset.
A jó ST munka meg ugye jó mezőnypozíciót is jelent ami okozhatja azt is, hogy az ellenfélnek puntolnia kell majd ahelyett, hogy haladna.

Mondjuk kifejezetten Spec Teambe igazolt emberünk ki van a Slater, Ebner és Kingen kívül? Nekik összesen van 5M Cap hitük.

A K,P,LS egységünk olyan 8M, ami azért nem olyan sok, hiába a harmadik így is, a csapatok többsége úgyis az 5-9M között mozog, talán a harmada jön ki ennél kevesebből.

Illetve érdemes lenni látni azt is, hogy az offseason előtt/alatt lévő elkapó egységből kiesett Mitchell, Matthews, Britt, a többi nem tudott előrelépni vagy lesérült és ennyi idő alatt nem volt lehetőség jó elkapót szerezni főleg úgy, hogy be is férjen a sapka alá.

Másrészt lehet, hogy pár ST csapatos szerződése kényszer hatása alatt született, mert az időközben hozott emberek nem váltak be és jobb alkupozícióban volt a játékos mint a csapat.

Szóval én inkább azt látom, hogy eszméletlen sérüléshullám érte a csapatot, habár kérdés az is, hogy a fenébe tudott mindhárom ember így lesérülni...néha elgondolkodom az orvosi csapatunk alkalmasságán...
Solymi
Patterson több mint 3 misiert?Azert ha mar Őt is ideveszed akkor nem olyan rozsas a helyzet! Mar pedig egyelőre Ő sem több egy gadget player KR-nel. Abbol amivel az offseason elejen sokan lehurrogtak az igazolasakor,hogy majd JMD masra hasznalja minta tobbi csapat ezert nem sok a 3 misi azert eddig nem sok valosult meg. Es igenis ahogy Borbinho es zinedine mondja az ilyen perememberekre,akiknek minimalis hozzaadott erteke van szerintem is baromi sok penzt dobunk ki.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, ez most igazából vicces azért, úgyhogy elfér. Majd lassan javítunk 😊


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=3sTXvJYs83w&t=6m5s

Kedvelem ezt a fószert. Azt feszegeti, hogy talán több pénzt kéne talentre költeni.

Gost többet keres mint bármelyik elkapónk vagy futónk.

Nem elvitatva BB mint GM teljesítményét, lehet nem az ST-t kellene túlfizetni.
zinedine5
szerintem jo szakember, mert tenyleg mindig erdekes es vitakat gerjeszto temakat hoz fel. de 1reszt eleg arrogans, masreszt sztem kb le is sz***na Bradyt annyira odavan erte. epp az volt itt mindig a lenyeg,h Brady a Walmartos eladokbol csinal pro bowler elkapot. de abban a reszben egyetertek,h where is the money? 😀 4 playa keres 2szamjegyut (TB 22M, Gilmore 12.5M, DMC 12M, Gronk 11.5M), utana jon Hightower meg Cannon mar joval kevesebbert. Inkabb az tunik fel nekem,h iden tele van olyan kozepkategorias (keresetu) jatekosokkal a csapat, akik semmit se tesznek hozza a jatekhoz (Dwayne Allen 3.5M, Clayborne 4M pl). Dorsett sztem siman jo slotba, nem kell tole sokat varni, 400-600 yardos szezon. Ugy is Gronk/Edelman/Gordon/White kvartettnek kellene kapnia a labdak tulnyomo reszet (mar ha mind bevetheto lesz).
az a baj egyszeruen nem tudom elkepzelni h nem juttok PO-ba...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
 www.youtube.com/watch?v=3sTXvJYs83w&t=6m5s

Kedvelem ezt a fószert. Azt feszegeti, hogy talán több pénzt kéne talentre költeni.

Gost többet keres mint bármelyik elkapónk vagy futónk.

Nem elvitatva BB mint GM teljesítményét, lehet nem az ST-t kellene túlfizetni.
zinedine5
Nem is igaz, mert Edelman többet keres!!! 😀
Gostnak jövőre jár le a '15-ben kötött szerződése amivel jelenleg 3. a Kickerek között.
Nem gondolnám mondjuk, hogy az átlag 5 millió olyan nagy terhet jelentene a csapatnak, másrészt a liga egyik legmegbízhatóbb rugója, igaz volt kulcsszituáció amikor hibázott, de ez sajnos benne van.
Ettől függetlenül elég jó érzés az amikor tudod, hogy elég FG távolságig eljutnod, mert 95%, hogy a rúgód jól végzi a dolgát és ezzel megnyered a meccset.
A jó ST munka meg ugye jó mezőnypozíciót is jelent ami okozhatja azt is, hogy az ellenfélnek puntolnia kell majd ahelyett, hogy haladna.

Mondjuk kifejezetten Spec Teambe igazolt emberünk ki van a Slater, Ebner és Kingen kívül? Nekik összesen van 5M Cap hitük.

A K,P,LS egységünk olyan 8M, ami azért nem olyan sok, hiába a harmadik így is, a csapatok többsége úgyis az 5-9M között mozog, talán a harmada jön ki ennél kevesebből.

Illetve érdemes lenni látni azt is, hogy az offseason előtt/alatt lévő elkapó egységből kiesett Mitchell, Matthews, Britt, a többi nem tudott előrelépni vagy lesérült és ennyi idő alatt nem volt lehetőség jó elkapót szerezni főleg úgy, hogy be is férjen a sapka alá.

Másrészt lehet, hogy pár ST csapatos szerződése kényszer hatása alatt született, mert az időközben hozott emberek nem váltak be és jobb alkupozícióban volt a játékos mint a csapat.

Szóval én inkább azt látom, hogy eszméletlen sérüléshullám érte a csapatot, habár kérdés az is, hogy a fenébe tudott mindhárom ember így lesérülni...néha elgondolkodom az orvosi csapatunk alkalmasságán...

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni


Kedvelem ezt a fószert. Azt feszegeti, hogy talán több pénzt kéne talentre költeni.

Gost többet keres mint bármelyik elkapónk vagy futónk.

Nem elvitatva BB mint GM teljesítményét, lehet nem az ST-t kellene túlfizetni.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
mert ő rendszerben is gondolkodik
Jones már nálunk is jó játékos volt, de abszolút pótolható volt, nem egy az egyben, hanem a rendszert lehetett úgy alakítani, hogy a csapat sikerességére ezt ne érezze meg,
ZERO_L
Nem szeretném felmelegíteni ezt a vitát de lenne pár észrevételem / kérdésem.
CJ elit, szerintem ez nem is kérdés, tavaly ő vezette a ligát az irányítóra helyezett nyomásban..az, hogy a net inkább Lawrence-el, Campbell-el volt tele kit érdekel..
Az, hogy a PO ra gyakorlatilag elfogyott az nem csak az ő sara..pl alapszakaszban a snap-ek több , mint 98%-ban pályán volt...+ST ben is sokszor..edzői hiba..

Melyik rendszert lehet úgy alakítani, hogy ne hiányozzon onnan egy elit edge? Ezt már olvastam mostanában a Raiders topikban is.Ott is bejött..
Hozol helyére 3 átlagos és cserélgeted ? Erősíted a sec-et, hogy több idő legyen odaérni?
gordon
a passrush egy dolog, de amit Wyatt is állandóan szajkóz fontosabb mennyi pontot enged a D#, már pedig ebben bitang jó volt a védelmünk két éve is és nem csak a pts/game mutatóban, hanem abban, hogy az utolsó negyedben (második félidőben?) rendre kis túlzással nulláztuk az ellenfeleket, alig engedtünk nekik pontot csinálni

Igen lehet pótolni az elit passrushert, ehhez biztos kell egy jó sec (Butler jó volt, de előbb kiegészítve majd upgradelve lett Gilmore-ral), jó blitz csomagok (ha jól emlékszem ebben MP nem volt akkora király), kell hozzá rotáció illetve sokoldalú játékosok, lsd HT sackje SB-n vagy safetyét év közben

de emlékezz vissza amikor itt volt Collins-Jones páros másodikok voltunk a sack listán, de csak 10.-ek engedett pontban, elment a két jómadár 5 pontot javítottunk a D# hatékonyságon, úgy hogy sackek számában totális középmezőnybe estünk vissza
(könnyebb volt a sorsolás, de azért nem annyival, hogy ez ennyire nyilvánvaló legyen, meg ügye ez volt az eltiltós év, 3 kezdő QB-val)

nyilván ez nem ilyen pofon egyszerű, de ez a stáb meg tudja oldani, itt van elég know-how hozzá, máshol más edzőkkel lehet ez lehetetlen feladat és náluk hülyeség lett volna elengedni Jonest



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Picit más: Gerappa ACL... Kurvara sajnalom szegenyt,en nagyon birom!
kolok1972
kicsit túltolta ezt a Brady majmolást 😕

#tegecroljottem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Miért került volna? Tavaly még szarabbul rajtolt a védelem, a Super Bowlon is pont ilyen volt. Nem arról van szó, hogy ilyet még nem láttunk, elment Patricia és szar lett, hanem ez szeptemberben elő szokott nálunk fordulni, méghozzá elég gyakran.

Ha nem javul októberben, na az lesz majd a kellemetlen fejlemény
Wyatt
Persze láttunk már ilyet, nem is ezt kérdőjeleztem meg, csak arra próbáltam meg célozni, hogy ez a Belicsek féle "5 forduló után varázsütésre elit egységet csinálok a D#ből" mission, idén érzésem szerint sokkal döcögősebb, akár nagyon fájdalmas is lehet.
Eddig minden évben tök nyilvánvaló volt, hogy legkésőbb novembertől godmode van, de szerintem az idei évben ez nem fog összejönni. Nem kívánom, csak megérzés.

Ui; Tavaly a liga legjobb edzői mattolták a csapatot (az idénynyitón meg az idényzárón), a legsokoldalúbb offensek mögül, most meg a labda mindkét oldalán max középszerű Lions mosta fel a padlót a logóval, van különbség.
akdestroyer
Tavaly a teljesen fogalmatlan O'Brien ès a Texans offense szivatott halalra minket, Idèn a Lions. Olyan nagy különbsèget èn nem làtok. Ez a vèdelem Patriciaval is gyenge volt.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Miért került volna? Tavaly még szarabbul rajtolt a védelem, a Super Bowlon is pont ilyen volt. Nem arról van szó, hogy ilyet még nem láttunk, elment Patricia és szar lett, hanem ez szeptemberben elő szokott nálunk fordulni, méghozzá elég gyakran.

Ha nem javul októberben, na az lesz majd a kellemetlen fejlemény
Wyatt
Persze láttunk már ilyet, nem is ezt kérdőjeleztem meg, csak arra próbáltam meg célozni, hogy ez a Belicsek féle "5 forduló után varázsütésre elit egységet csinálok a D#ből" mission, idén érzésem szerint sokkal döcögősebb, akár nagyon fájdalmas is lehet.
Eddig minden évben tök nyilvánvaló volt, hogy legkésőbb novembertől godmode van, de szerintem az idei évben ez nem fog összejönni. Nem kívánom, csak megérzés.

Ui; Tavaly a liga legjobb edzői mattolták a csapatot (az idénynyitón meg az idényzárón), a legsokoldalúbb offensek mögül, most meg a labda mindkét oldalán max középszerű Lions mosta fel a padlót a logóval, van különbség.