New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chandler Jones-ert nagy kar volt. Ilyen jatekost nem talalsz minden bokorban (most az Oakland is ezzel szivta meg). Az elozo ket evben 28 sacket csinalt Arizonaban, iden eddig 3 meccsen kettot. Es akkor Collins is pl, aki szinten egesz jo ha jatszik Clevelandben. Ket "blue chip". Persze pont az a rendszer tette a Patriotsot dinasztiava, ami ezeket a jatekosokat kivetette, csak a talenthiany miatt vetem fel.
undisputedly
Természetesen nem tudsz minden játékost megtartani és ha valakiről tudod, hogy nem is fogod, akkor akár el is lehet passzolni egy évvel lejárat előtt. De (tudom nem kezdjük így) ez a taktika-rendszer csak akkor működik jól, ha van terv és emberanyag a pótlásra. Erre lenne az FA és a draft.

Én most úgy érzem - és ne legyen igazam -, hogy itt elgaloppírozta magát az FO.
Az utóbbi 5 év 2. körösei közül csak az a Cyrus Jones játszik, aki, hát mondjuk így egyelőre nem váltja be a reményeket. Ez az 5, elvben kezdő játékos kellene, hogy legyen. Collins, Garoppolo (1. kör Easley), Richards, Cyrus, Dawson. Egyik sem játszik itt és az esetleges csereértékek is el lettek tékozolva.
zinedine5
Oke, de azt is lattuk mar, hogy nem kell jo vedelem, ha szezon kozben osszeall a Brady vezette preciz utemjatek, mert onnantol default modban minden meccs a zsebben, es extra kell az ellenfeltol, hogy a vegen versenyben legyen. Azert felelmetes Brady, mert a karrierje utolso szakaszaba erve kepes lett teljesen felkarolni egy gyengebb OL-el felallo tamadosort, es eleg neki ha a vedelem nehany drajvbol nem enged pontot, vagy szerez egy ket labdat esetleg. A Dolphinst szerintem utitek, nagyon tulbecsulik oket, 3 gyengecske csapatot vertek nem tul magabiztosan, szoval azert van ido arra, hogy beinduljon az O, es akkor a D is rendben lesz. (sajnos)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chandler Jones... Jesus még 2018-ban is újra meg újra meg kell rágnunk ezt a gumicsontot?

Az alapszakasz produktivitása a PO-ban nulla hozzáadott értékkel párosul, mindezt átlag évi 16 misiért, thx but no thx

(btw, Jonest és Macket egy kalap alá venni a kész röhej kategóriája)
ZERO_L
Miert, Macknek olyan jo a PO pedigreje? 😊
Elhiszem, hogy nem birod, de a szemelyes velemenyed azert ne befolyasolja ennyire az itelokepesseged.
Jones tavaly a legtobb sacket szerezte a ligaban, a legtobb tackle for losst is o csinalta, plusz ove volt a legtobb QB hit. Nem tudom nalad milyen kategoria Mack, es azt mire alapozod, hogy "kesz rohej" szerinted a ketto kituno elit jatekos osszehasonlitasa, de lelked rajta 😊

Plusz arra reagalva hoztam fel, hogy az elottem szolok a blue chip talent hianyat emlitettek, en Chandler Jones elengedeset es BB jatekosfilozofiajat helyeztem kontextusba, ha nem tetszik a tema, nem kell valaszolni, nem sertodok meg. Lehetnek olyan parhuzamos vita szalak egy topicban, amikkel nem ertesz egyet, nem hiszem, hogy ilyen negativan kellene hozzaalnni. Ez egy forum.

MAs tema, biztos vagyok benne, hogy Gordon es Edelman jatekba allasaval nem lesz olyan, amit mar reg lattam a Patsben, de tegnap megesett. Cover sack.
több mint 5 éve
triangle 1 283
lack of urgency mindkét oldalon, hightower úgy mozog mint elandon roberts "fénykorában" de lehet még annál is lassabb, a d-line súlytalan futás és passz ellen is.. én az offense-ről még mindig azt gondolom hogy össze fog állni, de sajnos védelemben nem fog mindenki pár héten belül tehetség-injekciót kapni.. trey flowers nagyon kell vissza mint az egyetlen nfl-kezdő kaliber endünk, és chung ugyanígy hátra. és még ezzel is az lesz hogy a támadóktól konstansan kelleni fog a 30 pont körüli termés.
nem a jones-ok meg collins-ok hiányoznak, hanem a pótlásuk. pár évvel ezelőtt jókat húzott az FO amikor a nagyigényű sztárokat elengedtük, idei offseasonben nem igazán, talán trent brown akinél azt tudom mondani hogy így nem gond solder elengedése, de a többi poziban.. wr egyértelmű gáz, CB2 szintén, az lb-sor meg már évek óta.. michelnek még idő kell látszik a kihagyott camp, pass rush nincs de cserébe a secondary is puha és szar😊
szép feladat lesz ez idén BB-nek, novemberig meglátjuk mit tud ebből kihozni.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Reméljük összeállnak a dolgok, habár nagyon úgy tűnik, hogy pár mellényúlás és sérülés ami az elmúlt 1-2 évben és a mostani offseason alatt történt, az most még markánsabban látszódik, hogy jópár meghatározó ember úgy ment el, hogy nincs cseréjük vagy lesérült.

Ettől függetlenül lehet 10-6-os és 9-7-es szezonnal is PO-ba jutni 😉

És előfordulhat az is, hogy idén nem jutunk PO-ba vagy negatív szezont zár a csapat.
Solymi
Én nem látom ennyire borúsan a helyzetet,abban pedig nagyon bízom,hogy javulni fogunk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Chandler Jones... Jesus még 2018-ban is újra meg újra meg kell rágnunk ezt a gumicsontot?

Az alapszakasz produktivitása a PO-ban nulla hozzáadott értékkel párosul, mindezt átlag évi 16 misiért, thx but no thx

(btw, Jonest és Macket egy kalap alá venni a kész röhej kategóriája)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Reméljük összeállnak a dolgok, habár nagyon úgy tűnik, hogy pár mellényúlás és sérülés ami az elmúlt 1-2 évben és a mostani offseason alatt történt, az most még markánsabban látszódik, hogy jópár meghatározó ember úgy ment el, hogy nincs cseréjük vagy lesérült.

Ettől függetlenül lehet 10-6-os és 9-7-es szezonnal is PO-ba jutni 😉

És előfordulhat az is, hogy idén nem jutunk PO-ba vagy negatív szezont zár a csapat.

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Engem nem igazán az eredmény,vagy a mérleg idegesít,hanem a mutatott játék,mert azt vallom,hogy ha ki is kapunk ,de jól játszunk,akkor majd az eredmények is jönni fognak.Ugyanez igaz fordítva is és nagyon nem értek egyet a "csak a W számít" felfogással,mert hiába nyerünk szar játékkal az valószínűleg legközelebb nem lesz elég. Az Off.gyengélkedése nem lepett meg és azt sem érzem életbiztosításnak,hogy egy 32 éves ACL-ből visszajövő JE és a zseniális de ex(?) füves-alkesz Gordon jelent minden reményt.
A Def.ben már nehezebb ilyen kapaszkodót találni,mert ott gyakorlatilag meglennénk.Ott az a furcsa ,hogy mégiscsak két elsőkörös is van a D lineba,ennek ellenére nem tudjuk konzekvensen fogni a futást,ami nagyon nagy gond.A passrush tündöklésünk is úgy tűnik,hogy inkább szól a Texans o line gyengeségének,mintsem a csapatrész erősségének
A LB corp is nagyon ergya,itt meg azt hittük hogy HT visszatérése mindent megold,aztán mégsem.
Semmi nem dőlt még el,én is így gondolom,de most a csapat nem jó egyszerűen.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Chandler Jones-ert nagy kar volt. Ilyen jatekost nem talalsz minden bokorban (most az Oakland is ezzel szivta meg). Az elozo ket evben 28 sacket csinalt Arizonaban, iden eddig 3 meccsen kettot. Es akkor Collins is pl, aki szinten egesz jo ha jatszik Clevelandben. Ket "blue chip". Persze pont az a rendszer tette a Patriotsot dinasztiava, ami ezeket a jatekosokat kivetette, csak a talenthiany miatt vetem fel.
undisputedly
Természetesen nem tudsz minden játékost megtartani és ha valakiről tudod, hogy nem is fogod, akkor akár el is lehet passzolni egy évvel lejárat előtt. De (tudom nem kezdjük így) ez a taktika-rendszer csak akkor működik jól, ha van terv és emberanyag a pótlásra. Erre lenne az FA és a draft.

Én most úgy érzem - és ne legyen igazam -, hogy itt elgaloppírozta magát az FO.
Az utóbbi 5 év 2. körösei közül csak az a Cyrus Jones játszik, aki, hát mondjuk így egyelőre nem váltja be a reményeket. Ez az 5, elvben kezdő játékos kellene, hogy legyen. Collins, Garoppolo (1. kör Easley), Richards, Cyrus, Dawson. Egyik sem játszik itt és az esetleges csereértékek is el lettek tékozolva.
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Elég szánalmas volt ez a tegnapi (főleg az 1. félidő), de valahogy nincs temetési hangulatom.
Talán azért, mert Brady-n és BB-n nem frusztráltságot láttam, hanem dühöt és ez ad reményt.
Mindenesetre várom, hogy a héten az ESPN (és Sobri) kezdje el a Brady kiégett mantrát, illetve a TB-BB era végét, mert ez jót szokott tenni az öltözői hangulatnak.
Szóval most azt mondom 14-2, de ha még jövő héten is szarok vagyunk, akkor 13-3 😊

Tudom, nagyon erősnek néz ki a Chiefs az NFC-ben a Rams (bár eddig a Vikings is annak nézett ki), még nem őket tenném SB-ba. Szeptemberben aki temet vagy bajnoknak tekint egy csapatot, az nem tudom mit nézett az elmúlt években.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amig ott van az öreg, addig úgyis megoldja a szezon 2. felére. Jön Gordon, onnantól zúztok.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chandler Jones-ert nagy kar volt. Ilyen jatekost nem talalsz minden bokorban (most az Oakland is ezzel szivta meg). Az elozo ket evben 28 sacket csinalt Arizonaban, iden eddig 3 meccsen kettot. Es akkor Collins is pl, aki szinten egesz jo ha jatszik Clevelandben. Ket "blue chip". Persze pont az a rendszer tette a Patriotsot dinasztiava, ami ezeket a jatekosokat kivetette, csaka talenthiany miatt vetem fel.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Minitron vagy megváltja a világot 4.hét után v. eléggé döcögős offensenek leszünk tanúi ebben az évben 😊
manuszka86
Nem hiszem, hogy 32 évesen két ACL szakadás után ő az a playmaker, aki megváltja a világot és a csapatot. Morálisan sokat adhat, ismerve a mentalitását, de hogy vele egy csapásra szárnyalnánk - kétlem.

Az offense húzza nálunk 2007 óta mindig a szekeret, ha ehhez összeraknak egy elfogadható defense-t, akkor jön a SB. (Ha meg van benne pár bluechip, akkor jön a győzelem is.) Most az offense 25., 19-es pontátlaggal, amit a Texans elleni 27 pontos, a Houston további eredményei ismeretében beárazható siker emel csak meg. Dorsett mint No1 WR - no comment. Brady INT-nél a kommunikáció, a route vagy a dobás volt rossz? Gronkot leveszik a pályáról, Hogan is árnyéka önmagának (bár pont hárommal több elkapása volt mint Dorsettnek, akinek konkrétan egyetlen elkapása sem volt), White az, aki hozza magát,elkapásban és futásban is. (Michael sem váltotta meg a világot eddig, holott azt hittem, hogy ő lesz az új, Bradyt tehermentesítő, run-heavy offense ékköve.

Én csak összefoglalót láttam, de HT lassúsága szembeszökő és a tendenciában semmi változás. A secondaryben csúnya kommunikációs hibák voltak, pld. Gilmore TD-jénél. JC. Jackson hogy játszott?

Tegnap azon elmélkedtem, hogy a Miami ellen nyerni kell, különben leszakadunk a csoportban, hát ez már mára bekövetkezett. (Tegnap adekvátnak vettem a 0-2-es Detroit legyőzését sajnos.) Ha hétvégén nyernek, Halak akkor három győzelemmel mennek előttünk, az már jelentős különbség a szezon negyedénél. Úgyhogy nyerni kell "otthon"(Wyatt 😊 ) és várom a játékodat slotban. 😊
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Ez baszott szánalmas volt.

Elképesztő talent hiány van a keretben. Persze, ha Richards, Cyrus, meg Dawson helyett olyan játékosokat draftolnánk, akik nem ekkora kérdőjelek, akkor lehetne ez jobb, de az öreg állandóan variál.

Egyébként nekem nem az jut eszembe, hogy ez most mi volt, hanem hogy mi a faszt csináltak ezek az offseasonben?
Nincs elkapó. Helló! Ez nem tűnt fel senkinek, mondjuk legkésőbb a draftkor. Ok, hogy JMD tök homály jelenleg, de ki a f...om rakta össze ezt a keretet. Patterson 1/1, 12 yard; Hogan 3/4 31 yard, Dorsett 0/5. Ez mi? 45 yard egy egész meccsen? Burkhead meg Patterson pénzéből, talán meg kellett volna tartani Amendolát. Ha ez tényleg ennyire nehéz rendszer, akkor talán értékelni kéne, ha valaki érti.

A front 7 meg egészen botrányos. Az LB sorba semmilyen sebesség, lendület sincsen. Claybornnal is csak többen vagyunk.

Egyelőre nekem úgy tűnik, hogy ezzel a kerettel nagyon mellélőtt az öreg.
Ha Edelman jön és talán beválik Gordon, akkor nem kell ide senki és talán az O remélt javulása kilendíti a D-t ebből a gödörből. De azért itt elég sok a ha.

Azzal a véleménnyel értek egyet, hogy itt legalább 5-6 igazán jó játékos hiányzik a keretből.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Ez mégis mi a jó isten volt amit a csapat összerakott??? Az első félidőben senki nem nyújtott még talán elfogadható teljesítményt se. Az utolsó Lions támadás csak azért nem végződött ponttal, mert lejárt az idő! Borzasztó nézni, hogy halad az ellenfél és totál esélytelen, hogy megállítsa a csapat. Mondjuk az O sem villogott az első félidőben. Ezektől a hülye futásoktól megőrültem. Ha nem alszunk be az első félidőben szerintem nyerünk. Második félidő már jobban tetszett, de kb ott voltunk egy szinten és a Lionsnak volt 13 pont előnye.
Én nem vagyok optimista, hogy hányszor kezdtünk lassan, meg majd jön ez meg az, mert ide legalább 5-6 db ember kéne, ennyi embert meg nem lehet leakasztani. Azt el tudom képzelni, hogy a PO meglesz (persze hatalmas javulás kell!!!), de per pillanat nagyon sokat nem várok a szezontól. Kimerem jelenteni, hogy az elmúlt 15 év leggyengébb pats-ét látom.
Azért most majd figyelni fogom, hogy mindig bedobják-e az intentional grounding-ot ilyen alkalmakra, mert azért ez elég vicces sárga volt. Illetve nem mostanában láttam ilyet bedobni!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ami tetszett? Na olyan nem volt....

Ami nem tetszett...
Értelmetlen középre futások
Futás elleni D....kb mintha én lettem volna a pályán
Meg a többi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Hát, ezzel most megleptetek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Minitron vagy megváltja a világot 4.hét után v. eléggé döcögős offensenek leszünk tanúi ebben az évben 😊

több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Lehetne írni egy hosszú elemzést csapatrészenként, de igazából ma szerintem senki nem emelhető ki pozitívan.
Gronk lehetne esetleg, de neki is volt egy (ugyan nehéz helyzetben) elkapása, amit máskor be szokott húzni, ma pedig elejtette pedig a kezei között volt a labda.
Mélypont pedig az LB sor fogalmatlansága mind futás, mind passz ellen.
több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
hát ööö reggel erre az eredményre ébredni azért meglepő 😀
hogy sikeredett ezt így összehozni?
manuszka86
Örülj hogy nem láttad... Tragikus volt minden téren.

A legszörnyűbb az volt, hogy ismét volt (a 2. félidő elején egy INT-el) egy momentum, amikor azt hittük, hogy NA MAJD MOST, de ugyanúgy ahogy a Jags ellen nem tudtunk élni a lehetőséggel.
Nekem ez a legfurcsább. Az elmúlt sok évben pont ettől voltunk erősek, sikeresek, hogy az adódó lehetőségeket nagyon jó százalékkal kihasználtuk. Idén ez 2-ből semmi eddig.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
hát ööö reggel erre az eredményre ébredni azért meglepő 😀
hogy sikeredett ezt így összehozni?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megmentettük Patricia állását. Én meg egy hős vagyok, végignéztem.

Jövő héten nem leszek, most írt Belichick, hogy mehetek slotba.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A meccs első playe (kick return) és az első félidő utolsó támadása között azért kb all-time legalja teljesítményt sikerült nyújtani minden fronton, pedig most még elit védelem sincs. De már csak 1.5 meccs és jó lesz a támadósor. Meg lassan itt az október, talán a védelem is megérkezik addigra

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Eredmenykovetozni nem kell

több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Wyatt..Emlékeztek arra amikor 2 éve kaptuk azt a nagy zakót a Kansas-től, hogy azt mondtam, hogy az O# játékuk egye jobb, és nagyon hasonlít a mi játékunkra, a rövid keresztpasszokkal, minőségi TE játékkal és elkapásokban is erős RB-el? A csapat kerékkötője az a Smith volt aki szépen elmedzselte a játékokat, de hálistennek kulcsszituációkban általában befuccsolt..Erre kifognak egy ilyen fiatal QB-t akinek olyan a karja mint Favre-nak volt és az első 3 meccsén dob csekély 13 TD-t..Ráadásul tökös, bevállalós és tudja vezetni a csapatot, a többiek oda-vissza vannak tőle..
Szerintem ők lesznek idén a meglepetéscsapat.. De nem lesz olyan 1szerű se a divízió, se a konferencia..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
A Bills a legmeglepőbb..De ez a Chiefs brutálnak tűnik az AFC-ben..Új sztár QB van születőben??
kyobalu
még csak egy félidőt láttuk Bakert korai ez még