New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ez mondjuk szerintem legalább akkora részben a WR-sorunk kritikája is. Most azért ez az egység csak javul annyit, meg nekem van egy kiszemelt emberkém ide az 5. kör környékéről is 😊
Wyatt
Jó, ez igaz, de egyrészt a jó WR-eket nem tudjuk/nem akarjuk megfizetni vagy nem válnak be.
Folyamatosan keressük őket, ugyanúgy ahogy a TE-ket, de valahogy sose sikerül be vagy legalábbis nem a mi, szurkolók elvárásai szerint, aztán ki tudja, lehet az edzők meg úgy vannak vele, hogy ez kell.
Meg azért csak lett itt egy Cooks. Kérdés, hogy Mitchellből mi lesz ill. Edelman meddig fogja bírni.

TE is kellene, mert lehet az idei lesz Gronk utolsó szezonja.
Solymi
WR poszt Brady és a rendszer miatt azért elég különleges, nem lehet csak úgy egy nagy FA-t idehozni, de ha szükséges akkor léptünk e téren is (lsd Amendola-nak mennyit ajánlottunk legelőször, Cooks-ért is elég sokat áldoztunk), kérdés Cooks beváltja-e a hozzáfűzött reményeket és ha igen a mostani agyament összegeket látva milyen szerződést tolunk az orra alá.
ZERO_L
Cooks szerintem inkabb bevalt, mint nem.
Meg akkor is igy gondolom, ha az SB-n az idény leggyengébb formáját hozta.
Szerintem jövőre nem fogjuk tudni megtartani: 13-16M-et nem fogunk adni Neki. Flowers es Mason is fontosabb szerintem, es ők sem lesznek olcsók.
De ezen a hídon majd akkor, ha oda értünk... 😊
Sinisa
Cooks esetében szerintem pont fordított a helyzet, bár nem volt rossz, de az árához képest /adtuk érte az 1/32 + 3/39 pickeket és kaptuk mellé a 4/11et amit a liga elvett de cserébe megmaradt a 4/26, tehát ment egy első kör és hátracseréltünk a harmadik körből a negyedikbe/ számomra nem adott akkora pluszt - az egész szezonban sem, nem csak az SBben - amivel elégedett lennék. Ehhez még hozzájön hogy jövő év végén lelép mert abban egyetértünk hogy nem fogjuk megfizetni.
Itt jön az én agymenésem szerintem el kellett volna cserélni /vagy kellene ha van még igény rá/ Cooksot idén, talán kaphattunk volna érte egy kései első kört /a Ravensnek kellett elkapó/, vagy egy második elejét /Browns illetve Bears/, véleményem szerint jobban jártunk volna mint azzal hogy lenyom nálunk még egy évet aztán lelép és jön érte egy harmadik körös komp. pick
De mint említettem ez csak az én véleményem 😉
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ez mondjuk szerintem legalább akkora részben a WR-sorunk kritikája is. Most azért ez az egység csak javul annyit, meg nekem van egy kiszemelt emberkém ide az 5. kör környékéről is 😊
Wyatt
Jó, ez igaz, de egyrészt a jó WR-eket nem tudjuk/nem akarjuk megfizetni vagy nem válnak be.
Folyamatosan keressük őket, ugyanúgy ahogy a TE-ket, de valahogy sose sikerül be vagy legalábbis nem a mi, szurkolók elvárásai szerint, aztán ki tudja, lehet az edzők meg úgy vannak vele, hogy ez kell.
Meg azért csak lett itt egy Cooks. Kérdés, hogy Mitchellből mi lesz ill. Edelman meddig fogja bírni.

TE is kellene, mert lehet az idei lesz Gronk utolsó szezonja.
Solymi
WR poszt Brady és a rendszer miatt azért elég különleges, nem lehet csak úgy egy nagy FA-t idehozni, de ha szükséges akkor léptünk e téren is (lsd Amendola-nak mennyit ajánlottunk legelőször, Cooks-ért is elég sokat áldoztunk), kérdés Cooks beváltja-e a hozzáfűzött reményeket és ha igen a mostani agyament összegeket látva milyen szerződést tolunk az orra alá.
ZERO_L
Cooks szerintem inkabb bevalt, mint nem.
Meg akkor is igy gondolom, ha az SB-n az idény leggyengébb formáját hozta.
Szerintem jövőre nem fogjuk tudni megtartani: 13-16M-et nem fogunk adni Neki. Flowers es Mason is fontosabb szerintem, es ők sem lesznek olcsók.
De ezen a hídon majd akkor, ha oda értünk... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ez mondjuk szerintem legalább akkora részben a WR-sorunk kritikája is. Most azért ez az egység csak javul annyit, meg nekem van egy kiszemelt emberkém ide az 5. kör környékéről is 😊
Wyatt
Jó, ez igaz, de egyrészt a jó WR-eket nem tudjuk/nem akarjuk megfizetni vagy nem válnak be.
Folyamatosan keressük őket, ugyanúgy ahogy a TE-ket, de valahogy sose sikerül be vagy legalábbis nem a mi, szurkolók elvárásai szerint, aztán ki tudja, lehet az edzők meg úgy vannak vele, hogy ez kell.
Meg azért csak lett itt egy Cooks. Kérdés, hogy Mitchellből mi lesz ill. Edelman meddig fogja bírni.

TE is kellene, mert lehet az idei lesz Gronk utolsó szezonja.
Solymi
WR poszt Brady és a rendszer miatt azért elég különleges, nem lehet csak úgy egy nagy FA-t idehozni, de ha szükséges akkor léptünk e téren is (lsd Amendola-nak mennyit ajánlottunk legelőször, Cooks-ért is elég sokat áldoztunk), kérdés Cooks beváltja-e a hozzáfűzött reményeket és ha igen a mostani agyament összegeket látva milyen szerződést tolunk az orra alá


TE meg ligaszinten hiánycikk, többségnek egy darab jó TE-je sincs, mi meg a #1 mellé akarunk hozni még egyet, azért itt nagy csodát nem lehet várni
szerintem a próbálkozásaink így is inkább pozitívak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha mar DL-ben gondolkodunk, akkor sokkal szívesebben látnám Hankins-t, mint Suh-t.
Sinisa
Hankins állítólag 3-4-ben szeretne játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Ez mondjuk szerintem legalább akkora részben a WR-sorunk kritikája is. Most azért ez az egység csak javul annyit, meg nekem van egy kiszemelt emberkém ide az 5. kör környékéről is 😊
Wyatt
Jó, ez igaz, de egyrészt a jó WR-eket nem tudjuk/nem akarjuk megfizetni vagy nem válnak be.
Folyamatosan keressük őket, ugyanúgy ahogy a TE-ket, de valahogy sose sikerül be vagy legalábbis nem a mi, szurkolók elvárásai szerint, aztán ki tudja, lehet az edzők meg úgy vannak vele, hogy ez kell.
Meg azért csak lett itt egy Cooks. Kérdés, hogy Mitchellből mi lesz ill. Edelman meddig fogja bírni.

TE is kellene, mert lehet az idei lesz Gronk utolsó szezonja.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ha mar DL-ben gondolkodunk, akkor sokkal szívesebben látnám Hankins-t, mint Suh-t.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mondjuk szerintem legalább akkora részben a WR-sorunk kritikája is. Most azért ez az egység csak javul annyit, meg nekem van egy kiszemelt emberkém ide az 5. kör környékéről is 😊

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Én azt olvastam, hogy Solder-nek 13millát ajánlottunk.
gordon
Jaja, Patspulpiton volt egy cikk, hogy kb. 3-4 csapat ajánlott hasonló összeget Soldernek.
Pats azért esett ki, mert a szerződésben benne voltak a szokásos kitételek, a Giantsében meg nem.

Suh elhozatala érdekes lenne, nem tudom hogyan férne bele a Cap alá, ráadásul nem kellene úgy járni vele mint Collins-szal, hogy magánakciókba kezd.

Slater meg nézelődik...felvetteték máshol, hogy vagy BB nem ajánlott neki szerződést vagy paycut néz ki, esetleg csak a szokásos, menj, nézz körbe mielőtt aláírod amit elédraktunk téma.
Ahogy néztem sikerült pótolni a szezon során, szóval lehet BB most nyomást helyez rá.

Én Dorsettet megtartanám, emlékeim szerint kiemelték párszor mennyire jól el tudott szakadni az emberétől, csak épp Brady nem őt kereste. Illetve az összes snap 33%-ban fent volt.

Érdekes offseasonnek nézünk elébe, csak sérülés ne legyen.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Suh aláírna 10 alatt? Annyit akárkitől meg fog kapni szerintem, és nem tűnik egy "most már csak egy gyűrű hiányzik" típusú embernek.

Hacsak nem Revis féle két éves de egy éves contracttal ami jövőre fizeti ki neki azt amit idén nem.
peterk2005
Az egyik fele a tweeteknek arról szól, hogy a gyűrűre megy, ezért engedne a pénzből, (emiatt emlegetik a Patset vele összefüggésben - "Sources: The feeling from other league executives is that Ndamukong Suh ends up as a Patriot. He's taking a lot of visits but winning is his top priority"), a másik fele, hogy a legnagyobb pénzre megy, mindegy, hogy hol kapja meg. ("Ndamukong Suh is looking to go to the highest-bidder. Fit and team don't matter.") Ennyire konzekvensek az információforrások 😊

A Seattle-t és a Cowboyst emlegetik elsősorban potenciális kérőkként.

Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.Wyatt
Kb. ezt számoltam én is. Honnan jött volna ki Solder 10-11 milliója, amit mi nagyságrendileg rá szánhattunk ? Akkor nincs Clayborn? (Nem hiszem, hogy Tobin vinné el a cap Solderre szánt részét.) De még Clayborn igazolása sem magyarázza meg a hiányt, nem beszélve arról, hogy DE igazolása nem volt elkerülhető, tehát valószínűleg ennek a költségével is számoltak a cap space beosztásakor.
Burkus
Ha ránézel a roster-re akkor kapásból látsz kb 20milla helyet.
Az, hogy eddig nem küldtünk el kb senkit vagy nem kapott csak Chung kiterjesztést az nem azt jelenti, hogy nincs tervben ilyesmi ha megvan a célpont.
Én azt olvastam, hogy Solder-nek 13millát ajánlottunk.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ha ez igaz
 twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Akkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt

Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.

Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN
Sinisa
Nem látom a helyét a Shelton trade után. Brown +Shelton, mindkettő top játékos és olcsó. melyiket padoztatnád Suh miatt? Vagy Brown trade? nem már
gordon
En is igy gondolom.
Guy tavaly egesz jo volt, ha kevesebbet van fenn, talán jobb is lehet.
Valentine a sérülése elott kifejezetten ígéretes volt, főleg futás ellen.
Adam Butler-nek is voltak tavaly felvillanasai, újoncként.
En nem dobnam el egyiket sem (Brown, Shelton-t sem!) azert, hogy Suh 1 évet itt legyen.

Jelen pillanatban be sem férne a cap alá, gondolom 3-4M-ért azert nem akarhat gyűrűt. 😊

Es igen, igaz az is, hogy a source-ok nem igazán egyeznek meg. 😀

DAL / SEA: nem tudom kiket kell meg aláíratni, de 8 ill. 18M van per pillanat.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Suh aláírna 10 alatt? Annyit akárkitől meg fog kapni szerintem, és nem tűnik egy "most már csak egy gyűrű hiányzik" típusú embernek.

Hacsak nem Revis féle két éves de egy éves contracttal ami jövőre fizeti ki neki azt amit idén nem.
peterk2005
Az egyik fele a tweeteknek arról szól, hogy a gyűrűre megy, ezért engedne a pénzből, (emiatt emlegetik a Patset vele összefüggésben - "Sources: The feeling from other league executives is that Ndamukong Suh ends up as a Patriot. He's taking a lot of visits but winning is his top priority"), a másik fele, hogy a legnagyobb pénzre megy, mindegy, hogy hol kapja meg. ("Ndamukong Suh is looking to go to the highest-bidder. Fit and team don't matter.") Ennyire konzekvensek az információforrások 😊

A Seattle-t és a Cowboyst emlegetik elsősorban potenciális kérőkként.

Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.Wyatt
Kb. ezt számoltam én is. Honnan jött volna ki Solder 10-11 milliója, amit mi nagyságrendileg rá szánhattunk ? Akkor nincs Clayborn? (Nem hiszem, hogy Tobin vinné el a cap Solderre szánt részét.) De még Clayborn igazolása sem magyarázza meg a hiányt, nem beszélve arról, hogy DE igazolása nem volt elkerülhető, tehát valószínűleg ennek a költségével is számoltak a cap space beosztásakor.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha ez igaz
 twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Akkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt

Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.

Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN
Sinisa
Nem látom a helyét a Shelton trade után. Brown +Shelton, mindkettő top játékos és olcsó. melyiket padoztatnád Suh miatt? Vagy Brown trade? nem már
gordon
Nem kéne senkit padoztatni ha jönne Suh, viszont lenne rotáció mert valljuk be nem emberi amit elvárunk a Dt-től ennyi játékidővel. Kérdem én mi lenne ha végre nem csak 1 kezdő D-line-unk lenne hanem minőségi szituációs cseresor. Én likeolnám

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha ez igaz
 twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Akkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt

Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.

Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN
Sinisa
Nem látom a helyét a Shelton trade után. Brown +Shelton, mindkettő top játékos és olcsó. melyiket padoztatnád Suh miatt? Vagy Brown trade? nem már
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ha ez igaz
 twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Akkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt

Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.

Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Suh aláírna 10 alatt? Annyit akárkitől meg fog kapni szerintem, és nem tűnik egy "most már csak egy gyűrű hiányzik" típusú embernek.

Hacsak nem Revis féle két éves de egy éves contracttal ami jövőre fizeti ki neki azt amit idén nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ez eddig még kevésbé jutott eszembe:

 nesn.com/2018/03/nfl-rumors-patriots-are-potential-landing-spot-for-ndamukong-suh/

A foci nem kisasszonysport, de Suh az, akinek akkor sem tudnék örülni, ha jól játszana. Amúgy a csapat cap space-e és az igényei nyilván nincsenek szinkronban egymással. (Bár ott kell hogy legyen az a pénz valahol, amit Solder kapott volna.)
Burkus
Ha ez igaz
 twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De ez eddig még kevésbé jutott eszembe:

 nesn.com/2018/03/nfl-rumors-patriots-are-potential-landing-spot-for-ndamukong-suh/

A foci nem kisasszonysport, de Suh az, akinek akkor sem tudnék örülni, ha jól játszana. Amúgy a csapat cap space-e és az igényei nyilván nincsenek szinkronban egymással. (Bár ott kell hogy legyen az a pénz valahol, amit Solder kapott volna.)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell a Pats ST-playbook 😊)

Dőlttel azok, akiket én nem tartanék keretben (PS, sérülés, vacak, minden egyben)

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Érdekes
 mobile.twitter.com/FieldYates/status/975109874051936261
Sinisa
😕 Ez nem jutott eszembe mint lehetőség.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Érdekes
 mobile.twitter.com/FieldYates/status/975109874051936261

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Valahol a kettő között, egyrészt a mostani helyzet, illetve a várt, de majd kicsit megvariálom este, hogy ne legyen félrevezető
Wyatt
Itt van egy hasonló elemzés:
 nesn.com/2018/03/updated-patriots-depth-chart-shows-areas-of-need-after-flurry-of-additions/amp/?p=828637&__twitter_impression=true
Bár ebben túl sok "vágy" van, igy Wyatt kollégáét en reálisabbnak tartom.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahol a kettő között, egyrészt a mostani helyzet, illetve a várt, de majd kicsit megvariálom este, hogy ne legyen félrevezető

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Amúgy ez mi akart lenni Wyatt?

Nem piszkálódni szeretnék, csak nem tudom értelmezni😊

Mert ugye nem így állunk jelenleg, hiszen van benne akit nem igazoltunk vissza, és van újonc is, olyan is aminek a határba sincs híre, csak elképzelés lehet (3.QB). Ellenben nincs olyan, aki még rosteren van.

A kettőt összemosva próbáltam értelmezni, de akkor meg az a fura hogy csak 3 újoncot képzelsz el a rosteren és a 3. és 4.körös választásunk bele sem fér sehova.

Kicsit dezinformáló így,mert sem a valós helyzetet nem mutatja, sem reálisan nem számolsz minden opcióval pl a draftról. Tehát ennél erősebb rosterünk lesz mindenképpen.

Slatert amúgy csak azért jegyeztem meg, mert furcsálltam ha nincs fent, akkor nem vonultatod vissza legalább említés szintjén. Így szimplán olyan mintha kifelejtetted volna, ahogy a draft cetliket is😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mint a szél. Bár este felviszem majd a hiányoltakat, amíg még keretben vannak, csak legyenek meg 😊

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Dorsettet cutoltad?

Do your job