New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Azért az is látszik, hogy az NFL csapatok általában a draftról hoznak returnert. Mi is szoktunk próbálkozni, csak a mi ilyen irányú kísérleteink valahogy rendre beleállnak földbe. (Sőt igazából amikor veteránt hoztunk erre, az is.)
Azért valahol jogos elvárás lenne, hogy az évi 0-1 TD-nél kicsivel többet szállítson a ST.
Kollega
próbáljunk már túllépni ezen a hány TD-t hoz az ST berögződésen
sokkal többről van szó mitől jó egy special team egység

Akkor csak a kiemelt részhez: a pff rangsorban legjobb returner (és sztem sokkal jobb wr) Lockett 2017-ben 891 rugót,de 18-ban is csak 2.1 misit, a második Alex Erickson tavaly 543 ezret,idén 633 ezret,a 3. Pharoh Cooper 17-ben 678 ezret,idén 768 ezret,a negyedik Andre Roberts tavaly mindennel együtt 1.8 misit kapott.
Ehhez képest CP 3 milkája a top fizetéshez képest is 50 %-kal több. Ilyen túlfizetésről beszélünk!
Ehhez jön pluszban még Ebner (akit amúgy baromira bírok) 5 misije két évre,egy absz only st játékosért ...
Ja hogy milyen játékost kapsz ennyiért a védelembe? Egy bizonyos Mo.Wilkerson 5 misiért játszik most egy évre,dehát ő nem olyan szintű játékos mint Ebner,CP,vagy B. King..
kolok1972
és amit Ebner-en vagy CP-n megspórolunk (rookiet vagy totálisan peremembert hozva), azt ellensúlyozni tudja egy Wilkerson igazolás?
amennyit veszítünk ST oldalon (biztos szerelések, nem elejtett puntok/kickoff-ok, őőő megvan még Cyrus Jones első éve????) azt visszaszerezzük Wilkersonnal a védőoldalon?

mert szerintem baromira nem

(most abba a megint nem apró részletbe nem megyek bele, hogy Wilkerson 5+3-ért írt alá, ergo bónuszoknak is kell helyet hagyni, így nem túl jó összehasonlítani a csak 5 milliót elvivő CP-Ebner párossal)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért az is látszik, hogy az NFL csapatok általában a draftról hoznak returnert. Mi is szoktunk próbálkozni, csak a mi ilyen irányú kísérleteink valahogy rendre beleállnak földbe. (Sőt igazából amikor veteránt hoztunk erre, az is.)
Azért valahol jogos elvárás lenne, hogy az évi 0-1 TD-nél kicsivel többet szállítson a ST.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem találom most a forrást, de en azt olvastam, hogy CP-nek semmi garantált nincs a 3M-ben.
Sinisa
3M base, 250ezer wo bonus
a garantált részt az raiders már kifizette aláíráskor , btw kap +1 évet és egy kis garit aztán bent lesz 2 milla körül.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nem találom most a forrást, de en azt olvastam, hogy CP-nek semmi garantált nincs a 3M-ben.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akkor csak a kiemelt részhez: a pff rangsorban legjobb returner (és sztem sokkal jobb wr) Lockett 2017-ben 891 rugót,de 18-ban is csak 2.1 misit, a második Alex Erickson tavaly 543 ezret,idén 633 ezret,a 3. Pharoh Cooper 17-ben 678 ezret,idén 768 ezret,a negyedik Andre Roberts tavaly mindennel együtt 1.8 misit kapott.
Ehhez képest CP 3 milkája a top fizetéshez képest is 50 %-kal több. Ilyen túlfizetésről beszélünk!

kolok1972
csak egy megjegyzés, ezek közül akivel van értelme összehasonlítani Patterson fizuját az Andre Roberts, mert a többi mind rookie contract
Cuchulain82
Jogos,aki nem rookiek voltak azok közül a lista 9. Sherels fizuja 2M,a 10. B. Tate fizuja 980 rugó volt tavaly.
Btw ebből mondjuk az is következik,hogy a legjobb visszahordók mind rookiek voltak Roberts kivételével és nem volt szüksége egy 3 misis veteránra.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Akkor csak a kiemelt részhez: a pff rangsorban legjobb returner (és sztem sokkal jobb wr) Lockett 2017-ben 891 rugót,de 18-ban is csak 2.1 misit, a második Alex Erickson tavaly 543 ezret,idén 633 ezret,a 3. Pharoh Cooper 17-ben 678 ezret,idén 768 ezret,a negyedik Andre Roberts tavaly mindennel együtt 1.8 misit kapott.
Ehhez képest CP 3 milkája a top fizetéshez képest is 50 %-kal több. Ilyen túlfizetésről beszélünk!

kolok1972
csak egy megjegyzés, ezek közül akivel van értelme összehasonlítani Patterson fizuját az Andre Roberts, mert a többi mind rookie contract
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Oh cmon man, most egy ST teljesítményét tényleg visszahordott yardokkal meg TD-kkel akarjuk megmagyarázni? Hol marad pl a field pozíció?
ZERO_L
Azért a field position nagyon nem csak az ST-n múlik.
zinedine5
akkor kiken? kell egy jó punter/kicker meg jó gunner, azok nem az ST részei?
ehhez is egy jó csapatmunka(!) kell, ahhoz meg minőségi emberek kellenek, bájdövéj Slater mellett Bademosi-t is elvesztettük mint jó ST playa

nem tudom konkrétan kivel van a baj, Ebner nobrainer, Ghost-on még mindig nem ment el meccs, két éve nem volt acélos, de tavaly jó évet hozott, Allen szintén jó, bal lába alulértékelt, Patterson az elit visszahordása mellett, támadásban is bőven szélesíti a playbookot, akkor? a roster töltelékek akik rookie szerződés alatt játszanak?


meg milyen túlfizetésről beszélünk, még akkor is ha elfogadjuk, hogy túlfizetjük a játékosokat, mennyit lehetne az ST-n spórolni, 3-4 milliót? (és most hagyjuk azt ha a rugón vagy punter-en spórolunk esetleg bármelyik ST ászt kivágjuk, drasztikusan romolhatna ez az egység)

milyen védő játékost tudnál ennyiért szerezni, Bademosi/Mingo váltott csapatot ennyiért, nem kapsz ezért az összegért csak is egy plusz embert a padra...
ZERO_L
Akkor csak a kiemelt részhez: a pff rangsorban legjobb returner (és sztem sokkal jobb wr) Lockett 2017-ben 891 rugót,de 18-ban is csak 2.1 misit, a második Alex Erickson tavaly 543 ezret,idén 633 ezret,a 3. Pharoh Cooper 17-ben 678 ezret,idén 768 ezret,a negyedik Andre Roberts tavaly mindennel együtt 1.8 misit kapott.
Ehhez képest CP 3 milkája a top fizetéshez képest is 50 %-kal több. Ilyen túlfizetésről beszélünk!
Ehhez jön pluszban még Ebner (akit amúgy baromira bírok) 5 misije két évre,egy absz only st játékosért ...
Ja hogy milyen játékost kapsz ennyiért a védelembe? Egy bizonyos Mo.Wilkerson 5 misiért játszik most egy évre,dehát ő nem olyan szintű játékos mint Ebner,CP,vagy B. King..

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Oh cmon man, most egy ST teljesítményét tényleg visszahordott yardokkal meg TD-kkel akarjuk megmagyarázni? Hol marad pl a field pozíció?
ZERO_L
Azért a field position nagyon nem csak az ST-n múlik.
zinedine5
akkor kiken? kell egy jó punter/kicker meg jó gunner, azok nem az ST részei?
ehhez is egy jó csapatmunka(!) kell, ahhoz meg minőségi emberek kellenek, bájdövéj Slater mellett Bademosi-t is elvesztettük mint jó ST playa

nem tudom konkrétan kivel van a baj, Ebner nobrainer, Ghost-on még mindig nem ment el meccs, két éve nem volt acélos, de tavaly jó évet hozott, Allen szintén jó, bal lába alulértékelt, Patterson az elit visszahordása mellett, támadásban is bőven szélesíti a playbookot, akkor? a roster töltelékek akik rookie szerződés alatt játszanak?


meg milyen túlfizetésről beszélünk, még akkor is ha elfogadjuk, hogy túlfizetjük a játékosokat, mennyit lehetne az ST-n spórolni, 3-4 milliót? (és most hagyjuk azt ha a rugón vagy punter-en spórolunk esetleg bármelyik ST ászt kivágjuk, drasztikusan romolhatna ez az egység)

milyen védő játékost tudnál ennyiért szerezni, Bademosi/Mingo váltott csapatot ennyiért, nem kapsz ezért az összegért csak is egy plusz embert a padra...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Oh cmon man, most egy ST teljesítményét tényleg visszahordott yardokkal meg TD-kkel akarjuk megmagyarázni? Hol marad pl a field pozíció?
ZERO_L
Azért a field position nagyon nem csak az ST-n múlik.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Hill két marék szotyiért van itt, gondolom Gillislee-vel lemeccselik a powerback posztot a TC-ben
 twitter.com/TomPelissero/status/975541379819626496



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Emlékszem mennyire szívtam a fogamat anno a letrade miatt, eléggé fel volt hájpolva Patterson, meg a semmire maradtam fent, aztán csak nem jöttünk ki olyan szarul, látva mi lett az első körös pickből és mi kiket húztunk 😀

 twitter.com/AlbertBreer/status/975514781007384576



Patterson 6 évvel fiatalabb, mint Slater, ráadásul kellett egy visszahordó Amendola távozása után. És esetleg még elkapóként is lehet benne valamennyi potenciál. Nem értem ebben mi a brainfart.
Boston
Gondolom arra gondol zinedine kollega hogy,harom ST jatekosra kifizetunk kozel 7 misit/ ev,amikbol 2 raadasul only ST playa.
kolok1972
Igy-igy.

Gost 5 millió, Allen 2 m, Ebner 2m, most Patterson 3-ért. Ezen kívúl van legalább 4 (King, Cardona, Grissom, Grigsby, Richards talán Cyrus) olyan játékos aki gyakorlatilag csak garbage timeban küldhető fel a pályára . Ehhez képest az ST valamivel jobb mint az átlag.
19. illetve 17. legtöbb visszahordott yard, egy TD-vel.
Szerintem ez nem ér ennyit és szerintem ennek a csapatrésznek a túlfizetéseiből inkább a D-be kéne játékos, vagy pl. többet költhetnénk a saját FA-inkre.
zinedine5
Oh cmon man, most egy ST teljesítményét tényleg visszahordott yardokkal meg TD-kkel akarjuk megmagyarázni? Hol marad pl a field pozíció?

Ismerve BB ST fetisizmusát, ez lenne az utolsó terület ahol bármiféle kritikát kellene megfogalmazni

 twitter.com/NEPD_Loyko/status/975112297566883840



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
ST win csempiönship... vagy nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Patterson 6 évvel fiatalabb, mint Slater, ráadásul kellett egy visszahordó Amendola távozása után. És esetleg még elkapóként is lehet benne valamennyi potenciál. Nem értem ebben mi a brainfart.
Boston
Gondolom arra gondol zinedine kollega hogy,harom ST jatekosra kifizetunk kozel 7 misit/ ev,amikbol 2 raadasul only ST playa.
kolok1972
Igy-igy.

Gost 5 millió, Allen 2 m, Ebner 2m, most Patterson 3-ért. Ezen kívúl van legalább 4 (King, Cardona, Grissom, Grigsby, Richards talán Cyrus) olyan játékos aki gyakorlatilag csak garbage timeban küldhető fel a pályára . Ehhez képest az ST valamivel jobb mint az átlag.
19. illetve 17. legtöbb visszahordott yard, egy TD-vel.
Szerintem ez nem ér ennyit és szerintem ennek a csapatrésznek a túlfizetéseiből inkább a D-be kéne játékos, vagy pl. többet költhetnénk a saját FA-inkre.
zinedine5
Igen, ebben igazat kell, hogy adjak nektek.

Do your job
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Patterson 6 évvel fiatalabb, mint Slater, ráadásul kellett egy visszahordó Amendola távozása után.
Boston
Amendola a punt-okat hordta vissza, ő meg a kickoff-okat, így inkább Dion Lewis-t helyettesítheti ezen a téren.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Patterson 6 évvel fiatalabb, mint Slater, ráadásul kellett egy visszahordó Amendola távozása után. És esetleg még elkapóként is lehet benne valamennyi potenciál. Nem értem ebben mi a brainfart.
Boston
Gondolom arra gondol zinedine kollega hogy,harom ST jatekosra kifizetunk kozel 7 misit/ ev,amikbol 2 raadasul only ST playa.
kolok1972
Igy-igy.

Gost 5 millió, Allen 2 m, Ebner 2m, most Patterson 3-ért. Ezen kívúl van legalább 4 (King, Cardona, Grissom, Grigsby, Richards talán Cyrus) olyan játékos aki gyakorlatilag csak garbage timeban küldhető fel a pályára . Ehhez képest az ST valamivel jobb mint az átlag.
19. illetve 17. legtöbb visszahordott yard, egy TD-vel.
Szerintem ez nem ér ennyit és szerintem ennek a csapatrésznek a túlfizetéseiből inkább a D-be kéne játékos, vagy pl. többet költhetnénk a saját FA-inkre.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Patterson 6 évvel fiatalabb, mint Slater, ráadásul kellett egy visszahordó Amendola távozása után. És esetleg még elkapóként is lehet benne valamennyi potenciál. Nem értem ebben mi a brainfart.
Boston
Gondolom arra gondol zinedine kollega hogy,harom ST jatekosra kifizetunk kozel 7 misit/ ev,amikbol 2 raadasul only ST playa.Lockett,aki a PFF szerint a legjobb visszahordo volt a 2/3-at keresi es Ő sztem lenyeges jobb WR,de pl Roberts a felet keresi

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Patterson 6 évvel fiatalabb, mint Slater, ráadásul kellett egy visszahordó Amendola távozása után. És esetleg még elkapóként is lehet benne valamennyi potenciál. Nem értem ebben mi a brainfart.

Do your job
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
ez nem annyira rossz húzás az öregtől, Slaterrel ezek szerint nem számol már és Amendola elmenetelével még visszahordónk sem igazán maradt (Lewis is elment), és nehogy már Minitront töressük össze feleslegesen... 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Ez nálam az igazi BB brainfart move.
zinedine5
Miért?

26 hellyel mentünk hátra az 5. körből cserébe kaptunk egy elit visszahordót és igazából pótoltuk vele Slatert is.

Azt gondolom, hogy Slater sem írt volna alá olcsóbban hozzánk látva Ebner fizetését.

Szerintem pont, hogy okos húzás.
ervinator
Azért az hogy Ebnert kurvára túlfizettük, még nem kéne hogy azt jelentse,hogy minden ST játékossal ezt kéne tenni...
kolok1972
Slater minden évben Pro-Bowler elit ST játékos, kíváncsi leszek, mennyiért fog aláírni majd az új csapatához, de abban biztos vagyok, hogy sok különbség nem lesz.

Cserébe Patterson elit visszahordó és még adott esetben az Offenseben is szerepet kaphat.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ez nálam az igazi BB brainfart move.
zinedine5
Miért?

26 hellyel mentünk hátra az 5. körből cserébe kaptunk egy elit visszahordót és igazából pótoltuk vele Slatert is.

Azt gondolom, hogy Slater sem írt volna alá olcsóbban hozzánk látva Ebner fizetését.

Szerintem pont, hogy okos húzás.
ervinator
Azért az hogy Ebnert kurvára túlfizettük, még nem kéne hogy azt jelentse,hogy minden ST játékossal ezt kéne tenni...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Ez nálam az igazi BB brainfart move.
zinedine5
Miért?

26 hellyel mentünk hátra az 5. körből cserébe kaptunk egy elit visszahordót és igazából pótoltuk vele Slatert is.

Azt gondolom, hogy Slater sem írt volna alá olcsóbban hozzánk látva Ebner fizetését.

Szerintem pont, hogy okos húzás.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ez nálam az igazi BB brainfart move.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg az 5/159-et adtuk, jött vissza a 6/185 (bár ez még nem fix)

Ezek alapján így állunk
1/31 (1.76 millió)
2/43 (1.19 millió)
2/63 (0.8 millió)
3/95 (0.68 millió)
4/136 (0.59 millió)
6/185 (0.52 millió)
7/219 (0.51 millió)

Hehe
 twitter.com/ByKevinDillon/status/975508228468506625

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá. Cordarrelle Patterson jön állítólag. Visszahordónak pöpec a csóka, bár ezért a 3.25 millás fizuért annak drága lenne. Viszont szerintem mi pl a screeneknél is egészen jól tudnánk használni.

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
a 11. legtöbb elkapott yard azért ne legyen már gyenge teljesítmény..😊

és azért rengeteg helyet csinál a többieknek, azzal hogyha be kell rá segíteni, illetve ha slotban van egy JE, akkor előtte is megnyílhat a lehetőség jobban, ha csak egy corner figyel rá.

Semmiképpen nem tradelném el, jöjjön az a 3. körös komp.pick ha nem akarjuk megfizetni..