New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..

Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
topin
Slatert még nem szerződtettük vissza.
ervinator
Újoncot se draftoltunk..Waddle és Fleming sincs újraszerződtetve, mégis fel van tüntetve..
topin
Slatert ha visszahozzuk, valakit kiszorítok helyette

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..

Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
topin
Slatert még nem szerződtettük vissza.
ervinator
Újoncot se draftoltunk..Waddle és Fleming sincs újraszerződtetve, mégis fel van tüntetve..

Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..

Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
topin
Slatert még nem szerződtettük vissza.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..

Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne adj ötleteket, még elveszik JMD miatt

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha mi raktuk volna ki orvosin Grant-et mikor megtudtuk, hogy Crabtree-t kivágják már nem lenne idei első körünk kb.. 😊

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/974997486069800960


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez igaz. Viszont láthattunk már olyanokat, akik más csapatoknál nem kellettek, mi felszedtük őket az utcáról éhbérért, és nálunk meg jók voltak. Tényleg nem akarok példákat keresgélni, de csak a futók esetében ott van Woodhead vagy Lewis. Szóval csak azért, mert valaki egy rendszerben nem volt jó, vagy egy gyenge csapatrészbe nem került be, azért még máshol nem biztos, hogy fos lesz
Wyatt
Ebben igazad van, Welkert is hozhattad volna példának. De azért nem tennék nagy pénzt rá. hogy Tobin megéri az 53-as rostert.

Woodhead visszavonult.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez igaz. Viszont láthattunk már olyanokat, akik más csapatoknál nem kellettek, mi felszedtük őket az utcáról éhbérért, és nálunk meg jók voltak. Tényleg nem akarok példákat keresgélni, de csak a futók esetében ott van Woodhead vagy Lewis. Szóval csak azért, mert valaki egy rendszerben nem volt jó, vagy egy gyenge csapatrészbe nem került be, azért még máshol nem biztos, hogy fos lesz

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin
Sinisa
OT a Hókszból? Az azért kemény...
kolok1972
Tényleg, rosszabbat nehéz lett volna találni... 😊
Burkus
Ő azért inkább nálunk töltött el több időt így azért mindjárt más 😉 s cserének nem is volt rossz, nem is értem miért engedték el simán elfért volna ott.
dande
Hat azert ha vki a Hóksz 2017-es falaba nem fert be,az azert nem egy jo ajanlolevel. Cserenek sem...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Ennyi, cserének olcsón elférhet, alapesetben úgysem ő a kezdő.
Wyatt
Raadasul Iowara jart, szoval ott a Ferentz kotodes
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi, cserének olcsón elférhet, alapesetben úgysem ő a kezdő.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin
Sinisa
OT a Hókszból? Az azért kemény...
kolok1972
Tényleg, rosszabbat nehéz lett volna találni... 😊
Burkus
Ő azért inkább nálunk töltött el több időt így azért mindjárt más 😉 s cserének nem is volt rossz, nem is értem miért engedték el simán elfért volna ott.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin
Sinisa
OT a Hókszból? Az azért kemény...
kolok1972
Tényleg, rosszabbat nehéz lett volna találni... 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Wyatt
Fa... túl sok peterk-et olvasok 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem repesek érte, viszont nem drága, kellett ugye egy DE, és a sok fiatal mellett most a rutin mellett döntöttek.

Az előző évben amúgy a PFF-nél az összes edge rusher (3–4/4–3 egyben) közül a 17. legjobbnak látta, elég szép névsort előzött meg, és ami pluszban fontos még BB-nek, hogy a futás ellen sincs elveszve, ott csupán 10-en előzték meg. Ezek eléggé meggyőző számok.

Idén tölti be a 30-at, jövőre 31 lesz a szerződése végén, az sem vészes, és amilyen fizukat kiszórnak a piacon, ez a 6 milliós átlag igazából diszkont ár.

Szerintem ez sem rossz move.
Wyatt
Nekem tavalyra a pff-nel azt hozza, hogy 14ik legjobb pass rusher (87.2) es ezzel a legjobb a Patriotsnal, viszon a futas ellen csak hatul van az 56.1-es osztalyzataval. Igaz, igy is jobb, mint Wise vagy Butler.
Spigo
Durva, a két különböző táblázatban két teljesen eltérő szám volt. Pedig úgy több értelmet láttam volna benne.


No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
Ugyan, teljesen jó volt, csak aztán elszállt a bizalom 😛 Mondjuk azóta a 3. körökben volt David Johnson és Jordan Howard egymást követő két évben, szóval BB előtt ott a jobb példa is 😀

Így állunk most:

 mobile.twitter.com/patscap/status/974863407764602881

Allen, McClellin meg benne.
Gronk, HT átstrukturálás szerintetek lehetséges meg?
Vagy BB mar nem nagyon akar hozni senkit, inkabb majd a draftrol es utana ill. edzőtábor végén kukáz majd?

Cooks, Mason hosszabbítás, ha számolunk Velük, jobb lenne meg idén. Top OG fizut is sikerült idén jol feltornazni, szóval Mason-t sem lesz olcsó ott tartani.
Sinisa
felesleges kidobálni mindenkit ha nincs időponthoz kötött roster bónusza.

JMD fizuját is meg lehet piszkálni ha nagyon kell de én inkább hosszabbítanék vele, mint strukturálnék..
elnézve AB és Miller átalakítását az azért elég mehh..

Tom szerződéséről van infó? elvileg volt róla szó, hogy tárgyalnak
gordon
Aztán McDanielsét miért? Mert nem ment a Coltshoz? 😀

A draftra a spotrac számai szerint 6.02 millió kell még, nagyjából ennyi lehet Clayborn első éves fizuja is (bár valszeg az átlag helyett ott valami kisebb szám lesz), és akkor még kell Hillék fizuja bele. Nem lepne meg, ha nem nagyon lenne túl nagy igazolás innentől kezdve, bár Hill csábítgatja Ebront 😀

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Így állunk most:

 mobile.twitter.com/patscap/status/974863407764602881

Allen, McClellin meg benne.
Gronk, HT átstrukturálás szerintetek lehetséges meg?
Vagy BB mar nem nagyon akar hozni senkit, inkabb majd a draftrol es utana ill. edzőtábor végén kukáz majd?

Cooks, Mason hosszabbítás, ha számolunk Velük, jobb lenne meg idén. Top OG fizut is sikerült idén jol feltornazni, szóval Mason-t sem lesz olcsó ott tartani.
Sinisa
felesleges kidobálni mindenkit ha nincs időponthoz kötött roster bónusza.

JMD fizuját is meg lehet piszkálni ha nagyon kell de én inkább hosszabbítanék vele, mint strukturálnék..
elnézve AB és Miller átalakítását az azért elég mehh..

Tom szerződéséről van infó? elvileg volt róla szó, hogy tárgyalnak
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Így állunk most:

 mobile.twitter.com/patscap/status/974863407764602881

Allen, McClellin meg benne.
Gronk, HT átstrukturálás szerintetek lehetséges meg?
Vagy BB mar nem nagyon akar hozni senkit, inkabb majd a draftrol es utana ill. edzőtábor végén kukáz majd?

Cooks, Mason hosszabbítás, ha számolunk Velük, jobb lenne meg idén. Top OG fizut is sikerült idén jol feltornazni, szóval Mason-t sem lesz olcsó ott tartani.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
nem tartom magam nagy NFL szakinak,inkább közelebb vagyok a fotel szurkolóhoz, oké hogy DE kellett a csapathoz mert vékonykák vagyunk, de azon kívül hogy BB szereti azon olyan játékosokat akiknek szakadt térdszalagjai vannak, de ennek az embernek az egészségügyi állapota kellően megkérőjelezendő. Másrészt a 9,5 sackjéből tavaly 6-ot a Cowboys ellen csinálta egy meccsen,ahol a dallasi OL a világát nem tudta hogy hol van....
Ruitn,meg veterán oké, hát mindegy majd meglássuk mi lesz belőle de nagyon happy nem lettem ettől a movetól 😊
manuszka86
Tavaly 54-szer helyezett nyomast az iranyitora, ami tobb, mint barmelyik jatekosunknal.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕
ZERO_L
kitöröltem a képeket


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕
ZERO_L
Ha az új hozzaszolas gombra nyomsz akkor nem kell lapozgatni.
fodi91
tudom ez blaszfémia, de nincs megnyitva a fórum 0-24-ben 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
fodi91 196
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕
ZERO_L
Ha az új hozzaszolas gombra nyomsz akkor nem kell lapozgatni.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
nem tartom magam nagy NFL szakinak,inkább közelebb vagyok a fotel szurkolóhoz, oké hogy DE kellett a csapathoz mert vékonykák vagyunk, de azon kívül hogy BB szereti azon olyan játékosokat akiknek szakadt térdszalagjai vannak, de ennek az embernek az egészségügyi állapota kellően megkérőjelezendő. Másrészt a 9,5 sackjéből tavaly 6-ot a Cowboys ellen csinálta egy meccsen,ahol a dallasi OL a világát nem tudta hogy hol van....
Ruitn,meg veterán oké, hát mindegy majd meglássuk mi lesz belőle de nagyon happy nem lettem ettől a movetól 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin
Sinisa
OT a Hókszból? Az azért kemény...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.