New Orleans Saints
46 feliratkozó
7 hónapja
Mondjuk megnézném egy egészséges támadó fallal mit tud, de azért tegnap is szépen menekült a nyomás elől 😁Most következik 7 ideális meccs arra, hogy kiderüljön kb. mit tud.1981-ben nyert utoljára a Saints-ben újonc irányító....szerintem ha megnezzuk a korulotte levo szemelyzetet es hogy a masodik meccse volt kezdokent, akkor ez egesz egyszeruen egy fantasztikus teljesitmeny volt. 3rd downon ugy jatszott mint mahomes😅
atapapa
vegre, jo volt mar latni egy kis focit. (es szerencsere az 1/1 vetelytarsak is nyertek ma🙃)
mate93
Ezekből lehet 7 nyerni és 7 bukni is.
Itt most eldől, hogy kik maradnak a jövő csapatában. (Majd kiderül ki jár jobban!)
kijo

7 hónapja
Amúgy basszus tényleg, nem elég, hogy W, a draftpozi sem romlott annyira.1981-ben nyert utoljára a Saints-ben újonc irányító....szerintem ha megnezzuk a korulotte levo szemelyzetet es hogy a masodik meccse volt kezdokent, akkor ez egesz egyszeruen egy fantasztikus teljesitmeny volt. 3rd downon ugy jatszott mint mahomes😅
atapapa
vegre, jo volt mar latni egy kis focit. (es szerencsere az 1/1 vetelytarsak is nyertek ma🙃)
mate93
Poloska vagyok.
7 hónapja
Most következik 7 ideális meccs arra, hogy kiderüljön kb. mit tud.1981-ben nyert utoljára a Saints-ben újonc irányító....szerintem ha megnezzuk a korulotte levo szemelyzetet es hogy a masodik meccse volt kezdokent, akkor ez egesz egyszeruen egy fantasztikus teljesitmeny volt. 3rd downon ugy jatszott mint mahomes😅
atapapa
vegre, jo volt mar latni egy kis focit. (es szerencsere az 1/1 vetelytarsak is nyertek ma🙃)
mate93
Ezekből lehet 7 nyerni és 7 bukni is.
Itt most eldől, hogy kik maradnak a jövő csapatában. (Majd kiderül ki jár jobban!)
7 hónapja
Tyler Shough's statistical ranks among QBs this week through the early slate:
— The 33rd Team (@The33rdTeamFB) November 9, 2025
1st in passer rating (128.9)
2nd in EPA per dropback (0.24)
1st in yards per attempt (10.4)
3rd in completion % (70.4%) pic.twitter.com/oW5hsLhUrr
😊
7 hónapja
1981-ben nyert utoljára a Saints-ben újonc irányító....szerintem ha megnezzuk a korulotte levo szemelyzetet es hogy a masodik meccse volt kezdokent, akkor ez egesz egyszeruen egy fantasztikus teljesitmeny volt. 3rd downon ugy jatszott mint mahomes😅
atapapa
vegre, jo volt mar latni egy kis focit. (es szerencsere az 1/1 vetelytarsak is nyertek ma🙃)
7 hónapja
A '17-es draftból is csak Kamara van még, amíg van ...Így meg nem csoda, hogy hol tartunk ...
7 hónapja
egy újabb bust
atapapa
In the 5 draft classes from 2018-2022, the #Saints drafted 27 players.
— Rod Walker (@RodWalkerNola) November 4, 2025
Seven are on current roster.
2018: Will Clapp
2019: Erik McCoy
2020: Cesar Ruiz
2021: Pete Werner, Landon Young
2022: Chris Olave, Alontae Taylor
ebbol szerintem clappet es youngot ne is szamoljuk, soha nem kerulnek palyara. egeszen szurrealisan gyenge draft teljesitmeny amit loomisek muvelnek a 2017-es csodadraft ota. elore felek, hogy mit fognak muvelni a 2026-os top3as pickkel….
7 hónapja
Penning nagy érték, remélem csak Herbertért adtuk oda. 🤣🤣Saints are trading OL Trevor Penning to the Chargers, per source.Van isten, ha mi adtunk picket hogy menjen is megérte 😂
KeyG
kapitnono
Rajta buktunk rendesen.
7 hónapja
2027 sixth-round pick.Saints are trading OL Trevor Penning to the Chargers, per source.Van isten, ha mi adtunk picket hogy menjen is megérte 😂
KeyG
kapitnono
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
7 hónapja
uhhh ez nagyon jo, barmi is az ellenertek😂gondolom egy 7. kor, de lejart volna a szerzodese, kizart hogy hosszabbitottunk volna vele es igy a compensation pick formulaba sem kell majd beleszamitani nyaron. orultem volna meg egy nagyobb nevnek is, de legalabb a minimumot hoztuk.
Szerkesztette: mate93
7 hónapja
Saints are trading OL Trevor Penning to the Chargers, per source.Van isten, ha mi adtunk picket hogy menjen is megérte 😂
KeyG

7 hónapja
Saints are trading OL Trevor Penning to the Chargers, per source.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
7 hónapja
Nagyon halvány játékot nyújt, remélem lesz eszünk és egy nagyon max wr2 ért nem fogunk 20+ milliós szerződést adni..Olave is mehetne... (nem fog)Neki kellene mennie és Shaheed maradni, de a realitás az ellenkezője.
atapapa
kijo

7 hónapja
Olave is mehetne... (nem fog)Neki kellene mennie és Shaheed maradni, de a realitás az ellenkezője.
atapapa
7 hónapja
Legjobb tradeünk valaha4. es 5. kor, egy picit gyengebb, mint a 3. kor amit kertunk erte, szerintem ez korrekt. nyaron lejart volna a szerzodese, nem tartottuk volna meg.UDFA ként jött, pickért távozitt, ha így nézzük jó befektetés volt...
orulok, jojjon meg egy hasonlo trade
mate93
Ettől függetlenűl sajnálom.
Fattyu

7 hónapja
4. es 5. kor, egy picit gyengebb, mint a 3. kor amit kertunk erte, szerintem ez korrekt. nyaron lejart volna a szerzodese, nem tartottuk volna meg.UDFA ként jött, pickért távozitt, ha így nézzük jó befektetés volt...
orulok, jojjon meg egy hasonlo trade
mate93
Ettől függetlenűl sajnálom.
Szerkesztette: Fattyu
7 hónapja
4. es 5. kor, egy picit gyengebb, mint a 3. kor amit kertunk erte, szerintem ez korrekt. nyaron lejart volna a szerzodese, nem tartottuk volna meg. orulok, jojjon meg egy hasonlo trade
7 hónapja
Seahawks are sending 2026 fourth- and fifth-round picks to the Saints in exchange for WR Rashid Shaheed.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
7 hónapja
Saints are trading WR Rashid Shaheed to the Seahawks, per source.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
7 hónapja
nagyon remelem, hogy az utolso 5 oraban bejelentenek legalabb 1, de inkabb 2 cseret, mert ez komedia… draftpickekre van szukseg, megdobbento lesz, ha nem tortenik semmi a csapatnal.Vagy csak ennyire nem kell senki senkinek 😁
mate93

7 hónapja
nagyon remelem, hogy az utolso 5 oraban bejelentenek legalabb 1, de inkabb 2 cseret, mert ez komedia… draftpickekre van szukseg, megdobbento lesz, ha nem tortenik semmi a csapatnal.
7 hónapja
Szép is lenne, max egy 5. kört ha adnak érte sajnosNa valakin túladunk a héten?a ket fiatal elso koros tacklen kivul mehet barki, sajnos senkiert sem kar. katasztrofa az egesz roster, edzoi stab, szakmai vezetes, szar minden😅 remelem 1-2 jatekost elcserelunk, hogy tobb pickunk legyen a drafton.
atapapa
a tippem shaheed egy 3. korert es talan pete werner aproert.
mate93
