New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mit tudtok arrol az LBröl akit szintén josolnak ide, mert nagyon nézzük? Blake Cashman olb
Kájzerszóze
 thedraftnetwork.com/player/blake-cashman




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Mit tudtok arrol az LBröl akit szintén josolnak ide, mert nagyon nézzük? Blake Cashman olb
Kájzerszóze
Miskolci gyerek ő is!..
😀😀😀😀😀
zemanla
YouTube alapú megfigyelések alapjàn jó! 😁😁
Jól olvassa a jàtékokat...?

De igazi szakértők biztos többet tudnànak mondani.

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mit tudtok arrol az LBröl akit szintén josolnak ide, mert nagyon nézzük? Blake Cashman olb
Kájzerszóze
Miskolci gyerek ő is!..
😀😀😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Mit tudtok arrol az LBröl akit szintén josolnak ide, mert nagyon nézzük? Blake Cashman olb

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Viks, Jets, Dolphins,
és LAC meccsek lesznek az előszezonban.
2. héten TV-s meccs lesz a Riversék elleni.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kamara szerződés alatt van még 2020-ban, Rankinsnek szerintem biztos hogy lehívjuk az 5. éves opcióját, Peat meg.... Hagyjuk, nem vagyok benne biztos hogy annyira akarunk vele majd hosszabbítani. Komoly pénzt az eddigiek alapján nem fog kapni.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Nézegetve az idei FA árakat jövőre jó kör lesz megtartani a játékosainkat.
Jordan, Thomas simán kinéz legalább 20 millió /év, aztán ezzel kb elfogyott szinte az összes pénz 😁
Pedig lenne még egy Kamara, Peat, Rankins is, meg aztán ki tudja Brees esetleg vállal e még egy évet esetleg.
Ha mégis meg akarunk tartani mindenkit valahogy nagyon kell a matek Loomistól


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Jeremy Shockey twitter fejléc :cool:

 twitter.com/JeremyShockey


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sok oldalon rajongói oldal osztotta ezt a véleményt, hogy S-t várnak a drafton. A F7-be jött két kiegészítő ember, létszámra megvagyunk, ha Rankins visszatér, szerintem talent-re is oké. Hátsó körökben érkezhet mélység.
Gyurma Pappa
Szinte csak hátsó körünk van.😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sok oldalon rajongói oldal osztotta ezt a véleményt, hogy S-t várnak a drafton. A F7-be jött két kiegészítő ember, létszámra megvagyunk, ha Rankins visszatér, szerintem talent-re is oké. Hátsó körökben érkezhet mélység.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
PJ williams is visszatért 1 évre 5 milláért. A verhetetlen secondary összeállt 😁
kapitnono
Azért kívàncsi vagyok, hogy mit fog alakítani a SEC.
Anyag, darabszàm van benne bőven. Így oda nem vàrok a draftról senkit.
Làssuk mit tud Apple teljes félkészülés utàn.
PatRobnak meg remélem itt is összejön egy jó szezon.
S-be kellene még valaki talàn.

Persze kell hozzà egy jó F7, na oda vàrok még erősítést, mert ugyan elvileg ott is megvagyunk, de nem a szezon kezdetére.

Tényleg T. Davisonnal mi a helyzet? Nàlunk maradt?
Mert a team roster elég frissnek tünik és ott szerepel.
Rankins meg aktív keret tagja...
Fattyu
Davison is szabadügynök, nem lepne meg ha nem kell senkinek olcsóért visszahoznánk egy évre, futás ellen cserélnek nem volt rossz.
Egy S t azért valahonnan kerítenék, mert a williams Bell duó adott, de mögöttük max Banjo van és ennyi kb


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
PJ williams is visszatért 1 évre 5 milláért. A verhetetlen secondary összeállt 😁
kapitnono
Azért kívàncsi vagyok, hogy mit fog alakítani a SEC.
Anyag, darabszàm van benne bőven. Így oda nem vàrok a draftról senkit.
Làssuk mit tud Apple teljes félkészülés utàn.
PatRobnak meg remélem itt is összejön egy jó szezon.
S-be kellene még valaki talàn.

Persze kell hozzà egy jó F7, na oda vàrok még erősítést, mert ugyan elvileg ott is megvagyunk, de nem a szezon kezdetére.

Tényleg T. Davisonnal mi a helyzet? Nàlunk maradt?
Mert a team roster elég frissnek tünik és ott szerepel.
Rankins meg aktív keret tagja...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
PJ williams is visszatért 1 évre 5 milláért. A verhetetlen secondary összeállt 😁


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
 twitter.com/trenches_/status/1112763427645198337
 www.instagram.com/buckydesigns/

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Egy Cowboys drukkertől, for what its worth:
 www.bloggingtheboys.com/2019/4/1/18290398/might-as-well-call-the-new-pass-interference-rule-change-the-jason-garrett-rule

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
sprolesnak meg ajánlhatnánk valamit. a búcsúja ideális lehetne nálunk.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ed Oliver járt nálunk draft eőtti privát edzésen, és természetesen elkezdődtek a spekulációk, hogy feladnánk a jövőnket, hogy feltradelhessünk érte. Ami remélem csak alaptalan kamu, mert legalább két első kör kellene hozzá a jövő évekből, ha nem három, elég nagy butaság lenne feladni a jövőnket.
kapitnono
barom jó játékos lesz, a fél franchise-t adnám érte.
szomorú nap volt amikor anno nem az LSU-hoz commitolt

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sokkal valószínűbb, hogy azzal számoltok, hogy a Bucs, vagy egy felcserével a Panthers, Falcons duó egyike elviheti, így pedig jövőbeli ellenfelet térképezhettek fel
Wyatt
Szerintem is, csak az újságírói képzelet határtalan 😀
kapitnono
Szerintem meg leitatjatok, beletoltok 1-2 spanglit aztán elterjesztitek, hogy bukott drogtesztet, hogy lecsússzon 2. kor végére 😊
somoskovig
😊😊😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Sokkal valószínűbb, hogy azzal számoltok, hogy a Bucs, vagy egy felcserével a Panthers, Falcons duó egyike elviheti, így pedig jövőbeli ellenfelet térképezhettek fel
Wyatt
Szerintem is, csak az újságírói képzelet határtalan 😀
kapitnono
Szerintem meg leitatjatok, beletoltok 1-2 spanglit aztán elterjesztitek, hogy bukott drogtesztet, hogy lecsússzon 2. kor végére 😊

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Sokkal valószínűbb, hogy azzal számoltok, hogy a Bucs, vagy egy felcserével a Panthers, Falcons duó egyike elviheti, így pedig jövőbeli ellenfelet térképezhettek fel
Wyatt
Szerintem is, csak az újságírói képzelet határtalan 😀


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokkal valószínűbb, hogy azzal számoltok, hogy a Bucs, vagy egy felcserével a Panthers, Falcons duó egyike elviheti, így pedig jövőbeli ellenfelet térképezhettek fel

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Ed Oliver járt nálunk draft eőtti privát edzésen, és természetesen elkezdődtek a spekulációk, hogy feladnánk a jövőnket, hogy feltradelhessünk érte. Ami remélem csak alaptalan kamu, mert legalább két első kör kellene hozzá a jövő évekből, ha nem három, elég nagy butaság lenne feladni a jövőnket.


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Szerintem 13 év alatt egyszersem találtam el a drafton semmit (talán Jenkinst, de ebben nem vagyok biztos), szóval én nem vagyok releváns 😊 Nem ismerem a prospecteket, ez a gond.

Szerintem tudunk BPA-zni nem projekt játékost, simán el tudok képzelni egy WR picket is, de kb. a QB-t kivéve bármit el tudok fogadni a 2. körben. Ha én húznék akkor falakra koncentrálnék.
Gyurma Pappa
Szerintem DL poszton egész korrektül megvagyunk viszont az OL ben nem sok értelmes csere van, én lehet oda húznék. Aztán ki tudja Seanék mennyire buzultak bele Grierbe ha ennyire nézegették.
Mondjuk a hírek is inkább arról szóltak hogy főként wr t meg te t, nézegettünk meg hívtunk el private edzésre,aztán ki tudja mi lesz


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem 13 év alatt egyszersem találtam el a drafton semmit (talán Jenkinst, de ebben nem vagyok biztos), szóval én nem vagyok releváns 😊 Nem ismerem a prospecteket, ez a gond.

Szerintem tudunk BPA-zni nem projekt játékost, simán el tudok képzelni egy WR picket is, de kb. a QB-t kivéve bármit el tudok fogadni a 2. körben. Ha én húznék akkor falakra koncentrálnék.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na - mi nyertuk a SuperBowl-t tavaly. megnyugodtam.
diceman
csak bejutottunk 😉
adam77
Miért? Nem volt meg a Minnesota-csoda és utána nem nyert az Eagles a Vikings ellen? 😀