New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Értem.
Azaz, must win!
Most még van esély a SB ra, a következő évek NFC döntője (?) nem érdekel senkit. 😊 Mondjuk, ki is emlékszik már, hogy kb 8 éve ki nyerte....vagy 7...vagy 3.... 😊
Anyagilag is fontosabb egy SB döntő, esetleg győzelem, mint a köv évek erős, közepes teljesítménye. Mert az meglehet egy kevésbé potens QB-val is majd.
Akkor, amit lehet, még a Kapitány köré teszünk. (DT, TE, CB) az eredményesség reményében.
A többin, meg "ráérünk", ráérnek gondolkozni, ha Brees bejelenti, hogy visszavonul.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amíg Brees-nek szerződése van, nem fogunk draftcetliket kamatoztatni következő idényekre. Idén is inkább arra látok esélyt, hogy a következő évek kárára előrébb jöjjünk.
SP amúgy azt mondta a napokban hogy a DT-poszt a nagy need. Meg a TE továbbra is,

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak visszatérnék a néhány nappal ezelőtti kérdésemhez.

Mi lenne, ha (mivel olyan égető needünk nics- persze, lehet, amit mi nem tudunk)
az idei draftcetlieinket jövő évire cserélnénk? (jelenértékben, kaphatunk érte magasabb jövő évi pickeket? Már, amiért lehet. Tudom, mindent lehet, de 2 db 7. kör, mit ér jövőre? Egy 6. at kb? Igen, tudom, nem egzakt a kérdés.)
Szóval, mit kaphatnánk az idei 2,5,6,6,7,7, pickért? Vagyis, hogy lehetne kihozni belőle jövő évi minél magasabb pickeket?
A 2020-at (még!) nem éltük fel.
Az idén "begyűjtött", magasabb (?) pickekkel, lehet jobban tudnánk feljebb menni jövőre, akár egy plusz első körért, amiket magasabb első körre cserélhetnénk....
Túl kockázatos? Megvalósíthatatlan?

Nem néztem (és nem is értek hozzá) a jövőre lejáró szerződéseket, DM-et, stb.

Vagy: Ha behúzzuk mégis Griert, akkor milyen piaci értéke lehet akkor Teddynek? Lehet ilyen opció? Azaz megvalósítható egyáltalán?

Ata? Gyurma? Vagy esetleg, aki innen, vagy más topicban (kevésbé humorosan 😊 ) hozzászólna?

Köszi!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
na - mi nyertuk a SuperBowl-t tavaly. megnyugodtam.
diceman
csak bejutottunk 😉
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
na - mi nyertuk a SuperBowl-t tavaly. megnyugodtam.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Könyörgöm nehogymár ne OL-ba húzzunk leginkább a drafton...!

Will Grier-re szerintem luxus a 2. kör.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Most màr hivatalos J. Cook alàírt.
Fattyu
2év 15 millió, 8 millió garantált. Egész korrekt, az idei FA árak mellett

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Most màr hivatalos J. Cook alàírt.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nick Easton szerződését egész jól összerakta Loomis.
Ugye 4 év 24 millió, melyből csak 4 millió a garantált, az is mind 2019-ben. Vagyis az idei év után bármikor el lehet küldeni Dead money nélkül. Gondolom a sérülése is nagy szerepet játszott ebben, hogy egy ilyen szerződés lehetett a vége


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Robert Quinn ma érkezik vizitre, kíváncsi vagyok lesz e valami


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sztem Teddyt eladjuk. Tysom mellé nem kell negyedik qb. Grier meg jönni fog, gondolom, ha már ennyien elmentek megnézni.

Cb need van sztem, S is jöhet, a Két falba is jól jönne egy kis depth.

Sajna igazi MLB idén sem jön, Vilma óta nem volt rendes emberünk középen.



több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Arra mennyi esély lenne, h mivel kb minden needet kipipáltunk a FAn, elkezdünk boltolni az idei kevés és jövő évi draftcetlikkel, h jövőre (első körben, akkori tradekkel) jöhessen a Kapitány utóda?
Nem hiszem, h idén Teddy mellett rágyúrnánk a QB pickre...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Cook hivatalosan is érkezett már, mint ahogy korábban említettem felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, de bízok benne hogy hozza a tavalyi formát. Így hogy már vége az igazi őrületnek elmondható hogy nagyon elégedett vagyok az FO munkájával megoldották a 2 legnagyobb need-et, illetve Ingram kivételével (akit megfelelően pótoltak) minden fontos szabadügynököt megtartottak. Kíváncsi leszek hogy 2.körben kit választunk, nagyon QB szagú nekem eddig az FA tevékenységünk, én örülnék ha húznánk egy fiatal irányítót hogy még egy évet láthassa a mestert, azt nem igazán értem hogy Teddy miért csak egy évre kapott szerződést, de ez felejthető. Amúgy ha nem QB szerintem vagy OL vagy LB fog érkezni a második körben. Szerintetek?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg még van 14 millió elkölthető pénzünk idén, bár ebben nincs benne Cook esetleges érkezése. Szóval akár még érkezhet is valami veterán óccsóért


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Brees és Teddy mögé/mellé behúzza a csapat Griert és tényleg minden idők legszerethetőbb qb roomja áll össze 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ide pontosan illeszkedő játékos lenne, csak akkor már azt nem értem, hogy Teddy miért kap 7+-t padozásért. Szimpatikus csávó egyébként, tök jó karakter, de nem akarok úgy járni, mint a Cowboys, hogy van egy jó fej, jó karakter QB-juk, csak épp ugye a játéka kevés...

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tegnap elvileg 9 megfigyelővel voltunk a WVU pro dayen ami messze a legtöbb volt, és elvileg will grier volt a figyelem tárgya. Nehogy a végén ő legyen a második körben 😀
kapitnono
Nehogy!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Tegnap elvileg 9 megfigyelővel voltunk a WVU pro dayen ami messze a legtöbb volt, és elvileg will grier volt a figyelem tárgya. Nehogy a végén ő legyen a második körben 😀


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Marcus Sherels 1 évre érkezett a vikingsből.
Visszahordónak jó lesz

Eddig egész tetszik a FA tevékenységünk. Bár az igazi akkor lett volna ha murray helyett Ingram marad
kapitnono
Idén a Vikingsből vásárolunk? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
db-t, ol-t és futót tuti húzunk
adam77
RB az állandó. 😀 😀
Fattyu
Igen, mike webert megpróbálnám, negyedik körben még ott lehet akár, és amúgy is szeretjük az OSU vonalat
kapitnono
Van negyedik körünk?
zemanla
Ja tényleg nincs, ötödikből van kettő 😀
kapitnono
egy 2. kör, egy 5., két 6. és két 7. körünk van. ezekből mind hátsó, kivéve az első 6. kört.
körmünket nem fogjuk lerágni az tuti. bár simán el tudom képzelni, hogy a következő draft kárára felcserélünk.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Marcus Sherels 1 évre érkezett a vikingsből.
Visszahordónak jó lesz

Eddig egész tetszik a FA tevékenységünk. Bár az igazi akkor lett volna ha murray helyett Ingram marad


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tleg hoztuk (?) a kötelezőt a FA -n.
Akkor mi marad?
Sztem QB nem lesz!
RB sem, WR sem... TE-t megoldották..
OL deep?
CB?
DL deep?
.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
db-t, ol-t és futót tuti húzunk
adam77
RB az állandó. 😀 😀
Fattyu
Igen, mike webert megpróbálnám, negyedik körben még ott lehet akár, és amúgy is szeretjük az OSU vonalat
kapitnono
Van negyedik körünk?
zemanla
Ja tényleg nincs, ötödikből van kettő 😀


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
db-t, ol-t és futót tuti húzunk
adam77
RB az állandó. 😀 😀
Fattyu
Igen, mike webert megpróbálnám, negyedik körben még ott lehet akár, és amúgy is szeretjük az OSU vonalat
kapitnono
Van negyedik körünk?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ez a Cook gyerek nem tűnik rossznak, és nem is Carr fog neki dobálni. .