New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 869 — Steelers fan
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi
kapitnono
A poén az, hogy talán valahol még igaza is van, mármint ha az alapképességeket nézzük. Kortársai közül P Manning, Brady, Rodgers és Brees biztosan előtte vannak/voltak, aztán a Rivers, E. Manning, Rőtlisburger hármas között meg kezdjen el mindenki saját maga sorrendet felállítani. Én ezt úgy fogalmaztam meg magamban pár éve, hogy Rőtlis nem a legjobb QB a ligában, de a legjobban illő irányító a Steelers szervezeti felépítésébe, játékfilozófiájába, csapatfilozófiájába.

Az mondjuk nem kérdés, hogy elsőre be fogják választani, a számai, a posztja és a két gyűrűje bőven elég lesz neki ehhez.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
De nem hagyjuk abba, úgyhogy csak azért is iderakok valami sokkal fontosabbat:

 twitter.com/TeamGleason/status/1075904170656481281?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1075904170656481281&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.nfl.com%2Fnews%2Fstory%2F0ap3000001002201%2Farticle%2Fcongress-votes-to-award-steve-gleason-highest-honor

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi
kapitnono
De borzaszto okosan, csak azt mondta/kerdezte hogy az era 5. legjobb QB-ja BB. Szerinte nem, ennyi. Az mas kerdes hogy nem igy valasztjak a HOF tagokat 😊
new orl
Az a vicces, hogy a média mondta azt, hogy Jordan szerintem nem HoF, ő annyit mondott, hogy szerinte BB előtt vannak még bőven mások is.

Szerintem semmi sértőt nem mondott.

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi
kapitnono
De borzaszto okosan, csak azt mondta/kerdezte hogy az era 5. legjobb QB-ja BB. Szerinte nem, ennyi. Az mas kerdes hogy nem igy valasztjak a HOF tagokat 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ditqt9ymbeeif52py5jw
Congress votes to award Steve Gleason highest honor
On Thursday, the U.S. House of Representatives passed legislation to award Steve Gleason with the Congressional Gold Medal -- the highest honor Congress can bestow upon a civilian.


Inkább ezzel foglalkozzunk

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Cam Newton pedig állítólag kiüli az utolsó 2 fordulót.
Érik az az NFC #1...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Ginn ismét edzésben, így 21 napon belül bármikor visszahozhatjuk az IR ről.
Ezzel valószínűleg T. LEWIS után kihasználjuk a második egyben utolsó lehetőségünket hogy visszahozzunk valakit IR ről.


több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Lol Kamara 9.legtöbb szavazatot kapta és nincs benne a keretben...
Hicks rohadtul nem volt jobb mint Rankins
Tyrons Smith meg a fél szezont kihagyta kb, Ramczyk meg kb minden snapen a pályán volt, és a legjobb RT értékelést kapta vicc...
kapitnono
Ez a pro bowl már évek óta akkora vicc hogy az hihetetlen, Kamara,Rankins, és Lutz sincs ott. De nem baj reméljük hogy mindenkinek máshol lesz jelenése és nem Orlandoban 😊


több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Over the last six weeks, the Saints have allowed a league-low 74 points. New Orleans leads the NFL in run defense (79.1 rush YPG). The Saints have allowed fewer-than 200 pass yards in four of its last six games. And Dennis Allen's D has generated 3-plus sacks in six straight games, the longest active streak in NFL, and longest such streak since Broncos in Weeks 2-8, 2015 (six games).
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Lol Kamara 9.legtöbb szavazatot kapta és nincs benne a keretben...
Hicks rohadtul nem volt jobb mint Rankins
Tyrons Smith meg a fél szezont kihagyta kb, Ramczyk meg kb minden snapen a pályán volt, és a legjobb RT értékelést kapta vicc...

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Ramczyk, Rankins és Lutz nagy benézése ennek a keretnek....

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha netán nem jönne össze a Super Bowl, a Saints kiállíthat egy komplett öttagú klasszikus fiúbandát Orlandóban (anno innen indult a Backstreet Boys és *N SYNC is) a Pro Bowlon. 😊
 twitter.com/Saints/status/1075195137347727360
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én nem aggódok, az O is fel fog ébredni, főleg a playoffra szerintem, de kétségkívűl hatalmas előny lenne nekünk ha végig dome-ban nyomhatnánk. Plusz én jobban szeretem nézni a dome-os meccseket 😀

Szerkesztette: ackrisz17


több mint 5 éve
mate93 New Orleans Saints 248
A CANAL STREET CHRONICLES oldalarol:

"On the flip-side, Sean Payton needs to step his game up and in a hurry.

It’s inexcusable to not be running the ball in the 3rd quarter when the Saints were finding so much success with it in the first half. The shovel pass to Taysom Hill in the first series was absurd. The play call on the two-point conversion was a poor one as well - if anything, that is where you should be seeing Taysom come into the game. Then, with the game on the line, and a roster that includes the likes of Drew Brees, Ben Watson, Michael Thomas, Mark Ingram, Alvin Kamara, and the aforementioned Taysom Hill, you put the game in the hands of Tommylee Lewis? No, no, Sean.

The Saints defense bailed out a bad night for the Saints offense and Sean Payton. Let’s just hope we’re back to seeing playoff-caliber Payton when we’re back in New Orleans."

Miert nem futottunk? Az elso felidoben 5,1 yardot atlagoltunk / carry, es egesz egyszeruen nem volt hajlando Ingram kezebe adni a labdat, aki mindig megtalalta a reseket, amikor megkapta a lehetoseget. Nem szeretem ezt a Seant, ez a 7-9-es Sean. A jelenlegi WR corps Mike kivetelevel nem jeleskedik a vedoktol valo elszakadasban, viszont van egy kivalo futojatekunk, amivel meg lehet alapozni a PA-passzt. Remelem SP is feljavul, szukseg lesz a legjobb verziojara a PO-ban.

DA elott meg le a kalappal, ez a vedelem sok remenykedesre ad okot a PO-ban.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem amúgy ha Pat Rob is lenne akkor minden fasza lenne. Nagyon sajnálom hogy lesérült, főleg egy olyan mint a tavalyi szezon után amit tolt phillyben.
nemethbence55
.
Pat Kány Rob nagyon hiányzik 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Pídzsín is öhögtünk, aztán...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
a jó csapatok akkor is nyernek, ha szarul játszanak......

ez megvan. épp az ismétlést nézem... A Fal bajban van. kell a két hét pihi.
Who Dat!!!!



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Szerintem amúgy ha Pat Rob is lenne akkor minden fasza lenne. Nagyon sajnálom hogy lesérült, főleg egy olyan mint a tavalyi szezon után amit tolt phillyben.
nemethbence55
.
Pat Kány Rob nagyon hiányzik 😀 😀 😀



több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sidenote2.0:bírtam Kuechlyt a mai meccsig, de rohadjon meg, hogy megviszgálja, Kamara lába vajon lecsavarozható-e.
PEEtör
Nem volt ott semmi gond, utána megveregették egymást, meg szerintem volt egy sorry is. Luke kimondottan normális, kizárt, hogy sérülést akart volna okozni, így egyébként is elég nehéz, a cipő előbb jön le. Meg hát Rankins pont így csavarta meg Wilson lábát a múlt héten.
Gyurma Pappa
Legyen így, szerencsére sérülés nem lett belőle.

Amúgy én nem izgulok túlzottan az O miatt, nem ideális a helyzet, mert jelenleg Thomas van csak, valaki nagyon kéne aki megnyújtja a pályát és elvonja a figyelmet a 13-asról. Ginn elméletileg visszatérhet, reméljük PO-ra kész lesz, kell ide. Smith sajnos nem vált be idén, Kirkwood meglepően jó és 3. számú opciónak nem rossz.
A futójáték klappol és ez szerintem a legfontosabb, a mai meccs is tökéletesen mutatta ezt.

A D is összeért a végére, ez bár nem egy Denver-féle, de (Breesék) mellett ez championship kaliber, az utóbbi 3 meccsen megmutatkozott, decemberben ez nagyon fontos. Sokkal jobb ez a helyzet, mintha az O klappolna, és a D nem.
Pláne, ha hozzávesszük, hogy az utóbbi három meccset idegenben toltuk le, kezdő All-Pro LT nélkül, köztük két csoportrivális/PO-ért kaparó csapat és a mondás szerint (csak) "defense travels".
Itthon azért jobb lesz ez az O is, na meg Paytonnak lesz idő kalibrálni.

Nem szeretem az ilyen dolgokat, de rengeteg párhuzamot lehet vonni a '09-es csapattal, talán még az alapszakasz rekord is ugyanaz lesz.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Sidenote2.0:bírtam Kuechlyt a mai meccsig, de rohadjon meg, hogy megviszgálja, Kamara lába vajon lecsavarozható-e.
PEEtör
Nem volt ott semmi gond, utána megveregették egymást, meg szerintem volt egy sorry is. Luke kimondottan normális, kizárt, hogy sérülést akart volna okozni, így egyébként is elég nehéz, a cipő előbb jön le. Meg hát Rankins pont így csavarta meg Wilson lábát a múlt héten.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sajnálom, hogy Drew MVP szezonjának annyi. 3 idegenbeli meccsből 2 behúztunk, ez is valami, de a D nyerte meg mindkettőt, és ez valahol jó érzés.

Drew és az O össze fogja szedni magát, így is Lewis balféksége miatt nem lett sima a vége.

Haladjunk, 1 W, és itthon játsszunk a SB-ig. Aztán meg jöhet Atlanta, oda úgy is nyerni járunk 😉
Gyurma Pappa
Nagyon sajnálom én is, de MVP-vel is ugyanolyan alulértékelt lenne, mint nélküle, sőt, felteszem, két gyűrűvel is. Így jobban illik a profiljába, pláne ha megnyerjük az SB-t, az a legfontosabb úgyis.

Aztán meg nem is jó ómen egy alapszakasz MVP egy lehetséges SB-ban, többek közt a csoport többi résztvevője tudna erről elég "jókat" mesélni. 😊

Sidenote:csóri Tommylee becsülettel igyekszik betölteni a "nagy öreg", Coleman tavalyi munkásságát...

Sidenote2.0:bírtam Kuechlyt a mai meccsig, de rohadjon meg, hogy megviszgálja, Kamara lába vajon lecsavarozható-e.

Szerkesztette: PEEtör