New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Izzadós volt, de megvan szerencsére. Az O sokat nem tett hozzá, de legalább feltettek 12 pontot. A Panthers szerintem egyáltalán nem érdemelte meg a W-t, hamár az O egész meccsen 0 pontot tudott feltenni. Volt egy trükkös hívásuk bejött és ennyi.
Mindegy, már csak egy győzelem kell, és megvan az első kiemelés. Remélem már most összejön 😀


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szerintem amúgy ha Pat Rob is lenne akkor minden fasza lenne. Nagyon sajnálom hogy lesérült, főleg egy olyan mint a tavalyi szezon után amit tolt phillyben.
nemethbence55
Ez Kajzer nehogy elolvassa!
😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Szerintem amúgy ha Pat Rob is lenne akkor minden fasza lenne. Nagyon sajnálom hogy lesérült, főleg egy olyan mint a tavalyi szezon után amit tolt phillyben.
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Mi ez? Forrásban lévö puding vagy Holdbéli táj?
Kájzerszóze
iszap...
de sűrűbb fos is lehet ha úgy akarod 😉

a védelemnek grat viszont, a 10. hét óta 12,3 pontot engedünk meccsenként. ami a legjobb az nfl-ben azóta
atapapa
és nem is olyan gyenge offense-ek ellen. utoljára ilyen szériánk a '90-es évek elején volt.
kellemes ez a formajavulás, a bajnokságot úgyis a védelmek nyerik 😉
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Addig nincs baj Pappa míg Jason David nem jut eszedbe 😀



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ja igen: Eli Apple az elmúlt két hétben úgy játszik, ahogy egy korábbi 1. köröshöz illik. Lattimore felé meg újabban nem is dobálnak megint. Lehet, hogy Allen mégis csak ért a DB-khez? Teljesen meg vagyok zavarodva, ah eszembe jut Crawley...

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Mi ez? Forrásban lévö puding vagy Holdbéli táj?
Kájzerszóze
iszap...
de sűrűbb fos is lehet ha úgy akarod 😉

a védelemnek grat viszont, a 10. hét óta 12,3 pontot engedünk meccsenként. ami a legjobb az nfl-ben azóta

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
A passzjátékunk az elmúlt 3 hétben

atapapa
Mi ez? Forrásban lévö puding vagy Holdbéli táj?
Kájzerszóze
Gondolom ata nem akart a fórumra berakni székletről képet.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
A passzjátékunk az elmúlt 3 hétben

atapapa
Mi ez? Forrásban lévö puding vagy Holdbéli táj?



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Sajnálom, hogy Drew MVP szezonjának annyi. 3 idegenbeli meccsből 2 behúztunk, ez is valami, de a D nyerte meg mindkettőt, és ez valahol jó érzés.

Drew és az O össze fogja szedni magát, így is Lewis balféksége miatt nem lett sima a vége.

Haladjunk, 1 W, és itthon játsszunk a SB-ig. Aztán meg jöhet Atlanta, oda úgy is nyerni járunk 😉

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A passzjátékunk az elmúlt 3 hétben

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Ahogy Goff ujabban teljesit, nekik nem lesz nagy PO run. Az utolsó héten a SF is elkapja öket, ha már a Seahawkst is elkapták 😎



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
nekem edesmindegy melyik forgatokonyv van amig megvan a hazai palya es nem serul le senki.
jo lenne adni egy visszakezet az elso meccsen a kovbojoknak aztan meg a vikes hatan irany a SB.
diceman
Szerintem a kovbojok nagy maflást fognak kapni Wilson bácsiéktól a wild card meccsen, úgyhogy én úgy készülök, hogy a Seattle ellen nyomjuk majd a Divisoonal round-ot, ha meglesz az NFC #1 pozíció. Aztán meg jöhet a Rams vagy a Bears...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Urak!
Háromból, kettőt.
Mindegy, melyik kettőt!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
nekem edesmindegy melyik forgatokonyv van amig megvan a hazai palya es nem serul le senki.
jo lenne adni egy visszakezet az elso meccsen a kovbojoknak aztan meg a vikes hatan irany a SB.
diceman
a Tehenészfiúk nagy pofont kaptak tegnap is, Dak csak csodálkozó pillantásokig jutott. Meg nem kaptak hazai pályát sem...... anélkül sokkal halványabbak.



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
mától már szabin vagyok, éjjel élőben nézem a meccset. Kik lesznek itt még?

Ma NYERÜNK, mert a Cicák folytatják a tavalyi sorozatot, amit már ők is, mi is begyakoroltunk. Nyerünk a Steelers ellen is, mert segítünk a Ravensnek kicsit. Ellenük szeretnék SB-t játszani, a többieket nem kívánom annyira ellenfélnek. A Pecc mondjuk második a kivánságlistámon.

Két meccs meglesz zsinórban, az utolsó héten pihi, gyakorlás lesz, óvjuk tovább a hímestojásokat. Dupla bye week, ez nagyon kellene nekünk most.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Nagyon kellene az a 2 győzelem a hátralévő 3 meccsen és a home field advantage. Mert a dome tényleg nagy előny nekünk, hiszen Sean és Brees hazai pályán még nem kapott ki playoff mecssen....


több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nekem edesmindegy melyik forgatokonyv van amig megvan a hazai palya es nem serul le senki.
jo lenne adni egy visszakezet az elso meccsen a kovbojoknak aztan meg a vikes hatan irany a SB.

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
És a Rams megint kikapott 😀
ackrisz17
Hát igen. A következő 3-ból 2-t kell nyerni a 1st seedért, jelen állás szerint, ez ugye nyilvánvaló. Na, de a szép része, hogy ha nem akarunk függeni a Bears eredményeitől, akkor is 2-t kell nyernünk, mert ha ők most nyerik a maradék kettőt, akkor az összevetésben (valamiért, gondolom div eredmény), ha ugyanúgy végzünk, akkor ők jönnek ki jobban.

Szerintem ma kikapunk, 1000 fokon fog égni a Panthers, hogy nyerjen, mi meg szerintem vakarózunk majd. Aztán szépen behúzzuk a két hazait, és 13-3-mal visszük az NFC alapszakaszt. Onnantól meg ugye a Dome-n keresztül sok szerencsét mindenkinek, mert szükségük lesz rá, ha akarnak valamit.
Gyurma Pappa
Pont így gondolom én is! 😉
zemanla
Igen ez a valószínű forgatókönyv, de az se lenne rossz ha most lerendeznénk a dolgokat tehát ma meg jövő héten nyerünk és az utolsó meccsen lehetne kicsit pihengetni, nem tudom hogy lesz, csak azt tudom hogy ez ezzel a rams vereséggel nagy esélyt kaptunk.


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
És a Rams megint kikapott 😀
ackrisz17
Hát igen. A következő 3-ból 2-t kell nyerni a 1st seedért, jelen állás szerint, ez ugye nyilvánvaló. Na, de a szép része, hogy ha nem akarunk függeni a Bears eredményeitől, akkor is 2-t kell nyernünk, mert ha ők most nyerik a maradék kettőt, akkor az összevetésben (valamiért, gondolom div eredmény), ha ugyanúgy végzünk, akkor ők jönnek ki jobban.

Szerintem ma kikapunk, 1000 fokon fog égni a Panthers, hogy nyerjen, mi meg szerintem vakarózunk majd. Aztán szépen behúzzuk a két hazait, és 13-3-mal visszük az NFC alapszakaszt. Onnantól meg ugye a Dome-n keresztül sok szerencsét mindenkinek, mert szükségük lesz rá, ha akarnak valamit.
Gyurma Pappa
Pont így gondolom én is! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
És a Rams megint kikapott 😀
ackrisz17
Hát igen. A következő 3-ból 2-t kell nyerni a 1st seedért, jelen állás szerint, ez ugye nyilvánvaló. Na, de a szép része, hogy ha nem akarunk függeni a Bears eredményeitől, akkor is 2-t kell nyernünk, mert ha ők most nyerik a maradék kettőt, akkor az összevetésben (valamiért, gondolom div eredmény), ha ugyanúgy végzünk, akkor ők jönnek ki jobban.

Szerintem ma kikapunk, 1000 fokon fog égni a Panthers, hogy nyerjen, mi meg szerintem vakarózunk majd. Aztán szépen behúzzuk a két hazait, és 13-3-mal visszük az NFC alapszakaszt. Onnantól meg ugye a Dome-n keresztül sok szerencsét mindenkinek, mert szükségük lesz rá, ha akarnak valamit.

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
És a Rams megint kikapott 😀


több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Viccet félretéve, az első két szánalomdrive-ot leszámítva egész jó nézni amit művelünk. Lehet, hogy a csekélyebb erővel bíró ellenfél miatt van, de most úgy játszik talán a csapat ahogy azt elvártuk volna mindenki ellen
nnnorbert
mit jó ezen nézni? 😀
shawnka
Tankolni se tudtok rendesen 😕
Gyurma Pappa
7-9
7-9
7-9
shawnka
DREW. BREES. NEM. TANKOL.

(Egyébként tényleg elgondolkodtató, hogy 12 Payton-Brees szezonból 5 db volt 7-9, 1 db 8-8, a többi meg 10+. Mondhatni, hogy 50-50 😊 Ha nincs az SB győzelem egészen más lenne a megítélés ennek a 12 évnek. De szerencsére volt, szóval ebből következően a Falcons a béna még mindig ¯\_(ツ)_/¯ )
Gyurma Pappa
🙄
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Viccet félretéve, az első két szánalomdrive-ot leszámítva egész jó nézni amit művelünk. Lehet, hogy a csekélyebb erővel bíró ellenfél miatt van, de most úgy játszik talán a csapat ahogy azt elvártuk volna mindenki ellen
nnnorbert
mit jó ezen nézni? 😀
shawnka
Tankolni se tudtok rendesen 😕
Gyurma Pappa
7-9
7-9
7-9
shawnka
DREW. BREES. NEM. TANKOL.

(Egyébként tényleg elgondolkodtató, hogy 12 Payton-Brees szezonból 5 db volt 7-9, 1 db 8-8, a többi meg 10+. Mondhatni, hogy 50-50 😊 Ha nincs az SB győzelem egészen más lenne a megítélés ennek a 12 évnek. De szerencsére volt, szóval ebből következően a Falcons a béna még mindig ¯\_(ツ)_/¯ )

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Armstead hímes tojás kategóriában van. Óvjuk ám rendesen, szerintem amíg nincs 100%os állapotban nem jön vissza, vagy ha ég a ház vlm miatt.
Nem baj jó ez így, nem kell kapkodni ott vagyunk a PO-ban.