NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 329
Az a lényeg,hogy meg van.
Ilyen OL mellett ilyen jó elkapókkal nyomás nélkül persze, hogy Ben szétdobált minket.
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
A mondhatni 2 bye week nagyon fontos, mert akár mekkora saints fanok vagyunk el kell ismerni hogy a szezon végére nagyon leengedtünk, hogy ez szimplán amiatt van mert már megvolt a biztos PO vagy elfárdatunk stb. azt nem tudni, de az biztos hogy kell a pihenő a srácoknak. A mai meccs elég gyér volt mindkét részről véleményem szerint. Lényeg a W és hogy már csak hazai meccsünk lesz az NFC-ben.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.
atapapa
Te végignézted 2012-ben is az összes meccset, nem feltételeztem. 😊 Csak annyit mondtam, hogy nyugi.
Gyurma Pappa
Nyugodt vagyok. A xanax segít. 😊
De a meccs képe alapján már nem vagyok annyira magabiztos a PO-t illetően.
atapapa
en tovabbra is ugy velem, nem porognek itt mar 100on a fiuk hetek ota, csak kiszenvedik a PO-ig. illetve egy nagyon vanilla playbookbol jatszunk szinten hetek ota.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Megkaptuk a hazai pályát, ezt nem lehet vitatni. Hatalmasat játszott a Steelers egyébként, de a védelem megnyerte, megint. Nekik ez a PO volt, nekünk meg le kellett tudni.

Az OL aggasztó. Armsteaddel még csak-csak ment, de nem volt meggyőző. A védelem ha ilyeneket csinál, mint a negyedik negyedben, akkor nagy baj nem lesz.

Sose felejtsétek el, 2009-ben minden power ranking elénk rakott 4 csapatot, többek között a Vikes-t is, aztán a többi meg történelem.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Rankins tökei a helyén voltak. Megyek eszek egy kis csülkös káposztás bablevest...

Grat! Seed 1. Okéss. Lehet pihenni és gyakorolni. Lesz mit.

Ginn jó volt ma. Sérülteknek gyógyulást.

A secondarytöl fizetést megvonni!!!



több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Remélem köv meccsre practice squadot kuldjuk fel, szivbaj kerulgetett a mai meccsen is már...
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.
atapapa
Te végignézted 2012-ben is az összes meccset, nem feltételeztem. 😊 Csak annyit mondtam, hogy nyugi.
Gyurma Pappa
Nyugodt vagyok. A xanax segít. 😊
De a meccs képe alapján már nem vagyok annyira magabiztos a PO-t illetően.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.
atapapa
Te végignézted 2012-ben is az összes meccset, nem feltételeztem. 😊 Csak annyit mondtam, hogy nyugi.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Hagyjuk már a sírást, és nézzétek a meccset, az idény egyik legizgalmasabb meccse, éppen most csinált két nagy drive-t a védelem/ST, ti meg itt sírtok a topikban.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bajban leszünk a PO-ban.
Még akkor is, ha meg tudjuk tartani az NFC #1-et.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ma megdőlt pár egyre biztosabbnak vett tézis
- jó az Oline (Armstead sérüléséig se volt az)
- a védelmünk elit
- a dome bevehetetlen vár

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lehet, h csak magamat probalom nyugtatni, de ugy erzem, az elmult hetekben a sracok fejben mar a PO-ban vannak.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Nyerjetek ma, please! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
A nagy kérdés mára:
Odateszi magát a csapat ma, hogy aztán 2 hétig szinte pihenjen a PO Divisional Round előtt,...
vagy inkább ma lazítanak, aztán a jövő heti meccset húzzák be a Newton-talanított CAR ellen?

Így hogy van 1 meccs előnyünk + a tie-breaker a Rams előtt, nem hinném, hogy mindkét maradék meccset megnyerjük.
Rutin
Remélem a mait odarakjátok 😊 Hajrá!
LeviPoki
A hajnali meccset kidrukkoltuk már, most a Saints win jön!!!
Who Dat!

Grat a Ravensnek!!!!



több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A nagy kérdés mára:
Odateszi magát a csapat ma, hogy aztán 2 hétig szinte pihenjen a PO Divisional Round előtt,...
vagy inkább ma lazítanak, aztán a jövő heti meccset húzzák be a Newton-talanított CAR ellen?

Így hogy van 1 meccs előnyünk + a tie-breaker a Rams előtt, nem hinném, hogy mindkét maradék meccset megnyerjük.
Rutin
Remélem a mait odarakjátok 😊 Hajrá!
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
A nagy kérdés mára:
Odateszi magát a csapat ma, hogy aztán 2 hétig szinte pihenjen a PO Divisional Round előtt,...
vagy inkább ma lazítanak, aztán a jövő heti meccset húzzák be a Newton-talanított CAR ellen?

Így hogy van 1 meccs előnyünk + a tie-breaker a Rams előtt, nem hinném, hogy mindkét maradék meccset megnyerjük.
Rutin
Jó lenne,ha ma lenne az a győztes meccs...
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A nagy kérdés mára:
Odateszi magát a csapat ma, hogy aztán 2 hétig szinte pihenjen a PO Divisional Round előtt,...
vagy inkább ma lazítanak, aztán a jövő heti meccset húzzák be a Newton-talanított CAR ellen?

Így hogy van 1 meccs előnyünk + a tie-breaker a Rams előtt, nem hinném, hogy mindkét maradék meccset megnyerjük.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 329
Akkor legalább megnézzük mire megyünk a legjobb felállással a Vasasok ellen.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Ginn akkor hivatalosan is aktiválva, és a kezdő OL fog pályára lépni ma este a Steelers ellen


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Bushrodon kívül meccskêpes àllapotban van.
...és úgy hírlik Ginn is jàtszik vasàrnap.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi
kapitnono
A poén az, hogy talán valahol még igaza is van, mármint ha az alapképességeket nézzük. Kortársai közül P Manning, Brady, Rodgers és Brees biztosan előtte vannak/voltak, aztán a Rivers, E. Manning, Rőtlisburger hármas között meg kezdjen el mindenki saját maga sorrendet felállítani. Én ezt úgy fogalmaztam meg magamban pár éve, hogy Rőtlis nem a legjobb QB a ligában, de a legjobban illő irányító a Steelers szervezeti felépítésébe, játékfilozófiájába, csapatfilozófiájába.

Az mondjuk nem kérdés, hogy elsőre be fogják választani, a számai, a posztja és a két gyűrűje bőven elég lesz neki ehhez.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
De nem hagyjuk abba, úgyhogy csak azért is iderakok valami sokkal fontosabbat:

 twitter.com/TeamGleason/status/1075904170656481281?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1075904170656481281&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.nfl.com%2Fnews%2Fstory%2F0ap3000001002201%2Farticle%2Fcongress-votes-to-award-steve-gleason-highest-honor

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi
kapitnono
De borzaszto okosan, csak azt mondta/kerdezte hogy az era 5. legjobb QB-ja BB. Szerinte nem, ennyi. Az mas kerdes hogy nem igy valasztjak a HOF tagokat 😊
new orl
Az a vicces, hogy a média mondta azt, hogy Jordan szerintem nem HoF, ő annyit mondott, hogy szerinte BB előtt vannak még bőven mások is.

Szerintem semmi sértőt nem mondott.

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Remélem Cam Jordan nem jár úgy, mint Anthony Smith pár éve.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Egyetértek vele, bár a Steelers az a franchise, ahonnan jegyszedőnéni is bekerül, ha jókor volt jó helyen.
Viszont soha nem jó ómen a meccs előtt az oroszlán bajszát húzogatni, még ha annak az oroszlánnak nincs is annyi körme és foga.
atapapa
Mi ez a sztori?
steelwolf
Csak kimondta hogy nem tartja Bent Hall of Fame QB nek ennyi
kapitnono
De borzaszto okosan, csak azt mondta/kerdezte hogy az era 5. legjobb QB-ja BB. Szerinte nem, ennyi. Az mas kerdes hogy nem igy valasztjak a HOF tagokat 😊