New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Egy kis bulvár... 😀

 www.youtube.com/watch?v=-nfvg1Lkq0s

De tudjátok, miért kell az ilyen reklámoknak nagyon örülnünk?

Mert minél többet csinál ezekből, annál kevesebb fizetéssel meg fog elégedni azokban az év(ek)ben, amikor még játszik... 😀
Rutin
ez se rossz reklám a főnöktől
 www.youtube.com/watch?v=jhRX7dir9_w

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Fizetés?
Minden pénzt megér!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis bulvár... 😀



De tudjátok, miért kell az ilyen reklámoknak nagyon örülnünk?

Mert minél többet csinál ezekből, annál kevesebb fizetéssel meg fog elégedni azokban az év(ek)ben, amikor még játszik... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szegény Teddynek nem lesz könnyű dolga, de a csapat érdekében még mindig jobb, ha ő áll ott a toldozott-foldozott falunk mögött, mint ha a kapitánynak kell.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Teddy kezd vasárnap a Panthers ellen!


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Egy kis Taysom Hill magic 😀



több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ben Watson a szezon végén visszavonul, remélem egy gyűrűvel engedjük el 😀
kapitnono
Reméljük!
Eddig sem volt kérdés, de ez is azt erősíti hogy az offszezonban TE vadàszat lesz az egyik vezérfonal.
Fattyu
Igen ez nagyon valószínű, legalábbis reméljük nem csináljuk azt mint az utóbbi években, hogy aki van majd az megoldja.
Az a baj hogy nagyon gyenge lesz a piac, kíváncsi leszek hogy Eifert ha szabad lesz akkor megpróbálkozunk-e nála, az hogy mennyire sérülékeny valaki, nálunk nem szokott gondot okozni és ha belőle kihoznánk azt ami van, akkor hatalmasat nyernénk.
nemethbence55
Az orvosin a "sohajtson egy nagyot" 2 het konnyitett edzest eredmenyez nala. Nagyon olcson, osztonzokkel ha mer magara fogadni akkor kiraly lehetne mindketto felnek.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
A Cicáknál a harmadik számú irányító kezd. Vicces meccs lesz...
Kájzerszóze
432 yard 4TD 0 int 😁😁😁😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Ben Watson a szezon végén visszavonul, remélem egy gyűrűvel engedjük el 😀
kapitnono
Reméljük!
Eddig sem volt kérdés, de ez is azt erősíti hogy az offszezonban TE vadàszat lesz az egyik vezérfonal.
Fattyu
Igen ez nagyon valószínű, legalábbis reméljük nem csináljuk azt mint az utóbbi években, hogy aki van majd az megoldja.
Az a baj hogy nagyon gyenge lesz a piac, kíváncsi leszek hogy Eifert ha szabad lesz akkor megpróbálkozunk-e nála, az hogy mennyire sérülékeny valaki, nálunk nem szokott gondot okozni és ha belőle kihoznánk azt ami van, akkor hatalmasat nyernénk.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
A Cicáknál a harmadik számú irányító kezd. Vicces meccs lesz...



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Ben Watson a szezon végén visszavonul, remélem egy gyűrűvel engedjük el 😀
kapitnono
Reméljük!
Eddig sem volt kérdés, de ez is azt erősíti hogy az offszezonban TE vadàszat lesz az egyik vezérfonal.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Ben Watson a szezon végén visszavonul, remélem egy gyűrűvel engedjük el 😀


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Vicces lesz a vasárnap... Jelenleg össz-vissz 5 egészséges O-line emberünk van a roosteren. Ebből 3 center...
Armstead, Bushrod, Ramczyk nem edzett tegnap se, ma se.
Rutin
Igazoltunk ma 2 OL emberkét gondolom emiatt is


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Vicces lesz a vasárnap... Jelenleg össz-vissz 5 egészséges O-line emberünk van a roosteren. Ebből 3 center...
Armstead, Bushrod, Ramczyk nem edzett tegnap se, ma se.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Lényeg: ne most oldjuk meg a QB utánpótlást. A főnök még egy évet marad sztem, bármi lesz is.
Mondjuk, azért Atlantában szép lenne a február.
zemanla
Ezt aláírom, szép lenne ha három gyűrűvel tudna visszavonulni.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lényeg: ne most oldjuk meg a QB utánpótlást. A főnök még egy évet marad sztem, bármi lesz is.
Mondjuk, azért Atlantában szép lenne a február.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Bence: az ilyen top qb prospecteket sztem felejtsd el, ilyen magas pick-kel ami nekünk lesz, esélyünk sincs. Inkább FA. Mondjuk Foles jo lehet, vagy az új reménység, Mullens... ö csak harmadik qb, nem homály, lehetne belöle valami.
Kájzerszóze
Ezt én is tudom, ezért is írtam hogy tudom hogy szinte biztos hogy nem ez lesz, ezzel csak azt akartam bemutatni hogy Teddy sajnos ennyire lesz elég hogy egy újonc előtt ott legyen és mentorálja, szerintem amúgy ezt Draftról kell megoldanunk, ha Foles-ban vagy Mullens-ben gondolkodunk akkor már itt van Bridgewater, szerintem még jobb is mint ők szóval akkor már inkább próbáljuk meg őt ha nem a draft. Drafton nyilván majd a két év múlva esedékesen lehet keresni valónk ilyen téren vagy ha találunk egy hátsó körös reménységet. Idén egyértelműen vagy CB vagy TE de inkább mindkettőt kéne. Apple játéka nekem is tetszik, tavaly Crawley kb ugyanezt hozta vagy még kevesebbet is, csak akkor Lattimore annyira elit volt hogy senki se vette ezt észre, de szerintem draftról kelleni fog egy fiatal tehetség aki jön mélységbe, és akár ha Apple szar formában van akkor nyugodtan kitudjuk cserélni vele.
Viszont a jövő évi offseason-ban nagyon oda kell figyelni Lattimore-ra mert szerintem egyértelműen azért van ez a forma visszaesés mert leszarta idén a készülést, illetve fejébe szállt a tavalyi dicsőség, de ettől függetlenül így szezon végére azért látni a tavalyi formájából valamit.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Bence: az ilyen top qb prospecteket sztem felejtsd el, ilyen magas pick-kel ami nekünk lesz, esélyünk sincs. Inkább FA. Mondjuk Foles jo lehet, vagy az új reménység, Mullens... ö csak harmadik qb, nem homály, lehetne belöle valami.
Kájzerszóze
Szerintem sem a drafton oldjuk meg jövőben a QB utánpótlást...
A Chargersből már jött egy. Kár, h Riviéra már túlkoros. 😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Bence: az ilyen top qb prospecteket sztem felejtsd el, ilyen magas pick-kel ami nekünk lesz, esélyünk sincs. Inkább FA. Mondjuk Foles jo lehet, vagy az új reménység, Mullens... ö csak harmadik qb, nem homály, lehetne belöle valami.



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Apple sokat szerel, mert kb. minden labda felé megy. Ettől még hatalmas upgrade Crawleyhoz képest, amikor nem egy JuJu szintű elkapót kell fognia, (viszonyla) jól is megy neki. Mondjuk 70. a pff-nél, Crawley, amíg játszott sem volt top100-ban, szóval, előrelépés nyilvánvaló 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy CB-nél nem feltétlenül az az előny, ha sok a tackle-je, mert általában ez akkor van, ha engedi az elkapást és utána szerel. Persze van, akinél inkább a jó futás elleni védekezés miatt, és az elkapás sem para, ha azzal együtt sincs komoly haladás/first down, csak önmagában a tackle-ök száma pont, hogy nem feltétlenül pozitív, ha túl magas

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Közben Apple màsodik a csapatban a tackle rangsorban.
Ahhoz kêpest hogy félidőben jött nem kis dolog.
Lehet azért mert az ellen felé dobàl a legtöbbet.
Mindegy. Nem nyújt még kozisztens jàtékot, de egyre jobb és kellet a SEC-be.

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.
atapapa
Attól, hogy Manning akkor is megkapta, nem ennek kellene az alapnak lennie (lásd még Messi bohóclabdáját), de nem lenne azért rossz helyen Breesnél | az idény végére viszont kicsit elbizonytalanodtam a szeptemberi MVP-jóslatomon |


Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
nemethbence55
Abban aztán nagy potenciál lenne. Hiszen Teddy úgyis egy vasember, minek neki egy legalább közepes OL vagy célpont. Így legalább azt sem látnátok meg, milyen lenne, ha Brees egy bajnoki címnél azt mondaná, hogy köszöni, és tudnátok, hogy lehet-e Teddyre franchise irányítóként tekinteni. Illetve, ha biztos Brees maradása, jó erős kompenziációs picket kaptok majd Teddyért egy 120 yardos, két interceptionös, IR-es meccs után
Wyatt
Hát ez a dilemma... én továbbra is tartom hogy nem teddy a megoldás...
Kájzerszóze
Ezzel én is egyet értek, én inkább egy mentornak tudnám elképzelni, pl most hogy Justin Herbert marad még egy évet az egyetemen, én majd a 2020-as drafton felcserélnék érte és egy évet ültetném Teddy mögött, az utóbbi években ez azért bevállt szerintem (Trubisky, Mayfield, Goff, igaz ők ketten nem ültek egy egész szezont), ez csak egy gyors felvetés volt, szinte biztos hogy nem így fog történni, de itt arra akartam rámutatni hogy szerintem Teddy ennyire lesz elég sajnos, de ne legyen igazam.
Azt meg nem érzem hogy hiba lenne ha kiültetnék az O-line nagy részét, mert igen lehet hogy lesz egy hulladék tét nélküli meccsünk, de legalább sérülés nélkül kezdhetjük a PO-t, mert azért már múlt héten is Arsmtead 2x, Ramczyk 1x ült ki kisebb időre.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem hiszem, de ettől még nem ilyen körülmények között derül ki, hogy tényleg nem az (jó igen, ha megoldaná így is, akkor nagyon fasza, de egy évek óta offon lévő embernél én biztosan nem kockáztatnék mindent)

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.
atapapa
Attól, hogy Manning akkor is megkapta, nem ennek kellene az alapnak lennie (lásd még Messi bohóclabdáját), de nem lenne azért rossz helyen Breesnél | az idény végére viszont kicsit elbizonytalanodtam a szeptemberi MVP-jóslatomon |


Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
nemethbence55
Abban aztán nagy potenciál lenne. Hiszen Teddy úgyis egy vasember, minek neki egy legalább közepes OL vagy célpont. Így legalább azt sem látnátok meg, milyen lenne, ha Brees egy bajnoki címnél azt mondaná, hogy köszöni, és tudnátok, hogy lehet-e Teddyre franchise irányítóként tekinteni. Illetve, ha biztos Brees maradása, jó erős kompenziációs picket kaptok majd Teddyért egy 120 yardos, két interceptionös, IR-es meccs után
Wyatt
Hát ez a dilemma... én továbbra is tartom hogy nem teddy a megoldás...