New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Sokszor felhoztuk már, hogy akad némi hasonlóság a 2009-es és az idei szezon között. A legkiemelkedőbb a három vereség, ráadásul ugyanazon csapatoktól...Most meg ez:

Stat of the Day: The Saints offensive line gave up just 20 sacks in 2018, second-best in the NFL and the fewest for a Saints team since the 2009 squad gave up 20.

Én hiszek a számmisztikában 😉 😀
clbass
És a végén egy jó kis meccs a Coltssal...😉
zemanla
Nem hinném hogy odáig jutnak, de ha igen örömmel győzzük le őket megint 😀


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sokszor felhoztuk már, hogy akad némi hasonlóság a 2009-es és az idei szezon között. A legkiemelkedőbb a három vereség, ráadásul ugyanazon csapatoktól...Most meg ez:

Stat of the Day: The Saints offensive line gave up just 20 sacks in 2018, second-best in the NFL and the fewest for a Saints team since the 2009 squad gave up 20.

Én hiszek a számmisztikában 😉 😀
clbass
És a végén egy jó kis meccs a Coltssal...😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sebaj, ma éjjel elindul a küzdelem a Super Bowl MVP-címért...
Abból már úgyis van egy a kapitánynak, legyen neki egy második is! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Sokszor felhoztuk már, hogy akad némi hasonlóság a 2009-es és az idei szezon között. A legkiemelkedőbb a három vereség, ráadásul ugyanazon csapatoktól...Most meg ez:

Stat of the Day: The Saints offensive line gave up just 20 sacks in 2018, second-best in the NFL and the fewest for a Saints team since the 2009 squad gave up 20.

Én hiszek a számmisztikában 😉 😀
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
A számok fontosabbak mint egy szavazás - azért a Kapitány neve elég sok rekord mellett ott figyel.
Inkább ne legyen mvp mint sb - fordítva ciki lenne.
Nem tudom ki ellen lenne a legjobb de a másért nem a helyszín miatt nyerni kell 😉

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
45-5... komoly
atapapa
Olyan a hype a srác körül amilyen Brees körül sose volt. Amit ő nem is bánt de ilyen díjakba került. Nem gond, jó lesz az is ha az SB-t kell az aláírásomba az MVP elé tenni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
45-5... komoly

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Michael Thomas 1st team All-Pro
Brees, Armstead,Ramczyk, Jordna pedig 2nd team All Pro lett, gratula nekik megérdemelték!
kapitnono
Ezzel az MVP-kérdés részemről el is dőlt.
Visszanéztem az elmúlt 10 évet. Minden évben az a QB lett az MVP, aki a 1st Team All-Pro csapatba került. (...már ha QB lett az MVP).

Szóval, engedjük el a témát. Mahomes fogja kapni. 😕

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
mindegy mi lesz. én is papoltam annak idején Mahomes miatt, nem jött össze. A srác újoncként nagyot viritott, ez tény. A PFF sok adatot olvasva össze adja ki a grade-et. Ott Brees a legjobb. Én elfogult vagyok. A Kilencesnél a sok éve tartó el nem ismertség, és a karrier elismerés is benne van - lenne. Nálam Ő az MVP. Ha az 50 muki máshogy dönt, hát oké. DE ki nyeri meg a SB-t? Szerintem a Ravens ellen 😀

Öröm látni a Főnököt jáccani. Idén nem kellet gunslingert alakítani, futott TD-ben ligaelsők lettünk. Ez nem a QB hibája, nem is lehet annak értékelni. A decens futójáték, a megfontoltság és az eredményesség ezt hozta. nem lett DB szarabb, sőt. Nálam ő az MVP. Parasztok, viszlát, ti vagytok a leggyengébb láncszemek 😀



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Dennis Allent HC-interjúra hívta a Dolphins, Pete Carmichaelt pedig a Packers, Dan Campbellt meg a Browns, Packers, Cardinals trió.
empty taxi
Félek tőle, hogy valamelyiket el is viszik. Pedig most egész jól egyben van az edzői gárda...


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Dennis Allent HC-interjúra hívta a Dolphins, Pete Carmichaelt pedig a Packers, Dan Campbellt meg a Browns, Packers, Cardinals trió.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Michael Thomas 1st team All-Pro
Brees, Armstead,Ramczyk, Jordna pedig 2nd team All Pro lett, gratula nekik megérdemelték!


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy Brees a 3. olyan irányító aki egy szezonban úgy dob legalább 30 TD-t, hogy 5 vagy annál kevesebb int-t dob.
A másik kettő az adott szezonban MVP lett...

atapapa
Valami megszakad, mert eddig az 50 TD-passz is mindig MVP-címet ért 😊

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De nem hazudom azt, hogy ha a tavalyi drafton nem cserél elénk a KC és mi tényleg Mahomes-t húzzuk, akkor ne néztem volna el 10 évig fekete-aranyban a gyereket.
atapapa
Igen, emlékszek, már akkor is jelezték, hogy jó lenne




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
A fuzovelkifele.com oldalon olvastam, hogy Payton az alapszakasz legmagasabban rangsorolt edzője.
 www.headcoachranking.com/hcr/total-rank/
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amit Mahomes művel, jóval látványosabb, mint hogy Brees jellemzően a zsebben lavírozva osztja a lézert. Mahomes a zseben kívül a játékot meghosszabbítva adja a bravúrdobásokat.
Viszont Mahomes játékában nagyobb a sérülésveszély és ahogy a korral kopnak az atletikus tulajdonságok, egyre nehezebb lesz érvényesülni a zsebből való kitáncolással és a mélyebbnek szánt passzokkal.

De nem hazudom azt, hogy ha a tavalyi drafton nem cserél elénk a KC és mi tényleg Mahomes-t húzzuk, akkor ne néztem volna el 10 évig fekete-aranyban a gyereket.

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Nagyon hasonlóak ezek a statok, valami azonban nagyon kiemelkedő. Az a 7 GWD.
Szerintem nehéz összehasonlítani Brees és Mahomes játékát, ezért megítéles látásmód kérdése is lehet az MVP cím. Brees megbízható pontos, precíz így vannak iszonyú jó eredményei. Mahomes pedig jelenleg mindenből jól tud kijönni, mobilitásának, karerejének hála, elképesztő dobásokra képes, ami viszont sokszor improvizációból jön.
A Trash Talk 1-2-3 offense részében bemutattak egy játékot. Ha jól emlékszem Luck a zsebből kimozogva dobott egy passzt az end zoneba, amit az elkapója nagy bravúrrral, a térde éppen leért, elkapott. Amellett, hogy eredményét tekintve ez tényleg nagy játék volt, számomra ez mégis inkább szerencse volt mint bármi más. Persze ez is hozzátartozik a játékhoz.
Előre is bocs a fegyveres hasonlat miatt.
Tűzerő vs pontosság. Van aki az AK-t kedveli nagy tűzereje miatt, 7,62 mm-es acélmagvas, falbontó lövedékével, és van aki mondjuk az 5,56 mm-es M4-t pontossága, precizitása miatt. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak más, illetve mindegyiknek megvannak az előnyei, és hátrányai.
Nekem Brees erényei fontosabbak, így nálam Ő a nyerő, persze pici elfogultság is van.
Nem tudom érthető voltam e, illetve van e abban valami amit írtam? Vélemények?
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy Brees a 3. olyan irányító aki egy szezonban úgy dob legalább 30 TD-t, hogy 5 vagy annál kevesebb int-t dob.
A másik kettő az adott szezonban MVP lett...

atapapa
Mahomes meg bemelegítésként a napba dobál. Úgyse győzöd meg a többieket. Én nem tudok dönteni. A szívem Brees felé húz. De inkább vágják ketté a díjat.
Matthew99
Én amondó vagyok, hogy ne kapja meg a díjat. Menjen dühösen, dacból PO-ban, és bizonyítsa be a sok szagértőnek, hogy miért is lesz FB HoF (na nem mintha ezt annyira bizonyítani kéne, de értitek... 😀).

Meg ugye ott van az átok is. 😀
PEEtör
Elvileg a SB hetében derül ki h ki lesz az MVP, szal emiatt nem fog benne dolgozni a dac.
empty taxi
Nyilván az SB-ra értettem.



Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Amúgy Brees a 3. olyan irányító aki egy szezonban úgy dob legalább 30 TD-t, hogy 5 vagy annál kevesebb int-t dob.
A másik kettő az adott szezonban MVP lett...

atapapa
Mahomes meg bemelegítésként a napba dobál. Úgyse győzöd meg a többieket. Én nem tudok dönteni. A szívem Brees felé húz. De inkább vágják ketté a díjat.
Matthew99
Én amondó vagyok, hogy ne kapja meg a díjat. Menjen dühösen, dacból PO-ban, és bizonyítsa be a sok szagértőnek, hogy miért is lesz FB HoF (na nem mintha ezt annyira bizonyítani kéne, de értitek... 😀).

Meg ugye ott van az átok is. 😀
PEEtör
Elvileg a SB hetében derül ki h ki lesz az MVP, szal emiatt nem fog benne dolgozni a dac.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy Brees a 3. olyan irányító aki egy szezonban úgy dob legalább 30 TD-t, hogy 5 vagy annál kevesebb int-t dob.
A másik kettő az adott szezonban MVP lett...

atapapa
Mahomes meg bemelegítésként a napba dobál. Úgyse győzöd meg a többieket. Én nem tudok dönteni. A szívem Brees felé húz. De inkább vágják ketté a díjat.
Matthew99
Én amondó vagyok, hogy ne kapja meg a díjat. Menjen dühösen, dacból PO-ban, és bizonyítsa be a sok szagértőnek, hogy miért is lesz FB HoF (na nem mintha ezt annyira bizonyítani kéne, de értitek... 😀).

Meg ugye ott van az átok is. 😀

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Amúgy Brees a 3. olyan irányító aki egy szezonban úgy dob legalább 30 TD-t, hogy 5 vagy annál kevesebb int-t dob.
A másik kettő az adott szezonban MVP lett...

atapapa
Mahomes meg bemelegítésként a napba dobál. Úgyse győzöd meg a többieket. Én nem tudok dönteni. A szívem Brees felé húz. De inkább vágják ketté a díjat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amúgy Brees a 3. olyan irányító aki egy szezonban úgy dob legalább 30 TD-t, hogy 5 vagy annál kevesebb int-t dob.
A másik kettő az adott szezonban MVP lett...

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Azt írta a Harrison, hogy fantasztikus volt, hogy játszott, a kimenettől függetlenül. A tényt dícsérte, hogy játszott (gondolom utalva a sérülésre), nem a játékot (az elég szar volt).
Gyurma Pappa
Akkor ezt benéztem egy kicsit, így mindjárt más. Attól az utolsó mondatot tartom.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Azt írta a Harrison, hogy fantasztikus volt, hogy játszott, a kimenettől függetlenül. A tényt dícsérte, hogy játszott (gondolom utalva a sérülésre), nem a játékot (az elég szar volt).

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Egy megjegyzés az MVP kérdéskörhöz, meg úgy általában Brees teljesítményéhez.
A múlt heti Saints Panthers során nem én voltam az egyetlen, aki méltatlankodott Teddy teljesítményén, sőt még azt is írtam, hogy kár volt érte a 3. kör. Erre azt olvasom az NFL.com power rankingjában, By Elliot Harrison (persze ez is csak egy vélemény), hogy Teddy fantasztikusan játszott. Remélem jól értettem: " Teddy Bridgewater found himself starting a game for the first time in three years, which, quite frankly, was awesome, irrespective of the outcome."
Szerintem, Brees legrosszabb napjain is klasszisokkal jobb annál amit Teddy mutatott múlt héten, csere O fal ide vagy oda. Ezek után, ha Ő fantasztikus, milyen jelzőkkel lehetne illetni a Kapitányt?
Röviden, úgy gondolom igen-igen el vagyunk kényeztetve amikor hétről hétre Őt láthatjuk játszani, a csapatban.