New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Egyébként az MVP címről mit gondoltok most? Brees sok segítséget nem kapott a faltól, mégis elég jól megoldotta.
Dobanor
Nem lesz MVP. 😀

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Egyébként az MVP címről mit gondoltok most? Brees sok segítséget nem kapott a faltól, mégis elég jól megoldotta.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Boldog karácsonyt Mindenkinek!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Boldog karácsonyt mindenkinek! Who dat! 😊


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Tegnap a meccs lényege a győzelem volt, szép karácsonyi ajándékot kaptunk a srácoktól. Maradjunk is ennyinél, jön a pihi most, nekünk is.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!



több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Na reméljük Terry kezd mert Hillre is szükség lesz POban

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Gratulálok a győzelemhez, jó meccs volt.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem mellesleg az ilyen szoros, kemeny meccsek megnyeresebol is nagyon sokat lehet meriteni a jovore nezve, mind emocionalisan, mind mentalisan.
több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Igen, döcög az offense hetek óta. Engem is bosszant, de emberek, így is 13-2!!! Elvégre ez a lényeg, ne feledjük! Szerintem rengeteg csapat cserélne velünk így is.
Azért az O play hívások is nagyon megváltoztak az utóbbi meccseken. Valószínűleg kicsit tartalékolunk.
Szóval nyugi' 🙂
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
A győzelem meg van. A meccs arra volt jó, hogy làssuk milyen küzdelmek lesznek a PO-ban. Mert gyakorlatilag a PIT olyan üzemmódban tolta.
Nem biztos hogy megérdemeltük a győzelmet, de küzdött a csapat és ennyi. Lezàrtuk az alapszakaszt.
Ettől kezdve teljesen màs kàvéhàz jön!
3 hét van újra felpörgetni a csapatot és készűlni az új szakaszra!
Fattyu
Igen lényegében 3 hét van, a kulcsjátékosokat lehet pihentetni.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
A győzelem meg van. A meccs arra volt jó, hogy làssuk milyen küzdelmek lesznek a PO-ban. Mert gyakorlatilag a PIT olyan üzemmódban tolta.
Nem biztos hogy megérdemeltük a győzelmet, de küzdött a csapat és ennyi. Lezàrtuk az alapszakaszt.
Ettől kezdve teljesen màs kàvéhàz jön!
3 hét van újra felpörgetni a csapatot és készűlni az új szakaszra!

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
A kritikák mellett azért ne felejtsük el, hogy a Steelers az "életéért" játszott, és igen jó csapat mindkét oldalon. Nekünk ez azért nem volt létkérdés, és csak felraktunk 31 pontot. Szerintem az NFC Po csapatok között sekinek nincs ilyen támadósora (Ramsnek sem).
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sajnos annyira lejtett ma a hazai pálya, hogy már én is kényelmetlenül éreztem magam... Nem értem, miért kellett ezt.

Egyébként nagy szerencse, hogy az NFC PO csapataiban a WR-párok a kanyarban sincsenek AB-hez és Jujuhoz képest. (Esetleg Thielen+Diggs)
Azokkal talán könnyebben boldogulunk.

Az O-line nagyon gyenge volt ma. Nagyon féltem a PO-ban...

Most hirtelen ennyi.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 332
Az a lényeg,hogy meg van.
Ilyen OL mellett ilyen jó elkapókkal nyomás nélkül persze, hogy Ben szétdobált minket.
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
A mondhatni 2 bye week nagyon fontos, mert akár mekkora saints fanok vagyunk el kell ismerni hogy a szezon végére nagyon leengedtünk, hogy ez szimplán amiatt van mert már megvolt a biztos PO vagy elfárdatunk stb. azt nem tudni, de az biztos hogy kell a pihenő a srácoknak. A mai meccs elég gyér volt mindkét részről véleményem szerint. Lényeg a W és hogy már csak hazai meccsünk lesz az NFC-ben.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.
atapapa
Te végignézted 2012-ben is az összes meccset, nem feltételeztem. 😊 Csak annyit mondtam, hogy nyugi.
Gyurma Pappa
Nyugodt vagyok. A xanax segít. 😊
De a meccs képe alapján már nem vagyok annyira magabiztos a PO-t illetően.
atapapa
en tovabbra is ugy velem, nem porognek itt mar 100on a fiuk hetek ota, csak kiszenvedik a PO-ig. illetve egy nagyon vanilla playbookbol jatszunk szinten hetek ota.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Megkaptuk a hazai pályát, ezt nem lehet vitatni. Hatalmasat játszott a Steelers egyébként, de a védelem megnyerte, megint. Nekik ez a PO volt, nekünk meg le kellett tudni.

Az OL aggasztó. Armsteaddel még csak-csak ment, de nem volt meggyőző. A védelem ha ilyeneket csinál, mint a negyedik negyedben, akkor nagy baj nem lesz.

Sose felejtsétek el, 2009-ben minden power ranking elénk rakott 4 csapatot, többek között a Vikes-t is, aztán a többi meg történelem.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Rankins tökei a helyén voltak. Megyek eszek egy kis csülkös káposztás bablevest...

Grat! Seed 1. Okéss. Lehet pihenni és gyakorolni. Lesz mit.

Ginn jó volt ma. Sérülteknek gyógyulást.

A secondarytöl fizetést megvonni!!!



több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Remélem köv meccsre practice squadot kuldjuk fel, szivbaj kerulgetett a mai meccsen is már...
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.
atapapa
Te végignézted 2012-ben is az összes meccset, nem feltételeztem. 😊 Csak annyit mondtam, hogy nyugi.
Gyurma Pappa
Nyugodt vagyok. A xanax segít. 😊
De a meccs képe alapján már nem vagyok annyira magabiztos a PO-t illetően.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.
atapapa
Te végignézted 2012-ben is az összes meccset, nem feltételeztem. 😊 Csak annyit mondtam, hogy nyugi.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nézzétek a meccset
Gyurma Pappa
Azért mert lesújtó a véleményem még nem jelenti azt hogy ne nézném.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Hagyjuk már a sírást, és nézzétek a meccset, az idény egyik legizgalmasabb meccse, éppen most csinált két nagy drive-t a védelem/ST, ti meg itt sírtok a topikban.