NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.
Rutin
ha valami csoda folytán megcsípjük a Rams-et akkor mi megyünk Phillybe.. 😊
Keano
ez a PO, itt minden megtörténhet, még az is hogy nyertek meccset 😀

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.
Rutin
ha valami csoda folytán megcsípjük a Rams-et akkor mi megyünk Phillybe.. 😊


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Még hogy nem verünk PO csapatokat, a Bills-szel együtt megvertünk a bejutott 5 ellenfelünkből 3-at. Easy.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.

A Rams asszitte, hogy kibaltázhat velünk, és a cseresoval elintézheti ma magának a 4. kienelést, ha kikap. De SP résen volt, és miután a Falcons győzött, mi bátran kikaphattunk végül... 😀

A lehető legjobb leosztás jött ki ma nekünk a PO-ra.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Mike Evans-nak 54 yard hiányzik a zsinórban 4. 1000 yardos szezonjához. Gyönyörű lenne, ha pont Lattimore üthetné el ettől. 😀
PEEtör
Ezt az egyet bánom a mai meccsen, meg hogy az utolsó drive-ig ML levette a pályáról Evanst.

Sokkal jobban jártunk így, mintha nyertünk volna. Nem lenézésből, de ez a Panthers elég világtalannak néz ki O terén, és kétszer teljesen simán vertük már őket. Ingram-Kamara el fogja őket pusztítani.
PEEtör
Meg utána is inkább phillybe mennék először mint minnesotába


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Az egyetlen dolog ami zavar hogy altalaban Cam felebred egy ilyen meccs utan.
Resen kell lenni.
Aztan johet az eagles meg a pats es mehet nyugdijba mindenki

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Jövő évi ellenfeleink:
Home

Atlanta
Carolina
Tampa
Philadelphia
Washington
Cleveland
Pittsburgh
Los Angeles Rams

Away

Atlanta
Carolina
Tampa
Dallas
New York Giants
Baltimore
Cincinnati
Minnesota

Szerintem egy cseppet nehézkes lesz 😀


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mike Evans-nak 54 yard hiányzik a zsinórban 4. 1000 yardos szezonjához. Gyönyörű lenne, ha pont Lattimore üthetné el ettől. 😀
PEEtör
Ezt az egyet bánom a mai meccsen, meg hogy az utolsó drive-ig ML levette a pályáról Evanst.

Sokkal jobban jártunk így, mintha nyertünk volna. Nem lenézésből, de ez a Panthers elég világtalannak néz ki O terén, és kétszer teljesen simán vertük már őket. Ingram-Kamara el fogja őket pusztítani.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Ezt a meccset le kell szarni, a Tampa örüljön Koetternek és Smithnek még egy évig legalább, meg a rosszabb drafthelynek. Remélem elhiszik azt is, hogy Winston egy drive alapján lesz még valaha elit irányító.

Zéró erőfeszítést tettünk a meccsbe, de inkább ez, mint a vérizzadós, 4 sérületes 2010-es Tampa elleni idényzáró.

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Hat ez nem volt tul biztato...
diceman
Egészen kiábrándító volt. Az O semmit nem tett ma hozzá a dolgokhoz.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Akkor jövő héten Carolina, reméljük harmadjára is összejön idén 😀


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Hat ez nem volt tul biztato...

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Ez egy ritka szar meccs volt. Rohadtul megérdemeltük a vereséget.
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Mike Evans-nak 54 yard hiányzik a zsinórban 4. 1000 yardos szezonjához. Gyönyörű lenne, ha pont Lattimore üthetné el ettől. 😀
PEEtör
Legyen meg neki. Mi pedig nyerjünk egy izgalom mentes meccsen.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Armstead, Hendrickson és Hooman nem játszik a Bucs ellen.

Közben Lattimore 4. lett Rookie of the week, őt egyedül Kamara előzi meg akinek ez 6. sikerült idén.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 843
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/hit-csalad-futball-jotekonysag-drew-brees-igy-valt-peldakeppe-2610389

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mike Evans-nak 54 yard hiányzik a zsinórban 4. 1000 yardos szezonjához. Gyönyörű lenne, ha pont Lattimore üthetné el ettől. 😀
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem annyiból lenne jó a vikes-al találkozni hogy ott fedett stadionban játszanánk, míg phillyben valószínüleg kurva hideg lesz addigra.. igazából egyik sem lenne egyszerű az biztos.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Kikaha IR-en landolt, Kasim Edebalit hoztuk a helyére.
A szezon végére csak összejöttek a sérülések. Mondjuk szerencsére G. Johnson eddig elég jól játszik DE poszton.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 843
John Kuhn-t közben aktiváltuk IR-ről, még jó, hogy Sean azt mondta, hogy idén senki sem fog visszatérni IR-ről...
kapitnono
Nincs is nagyon szükségünk rà szerintem... Line jól teszi a dolgàt.
Roster hely miatt?

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
John Kuhn-t közben aktiváltuk IR-ről, még jó, hogy Sean azt mondta, hogy idén senki sem fog visszatérni IR-ről...


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 918 — WHO DAT!!!!
Számolgatva utolsó forduló előtt az esélyeket, legnagyobb esély arra van, hogy 4. helyen megyünk PO-ba és a Pantherst fogadjuk, aztán ha továbbmegyünk, irány Philly, amiről jó emlékeink vannak, és alapvetően jóval könnyebb matchup, mint a Vikings.

Szerintem messze a legjobb szcenárió néz ki így. Aztán főcsoportban legyűrjük a Vikingsot egy végletekig kiélezett meccsen, majd egy klasszikus és egyben revenge game a SB-ban a Bradyék ellen, és jóság van. 😀
PEEtör
Azért ez elég könnyen felborulhat, ha a Rams cseresora kikap a Garoppolo Művektől. És ennek, lássuk be, elég nagy esélye van.

Akkor máris harmadik kiemeltek leszünk, és ha szerencsénk van, akkor a Falcons nyer hazai pályán, és jönnek újra hozzánk a WC-hétvégén. Ha nem leszünk azok, akkor kikap a Falcons, és a Seahawks jön...
Rutin
Azért ez a Seahawks nem ugyanaz a Seahawks mint amivel 2013-ban játszottunk.Szerintem itt már azért nagyobb esélyekkel indulnánk mint akkor. Viszont akkor utána mehetnénk Minnesotába, ami azért szerintem jelen esetben nehezebb feladat lenne mint Philly-be menni. Szerintem a Vikes jelenleg a legesélyesebb az NFC megnyerésére, eléggé együtt van a csapat ott most, főleg a védelem.
Aztán bízunk a minél jobb szereplésünkben természetesen, hiszen a szezon előtt legjobb esetben is 8-8-at mertem volna tippelni, a szezonkezdeti 0-2 után meg álmodni sem mertem volna a PO-ről. Nyilván jó volna minél messzebb jutni, hiszen szerintem nagyon egységes most a csapat, és senki ellen sem abszolút esélytelenként lépnénk pályára, de szerintem azért itt már minden meccs ajándék lesz.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 150 — playoffs???
Számolgatva utolsó forduló előtt az esélyeket, legnagyobb esély arra van, hogy 4. helyen megyünk PO-ba és a Pantherst fogadjuk, aztán ha továbbmegyünk, irány Philly, amiről jó emlékeink vannak, és alapvetően jóval könnyebb matchup, mint a Vikings.

Szerintem messze a legjobb szcenárió néz ki így. Aztán főcsoportban legyűrjük a Vikingsot egy végletekig kiélezett meccsen, majd egy klasszikus és egyben revenge game a SB-ban a Bradyék ellen, és jóság van. 😀
PEEtör
Azért ez elég könnyen felborulhat, ha a Rams cseresora kikap a Garoppolo Művektől. És ennek, lássuk be, elég nagy esélye van.

Akkor máris harmadik kiemeltek leszünk, és ha szerencsénk van, akkor a Falcons nyer hazai pályán, és jönnek újra hozzánk a WC-hétvégén. Ha nem leszünk azok, akkor kikap a Falcons, és a Seahawks jön...
Rutin
Szerintem is kikap a Rams. Az Atlanta is....



több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Számolgatva utolsó forduló előtt az esélyeket, legnagyobb esély arra van, hogy 4. helyen megyünk PO-ba és a Pantherst fogadjuk, aztán ha továbbmegyünk, irány Philly, amiről jó emlékeink vannak, és alapvetően jóval könnyebb matchup, mint a Vikings.

Szerintem messze a legjobb szcenárió néz ki így. Aztán főcsoportban legyűrjük a Vikingsot egy végletekig kiélezett meccsen, majd egy klasszikus és egyben revenge game a SB-ban a Bradyék ellen, és jóság van. 😀
PEEtör
Azért ez elég könnyen felborulhat, ha a Rams cseresora kikap a Garoppolo Művektől. És ennek, lássuk be, elég nagy esélye van.

Akkor máris harmadik kiemeltek leszünk, és ha szerencsénk van, akkor a Falcons nyer hazai pályán, és jönnek újra hozzánk a WC-hétvégén. Ha nem leszünk azok, akkor kikap a Falcons, és a Seahawks jön...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
Nézegettem Drew statjait:
- azt gondoltam, hogy a magas pontossága bizonyára kevesebb kísérletből jön össze, de a top5 QB közül tényleg övé a legkevesebb (506), de Brady is "csak" 544-szer próbálkozott. Ráadásul a liga átlaga kevesebb passz kísérlettel próbálokozott, de mégsem
- annyival pontosabb Brees, hogy Brady-nek csak 3-mal van több sikeres passza, a többiek pedig jóval kevesebbszer találtak
- gondoltam, hogy oké, biztos YAC kevesebb, és nem. Drew és Brady tud 8,1 yardot passzonként, bár ugye sikeres passzonként nyilván Drew hátrébb van
- mondom, akkor biztos sok INT-t dobott: hát nem, annyit dobott mint Brady, és kevesebbet mint Ben vagy MattyIce vagy Cam
- ahol elmarad, viszont az már nagyon látványos az a passzolt TD-k száma. Wentz, Wilson és Brady jár 30 felett, Drew a 22 TD-jével épphogy top10-ben van. ennek persze több oka is van, egyrészt a két futónk gyártja a TD-ket, másrészt nincs olyan célpont, aki igazi RZ fenyegetés lenne, pedig mind Coleman, mind Hill alkalmas lenne a feladatra, csak a droppok meg a hülye fumble-k miatt kisebb a Kapitány bizalma bennük
- én úgy gondolom, hogy Breesnek azért sincs élete idénye, mert nincs rá szüksége a csapatnak, hogy kockáztassunk, hiszen amíg 130+ yardot futkosunk meccsenként, nyerni tudunk. Payton nagyot lépett előre, hogy nem akarja nagyon megnyerni a meccseket, és kényszeríti bele Brees 2-3 INT-be. Amint szakított ezzel a felfogással, ki is kaptunk a TNF-en. Nyilván ehhez a jó védelem is kell.

Összefoglalva szerintem Breesnek nincs rossz idénye, csak egyszerűen mást játszunk, mint amit eddig, és ez célszerű is. Drew szerintem el is fogadta ezt, bár amikor kell és lehet meg rázza még magát, lásd a mostani meccset vagy a Skins ellen. Szóval hajrá.