New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Nagyon ugy erzem, hogy egy "most vagy soha" szezon van, az elozo evekben amikor szarul ment, mindig volt egy kapaszkodo, a Kapitany - iden ugy latom, hogy zarul az ablak.
Amúgy érdekes kérdés, egy fórumon olvastam, hogy akár az is lehet, hogy egy sérüléssel játszik Brees, amit ugye nyilván nem akarnak nyilvánosságra hozni. De ugye ezt se fogjuk megtudni valszeg soha.
PEEtör
Ez minden gyengébb évében felmerült eddig. Tény: sosem fogjuk meg tudni.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon ugy erzem, hogy egy "most vagy soha" szezon van, az elozo evekben amikor szarul ment, mindig volt egy kapaszkodo, a Kapitany - iden ugy latom, hogy zarul az ablak.
Amúgy érdekes kérdés, egy fórumon olvastam, hogy akár az is lehet, hogy egy sérüléssel játszik Brees, amit ugye nyilván nem akarnak nyilvánosságra hozni. De ugye ezt se fogjuk megtudni valszeg soha.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Abszolut boldogan veszem fel a salat minden heten es csutortokon is remek volt hogy Kamara nelkul sem betliztunk - de pont az duhit hogy egy rossz call vitte az egeszet a levesbe, a biroi ellenszel ellenere.

Nagyon ugy erzem, hogy egy "most vagy soha" szezon van, az elozo evekben amikor szarul ment, mindig volt egy kapaszkodo, a Kapitany - iden ugy latom, hogy zarul az ablak.

A PO mas mufaj es masok is szenvednek, serules barhol, barmikor lehet es valoban a legkemenyebb csoportban alljuk a sarat - szoval egyaltalan nem a buszkeseg vagy az elegedettseg hianya beszel belolem.

Buszken, de aggodva varom az injury reportot meg az edzes infokat - a Jets-tol meg egyaltalan nem tartok, sima lesz akar Kamara nelkul is.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy McCown-nak eltört a bal (nem dobó) keze, szal a jövő heti valszeg nem kell izgulnunk, lehetne pihentetni mondjuk Lattimore-t, Kamara meg nem tudom hogy lesz, de akár őt is.
több mint 6 éve
kijo New Orleans Saints 337
Már most is elégedett vagyok én is. Újra lehet izgulni a meccseken és nem azon, hogy 48-50 nyerünk vagy éppen ennyire kikapunk.
...de a nyerhető meccseket hozni kell mert úgy is voltak/lesznek olyanok amihez közünk nincs/sem lesz.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Evés közben jön meg az étvány, értem én 😊 Imi beelőzött, de pont ezt akartam leírni, mint ő, csak kicsit más szavakkal.

Ha azt mondja nekem valaki, hogy ez a csapat összeszed 9 győzelmet a 12. hétre, szerintem kinevetem. Ha azt mondja valaki, hogy azért vesztünk csak meccseket, mert két fontos újoncunk kidől, még nagyobbat nevetek.

De itt tartunk. Ami számomra a legfontosabb, hogy a saját kezünkben van a sorsunk. Ez nagyon-nagyon fontos. 2010-ben, 2011-ben, majd 2013-ban is az volt a legfőbb gond, hogy túl sok múlott mások eredményein. Természetesen, most is érdekes a kiemelés szempontjából, hogy-hogy végeznek mások, de a csoport és úgy általában a PO szempontjából lényegtelen. Ez sokkal több, mint amit remélni lehetett előzetesen.

Én élvezem ezt a szezont, újra nem "kényszerből" ülök le meccset nézni, ez sokkal, de sokkal több, mint amit reméltem.

WHO DAT!

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem a fiúk ez után a vereség után igencsak felszívják magukat, és remélem annak az lesz az eredménye hogy a jetset ledaráljuk aztán megütjük a falconst is, ha pedig ez a kettő meglenne akkor egy TB csak nem okoz gondot, abszolút nem lehetetlen egy 12-4 és szerintem még a kiemelés se, kikapott a hawks és a rams is Wentz meg lehet hogy kidőlt egész szezonra. Én továbbra is optimista vagyok, arról nem is beszélve hogy ha még Kamara is simán vissza tud térni...szerintem a falcons meccsen is az volt a fő probléma hogy ő kiesett , hiába ő most az egyik legfontosabb játékosunk 😊


több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Komolyan mondom, nem értem én ezt. Adva van egy remek szezon, olyan amire rajtam kívül 😊 senki sem számított. A héten kikaptunk az egyebkent bűnrossz verebektől, mert a fel csapat a körzeti orvos sátra előtt ácsorgott, es mert a bírok jobban akarták az ellenfél győzelmét. Ehhez képest simán meg lett volna a meccs, mert a fiúk hősiesen játszottak, csak a végén payton és brees elkúrták.
Ehhez képest ne vágjátok már fel az ereiteket a vereség miatt. Mikor volt olyan év amikor december tizediken arról -beszéltünk hogy kiemeltnek kéne lenni a Po-ban? Nem érdekes, ha a hatodik helyen leszünk sem. Jó lesz. Annyi mindennek kehet orulni ebben a szezonban. Tegyétek.

Szerkesztette: HajduImre
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het
diceman
Teljesen mindegy, csak magunknak (najó nem, de főleg) köszönhetjük, ha nem jutunk PO-ba. Kettő meccset kell nyernünk a maradék háromból, és mindegy ki mit csinál. Ez a kettő pedig minimum egy PO csapattól (vs Jets, @TB).
Az, hogy mennyire hosszú lesz a PO menetelés mondjuk WC 6. helyről, már más kérdés.
PEEtör
Na de Uraim, versenyben vagyunk a PO-ért!!! Mikor mondhatjuk ezt? Az elmúlt évekhez képest ez igen is nagy előrelépés, egy erős csoportban és az NFC-ben!!
Én màr elégedett vagyok! Van tartàsa a csapatnak, ahogy ezt a z utcsó meccs is mutatta!
A PO meg màs kàvéhàz!!! Mindegy milyen helyen jutsz be, màs időszàmítàs jön!!
Fattyu
Félreértés ne essék, maximálisan túlteljesítették az elvárásaimat a srácok, én is teljesen elégedett vagyok a szezon előtti reménykedéshez képest. De azért evés közben jön meg az étvágy, és lehetne ez sokkal jobb is jelenleg, mint amilyen.
És azért ha már így állunk, próbáljuk meg kimaxolni ezt az évet, mert ki tudja mi lesz jövőre.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het
diceman
Teljesen mindegy, csak magunknak (najó nem, de főleg) köszönhetjük, ha nem jutunk PO-ba. Kettő meccset kell nyernünk a maradék háromból, és mindegy ki mit csinál. Ez a kettő pedig minimum egy PO csapattól (vs Jets, @TB).
Az, hogy mennyire hosszú lesz a PO menetelés mondjuk WC 6. helyről, már más kérdés.
PEEtör
Na de Uraim, versenyben vagyunk a PO-ért!!! Mikor mondhatjuk ezt? Az elmúlt évekhez képest ez igen is nagy előrelépés, egy erős csoportban és az NFC-ben!!
Én màr elégedett vagyok! Van tartàsa a csapatnak, ahogy ezt a z utcsó meccs is mutatta!
A PO meg màs kàvéhàz!!! Mindegy milyen helyen jutsz be, màs időszàmítàs jön!!

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het
diceman
Teljesen mindegy, csak magunknak (najó nem, de főleg) köszönhetjük, ha nem jutunk PO-ba. Kettő meccset kell nyernünk a maradék háromból, és mindegy ki mit csinál. Ez a kettő pedig minimum egy PO csapattól (vs Jets, @TB).
Az, hogy mennyire hosszú lesz a PO menetelés mondjuk WC 6. helyről, már más kérdés.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Némi adalék a bírói csapatról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/10/nfl-assigned-former-falcons-player-to-officiate-saints-falcons-game/
Thomas80
Már te is hiszel a gyíkemberekben?

Komolyra fordítva: beszarás, hogy egykori Falcons-játékos bíráskodhat egy Falcons-meccsen.
Hogy fokozzam, anno ez a bíró látta bent az ellenfél lábát a Denver elleni meccsen, amiből TD-visszahordás és vereség lett végül.

atapapa
Nem tudom mit gondoljak a meccsen dolgozó sporikról, de azt gondolom ez egy érdekes infó.
Thomas80
meccs elejétől nekik fújtak, csak az az érdekes, hogy miért...oké, home field esetén van, hogy a hazaiak felé hajlik a bíró keze, de eennyire? amúgy a Panthers meccsen is inkább a hazaiak részére fújnak, de ez már tényleg összeesküvés-elmélet
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Némi adalék a bírói csapatról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/10/nfl-assigned-former-falcons-player-to-officiate-saints-falcons-game/
Thomas80
Már te is hiszel a gyíkemberekben?

Komolyra fordítva: beszarás, hogy egykori Falcons-játékos bíráskodhat egy Falcons-meccsen.
Hogy fokozzam, anno ez a bíró látta bent az ellenfél lábát a Denver elleni meccsen, amiből TD-visszahordás és vereség lett végül.

atapapa
Nem tudom mit gondoljak a meccsen dolgozó sporikról, de azt gondolom ez egy érdekes infó.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Némi adalék a bírói csapatról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/10/nfl-assigned-former-falcons-player-to-officiate-saints-falcons-game/
Thomas80
Már te is hiszel a gyíkemberekben?

Komolyra fordítva: beszarás, hogy egykori Falcons-játékos bíráskodhat egy Falcons-meccsen.
Hogy fokozzam, anno ez a bíró látta bent az ellenfél lábát a Denver elleni meccsen, amiből TD-visszahordás és vereség lett végül.

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Némi adalék a bírói csapatról:

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/10/nfl-assigned-former-falcons-player-to-officiate-saints-falcons-game/
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én is attól tartok, hogy hiányozni fog még nagyon ez a W január 1-én.
Reméljük csak mondjuk a 2. kiemeléshez, nem a csoportgyőztelemhez, vagy pláne a PO-hoz.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
lehet mondani hogy meg lehet PO es ne keseregjunk de pontosan az ilyen ajandekba adott meccseken mulik hogy kikkel es hanyat jatszunk - ami az NFC-t elnezve egyaltalan nem mind1.
persze nem allitom hogy nem az SB lebeg a szemem elott - mert nyilvan az - de azert a realitas talajan maradva egy konferenciadontore adtam volna egy otost. igy a POban lehet remenykedni. max.
(most ezt jol leirtam, hogy lehulyezhessem magam par het mulva mint szezon elejen a 0-2nel)

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
És hogy megint Brees-ezhessek egy kicsit, de ismét egy statisztika, sajnos már a sokadik ellene:
"Brees also struggled mightily when throwing into tight windows against the Falcons' defense. He completed just one of eight such attempts and threw an interception for a 0.0 tight-window passer rating. Hitting those high degree of difficulty tosses has been an issue for Brees all season. The future Hall of Famer has a 55.1 passer rating on tight window throws this year, which ranks 21st out of 40 quarterbacks with 100-plus pass attempts on the year."

Most lehet, hogy egy másik Thomas szintű receiverrel jobb lenne a helyzet, de butaság elfordítani a fejet a tényről, hogy eljárt felette az idő. Ha tisztán a statokat nézzük, persze becsapós lehet, de a yardok és passzpontosság többsége (Mátrix-)screen-ekből jön össze.
Egyre több a rossz döntése, korábbi meccseken fortunán múlt, hogy nem végződött úgy, mint a mai, downfield szinte már nem használható.
Rengeteget adott és köszönhetünk neki, viszont kvázi egy jóval átlag feletti, de game manager QB lesz(tt) belőle. Éppen ezért baromi fontos, hogy ebben az évben PO runt nyomjunk, mert jövőre nagyon zord (még jobban) lesz ez szerintem.
PEEtör
Sziasztok!
Tudom hogy sokkal jobban értetek hozzá, meg régebb óta is követitek a ligát. De az én véleményem az, hogy Brees még mindíg elit szinten teljesít, Lehet hogy vannak meredek labdái (melyik irányítónak nincsenek) de azért tegnap is oda tette Thomas kezébe nem egyszer pedig a védelem tudta hová fog passzolni. A futás hiányzott nagyon. Igen sportban nincs ha, de Kamarával szét cincáltuk volna a Falconst. Még úgy is hogy a védők már a fülükön vették a levegőt. A tegnapi meccs apróságokon ment el. Félidő végi hiányzó 3pont. Szóval ha menni fog a futás, akkor még jó ideig látjuk a Kapitányt. REMÉLEM!!
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
És hogy megint Brees-ezhessek egy kicsit, de ismét egy statisztika, sajnos már a sokadik ellene:
"Brees also struggled mightily when throwing into tight windows against the Falcons' defense. He completed just one of eight such attempts and threw an interception for a 0.0 tight-window passer rating. Hitting those high degree of difficulty tosses has been an issue for Brees all season. The future Hall of Famer has a 55.1 passer rating on tight window throws this year, which ranks 21st out of 40 quarterbacks with 100-plus pass attempts on the year."

Most lehet, hogy egy másik Thomas szintű receiverrel jobb lenne a helyzet, de butaság elfordítani a fejet a tényről, hogy eljárt felette az idő. Ha tisztán a statokat nézzük, persze becsapós lehet, de a yardok és passzpontosság többsége (Mátrix-)screen-ekből jön össze.
Egyre több a rossz döntése, korábbi meccseken fortunán múlt, hogy nem végződött úgy, mint a mai, downfield szinte már nem használható.
Rengeteget adott és köszönhetünk neki, viszont kvázi egy jóval átlag feletti, de game manager QB lesz(tt) belőle. Éppen ezért baromi fontos, hogy ebben az évben PO runt nyomjunk, mert jövőre nagyon zord (még jobban) lesz ez szerintem.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
3-1-es TO mutatóval nem lehet megnyerni egy megnyert meccset, az nagy para egy PO-esélyes csapatnál. Óriási blama volt ez a meccs, hozni kellett volna, igaz, teljesen szürreális volt sérülések terén (a legjobb, hogy Kamara RB-ként összeszed ilyen fiatalon egy agyrázkódást, pláne ilyen intelligens játékosnál, fasza). Nem is tudok mit írni, egy kurva zebrázást elengednék azért, de szomorú vagyok, nagyon nehéz lesz ez így.

Most néztem vissza csak a meccset, elbasztam a péntek estém, éljen.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Ha a TO pénzfeldobàst mi nyerjük, akkor is az Atlantàt kezdetik a zebràk valami kamu hívàssal.
Fattyu
azt meg, hogy? 😊

egyszerű, bízott az offense ben és ha van egy top3 -as akkor miért ne tennéd?
gordon
Megoldottàk volna elég ügyes tàrsasàg volt, kell a nézettség Karira.

A màsik: Én nem bíràltam SP döntését..., csak a lehetséges okokat vetettem fel. Hozunk a civil életben is hasonló döntéseket, így megértem...
Viszont Én is lezàrom ezzel ezt a meccset!
Még mindíg kezünkben van a sorsunk és jön a Jets!
24-én meg visszavàghatunk!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kijo New Orleans Saints 337
Most sikerült megnéznem a meccset.
Így ki lehet kapni, de egy ilyet ahol van esély rá azt be kell volna húzni.
Szerintem még nagyon hiányozni fog....

Szerkesztette: kijo
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azért annak a bírónak a faszsága se maradjon megénekeltlen, aki Lattimore pickje után úgy gondolta hogy abba az irányba kell lemenekülnie a pályáról, amerre a play zajlik
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000889441/Lattimore-steps-in-front-of-Julio-for-big-INT-before-halftime
Ezzel irányváltásra és lassításra kényszerítve ML-t, aki enélkül simán lehet hogy meg se áll az end zone-ig.
atapapa
Ezen a meccsen minden összeesküdött ellenünk... legalább valaki kioszthatott volna egy blokkot ennek a balfasz sporinak ha már arra futkorászott 😀 , mert ha ez nincs akk egyenes út vezett volna kis túlzással az end zoneba.

Szerkesztette: ackrisz17


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Azért annak a bírónak a faszsága se maradjon megénekeltlen, aki Lattimore pickje után úgy gondolta hogy abba az irányba kell lemenekülnie a pályáról, amerre a play zajlik
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000889441/Lattimore-steps-in-front-of-Julio-for-big-INT-before-halftime
Ezzel irányváltásra és lassításra kényszerítve ML-t, aki enélkül simán lehet hogy meg se áll az end zone-ig.

Szerkesztette: atapapa