New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Meccs végén már megint pályán volt Hendrixen
Kájzerszóze
Köszi. Én nem vettem észre.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Mondanàm hogy a rövid hét miatt ne fektessünk plusz energiàt a meccsbe, dehàt itt nincs mese az Atlanta az ellenfél, csak egy elfogadható lehetőség van, kerül amibe kerül: Az oda-vissza W!!!!
Ha PO jutunk, tudom hogy ez merész, de a Seattle- szeretnêm, mert tartozunk nekik. A hülye földrengéses sztorival.
Megmutathatnànk nekik, hogy RB terén nem csak nekik van természeti jelenségük, hanem nekünk is. Egy Hurrikàn\Ingram és egy Tornádó\Kamara.
De a PO-ig még kellene a két hazai meccs ahogyan Gyurma is mondta.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Meccs végén már megint pályán volt Hendrixen



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Ezt a meccset végig uraltuk, kicsit későn sikerült lezárni ,de sikerült és ez a lényeg, Jó volt az offense és a defense is, és úgy érzem hogy azért ha így játszunk plusz még visszatér Armstead és Lattimore akkor meglehet. Egy nagyon jó CB azért Juliot és letudja venni mint ahogy tegnap Rhodes is azért elég szépen levette.

Visszatérve a tegnapi meccshez, a Kapitány nagyon pontos volt,volt egy két túldobott labdája de alapvetően nagyon jó volt. Ingramet szépen megfogták de azért megcsinálta azt a nagy játékot. Kamara továbbra is döntő faktor nagyon jó a srác. Thomas ami felé ment elkapta, végre Sneadnek is voltak elkapásai, most jobban el lettek osztva a labdák. A védelem is jól tolta. Kleinnek voltak azért homály megmozdulásai de belefértek,a fal is jó volt illetve szerintem Crawley is nagyon jó volt Funchess Td szerintem nem az ő hibája volt egyszerűen nem érte el a labdát. A pass rush most talán kicsit haloványabb volt de elment azért, kiváncsi lennék muhhamadra is azért. Jó lesz ez meglehet szerintem akár a 12-4 is. Who dat!
ackrisz17
Hendrickson sérülésétől függhet Muhammad jàtéka. Gondolom Muhat még építeni kell.
Ui: Sztorno, a fentebb olvasható okok miatt!! 😁😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Volt olyan kiírás, hogy 9 elkapónak passzolt a Főnök. Ezt hiányoltuk. Snead is visszatalál lassan. Valóban, Klein néha eléggé vakon volt, meg Robertson is....

Julio-t néztem a meccsen, Xavier jól nyomta, egy egészséges Lattimore is tudja ezt. Nem csináltak TD-t a madarak, ez mind bíztató jel.

Ez a vasárnap nagyon jól sikerült, mi nyertünk, a CAR, az ATL és a TB is kikapott, a SEA meg nyert. Volt ennél jobb variáció nekünk?
Kájzerszóze
Attól függ honnan nézed 😁😁😁
Ha az esetleges jobb kiemelést, akkor lehetett volna jobb, de erről beszélni csak a két Atlantai meccs utàn érdemes. Még nincs meg a PO.
Ha a csoport győzelemért vívott harcot akkor tökéletes!
Mondjuk a mi szempontukból a Jets még kikaphatott volna, jövő héten a Denverrel jàtszik, valsz. behúzza, így ellenünk élet-halàl harcot vív.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Volt olyan kiírás, hogy 9 elkapónak passzolt a Főnök. Ezt hiányoltuk. Snead is visszatalál lassan. Valóban, Klein néha eléggé vakon volt, meg Robertson is....

Julio-t néztem a meccsen, Xavier jól nyomta, egy egészséges Lattimore is tudja ezt. Nem csináltak TD-t a madarak, ez mind bíztató jel.

Ez a vasárnap nagyon jól sikerült, mi nyertünk, a CAR, az ATL és a TB is kikapott, a SEA meg nyert. Volt ennél jobb variáció nekünk?



több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ezt a meccset végig uraltuk, kicsit későn sikerült lezárni ,de sikerült és ez a lényeg, Jó volt az offense és a defense is, és úgy érzem hogy azért ha így játszunk plusz még visszatér Armstead és Lattimore akkor meglehet. Egy nagyon jó CB azért Juliot és letudja venni mint ahogy tegnap Rhodes is azért elég szépen levette.

Visszatérve a tegnapi meccshez, a Kapitány nagyon pontos volt,volt egy két túldobott labdája de alapvetően nagyon jó volt. Ingramet szépen megfogták de azért megcsinálta azt a nagy játékot. Kamara továbbra is döntő faktor nagyon jó a srác. Thomas ami felé ment elkapta, végre Sneadnek is voltak elkapásai, most jobban el lettek osztva a labdák. A védelem is jól tolta. Kleinnek voltak azért homály megmozdulásai de belefértek,a fal is jó volt illetve szerintem Crawley is nagyon jó volt Funchess Td szerintem nem az ő hibája volt egyszerűen nem érte el a labdát. A pass rush most talán kicsit haloványabb volt de elment azért, kiváncsi lennék muhhamadra is azért. Jó lesz ez meglehet szerintem akár a 12-4 is. Who dat!


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Továbbra is egyszerű a képlet: a hátralévő hazai meccseket behúzzuk, meg van a csoport. Csütörtökön nem kötelező nyerni, de hát a madarak ellen mindig kötelező nyerni, szóval, akkor mégis csak.

Lehet, hogy Brees nem annyira látványos, de azért a 74%-os pontosság 30+ passzból még mindig erősen jófajta WTF kategória.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Go Saints!!!!!
Az ATL még TD-t sem tudott csinálni. Kell a jó CB teljesítmény ellenük nagyon. Nyerjünk ma, majd utána angyalunk 🙋😜



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Szerencsére a Minnesota megtette nekünk azt a szívességet, hogy idegenben megverték az Atlantát, szóval ma este ezért is lenne különösen fontos győzni, hogy lépéselőnybe kerüljünk a csoportriválisokkal szemben


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Austin Carr, Bryce Harris, Marshon Lattimore, Al-Quadin Muhammad, Cameron Tom, Jonathan Williams and Marcus Williams are inactive.

Mindegy, legalább Armstead és PJ is játszhat. Lattimoret tartogassuk csak az Atlanta ellen.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ki ez a Maulet?
Kájzerszóze
Nem mindegy? Nem Harris 😀
Gyurma Pappa
Meg nem. Pat(kány)Rob....
Nekem ö a legrosszabb élmény



több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ki ez a Maulet?
Kájzerszóze
Maunikának a lett rokona 😀
empty taxi
Nem hiába, az a keleti nyitás😁
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ki ez a Maulet?
Kájzerszóze
Maunikának a lett rokona 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ki ez a Maulet?
Kájzerszóze
Nem mindegy? Nem Harris 😀

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ki ez a Maulet?



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A hírek szerint este tőlünk Lattimore Armstead és Williams is jàtszani fog, míg a pàrducoknál CMC valszeg fog jàtszani, Olsen pedig nagy valószínűséggel nem.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elküldtük Harrist. Nem voltam ilyen boldog elküldés miatt White és Vitt óta. 😀

Fleener meg ment IR-re. Jövőre én egy TE draftot nagyobb prioritásnak tartok, mint WR-t.
PEEtör
Hát Fleenert szerintem tuti kirakjuk èv végén, 9misit nem ér meg az amit csinál. Inkább adnám azt a pénzt Vaccaronak vagy Ingtamnek, akik meg is dolgoznak érte idén.
Harris is várható volt, egy értelmes meccse nem volt sose. Helyette Mauletet hoztuk fel a PS ból.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elküldtük Harrist. Nem voltam ilyen boldog elküldés miatt White és Vitt óta. 😀

Fleener meg ment IR-re. Jövőre én egy TE draftot nagyobb prioritásnak tartok, mint WR-t.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Fleener és M.Williams biztosan nem játszik. Lattimore, Pj.Williams, T.Armstead kérdéses besorolást kapott.
Közülük egyedül Armstead edzett ma, szóval szerintem az ő játékára lehet számítani. Pj-vel nem tudom mi van, vállsérülést írnak neki, gondolom edzésen sérülhetett meg, mert eddig nem nagyon volt neki semmi baja.
kapitnono
Oké, benne vagyunk a szezonban, de baszki, sorra dőlnek ki a kezdők a secből...
PEEtör
Sajnos, ez van. Azért mi még szerintem eddig egész jól megúsztuk, hiszen azért ha mondjuk az O-ból kidőlne M.Thomas, vagy a D-ből C. Jordan lenne fejvakarás. Nyilván nem szerencsés, de azért ezek előreláthatólag nem olyan hosszú sérülések.
Azért a Giants még mindig rosszabbul járt 😀


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Fleener és M.Williams biztosan nem játszik. Lattimore, Pj.Williams, T.Armstead kérdéses besorolást kapott.
Közülük egyedül Armstead edzett ma, szóval szerintem az ő játékára lehet számítani. Pj-vel nem tudom mi van, vállsérülést írnak neki, gondolom edzésen sérülhetett meg, mert eddig nem nagyon volt neki semmi baja.
kapitnono
Oké, benne vagyunk a szezonban, de baszki, sorra dőlnek ki a kezdők a secből...
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
hat elnezve a parducok serult listajat...lehet jobb lenne madarakra tartalekolni a torekeny gyerekeket es nem eroltetni vagy forditva 😀 na ezert nem vagyok edzo

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Fleener és M.Williams biztosan nem játszik. Lattimore, Pj.Williams, T.Armstead kérdéses besorolást kapott.
Közülük egyedül Armstead edzett ma, szóval szerintem az ő játékára lehet számítani. Pj-vel nem tudom mi van, vállsérülést írnak neki, gondolom edzésen sérülhetett meg, mert eddig nem nagyon volt neki semmi baja.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azért remélem Marcus Williams is tud játszani. Elég stabil pont lett a védelmünkben.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Annyi változott tegnap óta, hogy Lattimore megint nem edzett. Rossz hír.
Szerintem Armstead biztos nem játszik hétvégén, vagy ha igen akkor csütörtökön nem fog.
Vacak rövid hét!!!
Fattyu
Ha választani kell, hogy Lattimore az Atlanta, vagy a Panthers ellen játszon, egyértelmű, hogy a Falcons legyen az, csak ha még akkor sem fog... nem jó ez így
PEEtör
Szerintem is inkább arra tartogatják. Még van 1 hete pihenni, szerintem addigra rendbe jön. gondolom azt akarják, hogy Atlanta ellen egészséges legyen mindenképp, és rárakják majd Julio-ra.
Legalább Crawley úgy néz ki játszik a hétvégén. Csak Harrist ne engedjük a kezdő közelébe, jó lesz ő ott a ST-ben. Játsszon csak Crawley Williams meg Moore, szerintem egész jól le tudnák ők hozni.