New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Annyi változott tegnap óta, hogy Lattimore megint nem edzett. Rossz hír.
Szerintem Armstead biztos nem játszik hétvégén, vagy ha igen akkor csütörtökön nem fog.
Vacak rövid hét!!!
Fattyu
Ha választani kell, hogy Lattimore az Atlanta, vagy a Panthers ellen játszon, egyértelmű, hogy a Falcons legyen az, csak ha még akkor sem fog... nem jó ez így
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Annyi változott tegnap óta, hogy Lattimore megint nem edzett. Rossz hír.
Szerintem Armstead biztos nem játszik hétvégén, vagy ha igen akkor csütörtökön nem fog.
Vacak rövid hét!!!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Zach Strief idèn már nem játszhat. Nem tartom kizártnak, hogy a szezon végén visszavonuljon. Végül is jövő szezonkezdetor már 35 lenne. Meg azért Ramczyk elég jól pótolta őt idén.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
M.Williamst viszont nem láttam sérültnek, nem tudom mi lehet vele.
kapitnono
A meccs vége előtt mutatták ahogy kísérik az öltözőbe.

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
csak legyen meg a playoff.ackrisz17
ez. csak "sajnos" a legerosebb csoport a mienk - persze teher alatt no a szent!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Kamara a hónap újonca az NFLben.
Jordan pedig az NFCben a hónap védője.
Egyéni elismerésekben már mmegvagyunk
😁 😜 😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Igazatok van, nekem is mindíg az az érzésem a panthers-el kapcsolatban hogy nem igazán játszanak szépen meg lehengerlően de mégis meg tudják nyerni a meccseket. Én sohasem voltam elájulva Newton-tól de azért idén messze van az MVP szezonjátol, a védelmük az elég jó de ha támadásban visszatalálunk a helyes útra ( ehhez az is segít remélem hogy a Dome-ban játszunk) és a védelem hozza amit eddig akkor ezeket otthon el kell kalapálni, ez az év egyik legfontosabb meccse, nagy előny lenne ha oda vissza meg tudnánk őket verni. Ha ezt , meg az itthoni Falcons ellenit , és a Jets,Bucs valamelyikét (Inkább mindkettőt) behúzzuk akkor én már boldog lennék, de igazából tök mind1 csak legyen meg a playoff.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Panthers injury report többek között:
WR Devin Funchess (toe)
RB Christian McCaffrey (shoulder)
TE Greg Olsen (foot)
PEEtör
Szeintem csak Olsen nem fog. Bár lehet erre a meccsre összefoltozzák valahogy.

OL kérdéshez: van T a keretben, csak épp G-t játszik. Ha tényleg annyria hátul húzunk, mint ahogy most kinéz, akkor simán lehet húzni egy instant kezdő T-t még, de akár G-t is. A védelem mondhatjuk, hogy okés lesz, ha mindenki egészséges marad, újra húzhatunk magasan a O-ba, szóval azon sem lennék meglepődve, ha WR érkeznek korán.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jövőre kell egy LT, megkockáztatom, első körben. Armstead egyszerűen hihetetlen, hogy nem áll rendelkezésre, nem lehet rá számítani csak kb 6 meccsen, azokon is félig-meddig egészségesen.

Panthers injury report többek között:
WR Devin Funchess (toe)
RB Christian McCaffrey (shoulder)
TE Greg Olsen (foot)

Nem lennék szomorú, ha egyik sem játszana, és akkor még talán el is bírnánk mind Lattimore, mind Crawley esetleges hiányát.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Azért bő a sérült lista:
Nem edzett:
Armstead, Fleener, M. Williams.
Limitáltan:
Ramczyk, Edmunds, Lattimore., Crawley, Hendrickson, Warford.
Így egy kicsit nyűgös az OL. Rájuk pedig szükség lesz a Carolina DL ellen.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Hogy látjátok a hétvégi meccset ?? Meg lesznek a cicák ?
Midnight
a cicak idei meccsei kb sajat magukon multak - attol fugg melyik labbal kel fel Cam es mit mutat a D, sajnos az O-ra iden nem lehet tutira epiteni, foleg ha Fleener nem szedi ossze magat.
diceman
Fleener nem is edzett, vagy nem edzhetett...

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Hogy látjátok a hétvégi meccset ?? Meg lesznek a cicák ?
Midnight
a cicak idei meccsei kb sajat magukon multak - attol fugg melyik labbal kel fel Cam es mit mutat a D, sajnos az O-ra iden nem lehet tutira epiteni, foleg ha Fleener nem szedi ossze magat.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Lattimore és Crawley is részt vettek ma az edzésen. Végre valami jó hír.
Armstead,Fleener és M.Williams nem edzettek ma egyedül. Armstead gondolom pihenő megint, Fleener ugye agyrázkódás, M.Williamst viszont nem láttam sérültnek, nem tudom mi lehet vele.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Hogy látjátok a hétvégi meccset ?? Meg lesznek a cicák ?
Midnight
Talán ez a legfontosabb meccs idén. Sajnálatos módon, a történelem azt mutatja, hogy ilyenkor szoktunk összezuhanni. Szóval én aggódok, de ha mindkét csapat az elmúlt hetekben mutatott játékát hozza, akkor nyernünk kellene. A Panthers nagyon szar játékkal nyeri a meccseit, talán ez most nem fog megtörténni.

De aggódom, nem tudom mennyire fogják bírni a srácok a nyomást.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Hogy látjátok a hétvégi meccset ?? Meg lesznek a cicák ?
Midnight
Reméljük, szerintem nagyon azon leszünk 😀


több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Hogy látjátok a hétvégi meccset ?? Meg lesznek a cicák ?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Meg van a passz\futàs play-ek szàma, is ezekre az évekre? Jó lenne làtni az arànyokat is. Nem akarok neked plusz munkàt neked, mert ez is szép melo volt. Köszönjük.
Fattyu
 www.teamrankings.com/nfl/stat/passing-play-pct?date=2017-11-30
atapapa
Köszönöm.
Gyorsan àtfutottam. Az àltalad felvàzolt időszakban két szezon kivételével 62-65 %-ban volt passz jàték.
Jelenleg 55% /54,99%/, a màsik az 2009 55,16%!!
Én arra voltam kivàncsi, hogy a kevesebb paszjàték miatt is rosszabb-e a labdaosztàsi aràny a Kapitànynak.
2009 viszont ràmcàfolt, mondjuk az egy kivételes év volt.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Meg van a passz\futàs play-ek szàma, is ezekre az évekre? Jó lenne làtni az arànyokat is. Nem akarok neked plusz munkàt neked, mert ez is szép melo volt. Köszönjük.
Fattyu
 www.teamrankings.com/nfl/stat/passing-play-pct?date=2017-11-30

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
2017: összesem 10 embernek van elkapása (ha a maradék 5 meccsen nem jön ehhez további 3, akkor az negatív csúcs lesz)
26,5
20,4
15,9
13,6
8,3
6

6 játékosra jut az elkapások 90,9 százaléka
Thomas felelős az összes elkapás 26,5 százalékáért , ami magasan a legnagyobb arány, messze lekörözi a 2011-es Jimmy 20,9-ét.
atapapa
Az a kemény, hogy Ginn kap el kb. akkora százalékban, mint amivel Graham "egészségtelen túlsúlyban" volt elkapások terén.

Gyurma Pappa
Az a kemény, hogy az nem Ginn. Hanem Kamara....
Az elkapások harmadát RB-k viszik idén. Ekkora arányban még akkor se arattak a futók, amikor Sproles és Thomas vitték a prímet.

Összegezve a korábbi évekhez képest: a passzjátékunkból egészségtelenül kikopott idén a TE-k és a slot receiverek szerepe. Ha rosszmájú akarnék lenni, vagy dobjuk Thomasnak vagy megy a checkdown a futónak
atapapa
1. Sokat szàmít Snead, az Ő elkapàsai kiesnek, + amit írtàl hiànyoznak a TE jàtékok.
2. Szerintem ezek benne vannak a pbookba, de valamiért nem hasznàljuk ezeket. Mert mikor égett a hàz WAS ellen, jött a TE jàték, a Rams ellen is, csak Fleenerrel belenézettek a fekete lyukba.
Talàn az àllomàny miatt nem hasznàljuk a teljes repertoàrt, talàn Brees bizonytalanabb, vagy csak valamiért jegeljük, nemtom...

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Nem hagyott nyugodni a mostanában felmerült elkapáseloszlás gondolata, és az SB-től kezdve kiexceleztem az elkapások százalékos megoszlását... Szerintem érdekes
2009: 16 játékosnak volt legalább egy elkapása, százalékosan
18,5
13,4
12,6
12,4
11,9
10,3
9,2

A legjobb 7 vitte az elkapások 88%-t.

2010: szintén 16 játékosnak volt legalább egy elkapása, százalékosan
18,6
14,6
9,7
9,1
7,5
7,5
6,8
6,6
6,4

9 játékosra ment az elkapások 87 %-a

2011: 13 játékos kapott el labdát
20,9
18,2
16,9
11
10,5
8,4
6,7

7 célpontra jutott a labdák 93 százaléka


2012: 15 játékosnak volt elkapása, ez a legjobbak között így oszlott meg
20
19,6
17,7
15,3
9,2
5,2

Mindössze 6 játékosé volt a labdák 87 százaléka, az SB óta ez volt az első év PO nélkül.

2013: 13 játékos kapott el,
19
14,1
13,2
11,8
10
8
6

7 emberre 83%

2014: 18 ember kapott el
18,6
13,8
12,9
11,6
9,8
8,3
6,3

7 emberre 81,5%

2015: 14 játékos kapott el, a legjobbak
18,2
16
15
10,8
9,7
7,3
6,5

7 játékosra 87%

2016-ban 14 embernek volt elkapása
19,4
16,5
15,2
10,5
9,7
8,4
5,5

7 játékos, 85,5 %

2017: összesem 10 embernek van elkapása (ha a maradék 5 meccsen nem jön ehhez további 3, akkor az negatív csúcs lesz)
26,5
20,4
15,9
13,6
8,3
6

6 játékosra jut az elkapások 90,9 százaléka
Thomas felelős az összes elkapás 26,5 százalékáért , ami magasan a legnagyobb arány, messze lekörözi a 2011-es Jimmy 20,9-ét.

Most nem akarok olyan fejtegetésekbe belemenni hogy mely szezonban a sérülések mennyire befolyásolták ezt az arányt, de nem túlzás azt állítani szerintem hogy a Brees-korszak egyik legrosszabb évét látjuk idén, már ami a passzjátékot illeti

Amióta Brees nálunk van, a passzkísérleteihez képest 2007-ben és most dobta a legkevesebb TD-t 4,3%-t.
Az SB-évében ez 6,6% volt (amivel akkor vezette a Ligát), csúcsdöntögető 2011-es évben pedig minden 100 passzkísérletéből 7 lett TD.

Tehát ha el is jutunk a red zone-ba, magas és megbízható célpont hiányában alig passzolunk.
Szerencsére Brees kevés int-t is dob, 100 passzra jut 1,3, ami karrierje legjobbja (és mákja is van szerencsére ezzel idén), plusz a futójátékunk talán még sohase volt ennyire jó, de nem kéne oda eljutni, hogy a védelmek könnyelműen feltölthetik a boxot, mert a passzjátékunk nem elég efficiens.
atapapa
Meg van a passz\futàs play-ek szàma, is ezekre az évekre? Jó lenne làtni az arànyokat is. Nem akarok neked plusz munkàt neked, mert ez is szép melo volt. Köszönjük.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
No rookie back has been as good as Alvin Kamara over the past few weeks. In fact no running back in the league, rookie or otherwise, has been able to match his grade over the past month of the season. In this game he was phenomenal, breaking nine tackles on just 11 touches and gaining 188 yards of offense from those touches.

Kemény 11 labdaérintésnél 9 missed tacklet harcolt ki.
kapitnono
Ha így folytatja, simán OROY lesz Watson sérülésével, Hunt és Fournette brutális visszaesésével. De megkockáztatom, hogy ha (jóval) gyengébb teljesítményeket fog hozni, akkor is övé már ez.
És jó lenne, ha lenne DROY-unk is, mert ugye ez azt jelentetné, hogy a maradék meccseken Lattimore visszatért, és hozta a formáját, ezáltal mi is.

2017: összesem 10 embernek van elkapása (ha a maradék 5 meccsen nem jön ehhez további 3, akkor az negatív csúcs lesz)
26,5
20,4
15,9
13,6
8,3
6

6 játékosra jut az elkapások 90,9 százaléka
Thomas felelős az összes elkapás 26,5 százalékáért , ami magasan a legnagyobb arány, messze lekörözi a 2011-es Jimmy 20,9-ét.
atapapa
Az a kemény, hogy Ginn kap el kb. akkora százalékban, mint amivel Graham "egészségtelen túlsúlyban" volt elkapások terén.

Gyurma Pappa
Az a kemény, hogy az nem Ginn. Hanem Kamara....
Az elkapások harmadát RB-k viszik idén. Ekkora arányban még akkor se arattak a futók, amikor Sproles és Thomas vitték a prímet.

Összegezve a korábbi évekhez képest: a passzjátékunkból egészségtelenül kikopott idén a TE-k és a slot receiverek szerepe. Ha rosszmájú akarnék lenni, vagy dobjuk Thomasnak vagy megy a checkdown a futónak
atapapa
A TE játék Graham elcserélésével ugye kapott egy mélyütést, amit Watson-nal még kibírt, és nem is akarták eldobni, ezért hozták nagy pénzért Fleenert, csakhát ez a projekt nagyon bebukott sajnos.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
No rookie back has been as good as Alvin Kamara over the past few weeks. In fact no running back in the league, rookie or otherwise, has been able to match his grade over the past month of the season. In this game he was phenomenal, breaking nine tackles on just 11 touches and gaining 188 yards of offense from those touches.

Kemény 11 labdaérintésnél 9 missed tacklet harcolt ki.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
2017: összesem 10 embernek van elkapása (ha a maradék 5 meccsen nem jön ehhez további 3, akkor az negatív csúcs lesz)
26,5
20,4
15,9
13,6
8,3
6

6 játékosra jut az elkapások 90,9 százaléka
Thomas felelős az összes elkapás 26,5 százalékáért , ami magasan a legnagyobb arány, messze lekörözi a 2011-es Jimmy 20,9-ét.
atapapa
Az a kemény, hogy Ginn kap el kb. akkora százalékban, mint amivel Graham "egészségtelen túlsúlyban" volt elkapások terén.

Gyurma Pappa
Az a kemény, hogy az nem Ginn. Hanem Kamara....
Az elkapások harmadát RB-k viszik idén. Ekkora arányban még akkor se arattak a futók, amikor Sproles és Thomas vitték a prímet.

Összegezve a korábbi évekhez képest: a passzjátékunkból egészségtelenül kikopott idén a TE-k és a slot receiverek szerepe. Ha rosszmájú akarnék lenni, vagy dobjuk Thomasnak vagy megy a checkdown a futónak

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
2017: összesem 10 embernek van elkapása (ha a maradék 5 meccsen nem jön ehhez további 3, akkor az negatív csúcs lesz)
26,5
20,4
15,9
13,6
8,3
6

6 játékosra jut az elkapások 90,9 százaléka
Thomas felelős az összes elkapás 26,5 százalékáért , ami magasan a legnagyobb arány, messze lekörözi a 2011-es Jimmy 20,9-ét.
atapapa
Az a kemény, hogy Ginn kap el kb. akkora százalékban, mint amivel Graham "egészségtelen túlsúlyban" volt elkapások terén.

Az a helyzet, hogy ugye jól futó csapat akkor tud elég hatákony lenni, ha van egy jól működő védelme. Ez látszott az elmúlt meccseken, és ezért nagyon fontos, hogy Lattimore felépüljön. Pakolják tele a boxot, elég ha Brees villan egy-egy szépet meccsenként, simán nyerünk.

Na, ez az elmélet, csak sajnos elég egy kisebb sérülés, vagy egy felpattanó labda, egy ostoba fumble, és vége is a dalnak...