New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
A sérült lista előtt ilyen mozgások voltak:
The New Orleans Saints announced Wednesday, Nov. 22 that they have signed cornerback Dexter McDougle, re-signed cornerback Sterling Moore, waived linebacker Adam Bighill and placed defensive end Alex Okafor on Injured Reserve. The announcements were made by Saints Executive Vice President/General Manager Mickey Loomis.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ingram lett a heti NFC Offensive player of the week. És szerintem esélyes a Fedex Ground player of the week címre is.
Elég jó szezont fut, ha nem sérül le tuti pro bowler lesz, és ha így folytatja szerintem az all-pro sem elképzelhetetlen.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ami a legfontosabb: 7-9 már biztosan nem lesz 😀
Kíváncsi vagyok este a sérültlistára, én mondjuk nem kockáztatnék most senkit ha sérült a Rams ellen, ott még akár bele is férhet a vereség ha nagyon úgy van, inkább legyen mindenki egészséges a Div. meccsek előtt, úgyis ott fog eldőlni, hogy mire jutunk majd.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nézegettem a ESPN playoff machine-t, és vicces, de komoly esélyes egy olyan forgatókönyv, hogy a Panthers, a Falcons és mi is PO-ban leszünk.
Gyurma Pappa
de kiröhögött a szezon előtt tampai ismerősöm, amikor pontosan ezt jósoltam neki... 8)
baggio
legközelebb inkább nekem jósolj ilyet, én majd szépen fogadok rá 😛

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Nézegettem a ESPN playoff machine-t, és vicces, de komoly esélyes egy olyan forgatókönyv, hogy a Panthers, a Falcons és mi is PO-ban leszünk.
Gyurma Pappa
de kiröhögött a szezon előtt tampai ismerősöm, amikor pontosan ezt jósoltam neki... 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Moore-t visszaigazoltuk, ami nem jó jel. De legalább remélem, Harris így csak akkor lép pályára, ha már mindenki sérült előtte.
PEEtör
Igazából logikus, egyértelmű hogy PJ és Harris nem bír végig közepes szinten egy meccset, így a depth kellett. Okafor roster helye meg megoldott, viszont DE van mögötte több is, aki bevethető, szóval oda nem kellett.

Nagy-nagyon kicsi az esélye, hogy lemaradunk a PO-ról, ahhoz valami olyan egyetemes és mindent átható brainfartnak kell történnie, hogy kb. minden meccsünket elveszítjük, ami hátra van. Kb. ha a papírforma szerint haladunk, akkor a csoport is meg van. Lényeg: a csapat ura a saját helyzetének, nem kellenek mindenféle fura együtthatások, stb. Nyilván megkönnyítené a helyzetünket, ha a Panthers és a Falcons belenézne valami komolyabb buktába gyengébb csapat ellen, de nem szükséges.

Nézegettem a ESPN playoff machine-t, és vicces, de komoly esélyes egy olyan forgatókönyv, hogy a Panthers, a Falcons és mi is PO-ban leszünk.
Gyurma Pappa
Úgy értettem a nem jó jelet, hogy Lattimore ezek szerint tuti nem a héten jön vissza, és még...

Hát ja, jelenleg is tőlünk 3-an vannak PO-ban, milyen gyorsan változik az NFL, hogy a leggyengébb csoportból az egyik legerősebb lett pár év alatt.

Amúgy olvasgattam olyanokat, hogy jobbak vagyunk, mint a rekordunk, amit részben én is aláírok, mert elég relatív a dolog, a két vereségünk ugye nem volt szép, és az jó csapatok ellen volt. Aztán néztem, hogy igazából a két (sok helyen) legjobb csapatnak tartott Eagles is csak egy csapatot, a Vikings kettőt vert meg, ami a győztes mérleget illeti, mi is kettőnél tartunk.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap3000000880301/Instant-Playbook-Five-plays-that-made-the-Saints-comeback-possible

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Lényeg, hogy a Rams meccset tovàbbi "áldozatok" nélkül kell lehozni.
Kvàzi lehet úgy jàtszani, hogy mindegy alapon, vagy bejön vagy nem.
Az extràkat utàna kell nyújtani.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Moore-t visszaigazoltuk, ami nem jó jel. De legalább remélem, Harris így csak akkor lép pályára, ha már mindenki sérült előtte.
PEEtör
Igazából logikus, egyértelmű hogy PJ és Harris nem bír végig közepes szinten egy meccset, így a depth kellett. Okafor roster helye meg megoldott, viszont DE van mögötte több is, aki bevethető, szóval oda nem kellett.

Nagy-nagyon kicsi az esélye, hogy lemaradunk a PO-ról, ahhoz valami olyan egyetemes és mindent átható brainfartnak kell történnie, hogy kb. minden meccsünket elveszítjük, ami hátra van. Kb. ha a papírforma szerint haladunk, akkor a csoport is meg van. Lényeg: a csapat ura a saját helyzetének, nem kellenek mindenféle fura együtthatások, stb. Nyilván megkönnyítené a helyzetünket, ha a Panthers és a Falcons belenézne valami komolyabb buktába gyengébb csapat ellen, de nem szükséges.

Nézegettem a ESPN playoff machine-t, és vicces, de komoly esélyes egy olyan forgatókönyv, hogy a Panthers, a Falcons és mi is PO-ban leszünk.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Moore-t visszaigazoltuk, ami nem jó jel. De legalább remélem, Harris így csak akkor lép pályára, ha már mindenki sérült előtte.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Fuh, micsoda meccs volt. Sajnos nem tudtam tegnap élőben nézni, most néztem meg felvételről reggel. Hát mit mondjak bevallom -15 nél kikapcsoltam és megnéztem mennyi lett az eredmény, hát nem hittem el amit látok, hogy nyertünk.

A meccsel kapcsolatban, számítottam rá, hogy nehéz napja lesz a D-nek Cousins ellen, de úgy látszik Lattimore kiesését már nehezen bírták el, bár az utolsó néhány percben meg a hosszabbításban nagyon jól játszottak.
Szerintem az elején a washington vezetésnél nem kellett volna annyira begörcsölni és nyomatni a futójátékot tovább, mert már szinte a vak is látta hogy mikor les screen hívva, Kamarát nem egyszer minusz 3 yardon verték telibe néha úgy, hogy még a labda sem volt nála.
Mindenesetre jó volt látni a küzdeni akarást a srácokon, és hogy honnan tudtak vissza jönni.
Mindenesetre jó lenne ha a sérültek mihamarabb felépülnének, ha nem is jövőhétre, hanem mondjuk a panthers ellen, ott azért el fog kelleni Lattimore Vaccaro meg Klein játéka.
Szép volt srácok és WHO DAT!! továbbra is.
kapitnono
Amit Kamara kapott a meccsen, attól egy egyszeri ember atomjaira hullott volna😁

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én részleges (kb öt centi hosszú) achilles szakadással sétálok hat hete. Nem vicces. Fordulni sem tudok, csak kanyarodni. De a Was futó is nagyot kapott... nekem iy így estek a lábamr hátulról... Breaux már nem lesz idén?
Kájzerszóze
nem

 bleacherreport.com/articles/2743379-delvin-breaux-out-for-season-after-suffering-setback-in-recovery-from-leg-injury

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Én részleges (kb öt centi hosszú) achilles szakadással sétálok hat hete. Nem vicces. Fordulni sem tudok, csak kanyarodni. De a Was futó is nagyot kapott... nekem iy így estek a lábamr hátulról... Breaux már nem lesz idén?



több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ja én is nagyon bírtam. Igen Hendrickson vagy Kikaha.


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
My man, Alex Okafor is out for 2017... Achilles... 😕😕 😕

Gyakorlatilag eddig volt idén óriási mákunk a súlyos sérülésekkel, eddig megúsztuk őket... Na, ennek ezzel most vége szakadt... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Alex Okafor kidőlt az egész szezonra achilles szakadással. Hát ezt nagyon sajnálom :SS Muhhamad time?
ackrisz17
9 hétig szerencsénk volt, most meg a legjobb kezdő S, CB, LB és a 2. legjobb DE nélkül. Szerintem Hendrickson a next man.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Alex Okafor kidőlt az egész szezonra achilles szakadással. Hát ezt nagyon sajnálom :SS Muhhamad time?


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Előretekintve a Rams elleniig:kétlem, hogy Lattimore felépül addig, és igazából remélem is, hogy nem fogják játszatni, elég volt a Breaux-Armstead-féle mókákból. Utána viszont jó lenne, ha visszatérne, de tényleg, csak egészségesen, sokkal többet számíthat nekünk a PO-ban ő, vagy akár a jövőben.

Viszont, HA Harris fog játszani, eléggé szét fognak minket zilálni Goffék, abban biztos vagyok. Rommá fogják dobálni, őt max ST-ben lenne szabad pályára engedni, Corey White szintű playa.
PJ már jobb nála (nemj nehéz), de őt is targetelni fogják, az tuti.

ML nélkül meg leszek lepve, ha nyerünk, benne van a 10++ vereség is sztem, azért remélem nem lesz igazam. Brees elég jó blitz ellen, szal ott lehet esélyünk (khm, shootout...).

Nem tudom, hogy mennyire lenne jó most egy talajra visszarántós nagyobb vereség a div meccsek előtt. Lehet, hogy pont jót tenne és pont jókor. A nyilatkozatokat nézve óriási az önbizalom.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ginn azért bizonyította, hogy nem feltétlenü kéne speedster szerepkörben játszatni.
Snead-re lenne nagy szükség, csak ő úgy érzem eljátszotta a csapat bizalmát, kérdés vissza tudja-e még szerezni, jó lenne.

Viszotn azt nagyon jó látni, hogy mennyire együtt van a csapat idén, sok éve először.
PEEtör
Snead simán szarul játszik. A kezébe doboott labdát is majdnem sikerült dropolni ezen a meccsen, egyébként meg sosem üres. Kb. ennyi.
Gyurma Pappa
Az tiszta, hogy szarul játszik, erre is értem, hogy vissza kéne nyerni a csapat bizalmát, értem ez alatt, hogy edzésen odateszi magát (nem volt véletlen az a healthy scratch inactive sem pár hete), aztán nyilván meccseken is.
Sok volt neki az eltiltás időtartama érzésem szerint, na meg ezalatt az offseason alatt valami eléggé félrement nála fejben szerintem.

Ettől függetlenül szükségünk lenne rá, nagyon, az az elmúlt két évben is bebizonyosodott.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ginn azért bizonyította, hogy nem feltétlenü kéne speedster szerepkörben játszatni.
Snead-re lenne nagy szükség, csak ő úgy érzem eljátszotta a csapat bizalmát, kérdés vissza tudja-e még szerezni, jó lenne.

Viszotn azt nagyon jó látni, hogy mennyire együtt van a csapat idén, sok éve először.
PEEtör
Snead simán szarul játszik. A kezébe doboott labdát is majdnem sikerült dropolni ezen a meccsen, egyébként meg sosem üres. Kb. ennyi.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A passzjátékunk roppant kiszámíthatóvá kezd válni.
atapapa
Osztom. 2009-ben az volt nagyon más, hogy Brees meccsenként 6-9 embernek dobott complete passzt, most a két HB, Thomas és Ginn megbízható. Sajnos az utóbbi pedig (csak hogy továbbra is erőltessem a 2009-es párhuzamot) csak néha Meachem (alapvetően egy speedster, de közben jól használható máshol is), de többnyire Henderson (high risk - high reward, deep ball playek).

Na, de visszatérve a vasárnapi meccsre, kicsit lehiggadva: Sean majd küldjön valami drága bort Grudennek, eszméletlenül ostobán játszották meg az utolsó két negyedet. Kezdődött az egész a 4&1-gyel, amire lehet mondani, hogy "persze, sikerült, szóval jó volt", de szerintem az ott egy rossz play volt. A Skins D limitált a játékunkat, egyszerűen hagyni kellett volna tenni a dolgukat, és nem kockáztatni a saját 10-eseden. Utána az 3 perccel a vége előtt, amikor a futód csak azért nem negatív playt szed össze kétszer, mert Mauti nem elsőszámú LB (egyébként remélem Nolan hosszasan elbeszélget vele majd a helyes tacklingről, szerelési szögekről, double movekról), majd hívsz harmadikra egy futás a MÁSIK oldalra... Az egészen meccsen jól játszó Cousins esélyt sem kapott megnyerni a meccset ebben a drive-ban. Utána a grounding előtt hívott play meg mi volt, azt sosem tudjuk meg (umbrella screen (?), hátha INT vagy incomplete lesz, nem tudom), de szerencsére ügyesen megszívatták magukat vele.

Szóval, hogy itt nyerni tudtunk, abban nagy szerepe van, hogy a Skins eszméletlenül rosszul játszotta meg a végjátékot, nekünk ez meg kb. a csoportelsőséget is érhető W lesz. Azt írtam a Bucs meccs előtt, hogy 2-2 jó lenne a következő 4 meccsből, most ez 3-0. Szerintem a Rams ellen nem fogunk nyerni, sokat kell utazni, erős ott a csapat most, stb. Lattimoret inkább hagyjuk pihenni még egy hétig, a Panthers ellen sokkal fontosabb lesz, hogy 100%-os legyen.
Gyurma Pappa
Ginn azért bizonyította, hogy nem feltétlenü kéne speedster szerepkörben játszatni.
Snead-re lenne nagy szükség, csak ő úgy érzem eljátszotta a csapat bizalmát, kérdés vissza tudja-e még szerezni, jó lenne.

Viszotn azt nagyon jó látni, hogy mennyire együtt van a csapat idén, sok éve először.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Rams (is) verheto, de most lesz az igazi tesztje az edzoi brigadnak h bye week hianyaban leultetjuk-e azt akit kell es probalunk hosszutavon gondolkodni...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Fuh, micsoda meccs volt. Sajnos nem tudtam tegnap élőben nézni, most néztem meg felvételről reggel. Hát mit mondjak bevallom -15 nél kikapcsoltam és megnéztem mennyi lett az eredmény, hát nem hittem el amit látok, hogy nyertünk.

A meccsel kapcsolatban, számítottam rá, hogy nehéz napja lesz a D-nek Cousins ellen, de úgy látszik Lattimore kiesését már nehezen bírták el, bár az utolsó néhány percben meg a hosszabbításban nagyon jól játszottak.
Szerintem az elején a washington vezetésnél nem kellett volna annyira begörcsölni és nyomatni a futójátékot tovább, mert már szinte a vak is látta hogy mikor les screen hívva, Kamarát nem egyszer minusz 3 yardon verték telibe néha úgy, hogy még a labda sem volt nála.
Mindenesetre jó volt látni a küzdeni akarást a srácokon, és hogy honnan tudtak vissza jönni.
Mindenesetre jó lenne ha a sérültek mihamarabb felépülnének, ha nem is jövőhétre, hanem mondjuk a panthers ellen, ott azért el fog kelleni Lattimore Vaccaro meg Klein játéka.
Szép volt srácok és WHO DAT!! továbbra is.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Én így làttam 😁:
1. Ahogyan Gyurma írta a WAS-nak ez PO meccs volt, és itt ütközött ki a csapat rutintalansàga, minden csapat részben. A meccs nagyrészében a szezon első két meccs képe jött elő.
Főleg PJ. Williams jàtékàn làtszott meg, aki rendesen tulpörögte, pedig neki is megvannak a képességei. Plusz 3 +fél sérült a védelemben. A fél az Jordan, aki szerintem valami bibivel jàtszott.
2. De làtszik a csapat ereje, hogy képes kihasznàlni az ellenfél hibàjàt, ilyenre az elmúlt szezonok soràn nem volt példa.
3. Én úgy làtom direkt hanyagoljuk a TE jàtékot, hogy miért azt csak a mesterek tudjàk. Pedig van és elő is vettük amikor nagyon kellett.
4. Nekem a meccs fénypontja Kamara "dekàzàsa" 😂😁, mégha màk is volt egy picit.
5. Visszacsatolva az 1 ponthoz, kellett egy ilyen PO felfogàsu csapat, hogy szokjàk a sràcok, mert jön a durva menet.
+ Szerintem PJ nagyon meg akarta mutatni, hogy valamennyire tudja pótolni Lattimore-t.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
2009 december 6-án láttam egy meccset amikor a Saints játszott a Washington ellen. Akkor hosszabbításban nyertünk 33–30 ra. Annak az évnek a végén lettem totális Saints drukker.... 😉
KelAki
Ez jutott eszembe nekem is. Amikor Meachem visszaszerezte a labdát, attól őrültebb játék kevés volt.