New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A passzjátékunk roppant kiszámíthatóvá kezd válni.
atapapa
Osztom. 2009-ben az volt nagyon más, hogy Brees meccsenként 6-9 embernek dobott complete passzt, most a két HB, Thomas és Ginn megbízható. Sajnos az utóbbi pedig (csak hogy továbbra is erőltessem a 2009-es párhuzamot) csak néha Meachem (alapvetően egy speedster, de közben jól használható máshol is), de többnyire Henderson (high risk - high reward, deep ball playek).

Na, de visszatérve a vasárnapi meccsre, kicsit lehiggadva: Sean majd küldjön valami drága bort Grudennek, eszméletlenül ostobán játszották meg az utolsó két negyedet. Kezdődött az egész a 4&1-gyel, amire lehet mondani, hogy "persze, sikerült, szóval jó volt", de szerintem az ott egy rossz play volt. A Skins D limitált a játékunkat, egyszerűen hagyni kellett volna tenni a dolgukat, és nem kockáztatni a saját 10-eseden. Utána az 3 perccel a vége előtt, amikor a futód csak azért nem negatív playt szed össze kétszer, mert Mauti nem elsőszámú LB (egyébként remélem Nolan hosszasan elbeszélget vele majd a helyes tacklingről, szerelési szögekről, double movekról), majd hívsz harmadikra egy futás a MÁSIK oldalra... Az egészen meccsen jól játszó Cousins esélyt sem kapott megnyerni a meccset ebben a drive-ban. Utána a grounding előtt hívott play meg mi volt, azt sosem tudjuk meg (umbrella screen (?), hátha INT vagy incomplete lesz, nem tudom), de szerencsére ügyesen megszívatták magukat vele.

Szóval, hogy itt nyerni tudtunk, abban nagy szerepe van, hogy a Skins eszméletlenül rosszul játszotta meg a végjátékot, nekünk ez meg kb. a csoportelsőséget is érhető W lesz. Azt írtam a Bucs meccs előtt, hogy 2-2 jó lenne a következő 4 meccsből, most ez 3-0. Szerintem a Rams ellen nem fogunk nyerni, sokat kell utazni, erős ott a csapat most, stb. Lattimoret inkább hagyjuk pihenni még egy hétig, a Panthers ellen sokkal fontosabb lesz, hogy 100%-os legyen.

több mint 6 éve
KelAki New Orleans Saints 9
2009 december 6-án láttam egy meccset amikor a Saints játszott a Washington ellen. Akkor hosszabbításban nyertünk 33–30 ra. Annak az évnek a végén lettem totális Saints drukker.... 😉

Szerkesztette: KelAki

KelAki
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ja és a lényeg lemaradt...
atapapa
Most akartam linkelni, imádom ezt a képet. 😀

De ez sem rossz 😀


Szerkesztette: EasyGhost
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ja és a lényeg lemaradt...

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Remekül elatlantázta a meccset a Redskins. Soha jobbkor.



A passzjátékunk roppant kiszámíthatóvá kezd válni.
Brees a negyedik negyed elejéig 10 alkalommal dobott Thomas-ra. Ez idő alatt csináltunk 16 pontot.

Az utolsó három drive-ban csináltunk 18 pontot, egy passz ment ekkor összesen Thomas felé.
És ekkor ment az első passz Fleener irányába, aki a meccs kb. utolsó 8 percében a rádobott 5 passzból mind az ötöt leszedte és hozott ugyanannyi yardot, mint Thomas.

Thomas nagy spiller, de lassan oda lyukadunk ki megint, mint Jimmynél: Brees akkor is rádobta, ha három ember volt a nyakában.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d814c5c5d/NFL-GameDay-Saints-vs-Redskins-highlights

No pressure, de azért na 😀
Gyurma Pappa
Így, hogy prezentàltad, leesett hogy ezt a meccset làttam, 😁😁
Jó kis szezon volt 😁😁😉

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d814c5c5d/NFL-GameDay-Saints-vs-Redskins-highlights

No pressure, de azért na 😀

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Eszméletlen! Köszönöm a srácoknak!

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hát a frászt hozta ránk...



több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Komolyan mondom, hogy SP az első TD-nk után ki akarta próbálni, mire megyünk, ha újra passz-hangsúlyos az O... Nos, majdnem megszívtuk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
aztaaaa, na jó, a win az win 😀
Gratu a csapatnak! Minusz 15-nél már nagyon aggódtam!
Remélem a Cicák kikapnak még...
Kájzerszóze
Bye Weeken? 😀

Max. a Chokák tudnak kikapni
Gyurma Pappa
Persze, nem nyertek ma sem 😜



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
aztaaaa, na jó, a win az win 😀
Gratu a csapatnak! Minusz 15-nél már nagyon aggódtam!
Remélem a Cicák kikapnak még...
Kájzerszóze
Bye Weeken? 😀

Max. a Chokák tudnak kikapni

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
aztaaaa, na jó, a win az win 😀
Gratu a csapatnak! Minusz 15-nél már nagyon aggódtam!
Remélem a Cicák kikapnak még...



több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Huhh ez a mai este... Rég láttam ekkora küzdeni akarást tőlünk. Jó volt nézni!
több mint 6 éve
Janes12 New Orleans Saints 3
Ez hatalmas volt
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lattimore épüljön fel. Ja, meg Okafor, Klein és Vaccaro is. Nem bírják ezt az én idegeim.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hát ez nem lesz újabb 7-9-es szezon. 😀
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Én egy picit féltem a D-t a holnapi meccstől. Jó látni, hogy ilyen fejlődésen mentek keresztül, meg tényleg igen jó teljesítményt nyújtottak az elmúlt hét meccsen, de azért Cousinshoz hasonló jó irányítóval csak egyszer találkoztunk a szezonban(Brady).
Mindenesetre remélem, hogy nem lesz baj, és minimalizálni tudjuk a benyelt yardokat és pontokat. Jó lenne ha Vaccaro és Klein is játszani tudna.
A másik részről az O-t egyáltalán nem féltem idén(is) bebizonyították hogy bárki ellen képesek jó teljesítményre, és idén főként az O-line által a futójátékunk is egészen jó.
kapitnono
Màra kiderült, hogy se Vaccaro, se Klein nem jàtszik!
Tovàbbà a szokàsos inaktív csapat:
Taysom Hill, Cameron Tom, Austin Carr, Muhammad /ezentúl Muha-nak írom 😁\, és csatlakozott hozzájuk a friss szerzemény J. Williams.
A WAS-ban is van jó pàr sérült.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Én egy picit féltem a D-t a holnapi meccstől. Jó látni, hogy ilyen fejlődésen mentek keresztül, meg tényleg igen jó teljesítményt nyújtottak az elmúlt hét meccsen, de azért Cousinshoz hasonló jó irányítóval csak egyszer találkoztunk a szezonban(Brady).
kapitnono
Stafford-ot még idevenném.
Fattyu
Igen, őt ide lehet még sorolni, mindenesetre sok szerencsét estére a srácoknak!!


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Én egy picit féltem a D-t a holnapi meccstől. Jó látni, hogy ilyen fejlődésen mentek keresztül, meg tényleg igen jó teljesítményt nyújtottak az elmúlt hét meccsen, de azért Cousinshoz hasonló jó irányítóval csak egyszer találkoztunk a szezonban(Brady).
kapitnono
Stafford-ot még idevenném.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 bleacherreport.com/articles/2744445-marshon-lattimore-from-draft-day-fall-to-saints-savior-and-the-next-revis

kivételesen jó kis írás a br-en
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Én egy picit féltem a D-t a holnapi meccstől. Jó látni, hogy ilyen fejlődésen mentek keresztül, meg tényleg igen jó teljesítményt nyújtottak az elmúlt hét meccsen, de azért Cousinshoz hasonló jó irányítóval csak egyszer találkoztunk a szezonban(Brady).
Mindenesetre remélem, hogy nem lesz baj, és minimalizálni tudjuk a benyelt yardokat és pontokat. Jó lenne ha Vaccaro és Klein is játszani tudna.
A másik részről az O-t egyáltalán nem féltem idén(is) bebizonyították hogy bárki ellen képesek jó teljesítményre, és idén főként az O-line által a futójátékunk is egészen jó.
kapitnono
Mindketten kérdéses stàtuszt kaptak tegnap.
Egy ember nem edzett: Hodges.
Limitàltan pedig: Armstead, Harris, Jordan aki előzőnap még nem is edzett.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Én egy picit féltem a D-t a holnapi meccstől. Jó látni, hogy ilyen fejlődésen mentek keresztül, meg tényleg igen jó teljesítményt nyújtottak az elmúlt hét meccsen, de azért Cousinshoz hasonló jó irányítóval csak egyszer találkoztunk a szezonban(Brady).
Mindenesetre remélem, hogy nem lesz baj, és minimalizálni tudjuk a benyelt yardokat és pontokat. Jó lenne ha Vaccaro és Klein is játszani tudna.
A másik részről az O-t egyáltalán nem féltem idén(is) bebizonyították hogy bárki ellen képesek jó teljesítményre, és idén főként az O-line által a futójátékunk is egészen jó.


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
utóbbinak kevésbé örülök, tudom hogy nem tűnik soknak, de amikor ilyen rövid hét van, az a 3 óra sokat számíthat a Falcons ellen. Persze, megint nekünk kell utaznunk TNF-re... 😕
Gyurma Pappa
Nézd úgy, hogy Atlantában tehettek pontot a Falcons szezonjára prime time mecsen. Jobban hangzik, nem? 😊
gabokocka
Nyilván csak szerénykedtem. Meg kell bni őket, oda-vissza, bármikor. Így jobb? 😀

Ettől még évek óta szopunk ezzel a TNF-fel, egyébként.
Gyurma Pappa
Azért én emléxem egy TNF-re 14-ból, amikor oktattunk Charlotte-ban... Egy vasárnapi hazai GB-verés után... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
J. Galette ugye vissza tér a Dome-ba, ha jàtszik biztos exträn motivàlt lesz, mert nem volt szép a vàlàs... Bàr erről Ő tehetett nagyrészt!