New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Ha a TO pénzfeldobàst mi nyerjük, akkor is az Atlantàt kezdetik a zebràk valami kamu hívàssal.
Fattyu
azt meg, hogy? 😊

egyszerű, bízott az offense ben és ha van egy top3 -as akkor miért ne tennéd?
gordon
Figyelj, gyíkemberekkel meg a ráknépséggel bármi lehetséges....
Komolyra fordítva. 4&1-nél marha ideges voltam Quinn-re, hogy nem kérte a büntetést. Payton tényleg nem hagyta otthon a golyóit, és értékeltem ezt a hozzáállást még akkor is, ha azért elnyomott egy laza mosolyt. Az end zone-ba dobott labdával kicsit túlfeszítették a húrt, ez van. Ha bejön akkor hatalmas húzás, így meg ez van. Ha a sérültek hamar felépülnek, akkor katasztrófa nem történt, szerintem ennek tudatában játszotta meg Brees és Payton is a dolgot.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
A dolog rém egyszerű: sokkal nagyobb volt a valószínűsége, hogy megcsináljuk, vagy nem adja el a labdát Brees, mint hogy eladja. Eladta. Szegény Lutz egyszer berúgta a félidő végén a GW FG, csak hát ugye. Szóval szerintem ugorjunk, Payton így döntött. Ha ott TD, nincs miről beszélni, így meg most beszélünk róla. Ez kb. olyan, mint amikor nekimegyünk-e 4.-nek vagy sem. Ha bejön, akkor zseni az edző, ha nem akkor hülye.

Türelmetlen volt? Igen. Meg akarta nyerni? Igen. De nagyon egyszerű oka volt, nem akarta hogy megint kisackeljék Breest FG távból. Vagy hogy még valaki lesérüljön. Vagy ilyesmi. Nekem sem tetszik a döntése, de értem. Egész meccsen nem kockáztatott Payton, a végén pont nem jött be. Ugorjunk

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 525 — JAFL Tampa GM
Ha a TO pénzfeldobàst mi nyerjük, akkor is az Atlantàt kezdetik a zebràk valami kamu hívàssal.
Fattyu
azt meg, hogy? 😊

egyszerű, bízott az offense ben és ha van egy top3 -as akkor miért ne tennéd?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Nem lett volna rossz, ha nyerjük ezt a meccset, bár kicsit dühítő így ahogy kikaptunk.
Az O-nak a Banjon int utáni td-n kívül sajnos nem nagyon ment a második félidőben, és ez hiányzott nagyon a győzelemhez. Ehhez nyilván hozzájárult Kamara sérülése is.
A védelem az végig meccsben tartott minket, néha nagyon nagyot játszottak a srácok, még úgyis, hogy sorra dőltek ki onnan is a kezdők.
És igazából még így is a saját kezünkben volt a sorsunk, hiszen mi vezethettük az utolsó drive-ot a győzelemért, amivel elég szépen is haladtunk, csak aztán jött az a szörnyű hívás. Nem értem egyszerűen miért kellett beerőltetni a labdát annyira Hillnek, mikor lehetett látni, hogy D.Jones tökéletesen fogta végig.Inkább futottunk volna végig, és ha nem jött volna össze a 1st down, az óra legalább lepergett volna, és azért elég jó pozícióból jöhetett volna a FG. Vagy lehet, hogy Sean a sok sérült miatt nem akarta volna az OT-t? Nem tudom, mindenesetre ha mindenképpen td-re akart volna menni akkor lehetett volna mást is hívni, mondjuk Thomast vagy Coleman-t 1-1-ben hagyni a cb-vel és feldobni rá.

Sajnos ez van, visszavágót meg kell nyerni nincs mese, és a többi meccset is be kell húzni, és akkor miénk a csoport.
kapitnono
A TO nem nekünk kedvezett volna. A csapat ezer sebből vérzett mindkét oldalon, erejük végén voltak. Ha a TO pénzfeldobàst mi nyerjük, akkor is az Atlantàt kezdetik a zebràk valami kamu hívàssal. Ezeket mérlegelte SP és le akarta zàrni a meccset. Nem jött össze. Ez van, így is mi vezetjük a csoportot!!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Hát még jó hogy párszor bealudtam. A végén nem akart SP hosszabbítást, elég volt a meccsből már mindenkinek...
Kájzerszóze
Ez így igaz! Csak nem jött össze.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Nem lett volna rossz, ha nyerjük ezt a meccset, bár kicsit dühítő így ahogy kikaptunk.
Az O-nak a Banjon int utáni td-n kívül sajnos nem nagyon ment a második félidőben, és ez hiányzott nagyon a győzelemhez. Ehhez nyilván hozzájárult Kamara sérülése is.
A védelem az végig meccsben tartott minket, néha nagyon nagyot játszottak a srácok, még úgyis, hogy sorra dőltek ki onnan is a kezdők.
És igazából még így is a saját kezünkben volt a sorsunk, hiszen mi vezethettük az utolsó drive-ot a győzelemért, amivel elég szépen is haladtunk, csak aztán jött az a szörnyű hívás. Nem értem egyszerűen miért kellett beerőltetni a labdát annyira Hillnek, mikor lehetett látni, hogy D.Jones tökéletesen fogta végig.Inkább futottunk volna végig, és ha nem jött volna össze a 1st down, az óra legalább lepergett volna, és azért elég jó pozícióból jöhetett volna a FG. Vagy lehet, hogy Sean a sok sérült miatt nem akarta volna az OT-t? Nem tudom, mindenesetre ha mindenképpen td-re akart volna menni akkor lehetett volna mást is hívni, mondjuk Thomast vagy Coleman-t 1-1-ben hagyni a cb-vel és feldobni rá.

Sajnos ez van, visszavágót meg kell nyerni nincs mese, és a többi meccset is be kell húzni, és akkor miénk a csoport.


több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Örülök, hogy néhányan összejöttünk a Ziccer!-ben! Jó volt együtt szurkolni. 😀

Who Dat! 😀
Rutin
Remélem PO alatt lesz még alkalmunk összefutni!
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Örülök, hogy néhányan összejöttünk a Ziccer!-ben! Jó volt együtt szurkolni. 😀

Who Dat! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért ezt be kellett volna húzni, basszus... A látottak alapján Kamara nélkül is.

A D nagyon nagyot ment, úgy, hogy kb. minden driveban kiesett egy-egy kezdő ember.

Lewist a TD-je után (ami total egy Kamara-ra tervezett play volt) többet használtam volna hasonló módon.

Hiányozni fog még nagyon ez a W... Kellett volna a PO-kiemelés, hogy a WC-körben gyógyulhassanak a sérültek, és hogy utána ne kelljen mondjuk rögtön Minneapolisba mennünk...

Szomorú vagyok.

És dühös a hülye zebrák miatt.
Ja, és amiatt is, hogy SP nem tudta higgadtan lemenedzselni a meccs végét (a Bress INT rossz hívás volt, majd a legutolsó anyázás se kellett). Bár elhiszem, hogy a bírói döntések hozták ki a sodrából...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Nagyon egyszerű továbbra is: a két hazait nyernünk kell. Teljesen felesleges máson agyalni, hogy mi lett volna ha, vagy akármi. Fel kell gyógyulnia a sérülteknek, van rá 10 napjuk, dominálni kell itthon. Pont. Most, hogy a Panthers mit játszik vagy mit sem, irreleváns. Továbbra is a kezünkben van a csoport és a sorsunk.

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Azert orulok hogy nalunk nem gurult el a gyogyszer mint egy jo bengals-steelersen.
Hatalmas jatek volt a D-tol, megint az O-n ment el, kar - fajhat ez meg kesobb.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Kár az INT-ért a végén...nem tudom miért pont Hillre akarta dobni be a kupacba, de mindegy a következő két hazait be kell húzni és nincs kérdés reméljük.
ackrisz17
Kb ugyanolyan érthetetlen dobás volt mint amit Ryan akart Julionak az endzoneba.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Mindenkinek igaza van mindenben. Ugyanakkor jól esett látni és öröm, hogy a negyedik sor is végig versenyben volt a győzelemért. Ezt a borzasztó gyenge dirty birdst apró darabokra szedtük volna Kamarával. Nyilvánvaló.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kár az INT-ért a végén...nem tudom miért pont Hillre akarta dobni be a kupacba, de mindegy a következő két hazait be kell húzni és nincs kérdés reméljük.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Hát még jó hogy párszor bealudtam. A végén nem akart SP hosszabbítást, elég volt a meccsből már mindenkinek...



több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
én nem tudom, de annyira örülök neki, hogy végre jók vagytok. borzalmasan hiányzott már a valódi téttel bíró hate week és óigen. eredménytől függetlenül jövök ezzel, ha mi állunk a fasz rossz végén is ugyanezt mondom.
shawnka
Hatalmas +1, pár napja hasonlóan fogalmaztam meg ezt a falcons topicban. Ez így a legjobb.
A sérülteknek jobbulást, sztem ha nem esik ki a csapat fele akkor tietek a meccs.
SP tökös volt a végén, hogy nekiment a 4.-nek, nagyon tetszett, hogy az egyenlítés helyett pontot akart tenni a falcons idei szezonjának a végére. Ha nem jön be akkor is belefér az L, ill. a kikészült védelem is indokolta, mégse merték volna ezt sokan meglépni.
Jó k7s gyilok lesz a visszavágó, remélhetőleg kevesebb sérüléssel és egy sokkal jobb ryannel 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
ata, gyurma

én nem tudom, de annyira örülök neki, hogy végre jók vagytok. borzalmasan hiányzott már a valódi téttel bíró hate week és óigen. eredménytől függetlenül jövök ezzel, ha mi állunk a fasz rossz végén is ugyanezt mondom.

2 hét múlva ugyanitt! a srácoknak jobbulást!
shawnka
teljesen jó ez, karácsonykor meghittebb lesz elintézni a szezonotokat 😀

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
ata, gyurma

én nem tudom, de annyira örülök neki, hogy végre jók vagytok. borzalmasan hiányzott már a valódi téttel bíró hate week és óigen. eredménytől függetlenül jövök ezzel, ha mi állunk a fasz rossz végén is ugyanezt mondom.

2 hét múlva ugyanitt! a srácoknak jobbulást!
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Nekünk belefért ez a L, a Falconsnak kellett a W. Ezt a bírók is tudták. De a szomorú, hogy nem ezen kaptunk ki, hanem Brees két rossz döntésén (Clayborn sack és az INT). Mindegy, továbbra is a két hazai meccset kell megnyerni. Fontos, hogy most van 10 nap, a sérültek térjenek vissza, minden másodlagos emellett.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Fújások ide, sérülések oda, a végén a kezünkben volt a sorsunk és hülyeséget csináltunk.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Jo szurlolást mindenkinek!



több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Sajnos én sem tudok menni. A csütörtök nekem off.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én most sajnos nem tudok felmenni. Szurkoljátok ki, őrüljetek meg! 😄
(Reméljük jobb eredmény lesz, mint a tavalyi közös nézésen. Meg a kidobó sem kapcsolja el a tv-t. 😄)
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Akkor ma éjjel, akinek van lehetősége/kedve, jöjjön a Ziccer!-be!!!

Who Dat! 😀
Rutin
én már "itt" vagyok (a szomszéd házban) 😀

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Akkor ma éjjel, akinek van lehetősége/kedve, jöjjön a Ziccer!-be!!!

Who Dat! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???