New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nfl_lover 912
nem nem nem és nem. amekkora szerencsénk volt a szezon első felében a sérülésekkel, annyira nincs most, a fontosabbik részben. remélem, ha játszik, rá is sérül legalább, úgy lenne a tuti.

amúgy leszarnám, hogyha ki is kapunk most nélküle, de a PO-ra legyen kész a második legjobb O fegyverünk.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
M.Thomas játéka kérdéses holnap hamstring injury miatt. Elvileg egész héten fullon edzett és nem szerepelt egyetlen injury reporton sem, és péntek óta elvileg nem volt edzés. Kíváncsi leszek ki tudná őt pótolni ha nem játszhat, mert szerintem nagyon senki.
kapitnono
Én pislogtam mikor olvastam, nem értettem...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
M.Thomas játéka kérdéses holnap hamstring injury miatt. Elvileg egész héten fullon edzett és nem szerepelt egyetlen injury reporton sem, és péntek óta elvileg nem volt edzés. Kíváncsi leszek ki tudná őt pótolni ha nem játszhat, mert szerintem nagyon senki.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Warford,Peat és Ginn is fullon edzettek ma így ők ott lehetnek a Falcons ellen vasárnap. Az egyedüli hiányzók Hooman, G.Griffin és T.Hendrickson lesznek.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Warford közben már Limitáltan edzett...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Elvileg a 9.hét óta törött csonttal játszott és eddig bírta. Sajna azóta néha meglátszott a teljesítményén is.
Szerencse, hogy ott van még Bell nekünk, aki hasonlóan jó futás ellen, és picit gyengébb passz ellen.
Reméljük valahogy ebből is sikerül kikerülni, reméljük a további kulcssérülések elkerülnek minket, mert több már nem hiszem, hogy beleférne a PO-ra.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Sad, de ezt kibírjuk talán

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
nem hiszem el, előbb Klein, most Vaccaro

na meg ugye hogy Okafort, Anzalonet, Breauxt ne is említsük

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Na neeeeeeeee



több mint 6 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 twitter.com/RapSheet/status/943932936000286720?share=other
Vaccaro IR 🙁
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Vaccaro -> IR
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Nem edzett: Hendrickson, Homanawaui, Warford, Griffin, Hardee.
Limitàltan: Ginn, J.Hill, Kelemete, Peat.
Igazoltuk: John Phillips TE-et.
Pénteken okosabbak leszünk, mert szerintem az agyràzkódásos jàtékosok eléggé kérdésesnek lehetnek. Warford pl nagyon megviselték làtszott. TE és OL terén sok most a sérült...
Fattyu
Warfordot nem hiszem hogy erőltetnék a visszatérésben. Pedig kellene ő nagyon főleg a futásblokkolásban. Peattel ketten ők elég jól tolták ott középen. Meg lehet nézni milyen futójátékunk volt amikor ők kiestek..


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Nem edzett: Hendrickson, Homanawaui, Warford, Griffin, Hardee.
Limitàltan: Ginn, J.Hill, Kelemete, Peat.
Igazoltuk: John Phillips TE-et.
Pénteken okosabbak leszünk, mert szerintem az agyràzkódásos jàtékosok eléggé kérdésesnek lehetnek. Warford pl nagyon megviselték làtszott. TE és OL terén sok most a sérült...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Kis vidámság mára:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16542587_369863923369578_6531462917143920640_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=zvf_UCH9_w0Q7kNvgFxXOAX&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCcq2jvwcX9taZmElPQaxn2O69QY4Up9XVjvDzLtj0JFA&oe=66A7768A
Atlanta Falcons Fans Be Like............ | Atlanta Falcons fans be like...........#DJRhett #WhoDat #SB51 | By DJ RhettFacebook
Atlanta Falcons fans be like...........#DJRhett #WhoDat #SB51
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Tehát akkor Brees, Ingram, Kamara, M.Thomas, C.Jordan, M.Lattimore. lesz ott a pro bowlon tőlünk, szerintem mindannyian megérdemelték.
Nem tudom mikor adtunk utoljára hat embert a pro bowl-ra. Elég fura ez főleg az utóbbi évek után, hogy maximum csak Breest válogatták be, de néha őt is csak azután, hogy valaki megsérült vagy lemondta.
kapitnono
Egyfolytában mantrázod itt, hogy ez meg ez lesz tőlünmk ott a Pro Bowlon. Inkább NE legyen ott senki tőlünk, vagyis ne érjenek rá! 😀
PEEtör
Egyébként jól mondja, mert jelen àllàs szerint probowlerek!
SB résztvevők csak januàr végétől lehetnek 😁
Minden ràjàtszàsra esélyes csapátnàl azt mantràzàk hogy csak ne legyenek ott! De így vagy úgy màr azok.
Remélem nem veszed kötekedésnek 😀¡

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tehát akkor Brees, Ingram, Kamara, M.Thomas, C.Jordan, M.Lattimore. lesz ott a pro bowlon tőlünk, szerintem mindannyian megérdemelték.
Nem tudom mikor adtunk utoljára hat embert a pro bowl-ra. Elég fura ez főleg az utóbbi évek után, hogy maximum csak Breest válogatták be, de néha őt is csak azután, hogy valaki megsérült vagy lemondta.
kapitnono
Egyfolytában mantrázod itt, hogy ez meg ez lesz tőlünmk ott a Pro Bowlon. Inkább NE legyen ott senki tőlünk, vagyis ne érjenek rá! 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Tehát akkor Brees, Ingram, Kamara, M.Thomas, C.Jordan, M.Lattimore. lesz ott a pro bowlon tőlünk, szerintem mindannyian megérdemelték.
Nem tudom mikor adtunk utoljára hat embert a pro bowl-ra. Elég fura ez főleg az utóbbi évek után, hogy maximum csak Breest válogatták be, de néha őt is csak azután, hogy valaki megsérült vagy lemondta.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 840
Két futónk a pro bowlon, ezt se hittem volna Payton királysága alatt.
És a Brees-korszakban először adunk wr-t a keretbe.
Isten áldja Colstont!
atapapa
És ha jól olvastam ez lenne az első eset a pro bowlok történetében, mrmnt a két RB..., Ahogyan kint emlegetik őket Boom és Zoom...

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Két futónk a pro bowlon, ezt se hittem volna Payton királysága alatt.
És a Brees-korszakban először adunk wr-t a keretbe.
Isten áldja Colstont!

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
 twitter.com/twitter/statuses/942838726639489025


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Úgy látom meg is van kikből kerül ki a DROY és az OROY.



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Klein IR-en landolt, a megüresedett helyre John Phillips TE-t hoztuk.
Kár nagyon Kleinért, jól játszott nagyon a szezonban, igazi vezér volt, nagyon jó igazolás eddig.
Reméljük jövőre felépülve még jobb lesz.
Akkor a szezon további részében a Teo-Robertson kettős lesz a védelem közepe. Kicsit fura, hogy mindkét kezdő Lb-nk lesérül egész idényre ugyanazzal a sérüléssel.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Brees,Ingram és Kamara biztosan pro bowl résztvevő a csapatból, miután szerepelnek a 20 legtöbb szavazatot kapó játékos listáján. A teljes keretet ma később hozzák nyilvánosságra.


több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 195
Csak néhány érdekes adat az idei D-vel kapcsolatban:
35 sack-et szereztek ami 13. legjobb a ligában
16 int-et szereztek ami a 4. legjobb a ligában
96 passzt védekeztek le ami a 2. legjobb a ligában
16 fumble-t erőszakoltak ki ami a 4. legjobb a ligában.

Tényleg nem várt fejlődésen ment keresztül a D idén, és ezt főként úgy, hogy nagyon fiatal az egész társaság. A secondary-ben főként első-másodéves játékosok játszanak. Én nagyon bizakodó vagyok velük kapcsolatba, ha együtt tudjuk őket tartani, akkor hosszú ideig nagyon jó egységet alkothatnak szerintem.
Eddig mindig arról volt szó, hogy tartsuk az ellenfelet 20 pont alatt, legyen egy top 15-20-as védelmünk, a többit az O megoldja. Hát idén van egy a statok alapján top 10-15-ös védelmünk meg egy top 3-as O-nk.
Reméljük sok örömöt fognak még okozni nekünk már idén is a playoff-ban./Mert azért remélem már csak bejutunk valahogy 😀/
kapitnono
Hehehe a következő pár év érdekes D# harc lesz a két csapat között. Kíváncsian várom melyik lesz az "erősebb" D# 😁😁😁
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 537 — WHO DAT!!!!
Csak néhány érdekes adat az idei D-vel kapcsolatban:
35 sack-et szereztek ami 13. legjobb a ligában
16 int-et szereztek ami a 4. legjobb a ligában
96 passzt védekeztek le ami a 2. legjobb a ligában
16 fumble-t erőszakoltak ki ami a 4. legjobb a ligában.

Tényleg nem várt fejlődésen ment keresztül a D idén, és ezt főként úgy, hogy nagyon fiatal az egész társaság. A secondary-ben főként első-másodéves játékosok játszanak. Én nagyon bizakodó vagyok velük kapcsolatba, ha együtt tudjuk őket tartani, akkor hosszú ideig nagyon jó egységet alkothatnak szerintem.
Eddig mindig arról volt szó, hogy tartsuk az ellenfelet 20 pont alatt, legyen egy top 15-20-as védelmünk, a többit az O megoldja. Hát idén van egy a statok alapján top 10-15-ös védelmünk meg egy top 3-as O-nk.
Reméljük sok örömöt fognak még okozni nekünk már idén is a playoff-ban./Mert azért remélem már csak bejutunk valahogy 😀/