NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
lehet nem itt van jó helyen, de ahogy olvastam Sharper 20 évet kapott 😮 😮 😮
speciel nekem értelmes játékosnak tűnt, mégsemsapka
Lesz az még több is

Intelligens volt. De elmebeteg is.


Más, eszembe se jutott, de a Triplett most írja, hogy a 2010-es draftunkból egy ember sincs már a keretünkben
That year, which followed the Saints’ Super Bowl victory, New Orleans drafted Robinson in Round 1, offensive tackle Charles Brown in Round 2, Graham in Round 3, defensive tackle Al Woods in Round 4, guard/center Matt Tennant in Round 5 and quarterback Sean Canfield in Round 7.

2008-ból és 2007-ből sincs játékosunk már.
A gyalázatos 2009-t Morstead menti, a nagykirály 2006-ból van még itt Colston, Evans és Strief.
Vagyis Payton legjobb draftjából (2006) van annyi ember a kereten, mint az azt követő 5 év draftjából megmaradt játékos

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lehet nem itt van jó helyen, de ahogy olvastam Sharper 20 évet kapott 😮 😮 😮
speciel nekem értelmes játékosnak tűnt, mégsem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
jó hírem van srácok!
Payton lánya mától legális 😉

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Patkánymentes?ok.Lets gooooooooooo



több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Visszaigazoltuk Bryce Harris tacklet.Tartaléknak jó lesz.


több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Robinson a Patrick --> Chargers 😕 😕😕 😀 |8 😛 Na jó én tényleg sajnálom!krixtofer
Csak aztán nehogy visszajöjjön onnan mint Meachem.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Robinson a Patrick --> Chargers 😕 😕😕 😀 |8 😛 Na jó én tényleg sajnálom!krixtofer
Pezsgőt!


átstruktúráltuk K.lewis szerződését, még több garantált pénzt kap majd.Így legalább biztos nem megy el idén.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/saints_salary_cap.htmlkapitnono
Személy szerint nem örülök hogy kvázi díjaztuk a hisztijét. :-/

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Robinson a Patrick --> Chargers 😕 😕😕 😀 |8 😛 Na jó én tényleg sajnálom!
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
átstruktúráltuk K.lewis szerződését, még több garantált pénzt kap majd.Így legalább biztos nem megy el idén.

 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/saints_salary_cap.html


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én most nem igazán cserélgetnék, legalábbis nagy ugrásokat felfelé nem művelnék. Az első 3 körben meg nagyon nem. Ez a keret most nem egy-egy nagy lyukas posztnyira van az üdvösségtől, van elég needünk, van elég jó játékos a drafton Csak akkor lépjünk előrébb egy keveset, ha a kiszemelt játékos a közvetlen előttünk állónál egyszerre nagy need és vélhetően BPA.


Plusz én a leghátsó körökből nem gyúrnék egy nagy közepest, inkább ezekből mozdulnék fel 2-3 helyet, ha szükséges.
De még jobb lenne, ha rákapnánk arra, hogy egy-két hátsó picket elboltolnánk következő évi magasabb körökért, a Brees utáni érára felhizlalhatnánk pár cetlit.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
 blogs.theadvocate.com/blackandgold/2015/03/18/using-the-draft-pick-value-chart-to-determine-how-far-the-saints-can-move-up-in-the-draft/

Ez is egy jó cikk arról, hogy hová tudnánk feltradelni, ill hogy miket érnek draftcetlijeink pontokban mérve.


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/nfl_draft_trade_chart.html#incart_big-photo
van ez a cikk a draft helyek értékéről. pont ezen agyaltam, hogy mondjuk a hátsókörös 4 pickünkért mit kapnánk? a számok alapján egy 4. kör eleje néz ki. ez mennyire reális vajon?

ha kapunk még kompenzációs picket, szerintem, érdemes lenne egy ilyesmi boltot csinálni. a hátsó körökből kevesebb értelmes dolog jön ki átlagban, mint mondjuk a mi udfa-ink általában. akkor inkább cseréljük be mindent egy 3. körért. ha az elmúlt éveket nézem, az első 3 körben éri meg igazán halászni.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Backupnak teljesen jó.krixtofer
Csak a cserét egy sérülés választja el attól, hogy kezdő legyen.
Annak meg nagyon nem jó :p

Remélem, hogy a CFL-ből berántott Breaux tud maga után nyomot hagyni, ugye a most igazolt Browner szintén a CFL-ben vitézkedett, mielőtt gyökeret vert volna az NFL-ben.

szerk: Loomis egy rohadék varázsló
Ellerbe, 29, agreed to take a significant pay cut from the $8.45 million he was originally scheduled to receive this year to a fully guaranteed $4.8 million -- and the Miami Dolphins agreed to absorb $3.6 million in bonuses on the new deal, ESPN NFL Insider Field Yates confirmed.

That means the Saints are only on the hook for a total of $1.2 million in cash and salary-cap space this year (a fully guaranteed $1.1 million salary and a $100,000 workout bonus). The other $3.6 million will count against Miami’s salary cap.

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/13985/dannell-ellerbes-new-deal-a-discount-for-saints-dolphins-absorb-bonusesatapapa
Alulértékelt, mint Szentek általában, Loomis TOP3 GM.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Backupnak teljesen jó.krixtofer
Csak a cserét egy sérülés választja el attól, hogy kezdő legyen.
Annak meg nagyon nem jó :p

Remélem, hogy a CFL-ből berántott Breaux tud maga után nyomot hagyni, ugye a most igazolt Browner szintén a CFL-ben vitézkedett, mielőtt gyökeret vert volna az NFL-ben.

szerk: Loomis egy rohadék varázsló
Ellerbe, 29, agreed to take a significant pay cut from the $8.45 million he was originally scheduled to receive this year to a fully guaranteed $4.8 million -- and the Miami Dolphins agreed to absorb $3.6 million in bonuses on the new deal, ESPN NFL Insider Field Yates confirmed.

That means the Saints are only on the hook for a total of $1.2 million in cash and salary-cap space this year (a fully guaranteed $1.1 million salary and a $100,000 workout bonus). The other $3.6 million will count against Miami’s salary cap.

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/13985/dannell-ellerbes-new-deal-a-discount-for-saints-dolphins-absorb-bonuses

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tudom, én vagyok vele egyedül, de én továbbra is komálom PRobot. 😀 Vannak hibái, de nekem tetszik az agilis játékstílusa. 😊 Én se gondoltam volna az első borzalmas éve után, hogy megkedvelem. Backupnak teljesen jó.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Robinson is the top remaining free-agent corner behind Tramon Williams. - Rotoworld

Na ez valami vicc ugye??????? Mennyen má el innen messzire.....Kájzerszóze
Nézd meg kik vannak még kint, Mathis simán jobb, de Bradley Fletcher is a otpok között van emlegetve, az Eagles fanok meg inkább eret vágnak minthogy őt lássák cb-ként a csapatukban.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az Ellerbe-sztorit elég jól kiegészíti az az infó, hogy őt GM-ként az az ember vitte a Delfinekhez, aki most éppen a mi alkalmazásunkban áll. Kérdés hogy Ireland tud-e valamit, amiért érdemes az embert kvázi korábbi fele fizetéséért alkalmazni, vagy csak vészesen nem tanul a saját hibájából.
Az is lehet, hogy Ellerbe a 3-4-ben érzi jobban magát és a sémaváltás miatt csődölt be Floridában.
Vagy előfordulhat, hogy néhány HoF-gyanús védő között kevésbé jöttek elő a hibái.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Robinson is the top remaining free-agent corner behind Tramon Williams. - Rotoworld

Na ez valami vicc ugye??????? Mennyen má el innen messzire.....Kájzerszóze
Tramon Williams tudtommal aláírt a browns-hoz.De amúgy elég gáz..


több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Robinson is the top remaining free-agent corner behind Tramon Williams. - Rotoworld

Na ez valami vicc ugye??????? Mennyen má el innen messzire.....



több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ellerbe = Lofton 2.0, csak ő legalább játszott már igazán sikeres csapatban is viszonylag jól. Coverage-ben nem vagyunk ki vele a vízből, gyors csapatok ellen is inkább látnám a padon, de klasszikus felállásnál, olyan szinten el lesz mint Lofton. Ha csak fele annyi tackle-t ront el, már elégedett vagyok.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a Falcons soundgate ügyéből lesz még valami vajon?
vagy Browns textgate? vagy deflategate?
vagy csak minket tisztelt meg Goodell büntivel? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ugyan elég szűkös ismeretekkel rendelkezem ellerbe-vel kapcsolatban, mert én igazán akkor követtem a játékát, amikor a ravens super bowlig ment és akkor is csak a rájátszásban. viszont amit ott láttam, az elég meggyőző volt ahhoz, hogy a neve hallatán én erősítésként gondoltam rá és meglepett, amikor itt teljesen lesajnálóan esett róla szó. a miamis első éve statok alapján okénak tűnik, utána meg sérült volt. nyilván így elég lutriszagú, de én azt gondolom, hogy lehet ő nálunk meghatározó játékos.

a secondarybe meg még kell minőség bőven, hogy atomkirályüberbrutál legyen. még egy kezdő szintű corner minimum.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kicsit kevesebb mint Lofton loveja lett volna 😊

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ellerbe belement a fizucsökkentésbe és 7.4!! millióval lett csökkentve az idei base salaryje,így a 2015 ös szezonvan mindössze 1.1 milliót foglal a sapkából.kapitnono
Pontosan annyi, amennyit egy mentornak fizetnék én magam is. Tökéletes lesz arra a szerepre, hogy a draftról érkező fiatal(oka)t nevelje. Remélem 😊

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ellerbe belement a fizucsökkentésbe és 7.4!! millióval lett csökkentve az idei base salaryje,így a 2015 ös szezonvan mindössze 1.1 milliót foglal a sapkából.