New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Na. Eredmények:
1. ata (26)
2. Csabi19 (36)
3. (holtverseny) EasyGhost és Gyurma Pappa (46)
4. hayden (47)
5. clbass (48)
6. Kájzerszóze (49)
7. Zemanla (53)
8. hajdu (60)
9. adam77 (64)

A pontszámításnál azt vettem figyelembe a legnagyobb súllyal a valós eredményektől való eltérés abszolút értéke esett bele. Próbálgattam súlyozgatni, szorzókkal játszani stb. de számottevően nem változott a sorrend, sehogyse jött ki, hogy én nyerjem meg :cool: 😂 😀 igazából 3-6ig 1-1 pont a különbség, tehát minden lehet 3. helyezett felőlem 😊

ata és Csabi volt a két "legpesszimistább" és ez meg is látszik az eredményükön, ők végeztek elől 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mondom felkelek megnézem Brees-t, fene tudja mikor látom megint, erre a nyomoronc Smith a meccs utolsó két drive-jára hajlandó is volt a pályára engedni :mad:

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Na, én is megjöttem síelésből... Nem sok minden történt a héten a Saints fórumon....
Hacsak Gyurma Pappa négy nekirugaszkodása nem! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
aha 😀 akkor fejezd be pls a tippjáték értékelését, hogy éghessek egy kicsit 😛
atapapa
bazz... ha négyszer nem álltam neki, akkor egyszer sem... mindig valami félbeszakított... :S

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Igazából Loomisnak annyi köze van hozzá, hogy tudja kiket kell megtartani és kiket nem. Ha visszaemlékszem GW azt mondta, megbeszélt mindent a családdal és a JÁTÉKOSOKKAL, gondolom nem a special team játékosaival, hanem a fontos emberekkel, akiknek esetleg lejár a szerződésük, de gondolom ha marad GW akkor maradnak stb. és vica-versa...

Szóval érthetőbben: GW és a játékosok közös eredménye ez, nem hiszem hogy egyik a másik nélkül működne. Ezért fontos ML. Na. 😀Gyurma Pappa
aha 😀 akkor fejezd be pls a tippjáték értékelését, hogy éghessek egy kicsit 😛

GW nyilatkozott a Senior Bowlon, nem akar egydimenziós játékost draftolni a szélre: Yeah, the guy that's a 250-pound, 248-pound five-technique defensive end that's (not intelligent), that can't cover anybody, I don't want them.

Nem félne egy nagyobb tömegű tweener OLB-t halászni, mint Fujita.
Állítólag Galette-re rágyúratott 8 fontot, Casillas-ról pedig ódákat zengett.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Igazából Loomisnak annyi köze van hozzá, hogy tudja kiket kell megtartani és kiket nem. Ha visszaemlékszem GW azt mondta, megbeszélt mindent a családdal és a JÁTÉKOSOKKAL, gondolom nem a special team játékosaival, hanem a fontos emberekkel, akiknek esetleg lejár a szerződésük, de gondolom ha marad GW akkor maradnak stb. és vica-versa...

Szóval érthetőbben: GW és a játékosok közös eredménye ez, nem hiszem hogy egyik a másik nélkül működne. Ezért fontos ML. Na. 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha Williams menni akar, akkor menni fog, ML-nek sok köze nem lesz hozzá.
A Titans azért érdekes, mert a franchise-hoz erősen kötődik érzelmileg GW (talán emlékeztek, hogy a híres "remember me shotos" interjút is egy Nashville-i rádiónak adta tavaly), de a Denverhez hasonlóan a TEN se kecsegtet nagy sikerekkel a következő 1-2 évre, ezért inkább én is bizakodó vagyok most a maradását illetően.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
GW neve megint felröppent HC-ként, annak idején Titans DC-ként lett közismert, és most ott lett üresedés...atapapa
Továbbra sem hiszem, hogy elmenne, itt az aranygeneráció, és ennek SP, GW ugyanúgy a része. Véleményem szerint amíg Brees & Co. játszik (2-3 év), kár lenne szétszaladni hagyni a magot, értve a két edzőt elsősorban, illetve a vezéregyéniségeket.

Ezt ha én tudom, Loomis is tudja, szóval szerintem ezzel nem kell foglalkozni.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Állítólag Greer a szezon második felét komoly vállsérüléssel játszotta végig. Ez megmagyarázná, hogy miért nem királykodott annyira, mint tavaly.

GW neve megint felröppent HC-ként, annak idején Titans DC-ként lett közismert, és most ott lett üresedés...

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Mit is tagadott Payton magából kikelve a szezon során?
http://twitter.com/jeffduncantp/status/29655326462578688

Egy szavát se szabad elhinni, ha sérülésekről beszél.atapapa
Úgy néz ki akkor a Madden átok se tört meg teljesen 😕
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mit is tagadott Payton magából kikelve a szezon során?
http://twitter.com/jeffduncantp/status/29655326462578688

Egy szavát se szabad elhinni, ha sérülésekről beszél.atapapa
ez neki hobbi szinten megy...Gyurma Pappa
mindenkinek kell egy hobbi... 😛
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Mit is tagadott Payton magából kikelve a szezon során?
http://twitter.com/jeffduncantp/status/29655326462578688

Egy szavát se szabad elhinni, ha sérülésekről beszél.atapapa
ez neki hobbi szinten megy...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mit is tagadott Payton magából kikelve a szezon során?
http://twitter.com/jeffduncantp/status/29655326462578688

Egy szavát se szabad elhinni, ha sérülésekről beszél.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Evans all pro
második csapat: Nicks, Jenkins és?! nem, nem Harper, hanem Sharper 😂
1 meccsen volt kezdő, van összesen 16 szerelése

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Sean Payton mai nyilatkozott, lényege: Ez egy kis liga, nincsenek igazán titkok. Látható, hogy Dennis Allen készen áll a komolyabb feladatokra is, iszonyú sokat bír dolgozni, és nagyon tehetséges. Szeretném, ha már most esélyt kapna, de elveszíteni sem akarom. Nagyon nehéz dolog ez így.

Kicsit nekem olyan elköszönő szavaknak hangzott az Eagles interjú előtt.deny79
olyasmi, bár hasonló stílusban nyilatkozott Williams interjúfelkérései után is.

Harper is ott lesz a PB-n. örülök neki, bár a Seahawks elleni teljesítménye után ez kicsit kesernyés hír is.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean Payton mai nyilatkozott, lényege: Ez egy kis liga, nincsenek igazán titkok. Látható, hogy Dennis Allen készen áll a komolyabb feladatokra is, iszonyú sokat bír dolgozni, és nagyon tehetséges. Szeretném, ha már most esélyt kapna, de elveszíteni sem akarom. Nagyon nehéz dolog ez így.

Kicsit nekem olyan elköszönő szavaknak hangzott az Eagles interjú előtt.
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nálunk hivatalosan DB edzőnek merült fel most már, de persze, ez nem jelent semmit, mivel se DB-coach, se DC nincs, így bármelyik lehet egy szempillantás alatt.deny79
Lehetséges, én kordinátornak olvastam, a Denvernél biztos az lenne... Meglátjuk.

A DT megoldódni látszik 😂 , jött egy DT a CFL-ből, Tom Johnson. Talán 3 évre érkezett 1.8 millió körül...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A DB-edzőnket kerülgeti a Phili, DC-nek vinnékatapapa
És a Denvernél is volt már interjún... (A Phillyhez holnap megy.)csabi19
Nálunk hivatalosan DB edzőnek merült fel most már, de persze, ez nem jelent semmit, mivel se DB-coach, se DC nincs, így bármelyik lehet egy szempillantás alatt.
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A DB-edzőnket kerülgeti a Phili, DC-nek vinnékatapapa
És a Denvernél is volt már interjún... (A Phillyhez holnap megy.)

PT-t elvileg vinné a Pats, ha FA lesz... Így már viszont nem tudom, a szezon közbeni pletykát ki generálta... Továbbra is tartom, hogy itt kell tartani, akár KICSIT túlfizetve is... Bush ugyanez.
És akkor melléjük talán még valaki... Draftra gondoltam eddig, de rájöttem, mi lenne a legjobb megoldás 😀 :
Ha FA lesz, le kell igazolni Le'Ron McClain-t (Ravens FB)... Folyamatosan a több lehetőséget kéri, itt kaphatna, rövid yardos játékokban nagyon jó lehetne, kezei sem rosszak... Esetleg Evans helyét vehetné át, de mellette is elférne szerintem... Itt blokkolhatna és futhatna is. Szerintem. (Persze, ehhez az is kell, hogy kikerüljön a piacra, meg kérdés, ki marad itt. 😊 )
Cserébe én Moore-nak nem adnék semennyire zsíros szerződést sem, van mellette elkapó, és bár nagyon tetszik az összeszokottságuk Breeszel, Meachem-nek kéne több lehetőséget adni... Szóval Moore csak korrekt áron maradjon.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A DB-edzőnket kerülgeti a Phili, DC-nek vinnék

Morstead vállát megműtötték. Még az előszezonban sérült meg a Pats ellen, akkor Hartley is puntolt a meccsen.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Duncan szerint az első körös pick a legjobb elérhető front seven játékosra fog menni... Tavaly-tavalyelőtt se lett volna hülyeség, tavaly hatványozottan... csabi19
Duncan tavaly is ezt írta 😊atapapa
Hoppá... Ezt benéztem. 😀 Nem baj, reménykedek, hogy idén olvassák Paytonék... 😊 Megint érzek egy sima BPA-t mondjuk... Remélem most rendes draft boarddal.

NFCS: Azt én is sajnálom, hogy már nincs a csoportból senki a PO-ban, de a meccsek alapján jogos... Azt viszont én tartom, hogy nagyon jó kis csoport lehet ez... A Panthers-nek nem lesz még egy ilyen sérüléshulláma, mint idén, és a defense átalakulása is nagyon pozitív lesz szerintem. (Félek is, ha később átállnak 3-4-re...) A Bucs esetén a sophomore slump nagysága a kérdés. A Falcons meg láttuk, hogy meccseket tud nyerni, nagyon. A Saints meg... Brees-zel még néhány év, aztán majd kiderül...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerintem ez összetettebb ennél, ugyanez a Falcons bő egy hónapja még ütötte a Packers-t, ha centikkel is.
a híres szerencséjük is elhagyta őket, talán nem bírták annyira a nyomást, kaptak is kétszer annyi büntetést, mint egy átlagos idei alapszakaszmeccsen stb.

Duncan szerint az első körös pick a legjobb elérhető front seven játékosra fog menni... Tavaly-tavalyelőtt se lett volna hülyeség, tavaly hatványozottan... csabi19
Duncan tavaly is ezt írta 😊

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Az Atlanta vereségéből nekem egy dolog jön le: nem a NFC South volt idén erős, hanem az ellenfeleinkkel volt szerencsénk... Jövőre küzdelmesebb évet várok, és ez szerintem, bárki is jusson majd a csoportból a PO-ba, jól fog jönni.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Duncan szerint az első körös pick a legjobb elérhető front seven játékosra fog menni... Tavaly-tavalyelőtt se lett volna hülyeség, tavaly hatványozottan... De a lényeg, hogy ez szerintem jó hír. Akár DT, DE, akár LB lesz az, rosszul nem járhatunk... (Hacsak nem valami Robinson-szintű homályt húzunk be... Kicsit félek, hogy megint érdekes lesz a Saints board.) Lenne néhány ember, akinek örülnék.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én ha lehetne, megtartanám Thomas-t és Bush-t is, "éhbérért" persze. Egyik se lesz tartósabb, de olyan pechünk még egyszer nem lesz, hogy ketten együtt 18 meccset hagyjanak ki egy szezonban.
Mellettük maradhatna még Ivory. Ha ez a hármas együtt maradna, akkor inkább csak a draft közepén húznék egy tartósnak ígérkező futót. Ha nem, akkor vagy a draft elején kéne RB, vagy FA-n (cserén?) hoznék valami biztosat.