New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Vihar a biliben: egy hír szerint Payton Dallas-ba költözik (vissza) a családjával, amire akkora pletykaáradat kezdődött SP Cowboys-hoz történő szerződéséről, hogy ezt közleményben kellett cáfolnia a csapatnak.atapapa
Payton max HC-nak vagy attól felfelé vállalna el bármit is, de igazából az "attól felfelé" kategóriához még fiatal, még bőven van benne jó pár HC év.
Jerry meg ugye nincs egy hónapja, hogy véglegesítette a kis vöröst, meccs nélkül azért elég meredek lenne ilyen hamar leváltani...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet hogy Smith-t eléri végül az a 4 meccses eltiltás, amit még 2008-ban találtak ki rá.
Talán ez befolyásolhatja a draftunkat is.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Vihar a biliben: egy hír szerint Payton Dallas-ba költözik (vissza) a családjával, amire akkora pletykaáradat kezdődött SP Cowboys-hoz történő szerződéséről, hogy ezt közleményben kellett cáfolnia a csapatnak.

Az viszont érdekessé vált így utólag, amikor Payton a könyvében szentimentálisan ecsetelte azt, hogy Loomis kérte: a családját is hozza NOLA-ba, mert a szurkolóknak ez nagyon fontos.

Azzal hogy a GB lett a bajnok, simán lehet, hogy 2011-ben is játszunk a szezonnyitón. Bár rendszerint ekkor nyer a címvédő, szal nem lenne akkora buli. Viszont inkább ez legyen, mint decemberben felrepülni északra.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
legalább a 10-ben benne volt... jövőre meg lesz szvsz...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://msn.foxsports.com/nfl/story/willie-roaf-hall-of-fame-snub-is-going-to-make-me-cry-020311
kissé érzelmileg túlfűtött és szubjektív írás, pedig Roaf mellőzése előtt alkotta a szerző
így a döntés után tudok vele azonosulni

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Greer az egyik legjobb lockdown CB a ligában, HA egészséges. 2009-ben amíg talpon volt, csak Revis csinált jobb mutatókat. Harper egy állat: a labdára megy, harcol, ütközik, sacket ad, de pl. egy jobb TE (lásd Gonzo az első meccsen) könnyedén megszopatja passz szituban. A Steelers elleni meccsen is, igazából jóvá tette a hibáját a Miller fumble-lel, előtte is őt verte meg, ha jól emlékszem.

Szerintem simán 1. kört egy olyan csapat, aki alapvetően run heavy csoportban van simán megadna, megéri, de mondjuk egyébként 2. kör a reális értéke szvsz. Greer meg sérülékenysége miatt nem nagyon fog sehova menni tőlünk, főleg hogy megint túl van valami műtéten...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha üres lenne a kezdő SS posztom, akkor simán adnék Harperért 1. kört.
De Greer fontosabb poszton játszik és jobban, viszont sérülékeny.
GW Harpert a 46 D-hez híven szereti a boxba tolni, tehát a mi rendszerünkben oké.
De Harper passzt nehezen tud védekezni, így ebben a passzorientált ligában csak félkarú óriás lehet.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
ha egy mérleg egyik serpenyőjére Harpert, a másikra Greert tennénk, szerintetek mit mutatna? csak én értékelem túl annyira a bikanyakút, hogy értékét 1. körre saccolom?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy minek menne el HC-nak egy olyan csapathoz, ahol a közeli két-három évben halvány esély sincs a SB-ra, egy olyan csapattól, ahol ha kijön a lépés, akkor bármikor beeshet egy SB győzelem, mint azt már bizonyította is a csapat, hogy viharverten, sérülésektől halmozva, gyakorlatilag az idény 2/3-adában teljesértékű RB és secondary nélkül is képes PO-ba jutni (mit odajutni? az egyik legjobb mutatóval zárni).

Minden lesajnálás, ellenérzés, radar alatt repülés ellenére ez egy korszakos csapat, nem a szurkoló mondatja velem, de véleményem szerintem egy SB még mindenképp benne van a fiúkban a következő 5 évben, kérdés, hogy kijön-e, mert láttuk már elégszer, számos dolgon tud múlni.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azt hiszem Payton beígérhetett még egy drafthelyet a védelembe 😊
Csináltatni kéne egy Williams-mezt 😛atapapa
Meg egy kicsit a fizetéséből...? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azt hiszem Payton beígérhetett még egy drafthelyet a védelembe 😊
Csináltatni kéne egy Williams-mezt 😛

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
ajaj
Saints defensive coordinator Gregg Williams is scheduled to interview for the Titans head coaching job Thursday.atapapa
Gregg Williams has withdrawn from consideration for Titans job. Will not interview there.
@ Jason La Canfora
hú...

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Adams nekem nyugodtan elhiheti, hogy Mularkival jobban jár. 😊

Neki inkább offenzív kordinátor múlt kell, aki tudja, hogy Mosst hogyan kel játszatni. 😊
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Így megy ez. 😕
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ajaj
Saints defensive coordinator Gregg Williams is scheduled to interview for the Titans head coaching job Thursday.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Egy érdekesség: egyetlen, ténylegesen kezdő játékosunk került az alapszakaszban IR-re (mivel a ST-met nem csak én, de a nfl sem számolja a kezdők közé), és ez Betts volt. Ezt is néztem, hogyha mást is oda veszek (Roby pl.), de igazából mivel közel ugyanannyit írt mindenki (4-5), ezért nem számított.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezt nem hittem volna...
Kösz a számolgatást Gyurma

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Na. Eredmények:
1. ata (26)
2. Csabi19 (36)
3. (holtverseny) EasyGhost és Gyurma Pappa (46)
4. hayden (47)
5. clbass (48)
6. Kájzerszóze (49)
7. Zemanla (53)
8. hajdu (60)
9. adam77 (64)

A pontszámításnál azt vettem figyelembe a legnagyobb súllyal a valós eredményektől való eltérés abszolút értéke esett bele. Próbálgattam súlyozgatni, szorzókkal játszani stb. de számottevően nem változott a sorrend, sehogyse jött ki, hogy én nyerjem meg :cool: 😂 😀 igazából 3-6ig 1-1 pont a különbség, tehát minden lehet 3. helyezett felőlem 😊

ata és Csabi volt a két "legpesszimistább" és ez meg is látszik az eredményükön, ők végeztek elől 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mondom felkelek megnézem Brees-t, fene tudja mikor látom megint, erre a nyomoronc Smith a meccs utolsó két drive-jára hajlandó is volt a pályára engedni :mad:

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, én is megjöttem síelésből... Nem sok minden történt a héten a Saints fórumon....
Hacsak Gyurma Pappa négy nekirugaszkodása nem! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
aha 😀 akkor fejezd be pls a tippjáték értékelését, hogy éghessek egy kicsit 😛
atapapa
bazz... ha négyszer nem álltam neki, akkor egyszer sem... mindig valami félbeszakított... :S

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Igazából Loomisnak annyi köze van hozzá, hogy tudja kiket kell megtartani és kiket nem. Ha visszaemlékszem GW azt mondta, megbeszélt mindent a családdal és a JÁTÉKOSOKKAL, gondolom nem a special team játékosaival, hanem a fontos emberekkel, akiknek esetleg lejár a szerződésük, de gondolom ha marad GW akkor maradnak stb. és vica-versa...

Szóval érthetőbben: GW és a játékosok közös eredménye ez, nem hiszem hogy egyik a másik nélkül működne. Ezért fontos ML. Na. 😀Gyurma Pappa
aha 😀 akkor fejezd be pls a tippjáték értékelését, hogy éghessek egy kicsit 😛

GW nyilatkozott a Senior Bowlon, nem akar egydimenziós játékost draftolni a szélre: Yeah, the guy that's a 250-pound, 248-pound five-technique defensive end that's (not intelligent), that can't cover anybody, I don't want them.

Nem félne egy nagyobb tömegű tweener OLB-t halászni, mint Fujita.
Állítólag Galette-re rágyúratott 8 fontot, Casillas-ról pedig ódákat zengett.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Igazából Loomisnak annyi köze van hozzá, hogy tudja kiket kell megtartani és kiket nem. Ha visszaemlékszem GW azt mondta, megbeszélt mindent a családdal és a JÁTÉKOSOKKAL, gondolom nem a special team játékosaival, hanem a fontos emberekkel, akiknek esetleg lejár a szerződésük, de gondolom ha marad GW akkor maradnak stb. és vica-versa...

Szóval érthetőbben: GW és a játékosok közös eredménye ez, nem hiszem hogy egyik a másik nélkül működne. Ezért fontos ML. Na. 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha Williams menni akar, akkor menni fog, ML-nek sok köze nem lesz hozzá.
A Titans azért érdekes, mert a franchise-hoz erősen kötődik érzelmileg GW (talán emlékeztek, hogy a híres "remember me shotos" interjút is egy Nashville-i rádiónak adta tavaly), de a Denverhez hasonlóan a TEN se kecsegtet nagy sikerekkel a következő 1-2 évre, ezért inkább én is bizakodó vagyok most a maradását illetően.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
GW neve megint felröppent HC-ként, annak idején Titans DC-ként lett közismert, és most ott lett üresedés...atapapa
Továbbra sem hiszem, hogy elmenne, itt az aranygeneráció, és ennek SP, GW ugyanúgy a része. Véleményem szerint amíg Brees & Co. játszik (2-3 év), kár lenne szétszaladni hagyni a magot, értve a két edzőt elsősorban, illetve a vezéregyéniségeket.

Ezt ha én tudom, Loomis is tudja, szóval szerintem ezzel nem kell foglalkozni.