New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sajnos ennyi volt! ennek is örülök! Bár szerintem a két zseni cord egy kicsit elszámolta magát.clbass
Paytont nem tudom hibáztatni, arról nem ő tehet hogy most először érte el a szezonban a 41 pontot a Seattle. meg arról se, hogy a futóink így állnak
Betts: IR
Hamilton: IR
PJ Hill: IR
Ivory: IR
Thomas: IRatapapa
Még igazad is lenne, de a motiváció hiánya csak nekem tűnt fel? Az ellen 0-10 után úgy kezdett harapni, mint mi tavaly. Ezt sokáig nem tudtuk lekövetni. Szerintem ez edzői hiba...nem beszélve a védelem kritikán aluli munkályárol...kövezzetek meg, de én ezt csak egy (max két) ember nyakába tudom varrnai, és ő nem Harper! Ennyi sérültel nem jutottunk volna sokáig, de ma nem a seahawks O volt lehengerlő...SP-t se a támadójáték miatt hibáztatom (azzal semi gond nem volt)...csapatként jobb volt az ellen. ennyi. bár ennek nem feltétlen kellet volna így lennieclbass
Pedig Harper (és Sharper is) rettenetesen gyengén játszott sajnos. Olyan volt főleg Harper, mintha máshol járna fejben.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sajnos ennyi volt! ennek is örülök! Bár szerintem a két zseni cord egy kicsit elszámolta magát.clbass
Paytont nem tudom hibáztatni, arról nem ő tehet hogy most először érte el a szezonban a 41 pontot a Seattle. meg arról se, hogy a futóink így állnak
Betts: IR
Hamilton: IR
PJ Hill: IR
Ivory: IR
Thomas: IRatapapa
Még igazad is lenne, de a motiváció hiánya csak nekem tűnt fel? Az ellen 0-10 után úgy kezdett harapni, mint mi tavaly. Ezt sokáig nem tudtuk lekövetni. Szerintem ez edzői hiba...nem beszélve a védelem kritikán aluli munkályárol...kövezzetek meg, de én ezt csak egy (max két) ember nyakába tudom varrnai, és ő nem Harper! Ennyi sérültel nem jutottunk volna sokáig, de ma nem a seahawks O volt lehengerlő...SP-t se a támadójáték miatt hibáztatom (azzal semi gond nem volt)...csapatként jobb volt az ellen. ennyi. bár ennek nem feltétlen kellet volna így lennie
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Sajnos ennyi volt! ennek is örülök! Bár szerintem a két zseni cord egy kicsit elszámolta magát.clbass
Ha szerzünk 36 pontot egy alapszakaszban 20 pontot se átlagoló csapat ellen, akkor illene nyernünk. Paytont nem tudom hibáztatni, arról nem ő tehet hogy most először érte el a szezonban a 41 pontot a Seattle. meg arról se, hogy a futóink így állnak
Betts: IR
Hamilton: IR
PJ Hill: IR
Ivory: IR
Thomas: IR

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sajnos ennyi volt! ennek is örülök! Bár szerintem a két zseni cord egy kicsit elszámolta magát...motivációt és győzni akarást az uccsó negyedben véltem felfedezni...ez azért böki a csőröm 😕
Jövőre legalább nem mindenki minket akar megverni...legalább itt legyen így! Ami ma az eredménykövetőben zajlott, attól ledobtam az ékszíjat...sokaik éve szurkolunk itt kultúráltan a Saintsnek jóban, rosszban! nem hiányoznak a rosszmájú kotsog hozzászólások.
Jövőre TWO DAT!!!!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én azt reméltem és azzal elégedett is lettem volna, ha egy kört megyünk, mert tudtam hogy frusztráló lesz hallgatni a történelmi 7-9-es csoportgyőztestől való kiesést.

én Harper nyakába varrom az egészet, ha ő elfogadhatóan játszik, szvsz már az első félidőben rövidre zárhattuk volna. Ahhoz képest, hogy milyen szezonja volt és hogy a szerződésének utolsó meccsét játszotta, nagyon rossz volt.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Én azért itt még győzelmet vártam, meg is lehetett volna (a gyenge futásunk ellenére is), ha nem ennyire sz*r a secondary... Most azért 1-2 nap és pár sör kell, mire ezt így kiheverem... jövőre legalább jobb helyről draftolhatunk...
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
szegény brees pedig mekkorát játszott....a secondary ritka gyenge volt ma nálatok...fel a fejjel, majd jövőre 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ennyi volt, a tavalyi SB után kicsit túl szép lett volna tovább menni... majd jövőre.
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem tudom, én valahogy szomorú sem vagyok meg ideges se, tudomásul vettem hogy kikaptunk, én végig esélytelenebbnek tartottam magunkat a sok sérülés miatt, lehet ezért van, remélem jövőre lesz szezon, és kevesebb sérülés.

Gyurma a szezon előtti tippekkel van valami? 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Min vagyunk meglepődve igazából? A 4. drive-ra egyértelmű lett, hogy nem tudunk futni, és a Seahawks fel tudott pörögni. Hassinek minden összejött, nekünk meg nem. Ez van. Ahogy korábban írtam, megnéztem, elkönyveltem, vége.

Ha belegondoltok a sérüléshullám, a két teljesen hülye vereség, Brees INT tengere, mind előrevetítette, hogy nem lesz fáklyás menet ez az egész. A védelem betlije meglepett, de alapvetően Sharper gyenge volt, Harper élete legszarabb meccsét futotta, Robinson selejt, a LB-k teljesen máshol jártak, GW meg nagyon rossz game plant talált ki. Ez van.

Jövőre még lesz év. Nem lehet minden évben SB-t nyerni. Nekem is fáj, de akkor is... ez van.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
tudtam, hogy el kellett volna valami kocsmába menni inni és közbe nézni, akkor legalább be tudnék rúgni most...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bumm

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Egy pöttyet én is izguluk, de mivel az ünnepek utánról sikerült még mentenem egy kis szerencsepáleszt...nem lehet gond 😛 Egyébként nemkem az a megérzésem, h Bush-nak Monster game-e lesz! 80+ futott, 80+ elkapott yarddal 2 TD-vel! Így legyen :cool:
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Üdv!

Volt már olyan a rájátszások történetében, hogy a vendég csapatnak ennyivel jobb alapszakasz-mérlege volt a hazainál?tojasfocis
persze, pl. 2 éve a 12-4-es Colts a 8-8-as Chargers vendégeként kapott ki

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv!

Volt már olyan a rájátszások történetében, hogy a vendég csapatnak ennyivel jobb alapszakasz-mérlege volt a hazainál?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
csak kárgotok itt mint a varjak...... az egy másik fórum!!!!!
Kájzerszóze
hülye 😀

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
csak kárgotok itt mint a varjak...... az egy másik fórum!!!!!

Go Saints és kész!
WHO DAT!!!!

SP nem hülye, és GW sem. Tudják mit tudnak és mire képes a mai csapat. Azt is tudják, hogy a SEA mit tud.

Én meg azt tudom, hogy fél öt, megyek készülődni........
😀 😀 😀



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ja, és amitől tartok még, az a bíráskodás. Az előző két meccsünkön volt gondunk a sporikkal rendesen, a Falcons-t kibeszéltük, a Tampa ellen a Brees-pick előtti DPI említésre méltó, majd a saját red zone-unknál benéztek 3&7-re egy delay of game-et, majd rögtön a következő playnél 4@1-re egy teljesen egyértelmű és a playre hatást gyakorló holdingot néztek el Smith-en. Igaz hogy utána Greer is korán kontaktolt, de ha a kettőt együtt befújják, akkor sincs TD.
http://www.nfl.com/videos/tampa-bay-buccaneers/09000d5d81d64798/QB-Freeman-to-WR-Williams-18-yd-pass-TD-4th-down-conversion

Mindezek tetejébe egy hete szerintem a Seahawks is szépen megkapta a hazai pályát.

Szóval remélem hogy nagyot most nem szívunk a bírókon.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
ha esetleg erre felé vetődik most New Orleans fan: http://westernsports01.110mb.com/
Geaux Tigers!JJ Tiller
Akartam nézni, bealudtam... 😕 Majd ma/holnap, mikor elérhető állapotban lesz, de ugye nem feltétlen kell LSU fannak lenni innen... Van más lehetőség is, a stadiont se kell elhagyni. 😊 (Persze LSU > egy mezei college csapat)

Mai meccs: Valamiért azt érzem, hogy a Seattle ST fogja megnyerni a meccset... Washington. És persze az alap kérdés, vagy a defense, vagy Brees meg tudja-e oldani futók nélkül... Vicces lesz Bush, mint leadback, meglátjuk, hozhatna egy tavalyi Cards meccs szintet.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
el kell fogadni, hogy mi vagyunk az esélyesek.
Bajnokcsapattól ez simán belefér. Ennél csak keményebb ellenfelek jönnek még, menni fog ez.

Meachemnek és végre Hendresonnak nagy napja lehet. A dropoktól tartok inkább csak.....



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
persze, a hazai pályán és a sérült futókon kívül minden mellettünk szól, és pont ez zavar. Nincs semmi vesztenivalója a SEA-nek, ha Carroll elég tökös, playhívásban lekopírozza majd a Cleveland ellenünk vívott meccsét.
szvsz ma csak rajtunk lesz nyomás.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Ja. Merő ideg vagyok.hajdu
Bizony, szerintem is bajba kerülhet a Saints. Itt ezt fejtegetem:

http://mnfl.blog.hu/2011/01/08/mit_varok_a_wild_card_hetvegetol


mit gondoltok?sanci21
nem szoktunk összerogyni egy gyors bekapott TD-től, bár 2 éve a Bears ellen nagyon rányomta a bélyegét a meccsre az elején visszahordott TD.
Én az eladott labdáktól tartok igazán (bár megjegyzem, hogy a sok Brees-int ellenére az idei 68%-os passzpontossága minden idők 15. legjobbja volt) és attól, hogy futójátékunk akkor se lesz, ha az eredmény nem kényszerít minket a passzra.atapapa
Én azért bízom benne, hogy a nem túl acélos sea run D ellen tudunk vmit csinálni...
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
hát én már számolom az órákat. nemsokár indulok majd.

Futónk nincs, és a 4 DNP is out lett.
Gondolom a hideg és a széi is meglesz hozzá.

Remek előjelenk. Sharper nem tudom mennyit bír majd. Sokat kellene pihennie, csak ehhez az O-nak kell futni a labdával. Mivel a futóseregünk enyhén szóvla is talányos, így nehéz lesz.
Persze a két titkosfegyverre nem tudott készülni a SEA, szóval a két új futónk fut 80-80 yardot és kész is 😀 😀 😀 😀 😀

Izgulok, számolom az órákat.
GO SAINTS!!!!!! Nyerni fogunk. Tuti.



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ezt senki nem gondolta...Gyurma Pappa
Ja. Merő ideg vagyok.hajdu
Bizony, szerintem is bajba kerülhet a Saints. Itt ezt fejtegetem:

http://mnfl.blog.hu/2011/01/08/mit_varok_a_wild_card_hetvegetol


mit gondoltok?sanci21
nem szoktunk összerogyni egy gyors bekapott TD-től, bár 2 éve a Bears ellen nagyon rányomta a bélyegét a meccsre az elején visszahordott TD.
Én az eladott labdáktól tartok igazán (bár megjegyzem, hogy a sok Brees-int ellenére az idei 68%-os passzpontossága minden idők 15. legjobbja volt) és attól, hogy futójátékunk akkor se lesz, ha az eredmény nem kényszerít minket a passzra.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ennyire ne bízzátok el magatokat. 😛
Rohadt nagy esélyesek vagytok, de mérget vehettek rá, hogy nem fogunk felemelt kézzel kimenni. 😊Sebii
Ezt senki nem gondolta...Gyurma Pappa
Ja. Merő ideg vagyok.hajdu
Bizony, szerintem is bajba kerülhet a Saints. Itt ezt fejtegetem:

http://mnfl.blog.hu/2011/01/08/mit_varok_a_wild_card_hetvegetol


mit gondoltok?