New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Hát ez fasza...
IR: Ivory, Thomas, Roby
ma nem edzett: Jenkins, Graham, Hargrove
limited: Shockey
fullon edzett: Colston
GW-t mindenképpen itt kéne tartani. Tényleg ez az IR azt jelenti, hogy Thomas szezonjának is vége? Vagy van rá esély, hogy még összefoltozzák későbbre?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Az a gond, hogy az NFC rájátszásában rajtunk kívül egy dome-csapat van, a PO-ban valószínűleg végig idegenben kell játszanunk. Hóban-szélben fokozott szívás a használható futó hiánya.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
:o ilyen híreket :o
Megpróbálva meglátni a dolgok pozitív oldalát...most mutasd meg Bush! Ilyen TE helyzet mellett inkább plussz falember legyen a pályán és sok wr sok idővel
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Igazoltunk egy újabb RB-t (Joique Bell). Lehet sakkozni, hogy ő ki helyére jön
atapapa
Pierre helyére, IR-en landolt. Ivory lábát műteni kell

ma nem edzett Graham, Jenkins és Hargrove, D. Thomas és Shockey limited. Jól állunk TE-ben.

Hogy fokozzam: Williams-t interjúztatná a Broncos

Elkúrt egy hét ez.

több mint 13 éve
JasW New Orleans Saints 53
#Saints coach Sean Payton confirms that RB Pierre Thomas has been placed on Injured Reserve.

Jeff Duncan twitter... 😕 Welcome to the real world now...
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ivory miatt fáj a szívem 😕 Nem tudjátok mikor lesz hivatalos injury report?
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Igazoltunk egy újabb RB-t (Joique Bell). Lehet sakkozni, hogy ő ki helyére jönatapapa
Nem is halottam még róla. Ő az:
http://www.youtube.com/watch?v=GGNMt1ZzJ3Q&feature=related
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Igazoltunk egy újabb RB-t (Joique Bell). Lehet sakkozni, hogy ő ki helyére jönatapapa
Ivory szezonjának sajnos vége, Mr Julius meg ugye láttuk mennyire használható... Remélem a többiek felépülnek.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Igazoltunk egy újabb RB-t (Joique Bell). Lehet sakkozni, hogy ő ki helyére jön

ata: Szombaton meccsnézés? hayden
Nekem egy esetleges csoportdöntő és SB alkalmas most. De ahogy írtam korábban, tényleg ne várjatok rám, ha van szándék, menjetek nélkülem.

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sárospatakon a régi kávéházban (A Művelődés Háza) közös meccsnézés lesz szombaton.hajdu
nyilvánvaló, hogy ott leszek. Vilma mezben természetesen 😀 😀 😀 😀
ha már pro bowler lett - kár hogy nem lesz ott, mert másik meccsen lép pályára.

részleteket egyeztessük még, létszám eddig a tuti 4 fő?Kájzerszóze
Én a 9-esben leszek, mint tavaly (akkor bejött 😊 ) Úgy tűnik, 4-en. Előtte szerintem ultizhatunk is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sárospatakon a régi kávéházban (A Művelődés Háza) közös meccsnézés lesz szombaton.hajdu
Hát biz 6-7 évvel ezelőtt még én is ott lettem volna mikor oda jártam a Teológiára régi szép idők 😊 A körül indult ez az őrület itt nálunk (1-2 évvel előbb). Egy amerikában tanult Refisnek nagy szerepe volt benne ő nagy Broncos drukker. Sohy-nak becéztük nem tudom itt van e megbújva a fórumon közöttünk? Esetleg ha igen és olvassa küldjön egy pm-t.
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
ata: Szombaton meccsnézés? Találtam egy nagyon pöpec helyet, ahol tuti lehet ordítani, csak az árai lehet neccesek mivel a marriott környékén van...hayden
10-kor a Mariotte-ban? 😀zemanla
meghívsz? 😀

http://www.legends.hu/ éjfélig van nyitva :/hayden
Ha nyerünk, vendégem vagy egy "nagyi gulyáslevesére"! 😂 (egyébként nem olyan vészes az árfekvés. nem ott kell lemészárolnod magad. 😊 )
De ahogy látom csak a vasárnapi wc meccset nyomják. nem?

ja!? A Maroitte-ba?????
Mé' ott is lehet meccset nézni? :cool:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
ata: Szombaton meccsnézés? Találtam egy nagyon pöpec helyet, ahol tuti lehet ordítani, csak az árai lehet neccesek mivel a marriott környékén van...hayden
10-kor a Mariotte-ban? 😀zemanla
meghívsz? 😀

http://www.legends.hu/ éjfélig van nyitva :/
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
ata: Szombaton meccsnézés? Találtam egy nagyon pöpec helyet, ahol tuti lehet ordítani, csak az árai lehet neccesek mivel a marriott környékén van...hayden
10-kor a Mariotte-ban? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Na BÚÉK srácok!
O: egyértelmű, h Graham!
D: Jenkins, mert csak 😀
S: Morstead, csendben szopatja az ellen O-ját.... Imádom!

Ami Ivory-t illeti. ha a fal végre elkezd úgy dolgozni, ahogy tavaly akkor nem lesz gond, ellenkező esetben a passzjáték is lesz. Hiába engedtek csak 5 sackkel többet, de nagyon sokszor csak breesus teniszmúltja mentette meg. Bushroddal meg már ki van a tököm. Egyszerűen nonszensz, hogy ha van egy sárga az OL-ban, akkor az tuti ő volt (természetesen sarkítom, de hát rettentő módon dekoncentrált a srác). Úgy összességében TWO DAT! 😀

ata: Szombaton meccsnézés? Találtam egy nagyon pöpec helyet, ahol tuti lehet ordítani, csak az árai lehet neccesek mivel a marriott környékén van...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Patrick Willis sérülése miatt Vilma behívót kapott a pro bowlraatapapa
Kiaza Patrick Willis? 😀 Mi az a pro bowl?? 😀

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Sárospatakon a régi kávéházban (A Művelődés Háza) közös meccsnézés lesz szombaton.hajdu
nyilvánvaló, hogy ott leszek. Vilma mezben természetesen 😀 😀 😀 😀
ha már pro bowler lett - kár hogy nem lesz ott, mert másik meccsen lép pályára.

részleteket egyeztessük még, létszám eddig a tuti 4 fő?



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Patrick Willis sérülése miatt Vilma behívót kapott a pro bowlra

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sárospatakon a régi kávéházban (A Művelődés Háza) közös meccsnézés lesz szombaton.
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ivory IR-en :picsába:atapapa
Julius hős lehet... :rolleyes:

Nem is keresek egész nap semmi hírt, megvárom, míg ide felírjátok... :morcos: :ideges: :faszkivan:Gyurma Pappa
😊 Én vasárnap estétől nem keresek. Nem merek. 😕
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Ivory IR-en :picsába:atapapa
Julius hős lehet... :rolleyes:

Nem is keresek egész nap semmi hírt, megvárom, míg ide felírjátok... :morcos: :ideges: :faszkivan:

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Egyes pletykák szerint még nem ért véget az IR-áradat :/ Rég vártam ennyire jelentést a sérültekről, mint a holnapit.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ivory IR-en :picsába:atapapa
Várható volt. Faszom a sok sérülésbe, aki hozzánk jön futó, az nem ússza meg ép bőrrel 1 szezont se, McAllisternek is még lehetett volna pár éve...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ivory IR-en :picsába:

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tényleg Arrington... nekem megygyőző volt a teljesítménye, ahhoz képest, hogy az első meccse!!
Be kell húzni a meccset bárhogyan!!