New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Szubjektíve az a bajom velük, hogy Smith-t a legidegesítőbb HC-nek tartom, akkor is így lenne, ha minket edzene. Szinte fáj, hogy milyen hülye fejeket tud vágni, oldalvonalon egy rossz mozdulttól lesérül, stb. Lehet hogy jó szakember, de kívülről gyakran egy balf@sznak tűnik
atapapa
A legnagyobb problémám nekem a White-Greer kettős PI-nél volt, amikor nekiállt hisztizni. Egyértelműen White-on lehetett volna PI-t dobni, hiszen ő lökte el Greer-t. Na mind1.

A másik egyéni problémám velük a bírók segítsége, ellenünk is a Torrence-n befújt nem létező személyi vagy a TD-jük előtti nevetséges, holdingot kioltó roughing the passer Smith-en... nem megengedett kézhasználatot fújnak Hargrove-ra, de amikor az OL-ből valaki rácsot rángatva blokkol, azt elnézik.atapapa
+1... de ezt kifejtettem már... és most majd jön mindenki, hogy kaptunk 25 cm előnyt az utolsó drive-ban...

amcsi kommentátor megjegyzése volt, hogy elég "cheap" ítélet volt Dunbar büntetése is... vicc volt na, hogy gyakorlatilag az egyetlen O TD-hez kapott a Falcons +30yardot...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az Atlanta-vitához: engem nem győztek meg. Komplett csapat, fegyelmezettek, jól felépített támadójátékkal, de ahogy hajdu írta, nem láttam tőlük olyan dominanciát jó csapatok ellen, mint amilyet mi tavaly néha felmutattunk.
Ettől még hozhatják az idei szezont és én szívesen drukkolnék is nekik, ahogy más divízióbeli riválisnak is szorítok, ha már nem vagyunk versenyben.
Szubjektíve az a bajom velük, hogy Smith-t a legidegesítőbb HC-nek tartom, akkor is így lenne, ha minket edzene. Szinte fáj, hogy milyen hülye fejeket tud vágni, oldalvonalon egy rossz mozdulttól lesérül, stb. Lehet hogy jó szakember, de kívülről gyakran egy balf@sznak tűnik
A másik egyéni problémám velük a bírók segítsége, ellenünk is a Torrence-n befújt nem létező személyi vagy a TD-jük előtti nevetséges, holdingot kioltó roughing the passer Smith-en... nem megengedett kézhasználatot fújnak Hargrove-ra, de amikor az OL-ből valaki rácsot rángatva blokkol, azt elnézik.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az más kérdés, hogy kevés a pro bowl játékos, de emlékszem arra amikor egy sem volt, vagy pl csak LeCharles Bentley.deacon75
Igaz, de akkor rosszak is voltunk. A Payton előtti években 50% körüli mérleggel is küldtünk 2-3 embert a PB-ra

Amúgy sztem a Saints mint csapat együtt nagyon erős nem attól hogy kiemelkedő egyéniségek vannak benne.
Blevi
Akkor bizonyára mi adjuk majd az év edzőjét 😛

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
a PB megint vicc... sehol egy TE-nk, de a szenvedő Witten ott van, sehol egy WR... ehh... de legalább a két G-nk ott van...Gyurma Pappa
Ha a két guard nem ment volna, tényleg ideges leszek... Ez volt a majdnem biztos. Colston szintén megérdemelte volna, de tényleg voltak nála jobb WR-ek idén. TE-t mondjuk nem raktam volna be tőlünk.
A defense tényleg vicc. Ellis? Egy nem elit falban hozot elit teljesítményt. Vilma a poszt telítettsége miatt nem meglepő, viszont az, hogy a 2 safety közül egyik se ment... Harperről nyilván az maradt meg az embereknek, hogy lefutotta Bradford, pedig igen király volt idén... Mind futás, mind passz ellen. Jenkins pedig elit FS lett rögtön az átképzése utáni évben... Morstead mehetett volna, de tény, hogy volt(ak) nála jobb(ak).csabi19
A két G-nak tavaly kellett volna együtt ott lennie, Evans idén nem top 5 a posztján.
De ennyi igazságtalanság belefért a javunkra, miután Ellist beelőzte Ratliff, Harpert (92 t, 3 sack, 8 pd, 1 int, 6 FF) Wilson (84 t, 2 sack, 7 pd, 2 int, 0 FF) úgy, hogy Harper 1 meccset ki is hagyott.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
-Ha észre vetted volna (pl. magyar közvetítés) az egész NFC South le van sz@rva.errorlacy6
észre. de a Falcons van még a legjobb helyzetben, Atlanta annyi előnyben van, hogy a város 5-ször nagyobb népességre, mint NOLA, és az állam is népesebb
-Ryan harcol a végsőkig ez a nagy erényünkerrorlacy6
agree
-Nem jobb nekünk nincs jó D alakulatunkerrorlacy6
agree (a múlt heti meccs erőn felüli volt, de ezt elismertétek Ti is, a külföldi szurkolók/szakírók is
-Szerintem nincs túlértékelve
errorlacy6
ezen nem fogok veszekedni, óriási szerencse kellett egy-két meccsen (ahogy nekünk is tavaly volt ilyen, lásd Skins, Fins), a PO-t jogosnak tartom, de a #1 nem feltétlenül indokolt a csapat összképe alapján... mindezek mellett jó csapat van Atlantában, idén a lépés is kijött, a PO-t meglátjuk, az más tészta...
(jó jó kicsit látom a Falcons topikban is hogy savanyú a szőlő nektek, de tavaly mi sírtunk)errorlacy6
ha véletlenül savanyú lenne, csak megnézem ezt a képet 😊
Te sem gondolod komolyan, hogy egy kicsi irigység is van bennünk vagy bárkiben, aki Saints szurkoló? 😊
Viszont jövőre elnézve a TB szereplését az NFC S sok mindenkinél megrázhatja a pofonfát, a CAR kicsit szétesett de hát addig sok minden változhat. Úgyhogy mindenki tarthat ettől a csoporttól főleg idegenben.errorlacy6
Panthers is összeszedheti magát jövőre, akkor érdekes csoport lesz... de ne bízz ebben, hogy ilyen év lesz megint... jövőre nem a NFC West ellen kell játszanunk 😊

több mint 13 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
de a szenvedő Witten ott van, Gyurma Pappa
😂 😂 😂 ezt nagyon gondolt át, még legalább 100XBlevi
átgondoltam, mérges voltam... <3 Witten <3

akkor Gonzo kapja be 😀Gyurma Pappa
Ok. 😊
Amúgy sztem a Saints mint csapat együtt nagyon erős nem attól hogy kiemelkedő egyéniségek vannak benne.
Bárki ki tudja rángatni a szekeret a kátyúból, emiatt nincsenek annyira előtérben a játékosok egyénileg, persze vannak egyéniségek akik arcai a csapatnk (Brees, Vilma...).
Amúgy a PB valóban hülyeség kár rajta vitázni. Sok sikert a PO-ban!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...atapapa
Jó de azért gondolj bele hogy tavaly mennyi PB helyet vettünk el tőletek 😊, idén meg a Falcons van hypeon ahogy tavaly Favre miatt mi.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...atapapa
A Saints tehet bármit, szerepelhet bárhogy, senmkit nem érdekel. Ez a mai Atlanta jobb, mint a tavalyi Saints? Ez nyilván valami vicc, mert az ideinél sem igen jobb. Kifejezetten túlértékelt csapat szerintem.hajdu
-Ha észre vetted volna (pl. magyar közvetítés) az egész NFC South le van sz@rva.
-Ryan harcol a végsőkig ez a nagy erényünk
-Nem jobb nekünk nincs jó D alakulatunk
-Szerintem nincs túlértékelve (jó jó kicsit látom a Falcons topikban is hogy savanyú a szőlő nektek, de tavaly mi sírtunk)
Viszont jövőre elnézve a TB szereplését az NFC S sok mindenkinél megrázhatja a pofonfát, a CAR kicsit szétesett de hát addig sok minden változhat. Úgyhogy mindenki tarthat ettől a csoporttól főleg idegenben.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
A Saints tehet bármit, szerepelhet bárhogy, senmkit nem érdekel. Ez a mai Atlanta jobb, mint a tavalyi Saints? Ez nyilván valami vicc, mert az ideinél sem igen jobb. Kifejezetten túlértékelt csapat szerintem.hajdu
Azért ez nem teljesen igaz. Én pár évvel ezelőtt csak Atapapát ismertem mint Saints drukker, most meg azért már van egy pár...azért mióta volt a Bush draft és Brees és SB... megszaporodtak a rajongók és ez kint is így van. Az más kérdés, hogy kevés a pro bowl játékos, de emlékszem arra amikor egy sem volt, vagy pl csak LeCharles Bentley.deacon75
Tény hogy megszaporodtak,de pl én forumzni egy ideig nem forumoztam csak olvastam, 2006 óta szurkolok a csapatnak, az előtt meg azt se tudtam hogy van ilyen sport kb. 😊EasyGhost
Én meg 1995-ben vettem egy Falcons sapkát, ami kurv@ jól nézett ki. 😀
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...atapapa
A Saints tehet bármit, szerepelhet bárhogy, senmkit nem érdekel. Ez a mai Atlanta jobb, mint a tavalyi Saints? Ez nyilván valami vicc, mert az ideinél sem igen jobb. Kifejezetten túlértékelt csapat szerintem.hajdu
Azért ez nem teljesen igaz. Én pár évvel ezelőtt csak Atapapát ismertem mint Saints drukker, most meg azért már van egy pár...azért mióta volt a Bush draft és Brees és SB... megszaporodtak a rajongók és ez kint is így van. Az más kérdés, hogy kevés a pro bowl játékos, de emlékszem arra amikor egy sem volt, vagy pl csak LeCharles Bentley.deacon75
Tény hogy megszaporodtak,de pl én forumzni egy ideig nem forumoztam csak olvastam, 2006 óta szurkolok a csapatnak, az előtt meg azt se tudtam hogy van ilyen sport kb. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Apropó, Charleston goal line munkája nélkül nem lett volna meg valószínűleg ez a meccs.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...atapapa
A Saints tehet bármit, szerepelhet bárhogy, senmkit nem érdekel. Ez a mai Atlanta jobb, mint a tavalyi Saints? Ez nyilván valami vicc, mert az ideinél sem igen jobb. Kifejezetten túlértékelt csapat szerintem.hajdu
Azért ez nem teljesen igaz. Én pár évvel ezelőtt csak Atapapát ismertem mint Saints drukker, most meg azért már van egy pár...azért mióta volt a Bush draft és Brees és SB... megszaporodtak a rajongók és ez kint is így van. Az más kérdés, hogy kevés a pro bowl játékos, de emlékszem arra amikor egy sem volt, vagy pl csak LeCharles Bentley.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...atapapa
A Saints tehet bármit, szerepelhet bárhogy, senmkit nem érdekel. Ez a mai Atlanta jobb, mint a tavalyi Saints? Ez nyilván valami vicc, mert az ideinél sem igen jobb. Kifejezetten túlértékelt csapat szerintem.hajdu
Nem kifejezés. Az nfl.com-on írta az egyik szerző, hogy a meccs után az jutott eszébe, hogy bár a Falcons-é a seed1, nem hiszi hogy sok csapat félni fog velük játszani. Ettől függetlenül hozzáteszi, amit én is mondtam, nem szabad a Falcons-t leírni, mert nagyon tudnak, és nagyon akarnak nyerni. Korábban már mondtam, Ryanre kimondottan igaz: nem kiemelkedő képességű irányító, de nagyon, DE NAGYON tud nyerni, mert nagyon jók az idegei stb.

Nem baj, nem kell foglalkozni vele. PO -> SB, megint nyerünk, talán valami lesz... 😀

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
de a szenvedő Witten ott van, Gyurma Pappa
😂 😂 😂 ezt nagyon gondolt át, még legalább 100XBlevi
átgondoltam, mérges voltam... <3 Witten <3

akkor Gonzo kapja be 😀

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
a PB megint vicc... sehol egy TE-nk, de a szenvedő Witten ott van, sehol egy WR... ehh... de legalább a két G-nk ott van...Gyurma Pappa
Ha a két guard nem ment volna, tényleg ideges leszek... Ez volt a majdnem biztos. Colston szintén megérdemelte volna, de tényleg voltak nála jobb WR-ek idén. TE-t mondjuk nem raktam volna be tőlünk.
A defense tényleg vicc. Ellis? Egy nem elit falban hozot elit teljesítményt. Vilma a poszt telítettsége miatt nem meglepő, viszont az, hogy a 2 safety közül egyik se ment... Harperről nyilván az maradt meg az embereknek, hogy lefutotta Bradford, pedig igen király volt idén... Mind futás, mind passz ellen. Jenkins pedig elit FS lett rögtön az átképzése utáni évben... Morstead mehetett volna, de tény, hogy volt(ak) nála jobb(ak).

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Erről jut eszembe Rod Stewart, aki, Sting 100. (bármilyen) díja után jegyezte meg, hogy, Stingnek elég, ha fingik ez zöldet és díjat kap.
Itt nyilván nem a zenei szimpátiám a lényeges (mert Stewart zenéjét rühellem, Stingét meg elviselem), hanem a jelenség. És bizony a Gyurma által emlíett kihagyott FG nem említhető egy lapon Brees lábelkapásával.
Idén Pecc Szénc SB lesz. 😊
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...atapapa
A Saints tehet bármit, szerepelhet bárhogy, senmkit nem érdekel. Ez a mai Atlanta jobb, mint a tavalyi Saints? Ez nyilván valami vicc, mert az ideinél sem igen jobb. Kifejezetten túlértékelt csapat szerintem.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Witten nem tehet arról, hogy Romo nem kereste annyit, Kitna alatt rögtön kijött a tudása.
Gonzalez viszont...
Mi tavaly ekkor 13-2-vel álltunk és 5 játékosunkat választották be, a mostani Falconsból meg hetet...

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Most a postgame showban a következő mondtad hangzott el, szabad fordításban: érdekes, hogy az emberek beleszerettek a Falconsban, amikor kimaradt egy FG, na most mi lesz? visszaszeretnek? 😂 ERRŐL BESZÉLEK 3 HÓNAPJA 😀Gyurma Pappa
nah akkor kb 2012-ig azt fogom állandóan emlegetni , hogy ha brees nem kapja el abraham lábát az int után..... 😛 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
de a szenvedő Witten ott van, Gyurma Pappa
😂 😂 😂 ezt nagyon gondolt át, még legalább 100X
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
a PB megint vicc... sehol egy TE-nk, de a szenvedő Witten ott van, sehol egy WR... ehh... de legalább a két G-nk ott van...Gyurma Pappa
1000 yard, 8 TD, elit passzblokkolásban és futásblokkolásban is, azért Wittent ne hívjuk már szenvedőnek 😛
Ha valakin ki akarsz akadni, akkor inkább Gonzalezen tedd, de az ő helyére is inkább Davisnek kellett volna bekerülnie.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
a PB megint vicc... sehol egy TE-nk, de a szenvedő Witten ott van, sehol egy WR... ehh... de legalább a két G-nk ott van...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kicsit csalódott vagyok azért, hogy az 5. legkevesebb yardot engedő védelmünkből senki se ért PB-t.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Ha nem dome-csapat lennénk, annyira nem foglalkoztatna az első hely. nem a véletlen műve, hogy dome-csapatok alig nyernek SB-t.

A rájátszásnál majdhogynem jobban foglalkoztat, hogy Williamst ne vigye el senki HC-nek. Az a fickó főnyeremény.atapapa
szerintem nem lesz HC, amíg SP-vel együtt dolgozhat... vannak nála jobb HC jelöltek, DC-nek meg minek menjen el máshova? remélem igazam lesz... :rolleyes:

azért a PO izgat 😂 SB-t akarok nyerni, megint 😀Gyurma Pappa
hááááát, jó! 😀
De csak a te kedvedért!....és ha Ata is szeretne megint SB-t nézni a vaskapuban.... (érdekes, tegnap is "megéreztem" hogy nyerünk. A SB-t még nem érzem, de ha sűrűn emlegetjük....... 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ha nem dome-csapat lennénk, annyira nem foglalkoztatna az első hely. nem a véletlen műve, hogy dome-csapatok alig nyernek SB-t.

A rájátszásnál majdhogynem jobban foglalkoztat, hogy Williamst ne vigye el senki HC-nek. Az a fickó főnyeremény.atapapa
szerintem nem lesz HC, amíg SP-vel együtt dolgozhat... vannak nála jobb HC jelöltek, DC-nek meg minek menjen el máshova? remélem igazam lesz... :rolleyes:

azért a PO izgat 😂 SB-t akarok nyerni, megint 😀