New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Patrick Willis sérülése miatt Vilma behívót kapott a pro bowlra

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sárospatakon a régi kávéházban (A Művelődés Háza) közös meccsnézés lesz szombaton.
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ivory IR-en :picsába:atapapa
Julius hős lehet... :rolleyes:

Nem is keresek egész nap semmi hírt, megvárom, míg ide felírjátok... :morcos: :ideges: :faszkivan:Gyurma Pappa
😊 Én vasárnap estétől nem keresek. Nem merek. 😕
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ivory IR-en :picsába:atapapa
Julius hős lehet... :rolleyes:

Nem is keresek egész nap semmi hírt, megvárom, míg ide felírjátok... :morcos: :ideges: :faszkivan:

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egyes pletykák szerint még nem ért véget az IR-áradat :/ Rég vártam ennyire jelentést a sérültekről, mint a holnapit.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ivory IR-en :picsába:atapapa
Várható volt. Faszom a sok sérülésbe, aki hozzánk jön futó, az nem ússza meg ép bőrrel 1 szezont se, McAllisternek is még lehetett volna pár éve...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ivory IR-en :picsába:

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tényleg Arrington... nekem megygyőző volt a teljesítménye, ahhoz képest, hogy az első meccse!!
Be kell húzni a meccset bárhogyan!!
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ééés lesz ez még rosszabb is... Valószínűleg legalább 9 (!!!) lesz Q a meccsen. Mondjuk az...
Konkrétan TE-nk csak Humphrey maradt, a másik három ezen a listán. Aztán Ivory ÉS Thomas is... Jenkins is természetesen, még Colston fontos, a többiek nélkül talán meglesz a csapat... (Hargrove és Waters nélkül még megoldható.)
Colstont valahogy meg lehet oldani a rotációval, de, hogy TE és (Bushon kívül) igazi RZ opció nélkül elkezdeni a rájátszást a jó hidegbe... Nehéz lesz, nagyon nehéz.

Arringtonról nem is esett szó... 😊 Volt néhány nem jó blokkja, de egyébként szerintem nem volt gáz, ahhoz képest, hogy végig PS-ben volt, és első meccse... Na, ő például lehetne RZ opció, mármint méret alapján, keze nem igazi... De most lehet majd használni. KELL. 😐
És új dologért kell szurkolni (szerintem) néhány napig... Hogy a Stanford QB-ja maradjon is ott még egy évet, valahogy nem szeretném Panthers mezben látni jövőre... (No offense, de menjen máshova... 😊)

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én bízok DeShawn-ba, ideiglenesen szerintem jó lesz. Az előérzeteim legalább is ezt sugallják! (Legyen igazam)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
de, idegen lesz neki is a terep: hides és fagyos lesz Seattleben 😀 😀 😀 😀 😀😀Kájzerszóze
aki az elmúlt 3 szezont Green Bayben töltötte, annak szerintem kevés meglepetéssel fog szolgálni Washington állam időjárása 😉

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
de, idegen lesz neki is a terep: hides és fagyos lesz Seattleben 😀 😀 😀 😀 😀😀



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az új futó a keretben sajna sokat elárul...... Szombatig megtanul mindent és ő fog futni a kemény, szeles hidegben. A következő körre meg hozunk megint valakit?
Kájzerszóze
Wynn számára annyira nem lesz idegen a terep, volt már a játékosunk egy ideig a szezonban, ST-ben is használható.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
az én jelöltjeim:
O - Graham. Ez nem vitás. Magas, elég erős, jól fordul, ügyes keze van - kosárlabdázónak is kell ilyen. Meg jó szem, hogy egy ilyen játékost behúzz 😀 😀 😀 😀 Vitán felül ő a legjobb, de Ivory is tetszik nekem is, csak lenne végre egészséges, mondjuk mostantól 5 évig folyamatosan.
D - Jenkins. Korrekt, nagyon az, csak azt kell megnézni ki helyett játszik. Sérülés? Ajjajjj. Jó egészséget neki is.
ST - Morstead. Mert végre megérdemeltük 😀

Az új futó a keretben sajna sokat elárul...... Szombatig megtanul mindent és ő fog futni a kemény, szeles hidegben. A következő körre meg hozunk megint valakit?

Csak power RB kell. Legyen mondjuk Valamelyik csere D-falember. Jó nagy és erős. nem kell neki olyan sok lyuk, csak egy. Ott menjen előre 1 yardot és dőljön előre, ami még két yard. Egy-egy passz még hozzá és megvan a 1st down.
Javaslatok?

Egyéb: valaki el tudná nekem mondani, hogy Evans miért csak kétszer futott eddig a szezonban összesen? Neki nem lehetne több játékot adni??????



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
csodás. nem tudok mást mondani.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem így kéne kezdődnie az ideális felkészülésnek a rájátszásra :/

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
:rolleyes:
Chris Ivory was spotted on crutches and in a walking boot at Saints headquarters on Monday.atapapa
Hát ez nem túl bíztató, de a rosterben nincs változtatás eddig, talán gyorsan felépül.
szerk:
The New Orleans Saints have signed running back Deshawn Wynn, according to his agent, David Canter.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
:rolleyes:
Chris Ivory was spotted on crutches and in a walking boot at Saints headquarters on Monday.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
készüljetek a harcra és vele a kudarcra 😀Mad
gyerekrajzfilmből kölcsönzöl harci jelmondatot? eredeti :cool:atapapa
pokemon rullllzzzz 😀Mad
Nem lesz nehéz dolgunk ha mindig 12en lesztek a pályán, a büntetések elvisznek az endzoneig. 😀 😛
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
készüljetek a harcra és vele a kudarcra 😀Mad
gyerekrajzfilmből kölcsönzöl harci jelmondatot? eredeti :cool:atapapa
pokemon rullllzzzz 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
O: Ivory és Graham közt nem tudok dönteni
D: Jenkins
S: talán Morstead

PO-ban Seattle-t le kell nyomni, hogy utánna melyik verzió lenne jobb, az nehéz kérdés. Talán Atlantába lenne jobb menni, szerintem ők ki fognak pukkadni a playoffban, kérdéses mennyire bírják majd el a lelki terhet. Másrészt nemrég már megmutattuk nekik, hogy otthon is meg tudjuk verni őket (arról nem is beszélve, hogy az a meccs sokkal simábban is meglehetett volna nekünk, mint ahogy végül meglett). Jók leszünk idén is, ha nem lesznek komoly sérültjeink, akkor SB-ba várom a csapatot.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
készüljetek a harcra és vele a kudarcra 😀Mad
gyerekrajzfilmből kölcsönzöl harci jelmondatot? eredeti :cool:

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
készüljetek a harcra és vele a kudarcra 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én nem tudok konkrétan egy embert kiemelni (sajnálom).
Szerintem az :
O:
-Graham (nem kell magyarázni)
-Moore (szerintem is jól játszott szinte mindig és a legfontosabb down-oknál elkapta a bőrt)
D:
-Ellis (tudott volna jobban is játszani)
-Jenkins(.....)
-Charlestone (nem értem miért nem ő a kezdő, Brown helyett???)
ST:
-Roby (Tényleg nem a visszahordásokért)
-Hartley ( ő is ide sorolható)

Tudom, hogy csak egyet kértek, a legjobbat de én nem tudok választani közülük.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A futásblokkolás miatt azért nem kárhoztatnám őket, mert futónk se nagyon volt, a szezon meghatározó részében máshonnan kidobált játékosokkal próbáltunk valamit kezdeni.atapapa
oké, de azért lássuk be, tavaly PT előtt is több lyuk volt, és azt már soha nem tudjuk meg, hogy Ivory mire lett volna képes...Gyurma Pappa
nincs a játékhoz se olyan szemem, se olyan memóriám, hogy az idei lyukakat összevessem a tavalyival 😉
szvsz egy tavalyi, nem sérüléssel lábadozó Thomas se lett volna idén sokkal rosszabb. A két egészséges meccsét azért nem tekintem mérvadónak, mert a SF és a MIN run D is a legjobbak között volt idén.