New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Idén mennyit vett el a sapiból a futóegységünk? Összegben és százalékben?
Kájzerszóze
csak Bush fizetése volt komoly 8 millióval. A többiek közül szvsz Thomas kereste a legnagyobb pénzt a maga 1,6 milliójával.
Utóbbi talán veri a falba a fejét, hogy nem írta alá a korábban kínált 4év/11milliós szerződést.
Szerintem most már maradna, de az NFL-ben sok GM van, aki szeret túlfizetni játékosokat. Lehet hogy valaki elviszi a sérülései ellenére kétszer ennyiért.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
nem hiszem hogy egy erősen rokkant futó, olcsón kell nekünk. attól hogy olcsó és ő a nagy PT, még mindig csak a helyet veszi el a rosteren. Más, bevethető ember elől. Nem kell. Bush sem nagyon - max ST és néhány trükk, bár sajnos nem láttam idén túl sok trükkös játékot az O-tól, amit nagyon hiányolok.

Terminátor kell. Egy kemény, egészséges ember. Pl. a Traktor is hasonló kaliber.
Nem tudom ki lesz elérhető FA-ról és a Draftról, de muszáj valaki ide is.
Hamilton is megfelelő lehet, látni kellene, hogy mennyire jön rendbe.

Rossz volt azt is nézni, hogy Brees haverja, Tomlinson, jöhetett volna ide, jött is volna, nyilván nem volt már hely a sapka alatt. Ehelyett elment máshová és csinált egy nagyszerű szezont..........

Idén mennyit vett el a sapiból a futóegységünk? Összegben és százalékben?
(merthogy azzal arányos teljesítményt nem tettek a közösbe, az tuti...)



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Nem vagyok benne biztos, hogy megválunk PT-től. Ha megfelelő árat mondd, akkor marad. Szerintem.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
6 reserve/future contract lett megkötve ma. Akik kapták: Mark Parson CB, Roger Allen OL, Brian De La Puente OL, Jed Collins FB, Chris Taylor RB, Sean Canfield QB. Mind a hatan eddig PS-be voltak.deny79
...és maradnak is ott.
Ha PT-t műteni kell.... előbb-utóbb megválunk tőle.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
6 reserve/future contract lett megkötve ma. Akik kapták: Mark Parson CB, Roger Allen OL, Brian De La Puente OL, Jed Collins FB, Chris Taylor RB, Sean Canfield QB. Mind a hatan eddig PS-be voltak.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Na, ezek jó hírek, különösen a Williams. Szvsz a Bush-Thomas duóból valakinek mennie kellene. Jó és szép, hogy sokkal kevesebbért hajlandóak hosszabbítani (és így a felszabaduló összeget tudjuk másokra költeni), de ettől még nem lesznek kevésbé sérülékenyek, és ha újra lesérülnek fél szezonokra, nem lesz előrébb attól, hogy most kevesebb pénzért nem tudjuk használni őket.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ez a jó hírek napja
Reggie Bush, re: his future in N.O., said he'd be willing to restructure his contract: "I’m open to whatever is going to help me stay here"

Pierre is szívesen maradna, Brees is a szerződése hosszabbítására vár

Lehet hogy csak én magyarázom bele, de talán Williams döntése meg ezek a nyilatkozatok azt sejtetik, hogy a tűz közelében lévők szerint is van még néhány sikeres szezon a mostani csapatban.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ez az ember tényleg jól érzi itt magát! Mi meg nagyon örülünk neki 😊
Pierre :/ Nagyon keveset kell kérnie, h itt maradhasson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
mit mondhatnék erre?! 😊 A holtszezon legnagyobb fogása, hogy marad.
Fizetésemelést neki

Pierre-t műteni kell

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Just learned that DC Gregg Williams will not interview with the Denver Broncos. He plans to withdraw his name as a coaching candidate today. Williams made the decision today after discussing the situation with family and his players. He is in the process of informing the Broncos.

Jeff Duncan twitter. Nem nagyon szokott mellényúlni, úgyhogy talán fellélegezhetünk valamelyest. 😊JasW
szóhoz sem jutok... HoF... vagy valami...

több mint 13 éve
JasW New Orleans Saints 53
Just learned that DC Gregg Williams will not interview with the Denver Broncos. He plans to withdraw his name as a coaching candidate today. Williams made the decision today after discussing the situation with family and his players. He is in the process of informing the Broncos.

Jeff Duncan twitter. Nem nagyon szokott mellényúlni, úgyhogy talán fellélegezhetünk valamelyest. 😊
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Viszont most nézem h 2013ban a SB-nak a superdome ad majd otthont.. Breesben még bőven van annyi...hayden
Csak nehogy nagy legyen a nyomás a fiúkon. ( Ne járjunk úgy mint idén a Dallas. )
több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
szvsz lesz szezon... lockout igazából senkinek se jó... ha meg nem lesz, akkor lesz egy évvel később... lesz NFL, ebben az egyben biztosak lehettek 😊Gyurma Pappa
óóó a bölcs Gyurma Pappa mondá vala... 😀

Hozzá teszem szerintem lesz szezon. Nem hiszem, hogy Goodell képes lenne saját magát megszopatni. Emlékszem amikor NHL-ben volt ugyanez a probléma és kimaradt egy szezon, én pl teljes mértékben elszoktam tőle és azóta se nézem.

Viszont most nézem h 2013ban a SB-nak a superdome ad majd otthont.. Breesben még bőven van annyi...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
szvsz lesz szezon... lockout igazából senkinek se jó... ha meg nem lesz, akkor lesz egy évvel később... lesz NFL, ebben az egyben biztosak lehettek 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
jogos, bár nehézkes lenne minden ilyen jellegű hsz-t azzal kezdeni, hogy "ha lesz szezon, akkor..."

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként biztos, hogy lesz szezon jövőre??
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerdán interjúzik Williams-szel a Denver. :/ Ezt illetően pesszimistább vagyok, mint a szombati meccs előtt. Senki se tudná pótolni.

Kellemetlen lett volna a sérülések szempontjából, ha továbbjutunk. Jenkins most se tudna játszani, Bush 2-3 hétre kiesett, Galette és Július is agyrázkódást szenvedett.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tavaly után nagyon magasan volt a mérce.EasyGhost
Ennyi. Saints-léptékkel egy 11-5-os szezonnal bármikor elégedettek lettünk volna, kivéve egy SB-szezon utáni évet.
Nem is baj, hogy a keret felének lejár a szerződése, jöjjenek friss és sikerre éhes játékosok.atapapa
Így van.
Tavaly megmutattuk, hogy lehet a semmiből is valamit kihozni, nem is akármilyen szinten. (azaz egy lesajnált franchise, egy már-már eltemetett város, a szegénység, stb ellenére lehetett egy szerethető csapatot összehozni)
Innentől már nem "ciki" a Saintshez kerülni, mondván: úgysem lesz eredmény. De! Lehet és lesz is eredmény. Legalábbis én továbbra is bízom benne! 😊
Most hátradőlve nézzük a további küzdelmeket, ki-ki vérmérséklete szerint drukkolva a kocsmában, vagy csak csöndben otthon a fotelből... és kezdődhet az agyazás a draftról, a jövő szezonról, ami ugye LESZ! 😉

Azért a SB döntőt nézhetjük együtt! Vaskapu? Vagy Mariotte...? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tavaly után nagyon magasan volt a mérce.EasyGhost
Ennyi. Saints-léptékkel egy 11-5-os szezonnal bármikor elégedettek lettünk volna, kivéve egy SB-szezon utáni évet.
Nem is baj, hogy a keret felének lejár a szerződése, jöjjenek friss és sikerre éhes játékosok.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
én csak szomorkodom......

dropok, szar futás, a secondaryt nem is méltatnám.....

Rossz volt nézni a többi csapat meccsét is. OLB és RB kellene. Meg egészség.Kájzerszóze
Nem tudom, valahogy bennem is hasonló lehetett, mint a csapatban ebben az évben, hogy megnyertük az SB-t a világ csúcsán voltunk, és hiába voltak fájóak azok a vereségek idén az alapszakaszban, könnyen felejhetőek voltak, legalábbis számomra, az a 2009-es csapat nagyon egyben volt, kevés másik csapat tudta volna azt megverni, az idei Falcons nagyon messze van a tavalyi Saintstől, egy közös van bennük, hogy minden meccset akárhonnan meg tudnak nyerni és meg is akarnak. Tavaly után nagyon magasan volt a mérce, ahhoz képest sok sérülés is volt, de nem volt ez olyan rossz szezon, egyszerűen a tavalyi SB győzelem és az egész éves szereplés miatt idén annyira nem izgatott az egész, tavaly minden meccs előtt kb 100-szor megnéztem egy ilyen vagy ehhez hasonló videót: http://www.youtube.com/watch?v=IzC-7fiLLjE&feature=related és minden meccs előtt fel voltam pörögve, jött pár uj tehetség is, jövőre szerintem sokkal jobb szezonunk lesz, és lassan mindenki visszaszáll a földre. Ezért nem is tudok haragudni se a játékosokra se a csapatra.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
PT mehetnezemanla
ha Lynchért sorba álltunk, miközben a sérülésből felépülő Thomast el akartuk cserélni, akkor szvsz egyértelmű, hogy utóbbival nem számolunk. Persze változhatnak a dolgok, pl. Pierre anyagi igényei.atapapa
ez után az év után? fognakGyurma Pappa
meglátjuk mennyire

Akiknek a kirúgását/fizetéscsökkentését megérné megfontolni szerintem (zárójel: garantált pénz millióban/szerződés eredeti hossza)
Alex Brown: 1év/3 millió
Bush: 1 év/11,8 millió (26/6)
Gay: 1 év/3,5 millió (7/4)
Henderson: 2 év/5 millió (6/4)
Shockey: 1 év/4,5 millió (10,5/5)

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
Én tiszta szívből a Seahawks-nak szurkoltam, de - bár még csak január van - ez a hsz tuti befutó az év legprimitívebb hozzászólása cím elnyerésére...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
PT mehetnezemanla
ha Lynchért sorba álltunk, miközben a sérülésből felépülő Thomast el akartuk cserélni, akkor szvsz egyértelmű, hogy utóbbival nem számolunk. Persze változhatnak a dolgok, pl. Pierre anyagi igényei.atapapa
ez után az év után? fognak

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
PT mehetnezemanla
ha Lynchért sorba álltunk, miközben a sérülésből felépülő Thomast el akartuk cserélni, akkor szvsz egyértelmű, hogy utóbbival nem számolunk. Persze változhatnak a dolgok, pl. Pierre anyagi igényei.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
én csak szomorkodom......

dropok, szar futás, a secondaryt nem is méltatnám.....

Rossz volt nézni a többi csapat meccsét is. OLB és RB kellene. Meg egészség.