New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
nah, hogy elszabadultak itt az indulatok, pedig még csak hétfő van 😛
A vasárnap éjjeli időpont mondjuk tényleg elég szar, remélem el tudok jönni szabira, különben gázos lesz a hétfő nagyon. (az mondjuk fel se merül, h ne nézzem élőben😊
Nagyon fontos lesz ez a meccs, ha nyerünk akkor kijavítjuk az első fordulóbeli botlást és az élre állhatunk a csoportban, viszont ha kikapunk akkor 0-2re állnánk a csoportellenfelek ellen ami meg baromi nagy szívás lenne.. én most egyértelműen bizakodó vagyok, mert jobbnak látom magunkat, mint a Phillyt, de persze bármi lehet, igazi derbi lesz és hiába még csak a 4. forduló, de marha nagy lesz a tét.
Szesze
Én nagyon félek az ő pass-rush osztaguktól, mert eddig Osi és Tuck semmit nem mutattak, JPP pedig sajnos csak 1 van. Nem mondom, hogy esélytelenek vagyunk, mert nem lenne igaz, én 50-50-re teszem most a meccset. Kétlem, hogy ellenünk nem szívják fel magukat. Az időpont miatt sajnos én nem nézem élőben, másnap hajnali 4-kor kelek, SB után dolgoztam már kialvatlanul....ezen a helyen soha többet!lotus86
Ha láttad volna , hogy mit kaptunk az arizonától .... Csak úgy rohangáltak át a falon a szabad emberek , mintha a fal ott se lett volna. 21x ütötték meg vicket a meccs alatt. Ez a fal ami nekünk van olyan gyenge hogy itt Jpp nélkül is széttépnétek. Nálam 70-30 nektek. Én reménykedek de ha reálisan tekintjük a dolgokat , sajnos ezt az arányt kell hogy felírjam. Bár a Ravens ellen is 500 yardot felraktunk a táblára , és domináltuk a mérkőzést , úgyhogy azért nem egyoldalú lesz a meccs.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
nah, hogy elszabadultak itt az indulatok, pedig még csak hétfő van 😛
A vasárnap éjjeli időpont mondjuk tényleg elég szar, remélem el tudok jönni szabira, különben gázos lesz a hétfő nagyon. (az mondjuk fel se merül, h ne nézzem élőben😊
Nagyon fontos lesz ez a meccs, ha nyerünk akkor kijavítjuk az első fordulóbeli botlást és az élre állhatunk a csoportban, viszont ha kikapunk akkor 0-2re állnánk a csoportellenfelek ellen ami meg baromi nagy szívás lenne.. én most egyértelműen bizakodó vagyok, mert jobbnak látom magunkat, mint a Phillyt, de persze bármi lehet, igazi derbi lesz és hiába még csak a 4. forduló, de marha nagy lesz a tét.
Szesze
Én nagyon félek az ő pass-rush osztaguktól, mert eddig Osi és Tuck semmit nem mutattak, JPP pedig sajnos csak 1 van. Nem mondom, hogy esélytelenek vagyunk, mert nem lenne igaz, én 50-50-re teszem most a meccset. Kétlem, hogy ellenünk nem szívják fel magukat. Az időpont miatt sajnos én nem nézem élőben, másnap hajnali 4-kor kelek, SB után dolgoztam már kialvatlanul....ezen a helyen soha többet!lotus86
Ha más nem Dawkins miatt csak odateszik magukat Vickék. Wolverine-nél nem kell jobb motiváló.
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
nah, hogy elszabadultak itt az indulatok, pedig még csak hétfő van 😛
A vasárnap éjjeli időpont mondjuk tényleg elég szar, remélem el tudok jönni szabira, különben gázos lesz a hétfő nagyon. (az mondjuk fel se merül, h ne nézzem élőben😊
Nagyon fontos lesz ez a meccs, ha nyerünk akkor kijavítjuk az első fordulóbeli botlást és az élre állhatunk a csoportban, viszont ha kikapunk akkor 0-2re állnánk a csoportellenfelek ellen ami meg baromi nagy szívás lenne.. én most egyértelműen bizakodó vagyok, mert jobbnak látom magunkat, mint a Phillyt, de persze bármi lehet, igazi derbi lesz és hiába még csak a 4. forduló, de marha nagy lesz a tét.
Szesze
Én nagyon félek az ő pass-rush osztaguktól, mert eddig Osi és Tuck semmit nem mutattak, JPP pedig sajnos csak 1 van. Nem mondom, hogy esélytelenek vagyunk, mert nem lenne igaz, én 50-50-re teszem most a meccset. Kétlem, hogy ellenünk nem szívják fel magukat. Az időpont miatt sajnos én nem nézem élőben, másnap hajnali 4-kor kelek, SB után dolgoztam már kialvatlanul....ezen a helyen soha többet!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Azt hiszem vicces lesz az eredménykövető 😀Asbee
alig várom 😀 jó kis meccs lesz. Tényleg nagy a súlya. Szerintem a kettő csapat igencsak hasonló. Defense szempontjából legalább is ugyanolyan erős mind2 csapat. Az offenseteket picit erősebbnek érzem , figyelembe véve azt a tényezőt is hogy a mi O Falunk olyan mintha nem is létezne.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kár, hogy gimiben nem tudok szabadságot kivenni :\
na de ha felvesznek idén Pestre egyetemre akkor onnantól én is elérhető leszek 😀
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nekem is van még szabin, úgyhogy köv. hétfőre el is lövök egyet 😛
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah, hogy elszabadultak itt az indulatok, pedig még csak hétfő van 😛
A vasárnap éjjeli időpont mondjuk tényleg elég szar, remélem el tudok jönni szabira, különben gázos lesz a hétfő nagyon. (az mondjuk fel se merül, h ne nézzem élőben😊
Nagyon fontos lesz ez a meccs, ha nyerünk akkor kijavítjuk az első fordulóbeli botlást és az élre állhatunk a csoportban, viszont ha kikapunk akkor 0-2re állnánk a csoportellenfelek ellen ami meg baromi nagy szívás lenne.. én most egyértelműen bizakodó vagyok, mert jobbnak látom magunkat, mint a Phillyt, de persze bármi lehet, igazi derbi lesz és hiába még csak a 4. forduló, de marha nagy lesz a tét.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
bakker, már megint primetime a meccs 😕
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem vicces lesz az eredménykövető 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
S jöttök kárörvendeni az eredménykövetőnkbe és cigózzátok le a játékosainkat sérüléseket kívánva (soha nem piszkáltam vagy említettem így mondjuk pl: nyeszlett Eli zúzzuk le stb...). dande
ez lehet, hogy részletkérdés, de én idáig azt hittem, az eredménykövető az nem annak a két csapatnak a fanjaié, akik az aktuális meccsen játszanak, oda bárki szabadon írhat, aki nézi az adott meccset. nem vettem észre az elmúlt években, hogy mi giants-fanok máshogy viselkednénk Philly meccs eredménykövetőben, mint bármilyen más csapat szurkolói a csoportrivális meccsének topicjában. Mi is voltunk szenvedői már sok kárörvendésnek, ez simán benne van, ha úgy tetszik, ezt mindenkinek el kell tudnia viselni. A stílus meg fórumozónként változik, de szerintem a másik csapat játékosának becsmérlése még nem az a kategória, amire ki kéne akadni. Nem egymást szidjuk, max egymás kedvenc csapatának egy-egy játékosát.

Másképp viszont: megindult itt is a TT.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nagy up az új avatordnak, vittore 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
...dande
Ez nem ide való, ott az NFC East topic, ott lehet kellene harcolni.
Nem tehetnek egyes Giants szurkolók arról, hogy egyszerűen nem szimpatikus nekik egy-két játékos, csapat. Ez mindig elő fog jönni. Nem nektek magyarországi fanoknak szól, nem kell úgy mellre szívni. Egyébként azt viszont nem értem, hogy ti az Eagles topicban ugyanígy egymásnak mentetek, ment a játékos anyázás az eredményközvetítőben. Ha ott ti így nyomjátok, akkor az egyik rivális csapat szurkolóinak az ilyen hasonló megnyilvánulásain nem értem miért kell kiakadni. Peacegyurczi
Igazad van csak már teljesen elfejtettem, hogy van az a topic ott reagálok minden továbbira és igyekszem be is fejezni 😀
több mint 11 éve
NightBoY New York Giants 616
Szerintem itt és most ki kéne jelenteni minden Giants fannak ( Magyarországon és az egész világon ), hogy mi nem igazán vagyunk jók, mi vagyunk a legszerencsésebb csapat a világon. A nyilatkozatok, a megszólalások mind ezt tükrözik: Nem a Giants győzőtt mi kaptunk ki, ha ez így-ha ez úgy alakul, mázlijuk volt, stb. El kell ismernünk, hogy mi NEM VAGYUNK JÓK, ha véletlen ( bár elég sokszor van ilyen véletlen mostanában ) nyerünk, akkor az biztos feketemágia, csenben örüljünk meg nem érdemeljük meg, csak az ellenfél bénázott. Mert olyan tuti nincs, hogy mi bárkinél is jobbak legyünk.

Szerintem nekünk is inkább PR-ban kéne jeleskednünk mint a NY-i kistestvérünknek, vagya philly dreamteamnek, szezon előtt leigérni fűt-fát, kijelenteni, hogy királyok vagyunk aztán ha mégsem sikerül a PO? Hát istenem... szerencsétlenek voltunk. Egyszerűbb sokkal mint jól játszani 😕

You should know I bleed blue...
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Srácok, ha nem megy a kulturált csevegés, segíteni fogok.

köszi, de aggódásra semmi ok, ez még az izgalomszint alatt van 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Srácok, ha nem megy a kulturált csevegés, segíteni fogok.

több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
S jöttök kárörvendeni az eredménykövetőnkbe

nem írkálok más fórumba, a phily eredménykövetőbe sem

sérüléseket kívánva

ezt nem mondtam, ez a te zavaros elméd szüleménye, én csak annyit szeretnék, hogy ütve legyen, de ha ez neked túl brutál, akkor egyszerűbb lenne, ha sakkversenyt néznél.

néhány Giants fan megnyilvánulása akik úgy tesznek mintha csapatuk oly módon alázna mindenkit

ezzel az én esetemben nagyon mellélőttél. a car elleni 36-7re is csak annyit mondtam, ez egy ncaa felhozómeccsre emlékeztetett, szóval a "mi vagyunk a legnagyobbak, olé" mentalitás nálam biztos nem játszik
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
...dande
Ez nem ide való, ott az NFC East topic, ott lehet kellene harcolni.
Nem tehetnek egyes Giants szurkolók arról, hogy egyszerűen nem szimpatikus nekik egy-két játékos, csapat. Ez mindig elő fog jönni. Nem nektek magyarországi fanoknak szól, nem kell úgy mellre szívni. Egyébként azt viszont nem értem, hogy ti az Eagles topicban ugyanígy egymásnak mentetek, ment a játékos anyázás az eredményközvetítőben. Ha ott ti így nyomjátok, akkor az egyik rivális csapat szurkolóinak az ilyen hasonló megnyilvánulásain nem értem miért kell kiakadni. Peace

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
NightBoY New York Giants 616
Egyetértek, Vick nem cigó. Ő csak egy kis túlértékelt szadista. De ez is lejárt lemez már mondjuk ne is menjünk bele. A dream team phillyben minden évben megmutatja mennyire jó 😊

You should know I bleed blue...
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
itten tessék jelentkezni:  www.facebook.com/events/106556379501707
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első mondatod értelmetlensége alapján mondom: szerintem neked jobban ment az ősember nyelv. Hagyd a picsába a magyart, maradj ennél: ÜÜÜ, ÜÜ, Ü-ÜÜÜ!vittore
Az előbb telóról írtam, azért volt benne annyi elütés de szerintem a többségnek így is volt értelmi képessége hogy felfogja miről van szó, némelyeknek ezek szerint nem.

1. Iszonyúan bosszant nyilván egyrészt saját szerencsétlenségünk.

2. Még jobban viszont néhány Giants fan megnyilvánulása akik úgy tesznek mintha csapatuk oly módon alázna mindenkit, mint Guardiola első évében tette a Barca amikor valóban öröm volt nézni a játékukat. S elfelejtitek, hogy kb egy field goalnak vagy bemozdulásnak köszönhetitek, hogy tavaly nem ti mentetek a levesbe hanem mi. S jöttök kárörvendeni az eredménykövetőnkbe és cigózzátok le a játékosainkat sérüléseket kívánva (soha nem piszkáltam vagy említettem így mondjuk pl: nyeszlett Eli zúzzuk le stb...). Teszitek ezt, ahelyett, hogy valóban annak örülnétek, hogy nektek az elmúlt kb 10 évben kétszer is megadatott az ami kb másik 27 csapatnak és szurkolóinak nem, hogy SB győzelemnek örvendhettetek.

3. Kb az Nfl illetve Bowl.hu indulása óta itt vagyok de Philly fanok részéről szinte kivétel nélkül mindig mértéktartás volt a jellemző, ha mást tapasztaltunk abban igyekeztünk igazítani az illetőt, még a Miracle 2 idején is pontosan tudtuk mit hol hogyan kezeljünk. Ezt várnám a többi fantól is lehet hiába.

Remélem sikerült mindenki értelmi színvonalának megfelelően megfogalmaznom ami bennem volt, s akinek nem inge ne vegye magára, de némelyek átgondolhatnák mikor mit hogyan és milyen gyakran írogatnak. Elfogadom lehet én vagyok túl érzékeny de van egy pont ahol némileg betelik a pohár. Kösz a türelmet.
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
grund bólintott. biztosítanak ülőhelyet, stabil internetet és projektort vetítővászonnal. sőt, megkért, hogy járjunk oda rendszeresen. szerintem még valami italakciót is meg tudok majd oldani. jupí. akkor szólok a barnáknak is, hogy hetedikén vasárnap a grundon sírnak. (:noel
na ! alakul a létszám !helyes!!
ha lesz utána valami jó kis 10 órás meccs arra lehet
maradni??


yooker
szerintem simán.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee majd gondolom play off-ra!! 😉
yooker
Akár mehetek majd valamelyik alapszakasz meccsre is, attól függ hogy alakul majd. Hétfőm az amúgy is tökéletesen szabad 😀 De hosszútávon mindenképp Bp-n szeretnék elhelyezkedni, kérdés mikorra tudom leszervezni gyakornokit...Meccsnézések hiányoznak már.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Első mondatod értelmetlensége alapján mondom: szerintem neked jobban ment az ősember nyelv. Hagyd a picsába a magyart, maradj ennél: ÜÜÜ, ÜÜ, Ü-ÜÜÜ!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cigó a tudod ki jó lenne ha Giants fanok visszavennének az arculból. Amennyi mázlitok volt tavaly inkább nem dumálnék s csendben örvendenék h nekünk összejönnek dolgol más szerencsétlenledéseinek köszönhetően. Köszi
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Szerintem mindegy, hogy nyerünk, vagy nem, a lényeg, ütni kell a cigót a 7-es mezben 😀) A D-Line miatta tartalékolt az első 3 meccsen.

Az Eagles elleni meccsel kapcsolatban:
kizártnak tartom, hogy ellenünk is úgy játszanak, mint tegnap. Ebből a szempontból, sajnos, tegnap ellőtték ezt a formájukat. Az első három meccs mindegyikén szarul játszottak, félek, hogy ellenünk fognak megtáltosodni. Abban reménykedem, hogy a D-line folytatja az éledezést, és hasonló nyomást tud majd kifejteni, mint tegnap a Cards.G-men